Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Va foto, kur aš čia šalta tikrai, lūpos jau į mėlynos pusę nuvažiavusios (šiaip ir žandai, kažkur 345-350 laipsniai hue). Ir dar galim lygint su oranžine (čia toks sintetinis ryškus oranžinis chalatas). Psio pliusinat į žiemas didis.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 04, 18:50)
Va foto, kur aš čia šalta tikrai, lūpos jau į mėlynos pusę nuvažiavusios (šiaip ir žandai, kažkur 345-350 laipsniai hue). Ir dar galim lygint su oranžine (čia toks sintetinis ryškus oranžinis chalatas). Psio pliusinat į žiemas  didis.gif


Eik, eik į žiemas biggrin.gif Ten tau bus geriausia. Vasaros per drumstos, pavasariai per šilti, tai kas belieka?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 04, 19:22)
Taigi tavo vaikutis dar pakankamai kontrastingas  biggrin.gif Va, mano mažoji - SA (greičiausiai), gali rengti, kuo nori, matysis tik pats drabužis. Būtų ideali monekenė  biggrin.gif

Aha, o užaugs, nusipaišys tokį tipą, kokį norės biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 04, 19:50)
Va foto, kur aš čia šalta tikrai, lūpos jau į mėlynos pusę nuvažiavusios (šiaip ir žandai, kažkur 345-350 laipsniai hue). Ir dar galim lygint su oranžine (čia toks sintetinis ryškus oranžinis chalatas). Psio pliusinat į žiemas  didis.gif

Fig lotuliukas.gif Nepliusinsiu, nematau juridinio pagrindo lotuliukas.gif Per gerai tau ta oranžinė, kad į žiemas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 04, 20:32)
Eik, eik į žiemas  biggrin.gif Ten tau bus geriausia. Vasaros per drumstos, pavasariai per šilti, tai kas belieka?

Na ji dar ruduo nepabuvo, ten dar galima lotuliukas.gif


O šiaip jau visur yra opozicija, tai aš, jaučiu, tokią steigsiu ir čia. "Išvarytų iš juodos grybų mėgėjų asociacija" biggrin.gif O jau kur kalba apie grybus, ten jau pofigu, tinka, netinka, galim va padiskutuot, ar pilka gražiau, ar pilkai ruda, ar pilkau rudai chaki lotuliukas.gif
Atsakyti
nu palauk, va sarašas žiemų lūpdažių, gal tau tinkantis irgi yra - ir galėsi sau žiemintis flirt.gif
THE DARK WINTER
COLORS TO TRY
LIPS:
Benefit – Breathless Silky Finish Lipstick
Bobbi Brown – Plum Rose Rich Lip color
Burt’s Bees – Fig, Raisin, and Rhubarb Lip Shimmer
Chanel - Rouge Coco in Plum Attraction
Clinique - A Different Grape, Angel Red, Heartfelt, Raspberry Glace , and Ripe Raisin Different Lipstick; All Heart, Merlot , and Vintage Wine Long Last Lipstick; Black Honey Almost Lipstick; Cider Berry and High Impact Lipstick; Cranberry Cream and Pink Goddess Buttershine Lipstick; Super Strawberry Chubby Stick; Longlast Lipgloss in Fireberry
Cover Girl – Lipslicks Lip Gloss in Hipster; Natureluxe Gloss Balm in Cabernet and Pinot
Dior - Dior Addict in Farreau, Spotlight, and Stiletto
Estee Lauder – Maple Sugar All Day Lipstick; Stay Cranberry, Stay Mulberry and Stay Ruby Doublewear Lipstick; Pure Color Lipstick in Exotic Orchid and Sugar Honey; Pure Color Gloss Stick in Berry Pink, Curvaceous Coral, Deep Lilac, Pink Seduction, and Wild Plum
Korres - Lip Butter in Plum
Lancome - Rouge Absolue in Aubergine Velvet and Berry Noir
Laura Mercier – Amaretto, Bing Cherry, Brown Plum, Cherrywood, Coral, Dusk, Healthy Lips, Sangria, Seduction, and Violet Satin Lipcolor Shimmer Lipstick in Plum Wine; Gloss Stick in Black Orchid, Cranberry, Peony, and Pomegranate
L’Oreal – no. 746 Pure Burgundy Color Riche Lipstick; Color Juice Lip Gloss in Candy Apple
MAC – Naked Paris Lipstick, Sheen Supreme Lipstick in Can’t Resist and Good to be Bad
Maybelline – no. 130 Cinnamon Stay Super Stay Color; Color Sensational Lipcolor in no. 615 Summer Sunset
Merle Norman - Raspberry Crush and Sweetheart Creamy Lip Color; Stolen Kisses Lipglaze
NARS - Cristina, Red Lizard, ahd Virdiana Lipstick; Velvet Gloss Pencil in Club Mix and Baroque; Matte Velvet Gloss Pencil in Cruella
Revlon – Plumalicious and Rose Velvet Super Lustrous Lipstick; Colorburst Lipstick in Plum

Rimmel – Berry Queen Moisture Renew Lipstick; Stay Glossy Lip Gloss in All Night Long
Stila – Long Wear Lipstick in Paramour
Yves St. Laurent – Rouge Volupte no. 22 Exquisite Plum and no. 18 Red Taboo; Rouge Pur no. 8 Belle de Rose
THE TRUE WINTER
COLORS TO TRY
LIPS:
Chanel – Rouge Allure Extrait de Gloss no. 61 Fatale
Clinique – Crushed Grape Buttershine Lipstick;Ice Bloom Different Lipstick; Very Currant High Impact Lipstick; Chunky Cherry Chubby Stick; Long Last Lipgloss in Bonfire, Juicy Apple,and Kissy Fit
Dior – Dior Addict in Fashion, Perfecto, Rose Shocking, Stilletto
Estee Lauder – Candy and Rubellite Pure Color Long Lasting Lipstick; Exotic Orchid Pure Color Lipstick; Rich Red Sensuous Lipstick; Pure Color Gloss Stick in Wild Plum
Lancome - Rouge Absolue no. 102 Caprice and Smokey Rouge; Color Design Lipstick in Intense Fucshia
Lipstick Queen –No. 13 in Fifteen Minutes of Fame Pop Art Gloss
L’Oreal – No. 630 Sea Fleur Color Riche Lipstick; HIP Shine Struck Liquid Lipcolor in Turbulent
MAC- Girl About Town, Lickable, Plumful, Rebel, and Up The Amp Lipstick; Pro Longwear Lipcreme in Perpetual Flame; Sheen Supreme in Quite the Thing; Slimshine Grenadine; Venetian Lustreglass
Make Up For Ever – Rouge Artist Intense Lipstick no. 42 Satin Vermillion Red, no. 43 Moulin Rouge, no. 46 Satin Bordeaux Red; Lab Shine Lip Gloss no. S8 Ruby Red
Maybelline - Color Sensational Lip Gloss Cranberry Cocktail no. 605
Merle Norman - Raspberry On Ice Age Defying Lip Color
NARS – Jungle Red, Roman Holiday, and Scarlett Empress Semi-Matte Lipstick; New Lover and Baroque Velvet Gloss Sticks; Pop Life Velvet Matte Gloss Pencil
Neutrogena - Moisture Shine Gloss no. 130 Nutri Berry
Revlon - Colorburst Lipstick in Fuchsia; Super Lustrous Lipstick in Wild Orchid

Rimmel – Berry Queen Moisture Renew Lipstick; In Vogue Lasting Finish Intense Lipstick; Stay Glossy Lip Gloss in Timeless Allure, Treasure Hunt, and Yours Forever
Shiseido – Perfect Rouge in R516 Cerise and RS320 Fuchsia
Stila - Fuchsia Convertible Color; Longwear Lipstick in Phenomenal
YSL – Rouge Volupte Lipstick in no. 22 Exquisite Plum and no. 8 Pink Fetish
THE BRIGHT WINTER
COLORS TO TRY
LIPS:
Benefit – Silky- Finish Lipstick in Frenched
Clinique - Buttershine Lipstick in Fresh Watermelon and Raspberry Rush; Different Lipstick in Ginger Flower; Chubby Stick in Chunky Cherry; Longlast Lipgloss in Bonfire and Juicy Apple
Chanel – Rouge Hydrabase no. 170 Gypsy Scarlett
Cover Girl – LipPerfection no. 405 Fairytale; Natureluxe Balm in Peony
Dior - Dior Addict no. 972 Rose Shocking and no. 745 New Look
Estee Lauder - Longlasting Lipstick in Candy and Exotic Orchid;
Rich Berry Sensuous Lipstick; Pure Color Gloss Stick in Pink Seduction and Wild Plum
Lancome - L'ancome Le Absolu Rouge no. 132 Caprice and 342 Spice Pink
Laura Mercier – Candy Pink, Raspberry, Romance, Sangria, and Tangerine Lipstick; Gel Lip Color in Rosette; Gloss Stick in Cranberry, Peony, Poppy, and Rosewater
L’Oreal – Color Riche Lipstick in Sea Fleur
MAC- Brave Red, Chatterbox, Girl About Town, Hibiscus, Lady Danger, Ladybug, Lickable, Lustering, Media, Ruby Woo, Speak Louder; Sheen Supreme in New Temptation; Slimshine in Grenadine; Lady Danger and Russian Red Lipglass
Maybelline – Color Sensation in Very Cherry
Merle Norman- Raspberry On Ice Age Defying Lipstick
NARS – Jungle Red and Scarlett Empress Lipstick; Velvet Gloss Stick in Baroque and Club Mix; Velvet Matte Pencil in Cruella and Dragon Girl
NYX – Electra Round Lipstick
Revlon- Moondrops Lipstick in Crystalcut Coral, Persian Melon, and Sugar Poppy; Super Lustrous Lipstick in Cherries in the Snow, Fuchsia Fusion, Fire and Ice, and Love That Red; Colorstay Overtime Lip Color in Nonstop Cherry; Colorburst Lipstick in Fuschia
Rimmel – In Vogue Lasting Finish Lipstick; Stay Glossy Lip Gloss in Timeless Allure and Fuchsia Forever
Wet ‘N Wild – Candy Apple Gloss
YSL - Rouge Volupte no. 09 Caress Pink and no. 08 Pink Fetish
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 11:31)
Pagal šitą gaunasi labai jau vasariški lūpdažiai, ir dar SSu... (lūpdažiai tamsieji, šviesūs kvadratai oda), žinot kas kažką tokio turi? pasimėgint?
user posted image

Šiandien Droge žioplinėjau, sau neradau nieko, tai Tavo naudai paklausiau.
620 būtų kažkiek panašus, galima ir iš kitų pažiūrėt?
http://beautyhit.net...roducts_id=1348

Manai puoš?

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 04, 21:19)
Fig lotuliukas.gif Nepliusinsiu, nematau juridinio pagrindo  lotuliukas.gif Per gerai tau ta oranžinė, kad į žiemas lotuliukas.gif

Sakyk prašau, o pagal ką Tu sprendi, gerai ar blogai? Kokie kriterijai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 04, 22:05)
Šiandien Droge žioplinėjau, sau neradau nieko, tai Tavo naudai paklausiau.
620 būtų kažkiek panašus, galima ir iš kitų pažiūrėt?
http://beautyhit.net...roducts_id=1348

Manai puoš?

Papildyta:

Sakyk prašau, o pagal ką Tu sprendi, gerai ar blogai? Kokie kriterijai? smile.gif

1. Nėra pakankamo kontrasto.
2. Normali odos reakcija į tą šiltą grybinę aplinkui ir netgi į tą oranžinę. Žiemos atveju taip neturėtų būti, kad abi - ir normaliai. Norėtųsi šalčiau, o dabar man nelabai norisi.
3. Normali odos reakcija į švarią šiltą spalvą - šita konkrečiai per šilta, bet nėr tokios tragedijos, kaip kad vasarai tą pridėtum.

Todėl manau, kad pavasaris.

Pasakyk prašau, kodėl manai priešingai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 gegužės 2015 - 06:37
Cha cha biggrin.gif Aišku, nuotrauka baisi, bet esmė matosi biggrin.gif Mano didžiai mėgiamas lūpdažis biggrin.gif Tiesa, aš jį naudoju kaip visiškai nudinį, jau tiek nudinį, kad vos šviesesnis už natūralias lūpas biggrin.gif Pas mane nudesnių išvis nebūna biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Šikna bukietas neleidžia sumažinti, ten vargsta visaip ir pusiau nusprogusį vaizduoja. Tai jei neatsigaus, bus tokio dydžio biggrin.gif


Lūpdažis čia yra tas (Rouge Dior 381 Sunrise) http://doesyourfaceh...ipstick-in.html

- aplamai jis 2014 limitkė, bet yra lygiai toks nelimitkė, tik nepamenu pavadinimo, reikia knisti po rankinukus ir ieškot. Man atrodo, tai būtų Rouge Dior 169 Grege. Kam leisti limitkę, kai nuo nelimitkės jis nesiskiria, nežinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 gegužės 2015 - 07:25
Noa čia kuris? Tas 620?
Aš nete kai žiūrėjau tai mano nudinis kažkoks panašus yra turėtas, bet galvos nededu. Nes vienur kai žiūriu toks, kitur jau kitoks. Aš ten dar prisirinkau panašių. Tik vat ar jų bus visų? Nes kai pirkau raudoną iš tos serijos, tikrai nebuvo.
O šiaip nemėgstu lūpų dažytis, tai kažkaip nelabai aišku kam tept lūpas spalva, kuri ir taip artima savo natūraliai? Net pasakyčiau bliednesnė. Na formą koreguot gal, bet man nesigauna. Dėl to kažkaip ir su ryškiais nesusidraugauju - jai be pravedimo ni to vaizdas, nes kontūras labai neaiškus, ir atrodo kad per plačiai užsimozojau lūpdažį. Arba pasirenku netinkamos spalvos lūpdažius laugh.gif

Palyginimui vakare imesiu foto kur aš su vasarine alyvine, matosi kokia roža "nefokuse", ta prasme ir kontrastas 0, ir veidas nei lygus, nei gražus, žo į žiemas net nepanašu. Aišku spalva iš cool summer, tai galim įtart kad per šalta ir per pilka.
Atsakyti
Ne, pataisiau viršuj, čia Dioras, kitas. Jis visai normaliai dengia, o 620, skaidrusis, daug tamsesnis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 08:43)
Dėl to kažkaip ir su ryškiais nesusidraugauju - jai be pravedimo ni to vaizdas, nes kontūras labai neaiškus, ir atrodo kad per plačiai užsimozojau lūpdažį. Arba pasirenku netinkamos spalvos lūpdažius laugh.gif


Aš kažkaip ryškius irgi sunkiai priimu. Turiu porą ryškiai raudonų, bet velnias juos žino... Mano lūpos tragiškos nėr, taip kad būtų kokios labai siauros ar kampučiai žemyn, bet pati burna nedidelė. Tai su ryškiu lūpdažiu jaučiuosi kaip Harajuku Lovers kvepalas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 gegužės 2015 - 07:55
QUOTE(Noa @ 2015 05 05, 07:35)
2. Normali odos reakcija į tą šiltą grybinę aplinkui ir netgi į tą oranžinę. Žiemos atveju taip neturėtų būti, kad abi - ir normaliai. Norėtųsi šalčiau, o dabar man nelabai norisi.
3. Normali odos reakcija į švarią šiltą spalvą - šita konkrečiai per šilta, bet nėr tokios tragedijos, kaip kad vasarai tą pridėtum.

Todėl manau, kad pavasaris.

Pasakyk prašau, kodėl manai priešingai? biggrin.gif

Nelabai supratau dėl odos reakcijos. Pagal ką nustatai odos reakciją, kai mano požiūriu nėra jokio atskaitos taško? Man šitaip ir terakota gali "tikti" lotuliukas.gif
Veidas - kosmetika/įdegimas, akių spalvos - kaip kažkokio atskaitos taško iš viso neina nuspėt. Ir sakai "gerai". Kurioje vietoje čia tas gėris? smile.gif

"Normali odos reakcija į švarią šiltą spalvą - šita konkrečiai per šilta, bet nėr tokios tragedijos, kaip kad vasarai tą pridėtum.
" - o jei pridėjus žiemai? Ne Bytte, o tiesiog kitai damai, kuri žiema? kokia būtų reakcija? smile.gif Į švarią ir šiltą?

Pagal tokias foto negaliu "manyti" - per mažai info arba ji man netinkama. Analogiškai kaip Erszebeth ta nupilkinta/nubalinta foto - man mažai ką sako. Arba reikia žinot kokiomis sąlygomis fotografuota. Bet tai irgi bus ne matymas, o spėlionės.
Atsakyti
dedu Maybelline žiemos lūpdažius iš sąrašo
DW:
Color Sensational Moisture - Summer Sunset Nr. 615
user posted image
Super Stay Color - Cinnamon Stay Nr. 130
user posted image

BW:
Color Sensational - in Very Cherry Nr. 635
user posted image

TW:
Color sensational lip gloss- Cranberry cocktail Nr. 605
user posted image




Jai dėl mano foto visose aš be pudros ar kokio kito odos dengimo ir be lūpdažių. Dažau tik akis dažniausiai, pilnas dengimas - retenybė. Plaukai irgi visur natūralūs...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 05, 09:44)
Jai dėl mano foto visose aš be pudros ar kokio kito odos dengimo ir be lūpdažių. Dažau tik akis dažniausiai, pilnas dengimas - retenybė. Plaukai irgi visur natūralūs...

Be lūpdažių - matosi, su plaukais irgi aišku. O įdegis? Nuo ko raudonavo akys?

Cranberry cocktail Nr. 605 - nejamsiu wink.gif man kažko pernelyg murzina smile.gif
O čia kieno rekomendacijos?
Atsakyti