Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

O kodel pvz pirsta spaust, kodel ne pvz atverst vidine lupos puse? Ten ir gyslu yra smile.gif
Atsakyti
bytte man ziema drinks_cheers.gif beje, Osinkoj kazkokia sviesi ziema buvo, idomu butu palete rast. rolleyes.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 29, 22:20)


Papildyta:

Mano du viršutiniai - dideli. Vienas suspaustas, kitas pusiau suspaustas, t.y. link natūralaus. Apačioje maža foto - Bytte ir 2 Tavo.

user posted image



O cia mano

user posted image
user posted image
user posted image

Pas mane kazkokia kraujotaka sutrikus, lotuliukas.gif visaip bandziau, be sansu toki rysku padaryt.

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 30, 00:13)
O cia mano

user posted image

user posted image

Pas mane kazkokia kraujotaka sutrikus, lotuliukas.gif  visaip bandziau, be sansu toki rysku padaryt.

Kažin ar ryškiau bus, negali gi būt visų vienodai.
Sakyčiau gana šilta spalva? Koks ten buvo spalvinis nuosprendis?

user posted image

Sakyčiau smarkiai artėji prie to pomidoro? smile.gif

papildau.
cool summer - Hiver, Gendre
Aš dabar kaip tas Stanislavskis - "NE VERIU!!!"
Žmogus su tokiu undertonu negali būt ledine vasara.
Arba nugrybavo foto, arba nugrybavo kosultantas. Nes abu faktai teisingi būt negali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 29 balandžio 2015 - 23:44
ir dar.
user posted image

Negi nesimato akivaizdus skirtumas?
Atsakyti
keliu iš osinkos temos testuoto pavasario:
user posted image

prek negalima lyginti taip pirštų schmoll.gif , reik dėti prie lūpdažio ar popierėlio spalvos, ir įvardyti. Arba spalvas nukabinus nuo pirštuko lygint. Čia tas pats kaip dėlioti odos gabalėlius - nieko nesimatys apart šviesesnis, tamsesnis... nu gi dėjo Dilukai kad fyguški mes matom, kalkit akis kaip norit, nesimato spalvos taip. Mano pirštas vat tokis panašiai kaip įkeltas. Nežinau ką jūs matot, o fotike mačiau kiek geltonesnį saviškį nei kompe, mano išbalimas grynai gelsvas, tik geltonumas gan šviesus... toliau nagas - pamėlęs... ir jis po pirties būna visai visai mėlynas, ir tai neturi nieko bendro su spalvine teorija, kaip kad sutrūkę paviršiuje kapiliarai. Venų spalva vėlgi priklauso nuo to kiek jos giliai, mano giliai, tai kažkas vos vos matos, labai šviesios jos, sunku spalvą ir įžiūrėt, pirštai raudoni ar ne vėl priklausomai kiek į odos paviršių kraujo priteka. Nu pas mane nepriteka, amžiais kai ima iš piršto melžia sesutės išsišiepusios, vos ne nesikeikdamos. Kiek tai parodo undertoną - nė kiek daugiau nei į plaukus žiūrint.

Vidinė lūpų dalis netinka - ten nėra epitelio, ar ko ten... iš principo nuspaustas pirštas, turėtų sutapt su nukramtytom lūpom, ar kaip kitaip suintensyvinus kraujotaką lūpuose, nes neįdaga anei lūpos, anei delnai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 08:31)
keliu iš osinkos temos testuoto pavasario:
user posted image

prek negalima lyginti taip pirštų schmoll.gif , reik dėti prie lūpdažio ar popierėlio spalvos, ir įvardyti.

Bytte - galima smile.gif Tikrai GALIMA smile.gif čia tik atpažinimo įgūdis. Juk kai žiūri į tarkim žalią spalvą, nedėlioji jokio popierėlio-testerio, kad suprastum, jog tai ne raudona? Juk ir klausimų tokių nekeli. Tai čia tas pats. Man nereikia popierėlio, kad Tavo įdėtoje nuorodoje matyčiau šiltą, o ne šaltą spalvą. Tokia spalva raudonuoja mano mama. Aš raudonuoju "bombardavai"
Būtų įdomu pamatyt beveik neutralų pirštą - va šiuo atveju manau ir popierėlis ne pro šalį būtų.
Kad Tu šalta (bent pagal foto)- faktas. Va įvertinti - KIEK šalta ir galbūt tikslų sezoną popierėlis tikrai praverstų.
Beje, pridėjau Hiver pirštuką prie lako. Mano požiūriu "susižaidžia" liuks, kaip čia buvęs.

Aišku čia pirštus reiktų lyginti gyvai. Ne foto. Nes maža kokie iškraipymai gali būti foto. Bet kad pirštai bus skirtingi ir vieni šaltesni, kiti šiltesni, tai čia vienareikšmiškai, čia ir ginčytis nėra ko.

Neištvėriau smile.gif

user posted image

user posted image

Jei atsiriboti nuo spalvų perdavimo tikslumo (darom prielaidą, jog spalvos tokios kaip gyvai), skirtumas matosi? smile.gif Ar ir čia sakysi, kad nematai jokio skirtumo ir visi pirštai vienodi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 30 balandžio 2015 - 08:08
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 08:31)
fotike mačiau kiek geltonesnį saviškį nei kompe, mano išbalimas grynai gelsvas, tik geltonumas gan šviesus...

Tu kažko ne to spalvoje ieškai. Koks skirtumas, išbalimas geltonas ar baltas? Nors ir pilkas ar žalias - tai šilumai reikšmės neturi. Sezonui manau turės, bet sezono pagal pirštą tikrai neatskirsiu)
Reikia žiūrėt, KOKIA yra raudona. Kai žiūri į audinį - žiūri audinio spalvą, o ne bala žino ką. Tai ir čia žiūrėk į piršto esminę spalvą, o ne į kažkokias nereikšmingas detales smile.gif
http://etaplius.lt/w..._4f62b7ade0.jpg
Kokia yra šaltibarščių spalva? smile.gif
Atsakyti
tai parink pagal Hex kokią spalvą matai? ta prasme ne ištiesų koks pirštas, o kokios jis ten raudonos fotografijoje?
tarkim iš čia

aš tai pakabinau - š... ne mano lūpdažiai... tai nežinau kiek dėl perdavimo, kiek dar dėl ko... visgi audinys foto ne visai baltas, nors ten balta paklodė...


Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 30, 09:20)
Tu kažko ne to spalvoje ieškai. Koks skirtumas, išbalimas geltonas ar baltas? Nors ir pilkas ar žalias - tai šilumai reikšmės neturi. Sezonui manau turės, bet sezono pagal pirštą tikrai neatskirsiu)
Reikia žiūrėt, KOKIA yra raudona. Kai žiūri į audinį - žiūri audinio spalvą, o ne bala žino ką. Tai ir čia žiūrėk į piršto esminę spalvą, o ne į kažkokias nereikšmingas detales smile.gif
http://etaplius.lt/w..._4f62b7ade0.jpg
Kokia yra šaltibarščių spalva? smile.gif

prek neskaitai... FOTIKE IŠBALIMAS GELTONESNIS NEI KOMPE, NEŽINAU KĄ JŪS MATOT cool.gif Toks ir skirtumas - matyme, spalvos perdavime ir t.t. jai geltonas išbalimas kompe mėlynas, tai ir piršto raudonyje nebėra to geltonumo, o yra mėlynumas. Aš kai džiaugiausi, kad nufotkinau teisingai, tai į fotiko ekraną šiaip žiūrėjau... Spalvoje to ir ieškau - raudonoje kitos spalvos priemaišų.

Beja pagal ką hue 12-lika? pagal normalų ratą, ar pagal pirmam puslapį lenteles? Nes aš nelabai suprantu iš kur tas 12-lika blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 04 30, 00:13)
bytte man ziema drinks_cheers.gif beje, Osinkoj kazkokia sviesi ziema buvo, idomu butu palete rast. rolleyes.gif

Girdit... aišku man labai malonu būtų būt žiema brunette.gif , bet kur jūs matėt žiemą kuriai netinka anei juoda, anei balta ir juoda/balta? Kokia čia žiema? lotuliukas.gif
Atsakyti
čia osinkoje šviesi žiema, kuri ne pagal BFAS testavosi? Su skuduriukais? testavo tik žiema/vasara/pavasaris ar ruduo?
Nu ji man labiau į Erszebeth panaši biggrin.gif
Papildyta:
čia testuoja lūpdažius, plaukai nedažyti.
Atsakyti
man pirštai raudonuoja jeigu normaliai kita ranka suiimu, jeigu vienu tos pačios rankos pirštu tai vos parausta ir tuoj ima balti lotuliukas.gif
viskas nuo užspaudimo priklauso biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 09:38)
čia osinkoje šviesi žiema, kuri ne pagal BFAS testavosi? Su skuduriukais? testavo tik žiema/vasara/pavasaris ar ruduo?
Nu ji man labiau į Erszebeth panaši biggrin.gif
Papildyta:
čia testuoja lūpdažius, plaukai nedažyti.

eina sau kokia plaukų spalva ir graži ir įdomi, ir dar labiau įdomi kaip žiemai bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 30, 10:40)
man pirštai raudonuoja jeigu normaliai kita ranka suiimu, jeigu vienu tos pačios rankos pirštu tai vos parausta ir tuoj ima balti lotuliukas.gif
viskas nuo užspaudimo priklauso biggrin.gif

vėjai vadinasi tas Zylos metodas g.gif
,
Pagal šitą gaunasi labai jau vasariški lūpdažiai, ir dar SSu... (lūpdažiai tamsieji, šviesūs kvadratai oda), žinot kas kažką tokio turi? pasimėgint?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 09:40)
tai parink pagal Hex kokią spalvą matai? ta prasme ne ištiesų koks pirštas, o kokios jis ten raudonos fotografijoje?
tarkim iš čia

Atitikmens nerandu, piršte pernelyg daug primaišyta spalvų. Parinkau tik bendrą kryptį, nors Tavo pirštą matau šiltesnį ir kur kas daugiau blausų, nei ta paletė, kurią išrinkau. Bet šalia esanti paletė mano požiūriu visai ne į tą pusę bus.
user posted image

Ir dar padariau su pirštu "ant popieriuko" - irgi tiktai kryptis.
user posted image


Padaryk tą patį su savo foto, a? ir su ta "ant popieriuko"? T.y. parink, ką Tu matai?

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 09:40)
Beja pagal ką hue 12-lika? pagal normalų ratą, ar pagal pirmam puslapį lenteles? Nes aš nelabai suprantu iš kur tas 12-lika blush2.gif

Skaičiukus nurašiau nuo 1 puslapy esančių palečių. Jei Tu apie tai. O šiaip man ta 12 sezonų sistema pagal logiką "kažkur anapus"

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 09:40)
Girdit... aišku man labai malonu būtų būt žiema  brunette.gif , bet kur jūs matėt žiemą kuriai netinka anei juoda, anei balta ir juoda/balta? lotuliukas.gif

Kur mačiau? smile.gif Veidrodyje smile.gif Balta man kaip spalva netinka, juodos nesidažiusi (čia turiu omeny lūpdažį) irgi nenešioju smile.gif
Beje, tai panelei - ledukui - irgi neis nei juoda, nei balta. Pernelyg ji pati delikačių spalvų. O tikrai yra žiema, čia vienareikšmiškai.
Dėl žiemos - "nenastaivaju" - daug minčių kelia tas baltumas numaigytame piršte - gaunasi kad turi daug šviesios spalvos, o žiema dažniausiai būna tamsesnė. Kitaip sakant - nežinau ar žiema, ar vasara, bet kol kas esu įsitikinusi kad šaltas spalvinis tipas. Nes į piršto foto pažiūrėjus - jis turi daugiau mėlynumo nei maniškis. Darom prielaidą, kad foto stipriai numėlynino,
tačiau kad iš šilto spalvinio tipo fotoaparato pagalba galima gauti šitokį mėlynumą (ir juk ne bile kaip foto darant, o stengiantis išgaut realią spalvą) - man kažkaip nesitiki.

Tiesa, padaryk eksperimentą - paimk juodai baltą kontrastą - bet jau tokį, kad vos ne akis daužtų, ir padažyk lūpas, kad spalva būtų ryški ir į mėlynumą. (Man labai gerai veikia matinės spalvos). Ką matysi veidrodyje? (atmesk visas išankstines nuostatas "man netinka, per ryšku" - čia juk ne nešiojimui darai, čia darai spektaklį) - ar išveža oda tokį vaizdą?

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 10:38)
čia osinkoje šviesi žiema, kuri ne pagal BFAS testavosi? Su skuduriukais? testavo tik žiema/vasara/pavasaris ar ruduo?
Nu ji man labiau į Erszebeth panaši biggrin.gif
Papildyta:
čia testuoja lūpdažius, plaukai nedažyti.

Jei klausi apie mano nuorodą į Osinką, tai aš kalbėjau apie inna_o.

O nuorodoje - panelė šalta. Bet labai ryškios spalvos mano požiūriu jai nėra gerai. Reikia kažkokio viduriuko.

QUOTE(bytte @ 2015 04 30, 11:31)
vėjai vadinasi tas Zylos metodas g.gif 
,
Pagal šitą gaunasi labai jau vasariški lūpdažiai, ir dar SSu... (lūpdažiai tamsieji, šviesūs kvadratai oda), žinot kas kažką tokio turi? pasimėgint?
user posted image


Va ta viršutinė spalva tikrai geriausiai atitinka spalvą, kurią matau piršte.

Zyla spėju neatsižvelgia į kontrastingumą. Asmeniškai man kontrastas būtinas kaip oras. Va nekontrastingiems spalviniams tipams ta teorija apie lūpų dažų spalvą gali būti super.


Atsakyti