Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 05 03, 23:57)
Apie skirtingus dalykus kalbam. Taip, neutralaus piršto atspalvio per foto tikrai neatskirsiu. Bet šaltą ar šiltą - Tau reikėtų labai smarkiai išdarkyt spalvą,  kad neitų atskirt šaltos ir šiltos.
Aš NELYGINU pirštų. Tegu būna gelsviau ar melsviau.
Bet ant ganėtinai balto pagrindo aš matau šaltą spalvą.  Tam, kad šilta spalva taptų iki tiek šalta per iškraipymą, "baltas fonas" turėtų tapti mėlynu.

Tai taip. Nebent jis iš karto bus melsvas, melsvai baltas. Tą aš ir sakau. Akis supras, kad tai balta, tik pirštas nušaltintas.

Ir labai blogai, kad nelygini pirštų, kadangi žmogus yra ne komikso veikėjas. Iš esmės visi žmonės yra šiltos spalvos, tik daugiau ar mažiau. Nebūna žmonių, kurie būtų visiškai šalti arba, tarkim, visiškai mėlynom akim, visiškai geltonais plaukais. Žmonių akys - visai ne mėlynos, o kažkokios melsvai pilkos. Jos mėlynos tik palyginus su kitais. Ir plaukai ne geltoni, o pilkai gelsvai menzni, bet vadinasi gelsvi. Lygiai taip yra su šiltumu ir šaltumu. Jis yra tik lyginant, o kitaip - kaip atrodytų žmogus, odoje visiškai neturintis geltonos? Jis būtų kaip Rožinė pantera biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 gegužės 2015 - 23:27
Sorry, ištryniau tas foto - nebuvo nė vienos spalvų temos dalyvės, apačioj kabojo vien nepažįstami nikai, kurie nieko nerašo verysad.gif

Čia foto lauke, nesaulėta. Jokio makiažo, išskyrus lūpdažį - Loreal Eva's pure red. Eva Longoria yra standartinė DA. Man atrodo, kad tas lūpdažis ant manęs gali eiti be niekur nieko, be jokių papildomų pagražinimų, kaip tiesiog mano spalva. Jis nieko neiškreipia, akių neužgožia, o priešingai - paryškina, nors jos ir nedažytos. Juo užmaliavojus lūpas galiu daugiau nebesidažyti. Kita vertus, ta pilka kepurė nėra pavasarinė (turbūt), ji gal vasarinė. Bet veido odoje matyti aiškus šiltumas. Visiškai susipainiojau - ir tarp šviesaus-tamsaus, ir tarp šilto-šalto doh.gif

user posted image
Atsakyti
Man gal kiek ryškokas tas lūpdažis, krempudros panaudočiau... Bet nesu tikra, ar tikrai, ar tiesiog mano akys nepripratę biggrin.gif

Bet kas įdomiai - kepurė akis prie savęs pritraukia biggrin.gif Prie kažko su melsvu akys mėlynos. O prie pilkos kepurės - pilkos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 03, 23:33)
Man gal kiek ryškokas tas lūpdažis, krempudros panaudočiau... Bet nesu tikra, ar tikrai, ar tiesiog mano akys nepripratę biggrin.gif

Bet kas įdomiai - kepurė akis prie savęs pritraukia biggrin.gif  Prie kažko su melsvu akys mėlynos. O prie pilkos kepurės - pilkos biggrin.gif


Nemėgėja pudrų, naudoju tik vakariniam variante smile.gif

Akys tokios ir yra, pilkai mėlynos ar mėlynai pilkos. Sakytum, plieno, bet tamsaus. Prie skirtingų aprangų skirtingai atrodo. Dar jos geba atrodyti teal, bet čia jau labai įdomus efektas, retai išgaunamas. Dar būna kažkokios tamsios, link juodos, bet ne rudo atspalvio juodos (su oranžinėmis "nusiima" tas mėlynumas). Šiaip ar taip, jos visiškai neturi šiltumo, kokio rudumo ar žalumo. Būtent dėl akių, ne dėl odos ar plaukų, man kyla pagrindinės abejonės dėl WS, nes kraštutinai šiltas sezonas visus 3 požymius privalo turėti šiltus.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 03, 23:33)
Man gal kiek ryškokas tas lūpdažis, krempudros panaudočiau... Bet nesu tikra, ar tikrai, ar tiesiog mano akys nepripratę biggrin.gif


Tik dabar dašuto. Oda nedera su tuo lūpdažiu? Reikia odą pašiltinti? Ji realiai šaltesnė, nei norėtųsi prie DA lūpdažio? Ar patamsinti? Nes oda kiek per šviesi, nors šiltumas atitinka?
Atsakyti
Ne. Man šiltumai dera. Man gal kontrastas kliūva... Tiesiog lyg tu pati turi mažiau kontrasto, tas lūpdažis labai lipa į pirmą planą, nes pats ryškiausias... Gal dėl to ir gali daugiau nebesidažyt, nes kitko nebesimato biggrin.gif

Bet ką aš žinau, man akinių juoda juostelė ir tie kyšantys raudoni galiukai, šalikas išveža kažkaip, gal beveik Chromčenkos principu. Bet tai čia man, man aplamai juoda spalva ant žmonių gražu, kad ir ką sakytų BFAS biggrin.gif Nebūtų akinių, gal sakyčiau, kad norėtųsi juodo pravedimo ant akių smile.gif

Ir šiaip jau tie labai ryškūs lūpdažiai ne tam ir gaminami, kad natūraliai atrodyt, su jais niekas natūraliai neatrodo, o atrodo ryškiai, ir būtent metasi į pirmą planą, toks čia ir užmojis. Jei tai turėt omeny, tai taip ir turi būti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 gegužės 2015 - 00:30
Man bendroje visumoje labai gražiai viskas... o jai kabinėtis... nosį užpudruočiau biggrin.gif

...dėl pilkos
Va čia mano pilka biggrin.gif (aš irgi beretę turiu tokios spalvos hihihi.gif ), nežinau kieno ji, bet tikrai mano. Ir nėr joje jokio ten geltonumo, nu ir mėlynumo nėr, bet toks visiškas midle ir nežinau kaip pasakyt - tokia kažkokia ji ne pilka lotuliukas.gif , ta prasme kažkokia "šlapia" spalva, ne bluki ir nesudaro tokio išblukusio ar rūko įspūdžio. Beja su ciklamenais nelabai ji draugauja, o va su orenge red - dera, tai išeina kad šilto sezono pilka.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 04, 01:00)
Tik dabar dašuto. Oda nedera su tuo lūpdažiu? Reikia odą pašiltinti? Ji realiai šaltesnė, nei norėtųsi prie DA lūpdažio? Ar patamsinti? Nes oda kiek per šviesi, nors šiltumas atitinka?

nosis išryškėja kad raudona blush2.gif , žandai tinkamo šiltumo/šviesumo.
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 05 03, 22:12)
http://myinspiredwed...05/feature3.jpg
Kuri - aukštesnė ar žemesnė?

Šiaip uždaviau guglui "гербера' - koks nerealus grožis... Parodyk  kuri? smile.gif


Taigi sakau ružava... gerberų būna ir geltonų, ir raudonų, ir oranžinių, ir baltų... nežinau, gal tinka ir visos, bet kalba buvo apie tinkamą ružavą, o man tinka ružavos gerberos, nesvarbu kokios: ir tos šviesesnės, ir tos tamsesnės. gerbera pink

beja tokios spalvos renkuosi apatinius vietoje vadinamų kūno spalvos, nes dažnai nerandu tinkančių.
Atsakyti
Tai va, aš irgi apie tą nosį, bet man atrodo, kad tai kraujagyslių reikalas, gal tas lūpdažis jai nei padeda, nei maišo? Nežinau, ar gali būti lūpdažių, kurie tai nunulintų, lūpdažio gi ant nosies netepi. Pas mane irgi yra nesąmonių, pvz. pigmentinis plėmas ant kaktos nuo to, kad kartą prisidirbau su soliauriumu, bet aš kažkaip nesitikiu jį užmaskuoti lūpdažiu. Gal ir gali būti tokių, kurie jį itin iškeltų, bet kad užmaskuotų? Tam mane jaudina tinkamos spalvos gerai maskuojantis bibikas biggrin.gif Na, BB kremas biggrin.gif

Ir čia yra pavyzdys, kaip kuperozė kiek atšaldo veidą. Nes tas pats lūpdažis su žandais, kakta, bendru vaizdu - labai gerai, o jei lygint tik su nosim - tada nosis atrodo mėlyna. Bet taip jau yra su tais defektais. prisitaikysi lūpdažį prie nosies - bendras vaizdas bus kaip gelta sergančio. Užtai ir sakau - pamaskuoji, ir gerai biggrin.gif Čia jau klasika, belekas pasakys - ryškus lūpdažis - tiktai su krempudra ir niekaip ne kitaip.


Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 04, 09:56)
Va čia mano pilka biggrin.gif  (aš irgi beretę turiu tokios spalvos  hihihi.gif ), nežinau kieno ji, bet tikrai mano. Ir nėr joje jokio ten geltonumo, nu ir mėlynumo nėr, bet toks visiškas midle ir nežinau kaip pasakyt - tokia kažkokia ji ne pilka lotuliukas.gif , ta prasme kažkokia "šlapia" spalva, ne bluki ir nesudaro tokio išblukusio ar rūko įspūdžio. Beja su ciklamenais nelabai ji draugauja, o va su orenge red - dera, tai išeina kad šilto sezono pilka.

Pas mane kažkokia tokia pilka buvo - pilka, beveik kaip nuo nespalvotos foto. Nei kiek nemelsva, bet ir ne rusva, dar pelei netiktų, bet katinui jau irgi nebe labai smile.gif Man atrodo, kad ji gal ir tiktų ir su ciklamenais... Nes ten išvis nėr kito atspalvio, tik pilka. Kita vertus, jei taviškė vis tik prie ciklameno netinka, tai gal ten yr lašas rudumo?

Manau, kad visuose neutraliuose sezonuose tokia kažkokia yr. Gal labai šiltuose - lašu rudesnė. O šaltuose - mėlynesnė.


Ir pas mane buvo stačiai dafiga gerberų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 gegužės 2015 - 09:17
QUOTE(Noa @ 2015 05 04, 10:11)
Pas mane kažkokia tokia pilka buvo - pilka, beveik kaip nuo nespalvotos foto. Nei kiek nemelsva, bet ir ne rusva, dar pelei netiktų, bet katinui jau irgi nebe labai smile.gif Man atrodo, kad ji gal ir tiktų ir su ciklamenais... Nes ten išvis nėr kito atspalvio, tik pilka. Kita vertus, jei taviškė vis tik prie ciklameno netinka, tai gal ten yr lašas rudumo?

Manau, kad visuose neutraliuose sezonuose tokia kažkokia yr. Gal labai šiltuose - lašu rudesnė. O šaltuose - mėlynesnė.
Ir pas mane buvo stačiai dafiga gerberų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Man kažkaip tas ciklamenas kažkoks per švelnus, gal čia ne dėl šaltumo, o kad anas toks pagal aktyvumą kitoks g.gif . Va tarkim mano mama tokią pilką suknią turi, nu vat irgi be jokio ten lašo, bet prie ciklameno ji gerai. O tas pilkumas toks "švarus" atrodo, gal kad šviesus gan. Juk kad derinys skambėtų neužtenka šilta/šalta tik žiūrėt.
O va turiu rimtai kažkokią su čiut ruda pilką - šo to ni to ana man... nei prie oranžinės, nei prie ciklameno... tik prie grindų skuduro - pats tas biggrin.gif . Jai jau pilka su atspalviu, tai pošviesė tokia su gelsvumu, bet tokiu ne biežiniu... kaip senas asfaltas. Aš ją kaip stone įsivardijau sau. Nu labai gera spalva, visai jokis murzinumas nesimato biggrin.gif , tikriausiai patys sėkmingiausi šortai ir sandalai sūnui buvo. IR SVARBIAUSIA - NE RYŠKI.

Tai kad pas pavasarius tikriausiai vien gerberos, jai ne rūžavos, tai geltonos ar raudonos... jai ne žiedas, tai stiebas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 04, 00:24)
Iš esmės visi žmonės yra šiltos spalvos, tik daugiau ar mažiau. Nebūna žmonių, kurie būtų visiškai šalti arba, tarkim, visiškai mėlynom akim, visiškai geltonais plaukais. Žmonių akys - visai ne mėlynos, o kažkokios melsvai pilkos. Jos mėlynos tik palyginus su kitais. Ir plaukai ne geltoni, o pilkai gelsvai menzni, bet vadinasi gelsvi. Lygiai taip yra su šiltumu ir šaltumu. Jis yra tik lyginant, o kitaip - kaip atrodytų žmogus, odoje visiškai neturintis geltonos? Jis būtų kaip Rožinė pantera biggrin.gif

Siūlau pamiršti akių, plaukų spalvą kaip nieko apie spalvinį tipą nepasakantį kriterijų. Tiek akių, tiek plaukų spalvos įvairių spalvinių tipų gali būt visokios.

Kokią matai odą - šiltą ar šaltą?
(čia matosi vienareikšmiškai)
http://i1325.photobu...zpsecb71251.jpg

p.s. geltoną aš aišku odoje turiu. Momentais net gana ryškiai išreikštą. Paviršiuje. Bet kad aš vienareikšmiškai šaltas tipas, tai faktas. O mes dabar kalbam apie spalvinius tipus, kiek pamenu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 04, 11:53)
O mes dabar kalbam apie spalvinius tipus, kiek pamenu? smile.gif

Mes kalbėjom apie tai, kaip fonas gali iškreipti spalvos sudaromą įspūdį, ir tada neis lyginti. Ir kad tipai gali būti nustatomi tik lyginant. Kiek pamenu. Sakiau, kad neįmanoma palyginti skirtingų žmonių prie skirtingų apšvietimų darytų piršto spalvos, jei nėra bendro atskaitos taško. Kiek pamenu. Nes, na, jūs tai darėt, lyginot skirtingas foto, ir belekas gavosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 04, 11:03)
Tai kad pas pavasarius tikriausiai vien gerberos, jai ne rūžavos, tai geltonos ar raudonos... jai ne žiedas, tai stiebas cool.gif

Žo, geriausias pavasariams darbas - gėlių kiosko pardavėja lotuliukas.gif Visi sakys, ak, kokia tu šiame darbe atsigavus, pajaunėjus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 gegužės 2015 - 10:59
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 04, 00:29)

Man šita dera kur kas labiau
http://t3.gstatic.co...GVLo0Rg5unrZPEw
(visai netyčia išlindo per google, tad pasinaudojau)
(aukščiau Tavo įdėtoje foto atskirai matau nosį ir smakrą - nes jie įneša disonasą savo kita spalva - nosis pirmame plane turbūt nėra siekiamybė? blush2.gif )

Ir dar išlindo per google:
http://s20.photobuck...CF2868.jpg.html
Juk spalvinė kryptis akivaizdi? smile.gif (sezono taip tikrai nepasakysiu, bet šiluma/šaltis matosi)
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 04, 12:00)
Mes kalbėjom apie tai, kaip fonas gali iškreipti spalvos sudaromą įspūdį,

Taip smile.gif
QUOTE(Noa @ 2015 05 04, 12:00)
ir tada neis lyginti.

nebūtinai smile.gif
QUOTE(Noa @ 2015 05 04, 12:00)
Ir kad tipai gali būti nustatomi tik lyginant.


Visai ne. Taip, Onutę su Maryte galima palyginti, kuri iš jų šaltesnė ar šiltesnė (tarkim šiltesnė Marytė). Bet ir nelyginant bus aišku, kad ir Onutė, ir Marytė tarkim abi priklauso šiltam tipui.

O kaip ta foto, kurią įdėjau? Oda šalta ar šilta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 gegužės 2015 - 11:07