Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(aize @ 2015 04 28, 18:28)
Oho kiek vietos bigsmile.gif Pas mus 1 kambarys, ir anei balkono, anei rūsio turim doh.gif

man galva neisnesa kaip jus telpat smile.gif nu gerai, jus vaiku maziau bet vistiek..mus 4 miegamieji, baisine svetaine is 2 kmbariu sujungta ir virtuve.Ir netelpam biggrin.gif biski didinam dar biggrin.gif dar kiemas, toks lyg ir garazas kieme.Kazin cia pripranti prie erdves ar kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar numirė musu kaimyne 34m ( nepazinojau as jos,mb juos geriau žino) liko du berniukai jos kažkur 6 ir 9 metuku, Dieve kaip baisu, o kaip vaiku gaila verysad.gif

Laba diena. Pas mus kruša blink.gif o mano vaikas lauke miega.
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 29, 17:08)
Vakar numirė musu kaimyne 34m ( nepazinojau as jos,mb juos geriau žino) liko du berniukai jos kažkur 6 ir 9 metuku, Dieve kaip baisu, o kaip vaiku gaila  verysad.gif

Laba diena. Pas mus kruša  blink.gif o mano vaikas lauke miega.



O kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 04 29, 17:16)
O kas nutiko?

Vėžys
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 29, 15:08)
Vakar numirė musu kaimyne 34m ( nepazinojau as jos,mb juos geriau žino) liko du berniukai jos kažkur 6 ir 9 metuku, Dieve kaip baisu, o kaip vaiku gaila  verysad.gif

Laba diena. Pas mus kruša  blink.gif o mano vaikas lauke miega.


Baisu kai taip nutinka unsure.gif Vaikiuku tikrai gaila...



Pas mus tai vejas siaubingas ir lyja. O ryte tai isvis norejos ziemine striuke detis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 04 29, 17:26)
Pas mus tai vejas siaubingas ir lyja. O ryte tai isvis norejos ziemine striuke detis  doh.gif

Pas mus ir lyja ir vėjas, toks vaizdas, kad tuoj žeme su dangum maisytis pradės doh.gif
Atsakyti
Mažoji bais dažnai valgo, jai gal jau 3jų mėn krizė g.gif doh.gif Ir širšė pasidarius, viskas turi būti čia ir dabar, kitaip žviegia kaip skerdžiama doh.gif

QUOTE(life is but a dream* @ 2015 04 29, 15:34)
man galva neisnesa kaip jus telpat smile.gif nu gerai, jus vaiku maziau bet vistiek..mus 4 miegamieji, baisine svetaine is 2 kmbariu sujungta ir virtuve.Ir netelpam biggrin.gif biski didinam dar biggrin.gif dar kiemas, toks lyg ir garazas kieme.Kazin cia pripranti prie erdves ar kaip lotuliukas.gif

va taip ir telpam biggrin.gif tai aišku pripranti, kai mažai vietos, susitalpini. Kai daug, tada ir daiktų daugiau perki, ir pvz jūsų žmonių daugiau yra biggrin.gif Užtat mano mama viena gyvena 4 kambarių bute cool.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 29, 17:08)
Vakar ...  verysad.gif

Laba diena. Pas mus kruša  blink.gif o mano vaikas lauke miega.

kaip liūdna tokiu atveju verysad.gif ypač dėl vaikų verysad.gif

Pas mus pragiedrėjo, bet vėjaaaas kooooks doh.gif
Atsakyti
O kurios vietos vezys? Labai gaila moters, jos vyro ir vaiku..Cia baisiausia..

Ar jus darotes citologini tyrima? As daraus kas metus. Nors dabar valstybe kompensuoja tik kas 3 metus.
Atsakyti
Sveikos apleidau jus;)namai ir darbai suede visa mano laika;) mums tuoj 3men.sveremes 6.6kg ir 63cm ugio wink.gifo jau sestis kaip nori tai ne tas zodis wink.gif)kaip greitai laikas bega;( nespeju dziaugtis savo mazuliuku;)
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 04 29, 17:45)
O kurios vietos vezys? Labai gaila moters, jos vyro ir vaiku..Cia baisiausia..

Ar jus darotes citologini tyrima? As daraus kas metus. Nors dabar valstybe kompensuoja tik kas 3 metus.

Žinok tiksliai nepasakysiu, reik mb paklaust. As pro ta namą kai važiuoju taip ant dūšios negera buna del vaikiuku.

As darausi kas metus. Pas mus irgi kam kas 3 kam kas 5 metus. Bet vietinem gyventojom dažniausiai gėda toki dalyką darytis. As net savo mama vos ne uz kupros turejau nutempti, nes jai kazkas sake, kad to tyrimo metu atkerpa gabalėlį gimdos kaklelio doh.gif

QUOTE(linivo @ 2015 04 29, 18:25)
Sveikos apleidau jus;)namai ir darbai suede visa mano laika;) mums tuoj 3men.sveremes 6.6kg ir 63cm ugio wink.gifo jau sestis kaip nori tai ne tas zodis wink.gif)kaip greitai laikas bega;( nespeju dziaugtis savo mazuliuku;)

Dickis šaunuolis! Maniskiui tik 2 mėnesiai, bet sėstis irgi labai nori, rieciasi ir rieciasi, sakau tai gal eik pasivaikščiot tada lotuliukas.gif
Papildyta:
Noriu nusipirkti 2 knygas
K. Vitkausko Nepakeiciamas kaip motinos meile
Ir
Motinystės paslaptys is širdies i širdį ( tik gaila knygynuose jos jau nėra, teks ieskoti naudotos)

Gal kuri skaitėte ir galit pakomentuoti?
Atsakyti
labukas 4u.gif
Gryzom is ligonines, kazi kiek laiko sikart namie pabusim biggrin.gif doh.gif
Mum pampers netinka, raudonuoja doh.gif tai atradom rimi tik ju yra, blojor ar blojer kazkaip, nebezinau. Jokiu raudonumu. O kokiu tik neisbandem doh.gif sekanti karta pirksim loving, sunui tie labai tiko, gal ir panelei tiks rolleyes.gif
Taip stengiaus valgyt daug, kad pienas nedingtu, ir va ataugo per savaite 2kg, vel gryzau prie +15 doh.gif
Papildyta:
maniske irgi labai riecias, atsibodo matyt gulet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 04 29, 16:38)
Mažoji bais dažnai valgo, jai gal jau 3jų mėn krizė g.gif  doh.gif Ir širšė pasidarius, viskas turi būti čia ir dabar, kitaip žviegia kaip skerdžiama doh.gif
va taip ir telpam biggrin.gif tai aišku pripranti, kai mažai vietos, susitalpini. Kai daug, tada ir daiktų daugiau perki, ir pvz jūsų žmonių daugiau yra  biggrin.gif Užtat mano mama viena gyvena 4 kambarių bute cool.gif
kaip liūdna tokiu atveju verysad.gif ypač dėl vaikų verysad.gif

Pas mus pragiedrėjo, bet vėjaaaas kooooks doh.gif


Pritariu aize,imanoma susitalpint ir gyvent mazoj patalpoj,
Atsakyti