Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 14:34)
Taip, kad nebaisiai atrodytum, svarbiausia teisingai atitaikyti spalvų šiltumą. Bet kontrasto momentas išlenda tuo atveju, jeigu jau kaip ir aišku, kad esi ne šiltasis, o neutralusis pavasaris. Tada kuris - light ar bright? Bright turi būti didelio kontrasto, light - didelio šviesumo. Jeigu didelio šviesumo nėr, o kontrastas ant ribos tarp didelio su vidutiniu, kas tada? Jei spalvos labiau tinka neutralesnės, ne stipriai šiltos, o iš šiltų, bet ir iš šaltų? Čia man tas galvosūkis-galvosopis seniai neduoda ramybės, ir visa esmė - apie kontrastą. Kažkodėl šviesumo kriterijaus, kad gautum patekt į lightus, Noa nesiūlo  biggrin.gif  - to nė pro kur nepraeitum nei tu, nei aš, nes šviesumas nėra nė pas vieną iš mūsų pagrindinis parametras. Kur tada dėtis?

Man tai skirtumas tarp light ir bright ne kontraste, yra ir tų BSp nekontrastingų, esmė ryškume. Gali sau būt visas šviesus ir ryškus, gi ryškumas juodai baltoje foto kaip ir nesimato (kokia geltona kad ir kokia bus ryški - vis vien bus šviesi). O light paletėje atsiranda tokių spalvelių giminingų vasarom, primaišytų su keliom spalvom, kaip ten pilkai žalsvai chaki kokia, ir tos smėlinės nesuprasi ar jau ochrinės, ar ten grybinės, ar išvis link lašišos smėlyje jau migruoja. Aišku jai žmogus turi išorėje tamsių spalvų, paletė būtų ne pilna, reiktų kažko tamsesnio pasigraibyt, tik nežinau iš kurios paletės g.gif . Tik vat BSp paletė irgi ne ah tamsių spalvų.
Papildyta:
Reik tave, Erszebeth, į BSp kraustyt biggrin.gif , o Noa - į WS... O mane į žiemas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 13:53)
Man tai skirtumas tarp light ir bright ne kontraste, yra ir tų BSp nekontrastingų, esmė ryškume. Gali sau būt visas šviesus ir ryškus, gi ryškumas juodai baltoje foto kaip ir nesimato (kokia geltona kad ir kokia bus ryški - vis vien bus šviesi). O light paletėje atsiranda tokių spalvelių giminingų vasarom, primaišytų su keliom spalvom, kaip ten pilkai žalsvai chaki kokia, ir tos smėlinės nesuprasi ar jau ochrinės, ar ten grybinės, ar išvis link lašišos smėlyje jau migruoja. Aišku jai žmogus turi išorėje tamsių spalvų, paletė būtų ne pilna, reiktų kažko tamsesnio pasigraibyt, tik nežinau iš kurios paletės g.gif . Tik vat BSp paletė irgi ne ah tamsių spalvų.
Papildyta:
Reik tave, Erszebeth,  į BSp kraustyt biggrin.gif , o Noa - į WS... O mane į žiemas bigsmile.gif


Ne ah, bet neutraliųjų iš ten - kurią paimsi, ta tinka. Grybai, pilkos, tamsiai mėlynos. O WS tiesiog neviltis ėmė, niekas netinka, kas ne iš tų ryškiųjų nedėvėtinų grupės.

Nu ne, Noa aš į WS nekraustyčiau - jeigu kraustyčiau, tai tik į BS, nes ji man iš neutraliųjų pavasarių tikrai, pražūtų su ryžomis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 13:53)
Man tai skirtumas tarp light ir bright ne kontraste, yra ir tų BSp nekontrastingų, esmė ryškume. Gali sau būt visas šviesus ir ryškus, gi ryškumas juodai baltoje foto kaip ir nesimato (kokia geltona kad ir kokia bus ryški - vis vien bus šviesi).


O realiai - kas tas ryškumas, atmetus šviesaus-tamsaus kontrastą? Kiek žmogaus veide skirtingų spalvinių grupių gamtos sutalpinta? Plaukai šiltai geltoni, akys ryškiai šaltai mėlynos, žandai gelsvo atspalvio šaltai raustelėję - čia jau daug labai tarpusavyje besiskiriančių spalvų, didelis ryškumas? O jei oda rusva, plaukai rusvi, akys alyvuogių į rudumą - tai jau mažai skirtingų spalvų, iš esmės visos iš tos pačios grupės, ryškumo menkai? Ar tą turi omenyje?
Atsakyti
O kodėl pas ją paletėj sidabro nėr cool.gif ?

Man tai visos tos košės pas LSp - pravalas... BSp irgi ne prūdai neutralių, pilkų gal daugiausiai iš pavasarių turi tik kad.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 15:07)
O realiai - kas tas ryškumas, atmetus šviesaus-tamsaus kontrastą? Kiek žmogaus veide skirtingų spalvinių grupių gamtos sutalpinta? Plaukai šiltai geltoni, akys ryškiai šaltai mėlynos, žandai gelsvo atspalvio šaltai raustelėję - čia jau daug labai tarpusavyje besiskiriančių spalvų, didelis ryškumas? O jei oda rusva, plaukai rusvi, akys alyvuogių į rudumą - tai jau mažai skirtingų spalvų, iš esmės visos iš tos pačios grupės, ryškumo menkai? Ar tą turi omenyje?

Ne tai... va mano akys palyginus su tavosiom - neryškios, tamsumas tai nežinau, gal ir didesnis, gal vienodas, bet spalvos jose mažiau tikrai. Ir todėl man visos tos BSp spalvos irgi per ryškios, o tau kad ir ryški spalva, vis vien akių gi neužgožia.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 14:08)
O kodėl pas ją paletėj sidabro nėr cool.gif ?

Man tai visos tos košės pas LSp - pravalas... BSp irgi ne prūdai neutralių, pilkų gal daugiausiai iš pavasarių turi tik kad.


Ar tikrai nėr? g.gif

Su pilkom galima gyvent ir gyvent. Bus pilkų, bus mėlynų - garantuotai tiks prie akių, belieka pasižiūrėti, kad ant odos kokio negero šešėlio nemestų (svarbu murzinų mėlynų neimti). Dar šalikas koks spalvingesnis - ir išvis puiku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 14:13)
Ne tai... va mano akys palyginus su tavosiom - neryškios, tamsumas tai nežinau, gal ir didesnis, gal vienodas, bet spalvos jose mažiau tikrai. Ir todėl man visos tos BSp spalvos irgi per ryškios, o tau kad ir ryški spalva, vis vien akių gi neužgožia.


Tai kad ne per akis tavo kontrastingumas bet kuriuo atveju. Turėtum svarstyti, ar plaukų neužgožia, nes jie pas tave tamsiausia dalis. Pas mane - akys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 gegužės 2015 - 14:18
BW pražilus...
user posted image

Tai kad ne tamsume esmė, spalvos švarume, o plaukai pas mane irgi ne žėrinčių spalvų biggrin.gif . Žiūrėk kokia Milla, jos akys šviesios, plaukai irgi ne tamsūs - o ji brightas.

Nu pas kitus koralinius pavasarius nėra.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 13:16)
Ne pirmą kartą man kyla įtarimas, kad tu kažkaip ne taip kontrastą vertini, per daug iš jo nori smile.gif

biggrin.gif Nu gal biggrin.gif Aš imu save kaip atskaitos tašką. Nes save turiu po ranka. Tai mano veizolai nuo odos vis tiek kažkiek skiriasi, o tai reiškia - nėr kontrasto. Paimi kokią babajienę, akys juodos, oda šviesi - kontrastas ohoho! Yr kontrastas. O jei žmogus arčiau manęs, negu babajienės, tai špyga ten, o ne kontrastas...

Bet šiaip tai tu sakai teisingai, jei nėr kontrasto, ir nėr aiškaus šiltumo/šaltumo, tai dar reikia žiūrėt šviesumą. Dar gali būti softas! biggrin.gif

Nu ir dar gali būti darkas. Irgi nėr kontrasto, viskas tamsu biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 14:34)
Tada kuris - light ar bright? Bright turi būti didelio kontrasto, light - didelio šviesumo. Jeigu didelio šviesumo nėr, o kontrastas ant ribos tarp didelio su vidutiniu, kas tada?

Tada brait! O jei būtų ant ribos tarp didelio su mažu, būtų lait! Nežinau, ką sako BFAS, jie pasakytų, kad kontrastinga cinamoninė ultramarininė su auksiniais taškeliais, bet klasikinė teorija sako taip biggrin.gif Kai mažai tipų, tai vis tiek kažkur prilįst reikia biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 14:53)
Reik tave, Erszebeth,  į BSp kraustyt biggrin.gif , o Noa - į WS... O mane į žiemas bigsmile.gif

KUR BLIN??? Neisiu aš ten biggrin.gif Ten man viskas per ryža!!!

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 15:07)
Nu ne, Noa aš į WS nekraustyčiau - jeigu kraustyčiau, tai tik į BS, nes ji man iš neutraliųjų pavasarių tikrai, pražūtų su ryžomis  smile.gif



O realiai - kas tas ryškumas, atmetus šviesaus-tamsaus kontrastą?

Va gerai žmogus sako, klausyčiau ir klausyčiau! biggrin.gif

Gal turimas galvoj nedulkėtumas? ta prasme, jau išvis gaivus it persikėlis? Nes laitas link vasaros, tai viena kita dulkė turi būt? Kaip koks... Milano Duomo katedra, tipo, baltas, o prieini arčiau - gi biškį murzinas! biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 15:13)
Ne tai... va mano akys palyginus su tavosiom - neryškios, tamsumas tai nežinau, gal ir didesnis, gal vienodas, bet spalvos jose mažiau tikrai. Ir todėl man visos tos BSp spalvos irgi per ryškios, o tau kad ir ryški spalva, vis vien akių gi neužgožia.

Eikš pas mane, o Erszebeth tada gal iš bėdos gali ir į braitus... Nu ryškios tos jos akys, tik aš dar nenusprendžiau, ar dėl spalvos, ar tiesiog kad didelės. nes jos pas ją tikrai yra pirmiausia didelės! Užtai ir gerai matosi! O jei kaip pas mane (žr. tą patį harajuku lovers kvepalą), tai gali būt nors rugiagėlės spalvos, kas jas įžiūrės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 gegužės 2015 - 14:40
Apskritai WS - labai jau pretenzingas ir, manyčiau, gana retas spalvinis tipas. Visgi tai ne blondinų, o ryžų tipas. Visi gali pirštais baksnoti į Kidman, kad va, ji mėlynakė blondinė - bet paimkit vaikystės foto, ryžas garbanotas vaikas.

user posted image

Dešinėje Keithas - tas ko gero irgi pavasaris, bet light arba gal ir bright, šiltas, bet šiltumas ne taip stipriai išreikštas.

user posted image

Amy Adams dažo plaukus ryžai - gali galvoti, o kokia jos tikroji spalva? Vaikystės foto ant greitųjų neradau, bet radau foto su dukryte - dukrytė, aišku, į mamą. Dėl warm sezono jokių abejonių.

user posted image

user posted image

Ta didžioji dauguma lietuviškų blondinių iš esmės panašaus šiltumo, ir tikrai ne kraštutinio warm. Jas visas reikėtų išskirstyti į light ir bright, kartais ta riba gali būti nelabai aiški, kuri ten kiek šviesesnė, kuri kiek ryškesnė.
Atsakyti
Tai taip reik kad ryži jie būtų, bet vat kad jų tas ryžumas tokis gali būt ir ne visai ryžas.
Papildyta:
Ai dar man atrodo, kad jai negali padori blondine būt, o tik tokia medaus spalvos ar dar ten kažkokia, irgi negali būt lightas. Ta pati Nikole man pilnai blonde schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, spalvų ekspertės 4u.gif Man reikia patarimo, nes jau visai susimaišiau. Jei vėliau įkelčiau savo foto, gal ką patarsit dėl tipo. Nuo senų senovės laikiau save pavasariu, bet dabar pažiūriu nuotraukas - visai nepanašu, nors akių rainelės raštas sutampa, plaukai po dažymų nutamsėjo, daug tamsesni ataugo ir nesiruošia keistis, jūs čia žvaigždžių vaikystės foto nagrinejat, tai ir galvoju, ar aš čia seniau suklydau, gal aš joks ne pavasaris. Maža ką, save įtikint man lengva lotuliukas.gif Gal man tiesiog patinka tos spalvos. Arba žvaigždės lotuliukas.gif

Įdedu nuorodą į albumą, kelios nuotraukos įvairiu apšvietimu, ką manot? Nuoroda, kaip jau rašiau, aš pati kažkodėl įsitikinus, kad esu light spring, bet dabar galoju, kad gal vasara.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 05 gegužės 2015 - 17:25
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 16:18)
Ta didžioji dauguma lietuviškų blondinių iš esmės panašaus šiltumo, ir tikrai ne kraštutinio warm. Jas visas reikėtų išskirstyti į light ir bright, kartais ta riba gali būti nelabai aiški, kuri ten kiek šviesesnė, kuri kiek ryškesnė.

Dar kad ne visos į laitus lotuliukas.gif

Aš tai skirstyčiau į warmus ir laitus - tokius neryžus, bet ryžavotus, kaip pirštais nesibadysim kas biggrin.gif , skirčiau į warmus, o kitus - į laitus su retom išimtim biggrin.gif Mano močiutė tokia buvo, ir manau, kad būtent warmas. Jinai sakė, kad plaukai jos jaunystėje buvo spalvos kaip vestuvinis žiedas. Bet ne ryži. Tai kas gi dar...

QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 05, 18:03)
Sveikos, spalvų ekspertės  4u.gif Man reikia patarimo, nes jau visai susimaišiau. Jei vėliau įkelčiau savo foto, gal ką patarsit dėl tipo. Nuo senų senovės laikiau save pavasariu, bet dabar pažiūriu nuotraukas - visai nepanašu, nors akių rainelės raštas sutampa, plaukai po dažymų nutamsėjo, daug tamsesni ataugo ir nesiruošia keistis, jūs čia žvaigždžių vaikystės foto nagrinejat, tai ir galvoju, ar aš čia seniau suklydau, gal aš joks ne pavasaris. Maža ką, save įtikint man lengva  lotuliukas.gif Gal man tiesiog patinka tos spalvos. Arba žvaigždės  lotuliukas.gif

O tu žinok, kad tamsesnių pavasarių irgi būna. Dar čia nieko nereiškia - prieš žilimą visų blondinių plaukai patamsėja, o sezonas, sako, nesikeičia...
Atsakyti
Jeigu lyginti mano plaukus dabar ir vaikystėje, tai dabar gaučiausi ryžesnė. Nors nesu ryža biggrin.gif
Vaikystėj šviesi blondinukė buvau, nieko panašaus į tuos įdėtus vaikus warm'us. Aišku reikėtų būt save mačius mažą gyvai, bet nemanau, kad būtų to vario atspindžių prieš saulę, kaip dabar išlenda g.gif
Bet man sakė dažyt šviesiai, ne ryžai, tai galiu ir nesigilint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 05, 17:03)
Sveikos, spalvų ekspertės  4u.gif Man reikia patarimo, nes jau visai susimaišiau. Jei vėliau įkelčiau savo foto, gal ką patarsit dėl tipo. Nuo senų senovės laikiau save pavasariu, bet dabar pažiūriu nuotraukas - visai nepanašu, nors akių rainelės raštas sutampa, plaukai po dažymų nutamsėjo, daug tamsesni ataugo ir nesiruošia keistis, jūs čia žvaigždžių vaikystės foto nagrinejat, tai ir galvoju, ar aš čia seniau suklydau, gal aš joks ne pavasaris. Maža ką, save įtikint man lengva  lotuliukas.gif Gal man tiesiog patinka tos spalvos. Arba žvaigždės  lotuliukas.gif

Įdedu nuorodą į albumą, kelios nuotraukos įvairiu apšvietimu, ką manot? Nuoroda, kaip jau rašiau, aš pati kažkodėl įsitikinus, kad esu light spring, bet dabar galoju, kad gal vasara.


Sunku suprasti, apšvietimas tai nenatūralus, tai saulėta. Plaukai lyg ir kaštoniniai,a kys tamsiai pilkos - light bet kuriuo atveju nebūtų. Jeigu šiltas, tai BS nebent. Jeigu visgi plaukų spalva iškreipta apšvietimo, ir jie realiai yra šaltos rudos spalvos, tai gali būti ir vasara.

QUOTE(Noa @ 2015 05 05, 17:21)
Dar kad ne visos į laitus lotuliukas.gif

Aš tai skirstyčiau į warmus ir laitus - tokius neryžus, bet ryžavotus, kaip pirštais nesibadysim kas biggrin.gif , skirčiau į warmus, o kitus -  į laitus su retom išimtim biggrin.gif Mano močiutė tokia buvo, ir manau, kad būtent warmas. Jinai sakė, kad plaukai jos jaunystėje buvo spalvos kaip vestuvinis žiedas. Bet ne ryži. Tai kas gi dar...


Pvz. mano geltona nebuvo kaip vestuvinio žiedo... Nei kaip medaus. Gal link šiaudų, sakyčiau, bet jų irgi visokių būna. Ne šieno, kur sudžiovinta žolė - ten tai vasaros. Tiesiog šviesūs ir gelsvi, jokio ryžavotumo ar ryžo atspalvio, gal net kiek pilkumo. Ir dabar prie tam tikro apšvietimo išlendantis rudumas - man atrodo savotiškas žilės variantas, galbūt laikytinas nepageidaujamu senatviniu reiškiniu. Man ryžos spalvos, šiaip ar taip, netinka, nepaisant tų plaukų, kurie vieninteliai galėtų, o gal ir negalėtų būti užuiomina į warm. Kaip jau minėjau, mano mama iki 70 metų nepražilo, ir nesiruošia - tokie genai, matyt. Bet ir dabar tie mano plaukai nėra su itin ryškiu raudonu atspalviu - tas ryžumas gal labiau blizgesys atitinkamoje šviesoje, o ne pats plaukas. Gal šitoj foto būtų natūraliausiai perteikta plaukų spalva. Kiek nutamsėjus blondinė, bet nei ryža, nei į ryžavotą pusę g.gif

user posted image
Atsakyti