Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

Mano vaikas nei sedet, nei galvos kelt nenori biggrin.gif Ir isvis jis baisiai nepatenkintas siuo pasauliu, matyt nori atgal pas mama i pilveli doh.gif Nuo zirzimo (neverkia) galva jau visiem skauda... Ramu tik kai miega ar valgo... Gerai,kad bent nakti neblogai miega (tfu tfu tfu).
Labai megsta be pampio but, sypsena iki ausu iskart biggrin.gif Ir dar gerai apspardo man pilva (sakau,gal riebalus nuspardys...)

Sumasciau siandien baldus pastumdyt ir po pertvarkos is kazkur atsirado kruva daiktu,kuriu ner kur sudet...Slepesi, niekadejai, kazkur doh.gif
Atsakyti
Vėl parėkavo mažoji prieš miegą, kaip čia ramiai užmigsi doh.gif Tai susukau į dekiuką, kad rankom nebemaskatuotų ir nekištų burnytėn doh.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 04 29, 17:45)
Ar jus darotes citologini tyrima? As daraus kas metus. Nors dabar valstybe kompensuoja tik kas 3 metus.

nesidarau... atrodo mano daržą aplenks blogybės...

QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 29, 20:29)
As net savo mama vos ne uz kupros turejau nutempti, nes jai kazkas sake, kad to tyrimo metu atkerpa gabalėlį gimdos kaklelio  doh.gif

aš tą patį girdėjus biggrin.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 04 29, 22:48)
Sumasciau siandien baldus pastumdyt ir po pertvarkos is kazkur atsirado kruva daiktu,kuriu ner kur sudet...Slepesi, niekadejai, kazkur  doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 04 28, 17:46)
Idomu butu receptas padaziuko, jei ne paslaptis smile.gif As viena turiu sau atsirinkusi, bet vis tiek smalsu  ax.gif

Mb daro is graikisko jogurto,anciuviu,citrinos sulciu,garstyciu ir cesnako smile.gif jei reikes proporciju,paklausiu SB smile.gif

QUOTE(life is but a dream* @ 2015 04 29, 14:34)
man galva neisnesa kaip jus telpat smile.gif nu gerai, jus vaiku maziau bet vistiek..mus 4 miegamieji, baisine svetaine is 2 kmbariu sujungta ir virtuve.Ir netelpam biggrin.gif biski didinam dar biggrin.gif dar kiemas, toks lyg ir garazas kieme.Kazin cia pripranti prie erdves ar kaip lotuliukas.gif

Pas mus 2 large miegamieji,2 dideli koridoriai,sandeliukas ir didelis salionas su virtuve smile.gif irgi netelpu,butu gerai dar vieno kambario biggrin.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 04 29, 16:45)
Ar jus darotes citologini tyrima? As daraus kas metus. Nors dabar valstybe kompensuoja tik kas 3 metus.

Darausi. Paskutini karta dariausi uzpernai,paskui pastojau,tai gavosi pertrauka... kai vaziuosiu pasitikrinti,tuo paciu ir tyrimus pasisarysiu. Baisu ir man unsure.gif

Sveikos 4u.gif
Perskaiciau viska ir galiu miegot smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Senai čia berašiau, bet kažkaip kai pastoviai per tel pasijungus, tai FB greičiau viskas vyksta man smile.gif
Naudojam Bleer blier pampersus, dabar dar Coop išbandinėjam. Kol kas tinka ir patinka. O ir kaina thumbup.gif
Šiandien mažasis švenčia 3 mėnesius smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mielosios 4u.gif
Pasiilgau jusu,bet esu uzsikasus doh.gif pradejom masaza-tai. yra reikalu lotuliukas.gif ar darotes?
Turiu klausima kas buvot siutos,ar jums tustinantis pasirodo keli lasiukai kraujo? Hemarojaus iki nestuke.gif neturejau... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bellizimo @ 2015 04 30, 10:15)
Sveikos  4u.gif
Senai čia berašiau, bet kažkaip kai pastoviai per tel pasijungus, tai FB greičiau viskas vyksta man smile.gif
Naudojam Bleer blier pampersus, dabar dar Coop išbandinėjam. Kol kas tinka ir patinka. O ir kaina  thumbup.gif
Šiandien mažasis švenčia 3 mėnesius smile.gif

Sveikinimai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantina.D @ 2015 04 29, 21:33)
labukas  4u.gif
Gryzom is ligonines, kazi kiek laiko sikart namie pabusim  biggrin.gif  doh.gif
Mum pampers netinka, raudonuoja  doh.gif  tai atradom rimi tik ju yra, blojor ar blojer kazkaip, nebezinau. Jokiu raudonumu. O kokiu tik neisbandem  doh.gif  sekanti karta pirksim loving, sunui tie labai tiko, gal ir panelei tiks  rolleyes.gif
Taip stengiaus valgyt daug, kad pienas nedingtu, ir va ataugo per savaite 2kg, vel gryzau prie +15  doh.gif
Papildyta:
maniske irgi labai riecias, atsibodo matyt gulet  lotuliukas.gif



Kas buvo nutike? unsure.gif 4u.gif Sveikit iki galo. 4u.gif 4u.gif

As daraus citologini tyrimas kas metus. Daug jaunu moteru zinau, kurioms nustate vezius. Dvi issigyde, 1 numire, 30 metu. Tad reikia savimi rupintis.
Atsakyti
Sveikos,

vakar bijojau kazka sakyt, kad neprikalbeciau, bet buvo pirmas tooooks ramus vakaras biggrin.gif Azuolas visa vakara gugavo ir bendravo, pavalge, buvo bepradedantis verkt, bet suvyniojau ir 23val smigo iki puses 8 biggrin.gif Aplanke mys snd anyta su MB teta, gavom baltu pampersu, dekuti ir vaikiska ranksluosti dovanu thumbup.gif Dabar mazas parpia lauke, o as su sunim ir fotiku po kiema relaksinu biggrin.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 29, 17:08)
Vakar numirė musu kaimyne 34m ( nepazinojau as jos,mb juos geriau žino) liko du berniukai jos kažkur 6 ir 9 metuku, Dieve kaip baisu, o kaip vaiku gaila  verysad.gif


Siaube siaube, kaip baisu ir liudna.... sad.gif


QUOTE(brigitiki @ 2015 04 30, 00:17)
Mb daro is graikisko jogurto,anciuviu,citrinos sulciu,garstyciu ir cesnako smile.gif jei reikes proporciju,paklausiu SB


Kazkas panasaus. As dar vorcesterio padaza dedu. Paklausk, noreciau pameginti smile.gif


QUOTE(bellizimo @ 2015 04 30, 11:15)
 
Šiandien mažasis švenčia 3 mėnesius


Sveikinimai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 04 30, 10:43)
Kas buvo nutike?  unsure.gif  4u.gif Sveikit iki galo.  4u.gif  4u.gif



Bronchitas ( pries menesi buvo plauciu uzdegimas)
nu negalim mes nesirgt doh.gif siandien visa diena mazoji karkalais kazkokiais kvepuoja, jau erzina mane tas garsas,ir baisu daros doh.gif
Atsakyti
Mažoji šiąnakt išmiegojo nuo kažkur 22val iki 9val ryto biggrin.gif Papuliai iki dabar neatsigauna, jau džiaugiuosi, kad dažniau valgo biggrin.gif

QUOTE(bellizimo @ 2015 04 30, 11:15)
Šiandien mažasis švenčia 3 mėnesius smile.gif

Sveikinimai user posted image

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 04 30, 11:31)
Turiu klausima kas buvot siutos,ar jums tustinantis pasirodo keli lasiukai kraujo? Hemarojaus iki  nestuke.gif neturejau... ax.gif

Man tas pats g.gif Bet ir skauda kartais darant, tai jau einu kai visai prispiria reikalas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 04 30, 16:50)
Mažoji šiąnakt išmiegojo nuo kažkur 22val iki 9val ryto biggrin.gif Papuliai iki dabar neatsigauna, jau džiaugiuosi, kad dažniau valgo biggrin.gif
Sveikinimai user posted image
Man tas pats g.gif Bet ir skauda kartais darant, tai jau einu kai visai prispiria reikalas blush2.gif



Nuo 22 iki 9 be atsikelimo ir be valgymo miegojo???
Atsakyti
Kotais mažoji rėkti pradėjo maudoma unsure.gif Ir paskui valgė, jau užmigo, galvoju jau į lovytę kelti, bet kaip dėjo viską atgal doh.gif Abi turėjom persirengti doh.gif Ir soskino paskui papulį, bandžiau soskę duoti, tai zirzti pradėjo, netinka doh.gif Jaučiu šiąnakt kelsis valgyt, nes nedavalgius bus... o aš naktinėju, įjungiau skalbenkę... labai nepatinka tas kvapas nuo atpylimo blush2.gif

QUOTE(Elkaa @ 2015 04 30, 21:33)
Nuo 22 iki 9 be atsikelimo ir be valgymo miegojo???

Taip biggrin.gif šiaip pabundu apie 6 aš, būdavo pasiimu ir duodu valgyt, nes papuliai pilni, o šįryt nebeėmiau net smile.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus 4u.gif

aize, ir už ką tau čia taip gerai? lotuliukas.gif aš džiaugiuosi, kai tik du kartus atsikelia.. unsure.gif
Atsakyti