Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 04 29, 20:52)
čia minkiau kad kuo raudonesnis būtų, ibo gaunasi šviesiau nei tikros lūpos - nafig toks lūpdažis? krem pudra išsitepi - ir varai... kaip mimas.

Ale gerai nori - kad pirštas už lūpas ryškesnis būtų smile.gif
Mano irgi šviesesnis. Tokio lūpdažio kategoriškai tept neina. Zombiu būsiu smile.gif
( aš kai pirštą raudonumui pakramčiau, tai jis iš viso nabagėlis pabalo... Kažkas šitoje teorijoje ne taip lotuliukas.gif Čia gal personaliai spalva softui?)
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 29, 16:55)
Apie foto - kokia faina smile.gif Aš manau, kad tada absoliučiai viskas tiko smile.gif

Netiko visokios ten pilkai rudai violetinės bei ryžos, ir dar krūva netiko... balta irgi ne ah... žo ne prūdai tų tinkančių spalvų.
Atsakyti
O mano pirštas koks tada, jei jūsų šalti? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 29, 21:00)
Netiko visokios ten pilkai rudai violetinės bei ryžos, ir dar krūva netiko... balta irgi ne ah... žo ne prūdai tų tinkančių spalvų.

Iš savos varpinės - baltos nenešiojau, nebent raštuose (kontrastas su kitomis šaltomis spalvomis - labai gerai), sudėtingų spalvų kaip pagalvoju irgi vengiau. Jokių smėlinių, kupranugario, oranžinės, terakotos, rudos (su ruda iki šiol nesusidraugavau, paletėje tik oda, šiaip sako turėtų tikt kartus šokoladas, bet kol kas tinkamo šokolado aiškiai neradau.)
Tamsios visad geriau nei šviesios buvo, ciklameną, bordo, violetinę, mėlyną radau pati. Žalią ir visas teal pasufleravo paletė.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 29, 15:26)
...ir jaunystėj su sviestine spalva (dažytos tik akys)



Čia man visiška žiema, net variantų kitų nėra. Nebent apšvietimas kaltas ar fotoaparato nustatymai, ir odos spalva nušaltinta unsure.gif
Papildyta:
Beje, kokį graudų vaizdelį mačiau vakar. Moteris labai gražiai apsirengusi, tiesiog fantastiškai. Spalvos tobulai suderintos ir nepaprastai gražios. Paltukas labai tamsiai mėlynas, tokio šilto nakties mėlynumo. Ir skarelė - ugninė, sodri tamsiai raudona... Moters plaukai nudažyti tokia keista geltona, pusiau medaus. Plaukai tinka prie rūbų. Bet veidas - dievulėliau... Akys - juodos kaip sagutės. Oda - kaip negyvėlio, kažkokia kakavinė, aplink burną tamsūs šešėliai. Aiškiai žiema bando sulįsti į WA paletę, rezultatas - užmušantis, pačia blogiausia prasme, net plaukų spalva, su rūbais deranti, negelbsti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 29 balandžio 2015 - 20:08
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 29, 21:01)
O mano pirštas koks tada, jei jūsų šalti?  g.gif

user posted image

Mano požiūriu tikrai ne pavasarinis.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 29, 21:14)
Beje, kokį graudų vaizdelį mačiau vakar. Moteris labai gražiai apsirengusi, tiesiog fantastiškai. Spalvos tobulai suderintos ir nepaprastai gražios. Paltukas labai tamsiai mėlynas, tokio šilto nakties mėlynumo. Ir skarelė - ugninė, sodri tamsiai raudona... Moters plaukai nudažyti tokia keista geltona, pusiau medaus. Plaukai tinka prie rūbų. Bet veidas - dievulėliau... Akys - juodos kaip sagutės. Oda - kaip negyvėlio, kažkokia kakavinė, aplink burną tamsūs šešėliai. Aiškiai žiema bando sulįsti į WA paletę, rezultatas - užmušantis, pačia blogiausia prasme, net plaukų spalva, su rūbais deranti, negelbsti...

na štai, o kai kas teigia (pirštais nebadysim lotuliukas.gif )kad nusispjaut ant spalvinio tipo. Aišku galima spjaudytis, betgi tinkas nuo veido kąsniais nubyrės.

Kas skaito Osinką - ten gana įdomus atvejis. Madam save laikė nei tai pavasariu, nei tai vasara, tinkavosi ištisai. Dabar gi gavusi "diagnozę" žiema, galų gale suprato, kad ir su minimumu tinko puikia galima apsieit, ir palyginus su kai kuriomis tinkuotomis foto - sakyčiau net labai skirtumas didelis.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 29, 21:28)
Kas skaito Osinką - ten gana įdomus atvejis. Madam save laikė nei tai pavasariu, nei tai vasara, tinkavosi ištisai. Dabar gi gavusi "diagnozę" žiema, galų gale suprato, kad ir su minimumu tinko puikia galima apsieit, ir palyginus su kai kuriomis tinkuotomis foto - sakyčiau net labai skirtumas didelis.

Gal galite pacituoti ir čia parodyti? Bais įdomu.

Ką Byttei nustatė Katia? Ar nėjo ji?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 29, 20:28)
Mano požiūriu tikrai ne pavasarinis.



O koks?

Čia aiškesnė foto. Ir dar venos priedo - teal, ir dar kažkokių mažų violetinių prisimaišę. Ką tai reiškia? Ar tos mažosios violetinės irgi turi būti man labai tinkančios spalvos, ar tiktai tos pagrindinės?

user posted image
Atsakyti
Klausykit, o kada venas pjaustysimės? lotuliukas.gif
Atsakyti
žiūriu Erszebeth kai spaudžia, kad net nagai mėlynuoja lotuliukas.gif , beja mano irgi hihihi.gif , kiba bekraujės čia susirinkom?

aš kaip tik peržiūrėjau žiemas - nieko neradau g.gif

nu o kaip auksas? gadina vaizdą?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 29, 21:43)
O koks?

Čia aiškesnė foto. Ir dar venos priedo - teal, ir dar kažkokių mažų violetinių prisimaišę. Ką tai reiškia? Ar tos mažosios violetinės irgi turi būti man labai tinkančios spalvos, ar tiktai tos pagrindinės?


Sakysi - šiltesnis nei mano?
user posted image

Papildyta:
user posted image
Šiaip tai prie lako turėtų derėt. O dabar sakyčiau pjaunasi.
Atsakyti
snickers, negalima pjaustyti, nes undertoną prapjausi, o jis ir yra esmė, ne tai, kas viduj lotuliukas.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 29, 21:09)
Sakysi - šiltesnis nei mano?
user posted image


Nu panašaus šiltumo, bet mano visgi šiltesnis. Jeigu ir rožinė, tai vis tiek link pomidoro traukia. ir dar pažiūrėk - ten, kur ištekėjęs kraujas (nuspausta piršto dalis) - pas tave gaunasi beveik balta, o pas mane - labiau gelsva.
Atsakyti