Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Tai ,o kas Bytte pagal BFAS? ir pagal metų laikus?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 29, 21:11)
Šiaip tai prie lako turėtų derėt. O dabar sakyčiau pjaunasi.


Lako tikimą reikia iš kiek toliau žiūrėti, tada matosi bendras derėjimas, o ne prikišus nosį smile.gif Tas oranžinis man toks vidutiniškai tinkamas. Gal tai rudeninė spalva.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 29, 21:41)
Gal galite pacituoti ir čia parodyti? Bais įdomu.

Ką Byttei nustatė Katia? Ar nėjo ji?

Bytte nesigavo nueit. Jei būtų nusistačiusi, dabar nebevargtų.

http://club.osinka.r...044?start=16245
Апр 27, 2015 21:55

Nežinau, ar dar rodys foto, man tai dar teberodo. Bet perkėlinėt laikau kad nekorektiška, jei jau ištrynė. Pažiūrėkit kokius 10 paskutinių psl, visai įdomu.

Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 29, 22:14)
snickers, negalima pjaustyti, nes undertoną prapjausi, o jis ir yra esmė, ne tai, kas viduj  lotuliukas.gif
Nu panašaus šiltumo, bet mano visgi šiltesnis. Jeigu ir rožinė, tai vis tiek link pomidoro traukia. ir dar pažiūrėk - ten, kur ištekėjęs kraujas (nuspausta piršto dalis) - pas tave gaunasi beveik balta, o pas mane - labiau gelsva.

Mano du viršutiniai - dideli. Vienas suspaustas, kitas pusiau suspaustas, t.y. link natūralaus. Apačioje maža foto - Bytte ir 2 Tavo.

user posted image

O čia priminimui - kaip atrodo pomidoras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 29 balandžio 2015 - 21:25
QUOTE(prek @ 2015 04 29, 21:20)
Mano du viršutiniai - dideli. Vienas suspaustas, kitas pusiau suspaustas, t.y. link natūralaus. Apačioje maža foto - Bytte ir 2 Tavo.


Ak, tai bytte nuspaustas pirštas beveik baltas. Išeitų, mano oda pati savaime šiltesnė už jos, nes mano nuspaustas visgi lieka gelsvas.

prek, o tu tikrai žiema? Ne koks tai pavasaris? Katia neapsiskaičiavo? lotuliukas.gif

Parodytum kartą savo bendro vaizdo nuotrauką, ne gabalais 4u.gif

Palaukiam, ar kas nors parodys pomidoriškesnį pirštą už mano smile.gif Ar atsirastų tokių, kas tikrai šilti tipai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 29 balandžio 2015 - 21:31
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 29, 22:25)
Ak, tai bytte nuspaustas pirštas beveik baltas. Išeitų, mano oda pati savaime šiltesnė už jos, nes mano nuspaustas visgi lieka gelsvas.

prek, o tu tikrai žiema? Ne koks tai pavasaris? Katia neapsiskaičiavo? lotuliukas.gif

Parodytum kartą savo bendro vaizdo nuotrauką, ne gabalais  4u.gif

Mano bendras vaizdas nieko nesako smile.gif Užtat daug sako odos reakcija - pati mačiau, kad hue 12 buvo geriausi. Tad šalto spalvinio tipo niekaip nenuginčysi. Ir ne šiaip šalto, o labai šalto.

Tai pirštai vienodi ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 29, 21:28)
Tai pirštai vienodi ar ne? smile.gif


Klausimas, kokie pirštai iš viso gali būti, ar jie kam nors būna nuspaudus va tokie raudoni, kaip pomidoro? Šiaip net ir WS turi tokių raudonų, kurios kaip intensyvios avietinės, turi savy to šaltumo. Juk ir pačių mėlynų turi - tai kodėl tam tikrų rožinių negalėtų toleruot? Tu įsikibai, kad man neblogai tinka fuksija - faktas, tinka, bet galbūt ji tinka dėl to, kad apskritai tai švari, raudonumo turinti spalva, ir tai neprivalo reišti šalto tipo smile.gif

O tu, jei jau esi 100procentinė žiema, tai apšviesk mus, įkelk nuotrauką, kaip atrodo etaloninė žiema, gal pusė save laikančių pavasariais persigalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tai savyje dar nematau to šiltumo biggrin.gif
na kūno oda ir apgamai gal matosi, kad gelsvi, bet pirštai nuspausti burokiniai, nagai numėlę, venos man matosi žydros biggrin.gif

matavausi tokį ryškų rūdžių spalvos megztuką, iš warm spring serijos, na ką žinau nieko, ne blogiau negu šaltas pilkas tikrai smile.gif megztukėlis
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 29, 21:43)
matavausi tokį ryškų rūdžių spalvos megztuką, iš warm spring serijos, na ką žinau nieko, ne blogiau negu šaltas pilkas tikrai smile.gif megztukėlis


Man jis per ryžas būtų. Vėl bartų, kam į rudens paletę migruoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 29, 22:36)
Klausimas, kokie pirštai iš viso gali būti, ar jie kam nors būna nuspaudus va tokie raudoni, kaip pomidoro? Šiaip net ir WS turi tokių raudonų, kurios kaip intensyvios avietinės, turi savy to šaltumo. Juk ir pačių mėlynų turi - tai kodėl tam tikrų rožinių negalėtų toleruot? Tu įsikibai, kad man neblogai tinka fuksija - faktas, tinka, bet galbūt ji tinka dėl to, kad apskritai tai švari, raudonumo turinti spalva, ir tai neprivalo reišti šalto tipo smile.gif

O tu, jei jau esi 100procentinė žiema, tai apšviesk mus, įkelk nuotrauką, kaip atrodo etaloninė žiema, gal pusė save laikančių pavasariais persigalvos  mirksiukas.gif

Ir ką Tu tikiesi pamatyt? smile.gif Kažką drastiškai kontrastinio ir žiemiško? smile.gif
Taip tikrai nėra, mažai kuo nuo Bytte skiriuosi pažiūrėjus.

Kaip pomidoro aišku nebus. Bet visi sudėlioti pirštukai ganėtinai šalti.
Lauksim Inc, gal ji pasidalins pirštų foto.

Merginos, o kas dar pas mus testavosi? Nepagailėkit pirštukų?
Atsakyti
Parodyk ir nustebink, kokios žiemos būna smile.gif Gal ir aš žiema? lotuliukas.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 29, 21:51)
Merginos, o kas dar pas mus testavosi? Nepagailėkit pirštukų?


Dilukai testavosi, yra pavasaris, sako, kad pirštai burokiniai, o nagai pamėlę smile.gif

Noa dar sertifikuotas pavasaris, galėtų parodyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 29 balandžio 2015 - 21:54
Bože, kapiec, rankos nubraižytos, pirštai nuspaudinėti, škurliai namie ištąsyti... doh.gif
Būsiu kažkas šilto ir psio, dzin man ar ruduo, ar pavasaris. Išsibraukysiu bjaurias spalvas ir nešiosiu , kas patinka. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(snickers @ 2015 04 29, 21:53)
Bože, kapiec, rankos nubraižytos, pirštai nuspaudinėti, škurliai namie ištąsyti... doh.gif
Būsiu kažkas šilto ir psio, dzin man ar ruduo, ar pavasaris. Išsibraukysiu bjaurias spalvas ir nešiosiu , kas patinka. doh.gif  lotuliukas.gif


Tik susidėk su mumis, dar ne to bus biggrin.gif

O kaip tu žinosi, kurios bjaurios, kurios ne, jei nežinai, ruduo ar pavasaris? Ar tau tamsią oranžinę išsibraukt, ar citrininę?
Atsakyti