Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 04 23, 21:04)
Arba persikas... Nu blin irgi ant asfalto, kas negerai biggrin.gif

Tas negerai, kad ne tave in asfaltą ištaškė, o va persikui tai skauda! tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 23, 19:46)
...aš jau planavau... bet kad tiek visko kelt... nu reik ryžtis tokiam žygiui blush2.gif

Aš čia pasiemus LSp paletę dėliojuos spalvas... kažkokis negeras dalykas... pasirinktos basic galimos spalvos visai kažkaip ne to atrodo anei su akcentinėm, anei su šviesiom, anei su tamsiom spalvom... tik su neutraliom, nu ir su kai kuriom mėlynom g.gif Bet su juoda užtat visai gerai  cool.gif


Aš tai manau, kad kuo arčiau veido, tuo spalva turi būt artimesnė tavo spalviniam tipui, o kelnės ar ten sijonas, batai gali būt nors bet kokie, kokie tik užeina ant seilės. Aišku, šviesiam tipui, jei laikytis spalvų teorijos aklai, ta prasme juodų ni ni, tai sunku, bent jau mano manymu. Nes nu tikrai rast kažkokias tamsias LSpr, o šiaip žiūrint visai šviesias nukramtytas kelnes tarkim ar sijoną šaltamjam metų laikui tai gal biški yra kas veikt. O paprasčiau nei paprasta imt juodas kelnes, sijoną, o bliuzę ar marškinius, megztinį jau iš savo paletės. Jei labai nesinori, tada galima apsisunkint gyvenimą ir ieškoti kelnių tarkim g.gif ai nu pilkų, chaki irgi būna, tik su grožiu/tikimu/blablabla kartais problemų būna.
Atsakyti
aš pati apsiaunu juodais batais ir pėdkelnėmis, bet ne netinka lightams ta juoda, kad ir iš apačios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 24, 00:38)
Aš tai manau, kad kuo arčiau veido, tuo spalva turi būt artimesnė tavo spalviniam tipui, o kelnės ar ten sijonas, batai gali būt nors bet kokie, kokie tik užeina ant seilės.

Tada gaunasi disonansas tarp pаčių daiktų. Ir žiūrisi bjauriai. Spinta bus pilna, o "apsirengti nėra kuo".
Aš rimtai pajutau ant nuosavo kailio - perkant daiktus pagal savo spalvinį tipą, pasidarė paprasčiau rengtis. Daiktai "prilimpa" vienas prie kito. Nes anksčiau - apsirengi, vaizdas "kažkas ne taip". Ir vėl ne taip. Ir dar kartą ne taip - nesižiūri ir nors tu ką. Dabar viską suvertus į vieną krūvą, tarp daiktų nebėra disonanso. Galima dėliot vieną su kitu pagal nuotaiką.
Sakysit - man gerai, turiu juodą spalvą? smile.gif Vakar iš grynai juodų juodų daiktų ant manęs buvo tik batai. Kuriuos aš irgi mielai pakeisčiau kita spalva... Kol kas nerandu nieko tinkamo smile.gif
Atsakyti
Kai tamsios sodrios spalvos, tai ir juoda gerai (kad ir raudona/juoda... karališka mėlyna/juoda ir t.t.) , o kai softinės ar labai šviesios tai ir prasideda vargai - batai juodi, o kelnės tada kokios? nu man nesižiūri džinsai šviesiai mėlyni su juodais batais (tarkim toks variantas).
Va čia ir problema... nes ne juodus basic rūbus susirinkt begalo sunku: pavasario biežinė, rudens smėlinė... vasaros taupe... tinka ne tinka... išsineši iš parduotuvės - pasirodo ne tokia visgi ir netinka. Kalbu tikrai iš savo patirties, taikant tas neutralias spintoje ne tik kad nėr harmonijos, bet išvis kažkokia šūduva ir nėr ką rengtis kvadratu. Mano spinta tiek tuščia, kad vakare išsiskalbiu, ir vėl einu su tais pačiais rūbais, ir taip ne pirmi metai. Kad bent rūbai būtų tikrai tokie kokių norėčiau pagal spalvą - fyguški. O va seniau, kai šluodavau kas patinka, spinta buvo labai gausi, ir nebuvo taip kad neturiu ką rengtis - NIEKADA, ir net netinkamą spalvą žiek pritaikai derinyje su kažkuo, kažkaip, kartais net ah koks variantas išeina. Man labai gaila kad negaliu grįžt vėl į tą laikotarpį, ibo mano spalvinio tipo paieškos prasidėjo nuo noro sutaupyti, ir turėti spintoje viskas su viskuo.
Tačiau mano atveju tai utopija, ibo jai spalvas ir suderinsi, tai visvien siluetų neina suderint, bent jau tikrai kas tinka prie sijono, netinka prie kelnių.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 13:15)
Kai tamsios sodrios spalvos, tai ir juoda gerai (kad ir raudona/juoda... karališka mėlyna/juoda ir t.t.) , o kai softinės ar labai šviesios tai ir prasideda vargai - batai juodi, o kelnės tada kokios? nu man nesižiūri džinsai šviesiai mėlyni  su juodais batais (tarkim toks variantas).

Man toks variantas kažkaip neužkliūva, nes juoda tai šen, tai ten dar šmėkšteli. Aišku jei būtų tik batai - taip aš jau nenorėčiau atrodyt.
Ir aišku jei dominuoja šviesios spalvos, juodos komplekte neturėtų būt...
QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 13:15)
Va čia ir problema... nes ne juodus basic rūbus susirinkt begalo sunku: pavasario biežinė, rudens smėlinė... vasaros taupe... tinka ne tinka...

Bijau kad šitaip nieko nesigaus. Iš pradžių manau reikia būt garantuota dėl sezono... Antraip garderobe bus košė. Bazinius rūbus dėl spalvos dar susirasčiau... Man prasčiau su siluetu... Siuva visai ne man. Ir mada visai ne mano... Su minkštais beformiais audiniais ir visokiomis dabartinėmis medžiaginėmis striukėmis man tik karves melžt...
QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 13:15)
Kalbu tikrai iš savo patirties, taikant tas neutralias spintoje ne tik kad nėr harmonijos, bet išvis kažkokia šūduva

Mane aprengus vien neutraliomis būtų tragedija. Būtinas kontrastas. Tau įtariu tas kontrastas lygiai taip pat būtinas.
QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 13:15)
bent jau tikrai kas tinka prie sijono, netinka prie kelnių.

O kodėl taip skirtingai? Aš tą patį viršų galiu rengtis ir prie kelnių, ir prie sijono.
Atsakyti
nu nežinau kažkaip man vis vien keistai atrodo, kyla įtarimų kad ne viskas su viskuo spintoje būtų perkant pagal LSp g.gif (atkreipkit dėmesį kokios tamsios tamsiosios spalvos biggrin.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 24, 00:38)
Tas negerai, kad ne tave in asfaltą ištaškė, o va persikui tai skauda!  tongue.gif
Papildyta:
Aš tai manau, kad kuo arčiau veido, tuo spalva turi būt artimesnė tavo spalviniam tipui, o kelnės ar ten sijonas, batai gali būt nors bet kokie, kokie tik užeina ant seilės.

Atvirai pasakius, manau tą patį. Kodėl. Todėl, kad kas turi gražiai spalviškai atrodyt? Na veidas tikriausiai pirmoj eilėj. O paskui jau lemia kas toliau. Tai ką, apsimausi tu idealiai tinkančius batus, o atsistosi prie tau spalviškai netinkančios sienos biggrin.gif Arba greta laito stovės koks negras biggrin.gif tai man ką, dar ir foną derint įsakys? Nu nafig, nėra ta žmogaus akis tokia durna, kaip koks fotoaparatas biggrin.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 24, 12:01)
*Tada gaunasi disonansas tarp pаčių daiktų. Ir žiūrisi bjauriai. Spinta bus pilna, o "apsirengti nėra kuo".



**Sakysit - man gerai, turiu juodą spalvą? smile.gif Vakar iš grynai juodų juodų daiktų ant manęs buvo tik batai. Kuriuos aš irgi mielai pakeisčiau kita spalva... Kol kas nerandu nieko tinkamo smile.gif


*Visai nesižiūri bjauriai, nebent tik būnant baisia fyfa ir stengiantis viską iki galo idealiai suderint, kad batai prie rankinės, rankinė prie karolių, o karoliai - prie tušinuko. Mačiau taip suderintus bachūriukus Kauno neprestižiniam rajone prie Marmanto turgaus biggrin.gif Bet taip taigi nemadoj jau belekiek metų. Čia tik prieš karą tai aktualu buvo, kai ponios viską kruopščiai derindavo iki smulkmenų...

Nu vat, tarkim, paimi labai tinkančią spalvą - persikinę. Arba ryškiai raudoną. Arba žydrą. Ir derini su pilka. Nelabai didelis skirtumas, ar ta pilka bus link rudos, ar link mėlynos, atvirai pasakius.
Arba tamsiai mėlyną apačią derini su dramblio kaulo marškinukais. Didelis ten skirtumas, kieno ta tamsiai mėlyna?
O juodos atveju - ir visai jokio skirtumo. Tiek, kad juoda tą spalvą paryškins, tiek ir bėdos, užtat kokiems laitams su juoda derinti ryškias - negerai. Bet tikrai niekas netrukdo su juoda derinti kokios pilkos...

**Va, iš čia išsirink biggrin.gif
http://www.adidas.co...ercolor#landing
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 balandžio 2015 - 12:55
QUOTE(prek @ 2015 04 24, 13:31)
Bijau kad šitaip nieko nesigaus. Iš pradžių manau reikia būt garantuota dėl sezono... Antraip garderobe bus košė. Bazinius rūbus  dėl spalvos dar susirasčiau... Man prasčiau su siluetu... Siuva visai ne man. Ir mada visai ne mano... Su minkštais beformiais audiniais ir visokiomis dabartinėmis medžiaginėmis striukėmis man tik karves melžt...

Mane aprengus vien neutraliomis būtų tragedija. Būtinas kontrastas. Tau įtariu tas kontrastas lygiai taip pat būtinas.

O kodėl taip skirtingai? Aš tą patį viršų galiu rengtis ir prie kelnių, ir prie sijono.

Na aš pirkau pagal kapsulės principą, kaip cool vasara. Nesimėčiau po sezonus, rinkausi "kaip vasaroms priklauso". Net nepasakyčiau kad vaizdas buvo blogas. O va susirinkt basic rūbus (basic rūbai - batai, paltas, kelnės, sijonas) neutralios kažkokios prie visko derančios spalvos nepavykdavo, tekdavo paskui ieškot kažko tarpinio kad suderint ar ką prigesint. kalbu apie rūbų tarpusavio derinimą, ne prie veido derėjimą. prieš tai visad rinkdavausi ką norėdavau, ir būdavo visokie ten rusvieji periodai ar alyvinia (kai norisi kažkodėl tokios spalvos labai), ir spintoje buvo harmonija natūraliai, visai jos nesiekiant. Be to, iš vienos spalvos kažkaip po truputi pereidinėdavau prie kitos (juk nenudėvi visko iškart). Buvo aišku liapsusų, sunkai priderinamų, bet tai labiau išimtys, nei bendra makalynė.

Aš mėgstu kad baziniai rūbai būtų neutralios spalvos, ibo paskui derinti sunkiau. Nebent šyza užeina kokiems "ružaviems" batams, tai jie jau patampa tada akcentiniais, ne basic.

Matyt dėl neproporcingumo. Mano viršus labai smulkus pagal kaulus jau: pečiai smulkus, rankelės mažytės, o apačia stambi: keliai ir klubai stambūs, kojos ilgos. Sijonas apačią paslepia, lieku smulki, o va kelnės nepaslepia - reik subalansuot, dedu tam ilgą viršų. Kai ilgą viršų dedu prie sijono - pavirstu į šieno kupetą. Sunku paaiškint, bet aš visaip dėliojaus ten ant popieriuko su savo figūra - š gaunas ir viskas.
O dar batai, jų irgi neina "maišyt"... kas tinka prie žemo kulno - netinka prie aukšto - bet čia tai visiems cool.gif
Papildyta:
nooooooriu cool.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 13:37)
nu nežinau kažkaip man vis vien keistai atrodo, kyla įtarimų kad ne viskas su viskuo spintoje būtų perkant pagal LSp  g.gif  (atkreipkit dėmesį kokios tamsios tamsiosios spalvos biggrin.gif )
user posted image

user posted image
Ir kuo blogai? Pirmi 4 taškuoti kvadratai mano požiūriu iš viso į bazę nelabai įsipaišo, pernelyg įsimintinos spalvos ir per ryšku - bus sunku derint ir greitai atsibos.
QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 14:02)

Matyt dėl neproporcingumo. Mano viršus labai smulkus pagal kaulus jau: pečiai smulkus, rankelės mažytės, o apačia stambi: keliai ir klubai stambūs, kojos ilgos. Sijonas apačią paslepia, lieku smulki, o va kelnės nepaslepia - reik subalansuot, dedu tam ilgą viršų. Kai ilgą viršų dedu prie sijono - pavirstu į šieno kupetą. Sunku paaiškint, bet aš visaip dėliojaus ten ant popieriuko su savo figūra - š gaunas ir viskas.

Mane mokino kitaip blush2.gif
Jei stambūs klubai, reikia žiūrėt tiek sijono plotį/fasoną, tiek ilgį. Prie kelnių apsivilkus ilgą viršų turėtų gautis didžiulė beformė plyta sad.gif Koreguot reiktų ne ilgiu, o pečių platinimu, akcentu į pečius, į viršutinę dalį.
http://thefashioncode.com/
Man atrodo šita nuoroda jau buvo. Bet ji labai gerai iliustruoja, kaip lengvai galima išdarkyt proporcijas turint net labai normalią figūrą
Atsakyti
čia šiaip spalvos su spalvom, ir kai kuriuose deriniuose jos atrodo puikiai lyginant su neutraliom (irgi ne su visom, su pilka ta žalia man labai dera net), o va su raudonom/oranžinėm/ružavom man negražu, su tamsiąja žydra labai lygevertis derinys, tinkamas printuose, netinkamas blokuose...
CODE
Koreguot reiktų ne ilgiu, o pečių platinimu

Blogai mokino biggrin.gif be visa ko dar reikia atsižvelgt į kojų, talijos, pečių aukštį/ilgį. O ant nuleistų pečių išvis pečiai nesideda, ibo gaunasi vargeta susmukęs (linijos tai nepakelsi). Taip pat ilgis keičia ir optiškai plotį (tam ir auna aukštakulnius, kad lieknesnės visos atrodytų). Bet kai kojos ilgesnės už normalias, dar uždėjus kulnus, tai kiek reik viršų "išpūst" kad atsirastų proporcija? IMHO kiek daugiau nei šiknos dydis, vadinasi jai aš nešiojų viršų M, o šikną XL, vadinasi jį reiktų didint iki XXL... i tago boba, kaip troba biggrin.gif
O toj nuorodoj labai ilgiais žaidžia... šiaip čia ne ta tema, yra kur apie figūras, tiesa apmirus.
Papildyta:
beja IMHO jai tenka rinktis didesnį dydį, nei tavo mažasis (čia kai ne smėlis), vadinasi ne tavo siluetas. Vadinasi, jai sijonas M dydžio netelpa per šykynę, vadinasi netinkamas siluetas, tas pats ir suknelėms, tunikoms, paltams ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 17:37)
beja IMHO jai tenka rinktis didesnį dydį, nei tavo mažasis (čia kai ne smėlis), vadinasi ne tavo siluetas. Vadinasi, jai sijonas M dydžio netelpa per šykynę, vadinasi netinkamas siluetas, tas pats ir suknelėms, tunikoms, paltams ir t.t.

Susimąsčiau - koks turėtų būt teisingas palto siluetas kriaušės pavidalo figūrai?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 24, 17:42)
Susimąsčiau - koks turėtų būt teisingas palto siluetas kriaušės pavidalo figūrai?

...lengvai prigludęs A silueto, pageidautina su statytom rankovėm (bent jau ne kimono) ir didele apykakle. Dar pliusas dvieilis užsegimas...
Atsakyti