Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 04 30, 13:38)
Atitikmens nerandu, piršte pernelyg daug primaišyta spalvų. Parinkau tik bendrą kryptį, nors Tavo pirštą matau šiltesnį ir kur kas daugiau blausų, nei ta paletė, kurią išrinkau. Bet šalia esanti paletė mano požiūriu visai ne į tą pusę bus.

Padaryk tą patį su savo foto, a? ir su ta "ant popieriuko"? T.y. parink, ką Tu matai?

Skaičiukus nurašiau nuo 1 puslapy esančių palečių. Jei Tu apie tai.

Tiesa, padaryk eksperimentą - paimk juodai baltą kontrastą  - bet jau tokį, kad vos ne akis daužtų, ir padažyk lūpas, kad spalva būtų ryški ir į mėlynumą. (Man labai gerai veikia matinės spalvos). Ką matysi veidrodyje?

Tai tada nežinau kokia hue pagal tas paletes...
O normali hue pagal foto mano piršto taip meta 2-7 laipsniai, nuokrypis į geltona mirksiukas.gif , aš nežiūriu ką matau, aš kabinu spalvas, ir blurinau, ir ėmiau iš visų kampų, maždaug gaunas tas pats.

user posted image
Kuri paletė ne ta?


tavo nurodyta šalia piršto ne tokia... nutamsinta matosi kad hue kitokia
user posted image

nesakau kad tie keli procentai rodo šiltumą spalvinio tipo, kažin ar būna į kitą pusę hue, kaip tu nurodei (taviškė 330), bet tai faktas kad matai šaltenį pirštą nei jis yra.


kas kas matysis - dažytos lūpos aišku biggrin.gif , kas dar gali matytis?
Papildyta:
A tone is produced by adding gray to any pure hue.
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
bet aš su inna_o visai nepanaši spalviškai schmoll.gif , nei per jokį parametrą.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 14:54)
Tai tada nežinau kokia hue pagal tas paletes...

Jei ant savęs mėgini priderint - šitaip neveiks. Tų skudurėlių BFAS reikia, jie padaryti sąmoningai keli ir nevienareiškmiai, ir žiūrėt reikia krūvoj. Pvz raudonuose kartu yra ir šilta, ir šalta raudona.

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 14:54)
Kuri paletė ne ta?

visos gretimos (tos šešiakampės ląstelės), kurias mėginau priderint.

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 14:54)
tavo nurodyta šalia piršto ne tokia... nutamsinta matosi kad hue kitokia
user posted image

Vis vien šalta? smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 14:54)
nesakau kad tie keli procentai rodo šiltumą spalvinio tipo, kažin ar būna į kitą pusę hue, kaip tu nurodei (taviškė 330), bet tai faktas kad matai šaltenį pirštą nei jis yra.

Dėl šaltumo laipsnio - visai tikiu, bet spalva visgi kaip suprantu ir yra šalta (šiltesnė, nei matau, bet šalta)? smile.gif


QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 14:54)
kas kas matysis - dažytos lūpos aišku biggrin.gif , kas dar gali matytis?


Veidą sunaikins? Ar dar liksi gyva?

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 15:00)
A tone is produced by adding gray to any pure hue.
user posted imageuser posted imageuser posted image

Jei turi omeny, kad Tavo pirštas ir ta pirma spalva panašios, tai mano požiūriu visai ne.
Tavo pirštą gaučiau prie vaivorykštės raudonos pridėjus mėlynos ir tada ilgai nuobodžiai balinus/pilkinus.
Vienintelis bendras parametras, kurį matyčiau - tai polinkis į murzinumą. Bet nežinau, ar tai gali būt kažkokiu kriterijumi, ir ypač vertinant tik vaizdą nuotraukoje..

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 15:00)
bet aš su inna_o visai nepanaši spalviškai schmoll.gif , nei per jokį parametrą.

oi ne, mes matyt nesusišnekėjom, aš turėjau omeny apskritai "savęs atradimus".
O panelė ledukas tai iš tos nuorodos, kur anksčiau mečiau. Tipas gali būt tas pats - toks delikatus, neryškiai žieminis. Bet pagal pirštą spėju, kad Tau gali tikt daugiau sudėtingos spalvos, t.y. galbūt ir į vasaras pretenduoji.
Atsakyti
*nežinau koks hue mano pirštas, nes nesuvokiu koks hue 12-lika.

*ten tiesiog spalvinis ratas sudėtas visas, imi pagal hue kas atrodo artima, tada žiūri ar šviesiau ar tamsiau, jai nėra tinkamo pilkumo šoninėj grupėj ieškai, paspaudi atrastą ir gauni spalvą belenkokią kokią tik nori.

*tai čia dėjau tavo parinktą, tiesiog papildžiau +ją nupilkinus, kad matytus kad mano pirštas ne toks.

*nežinau, ar pagal spalvinius tipus tai šilta ar šalta, bet pagal cool/warm spalvinį ratą žiūrint, mano piršto spalva papuola į šiltą, tai yra raudona + su lašeliu geltonos.

*čia ta pati spalva, kur minėjai, kad panašiausia į tą kurią tu matai ant mano piršto (viršutinis stačiakampis). Tiesiog pažaista su spalvos sotumu.

*tai va... vasara buvau... žiema buvau... nu pavasariu neina pabūt, sunku kažką sau rast... po kol kas savęs nematau niekur... dar va rudenį pamėginsiu.
Atsakyti
atmetus mano ekrano ir akies galimas spalvinės raiškos klaidas, atsidarius programą pasidariau spalvą kaip mano pirštas, sakyčiau ne pavasaris schmoll.gif
My Webpage
kas žinot kokį lūpdažį tokios spalvos? bandysiu bigsmile.gif
Papildyta:
psio - varau į SA
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 09:38)
čia osinkoje šviesi žiema, kuri ne pagal BFAS testavosi? Su skuduriukais? testavo tik žiema/vasara/pavasaris ar ruduo?
Nu ji man labiau į Erszebeth panaši biggrin.gif
Papildyta:
čia testuoja lūpdažius, plaukai nedažyti.


Eikit švilpt su tokiom žiemom lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, mergos - paieškos baigtos, kraustausi ten, kur visada svajojau - į DA bigsmile.gif lotuliukas.gif Piršto spalva nemeluoja, čia iš to rato pati artimiausia kryptis, kokią pavyko rasti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 16:24)
atmetus mano ekrano ir akies galimas spalvinės raiškos klaidas, atsidarius programą pasidariau spalvą kaip mano pirštas, sakyčiau ne pavasaris schmoll.gif
My Webpage

Tu nori pasakyt, kad Tavo pirštas būtent tokios spalvos??? g.gif
Man tikrai nesitiki, kažkas čia ne taip.
Juolab pati minėjai, kad terakotos netoleruoji. O aš monitoriuj matau aišku ne terakotą, bet kažką labai giminingo.

QUOTE
tavo nurodyta šalia piršto ne tokia... nutamsinta matosi kad hue kitokia
user posted image

Aš ir nesakau, kad tai ta pati spalva, bet su ta nutamsinta piršto spalvos giminystę matau blush2.gif
Beje, specialiai žiūrėjau iš kito kompo (kitas ir monitorius, jei ką) visus pirštukus - spalvos kiek kitos, o išvados gaunasi tos pačios, t.y. spalvų kryptis vis vien ta pati liko.

Gal kokią saulėtą dieną padaryk dar kelias pirštų foto? Suintrigavai su tais terakotiniais pirštais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 30, 19:55)

Gal kokią saulėtą dieną padaryk dar kelias pirštų foto? Suintrigavai su tais terakotiniais pirštais smile.gif


Taigi saulės atokaitoje negalima fotkint, spalvos išsikraipo.

Per anksti apsidžiaugiau, ten, pasirodo, įmanoma dar labiau patikslint spalvų grupę. Panašu, kad netoli nuėjau nuo tos vietos, kur ir šiaip grybavau. Tos spalvos ar ne tos?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 30, 21:59)
Taigi saulės atokaitoje negalima fotkint, spalvos išsikraipo.

Per anksti apsidžiaugiau, ten, pasirodo, įmanoma dar labiau patikslint spalvų grupę. Panašu, kad netoli nuėjau nuo tos vietos, kur ir šiaip grybavau. Tos spalvos ar ne tos?

user posted image

Šitaip nieko nebus. "Panašiai" vertinant - tai čia jau "palubinsko situacija".
Pamėginau įkelt spalvų gabalėlius - aš taip ir SA ar DA atsidurt galiu lotuliukas.gif
Kitaip sakant, tokia "teorija" neveikia.
user posted image[/url]
Man šitos spalvos nėra mirtinos, bet su undertonu nieko bendro šiaip neturi. Net pati suabejočiau - šilta ar šalta, jei parodytų tokį vaizdelį.

Aš ir nesakiau saulės atokaitoje smile.gif Saulėtą dieną smile.gif (pavėsy)
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 30, 21:09)
Šitaip nieko nebus. "Panašiai" vertinant - tai čia jau "palubinsko situacija".
Pamėginau įkelt spalvų gabalėlius - aš taip ir SA ar DA atsidurt galiu  lotuliukas.gif
Kitaip sakant, tokia "teorija" neveikia.


Tai aš juokauju. Kol kas neturiu pernelyg svarių argumentų, kodėl negalėčiau būti WS. Na taip - yra poslinkis į šaltesniąją (neutralesniąją) pusę, gal net iki pačios galinės galimos stotelės, bet ir taip visi suprantam, kad tie 12 tipų yra sąlyginis dalykas, realiai gali būti kažkas tarpinio tarp kelių sezonų, kur tiks kai kurios jų spalvos. Bet esmė - kurio sezono spalvas imt kaip pagrindines? Kurių tinkamų dauguma? Man kol kas vienintelis variantas - kad slankiojuosi tarp šilto ir nelabai šilto pavasario. Šaltumo visgi yra, šviesumo - be odos ne kažką, tai belieka BS. Galvoju, kad esu arba WS at ribos su BS, arba BS ant ribos su WS. Greičiausiai. Nes yra, kas tinka iš abiejų palečių, ko gero vienoje iš jų nesutilpčiau. Ir yra, kas netinka - tarkim, WS ryžos nelabai.

Bet iš esmės - ta konkreti spalva, kuri yra nuspaudus pirštą, juk privalo būti viena iš tavo paletės spalvų. kaip ir tavo akių, tavo plaukų, tavo odos spalvos, jos yra tavyje, vadinasi, neturėtų tau būti netinkamos. Visa kita turi būti derinama prie jų principu - dera ar nedera. Šita mano piršto raudona gali būti ne vienoje paletėje, bet akivaizdu - ji nėra absoliutaus šiltumo. Teigti, kad šilčiau nebūna, galėtų tik aklas. Ar tai kraštutinis galimas WS vėsumo variantas? Bet yra dar akys, kurios neturi nei rudumo, nei žalumo. Na, gal kraštelį palei baltymą galima laikyti stipriai užtamsinta iki tamsaus pilkumo teal. Bet tą laikyti šiltumo požymiu - vargo vakarienė, kai egzistuoja aibė akivaizdžių šilttumo variantų. Dėl to man abejonių kelia, ar galėčiau būti kraštutinai šiltas (ne tiesiog labiau šiltas, nei šaltas) tipas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 30 balandžio 2015 - 21:40
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 30, 22:20)
Bet esmė - kurio sezono spalvas imt kaip pagrindines? Kurių tinkamų dauguma?

Paprastas būdas patikrinti - kelių kaip ir tinkamų palečių spalvas sudėlioti į tris grupes - tinka, visai netinka, galima kentėti. Ir dėlioti ne mintyse, o realiai - karpant paletes ir dėliojant naujas. Bent matysi, kokia tendencija gaunasi.

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 30, 22:20)
Bet iš esmės - ta konkreti spalva, kuri yra nuspaudus pirštą, juk privalo būti viena iš tavo paletės spalvų.

Matyt tikrai ne be reikalo BFAS skudurėliai dėliojami ne po vieną, o būtent tais sudarytais komplektais. Nes išskirsčius spalvas detalėmis, gavosi visiškas šnipštas. Pati matei. O piršto foto aiškiai matosi, kad spalva šalta, ir kur kas tamsesnė, nei pvz Bytte.

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 30, 22:20)
Šita mano piršto raudona gali būti ne vienoje paletėje, bet akivaizdu - ji nėra absoliutaus šiltumo. Teigti, kad šilčiau nebūna, galėtų tik aklas. Ar tai kraštutinis galimas WS vėsumo variantas? Bet yra dar akys, kurios neturi nei rudumo, nei žalumo. Na, gal kraštelį palei baltymą galima laikyti  stipriai užtamsinta iki tamsaus pilkumo teal. Bet tą laikyti šiltumo požymiu - vargo vakarienė, kai egzistuoja aibė akivaizdžių šilttumo variantų. Dėl to man abejonių kelia, ar galėčiau būti kraštutinai šiltas (ne tiesiog labiau šiltas, nei šaltas) tipas.

Aš žinau vienintelį vertinimo būdą - pagal odos reakciją. Visa kita mano požiūriu yra grybas. Kas pasakė, kad negali egzistuoti šaltas švarus tipas tarkim mėlynomis akimis ir šviesiais plaukais? O jei gali - tai ką Tau pasako plaukų, odos ar akių spalva? Absoliučiai nieko.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 30, 21:52)
1. Paprastas būdas patikrinti - kelių kaip ir tinkamų palečių spalvas sudėlioti į tris grupes - tinka, visai netinka, galima kentėti. Ir dėlioti ne mintyse, o realiai - karpant paletes ir dėliojant naujas. Bent matysi, kokia tendencija gaunasi.

2. Matyt tikrai ne be reikalo BFAS skudurėliai dėliojami ne po vieną, o būtent tais sudarytais komplektais. Nes išskirsčius spalvas detalėmis, gavosi visiškas šnipštas. Pati matei. O piršto foto aiškiai matosi, kad spalva šalta, ir kur kas tamsesnė, nei pvz Bytte.

3. Aš žinau vienintelį vertinimo būdą - pagal odos reakciją. Visa kita mano požiūriu yra grybas. Kas pasakė, kad negali egzistuoti šaltas švarus tipas tarkim mėlynomis akimis ir šviesiais plaukais? O jei gali - tai ką Tau pasako plaukų, odos ar akių spalva? Absoliučiai nieko.


1. Galima būtų pabandyt. Bet bėda, kad dėl kai kurių tinkamumo abejoju. Kur tokias dėti? Ar rinkti tik tas, kur visiškai akivaizdžiai geros?

2. Bet bytte plaukai tamseni už mano, ir pagal tai, greičiausiai, kontrastas didesnis (nes mano tamsioji dalis yra akys, ne plaukai - pagal jų santykį su oda gaunasi kontrastas, o pas bytte - odos su plaukais, kaip pas daugumą).

3. Bet ko verta reakcija į ne tas profesionalias palas, o šiaip į spalvas? Tarkim, aš šiandien labai nustebau pasimatavusi vieną žalią (teal), kuri uždėjus ranką puikiai susigrojo su oda. Bet apsivilkus pati išsigandau paakių ir ruožų aplink lūpas. Ir taip, ir kitaip žiūrėjau - nu negerai. Nors kiek tamsesnė ir ko gero šiltesnė teal - ok. Kaip man atskirti, kurios paletės tai spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 30 balandžio 2015 - 22:22