Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Katute @ 2015 04 27, 08:44)
Labas rytas,

na, mazius kuo toliau, tuo labiau i teti biggrin.gif luzo vakar 10val, apie 7 prabudo pavalgyt ir vel smigo biggrin.gif

Naydojam zalius pampersus 3 dydi... Vel bandem hagius, bet labai sunta...



Imesk nuoroda konkreciai kokius naudojat? Ar su jais viskas gerai? Neturi nusiskundimu?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 04 26, 17:29)
Kokius pampersiukus perkat vaikams? Koki dydi?
As kol kas perku pampers baltoje pakuoteje. Dabar baiginejam 2 dydi, nupirkau 3 dydi.

Maciau parduotuveje yra  pampers geltona pakuote, zalia? Kuo jie ten skirias? Kurie geri, kurie nelabai?


Mes naudojam Pampers baltą pakuotę iš Maximos, arba Pampers Baby Dry - čia tikriausiai žalia skaitosi - pirktą pampersiukai.lt. Tai tie baby dry labiau patinka, jie gal vokiški ar daniški, neprikvėpinti ir sugeria labai gerai thumbup.gif
Nuo baltų labai įsispaudžia gumytės į šlaunis, nors sugeria irgi gerai. 3 dydį naudojam jau kokį mėnesį, nes jie 4-9 kg, tai mažai kuo skiriasi nuo 2. Kadangi turėjom pridovanotų 3, tai ir pradėjom naudot.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 04 26, 17:29)
Kokius pampersiukus perkat vaikams? Koki dydi?

As perku Pampers oranzinius Simply Dry 3nr,man jie labiausiai patinka,esam naudoja ir balta,ir melyna pakuotes.

QUOTE(Katute @ 2015 04 27, 07:44)
na, mazius kuo toliau, tuo labiau i teti biggrin.gif luzo vakar 10val, apie 7 prabudo pavalgyt ir vel smigo biggrin.gif

saunuolis thumbup.gif

Sveikos 4u.gif maziu jau valanda laiko migdau,snaudzia,ziuri I mane ir sypsosi wub.gif pagaliau uzmigo,eisiu pasidaryti cezario salotas pietums ax.gif
Atsakyti
Pampersus naudojam pampers active fit man jie patys paciausi, nes visus kitus mano nenuorama dickis prasysiodavo, i kai mažylis aktyvumu nesiskiria nuo brolio tai ir jam tokius perku.

Besiknaisiodama internete radau
e-lactancia.org įvedus mano vaistų pavadinimus, rašo kad zindyti galima g.gif vaistų pavojingumas žymimas nuo 0 iki 4 tai abeji mano pažymėti 0 nu suprask kaip nori unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Mes naudojam moony japoniskas. Bandem bamboo, pampers. Nuo bamboo sikna raudonavo. Pampersu kvapas nepatiko. Dar gavo didziuli poka huggiu. Tai tie irgi tinka. Mixuojam dabar smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

mazas dar miega. Luzo vakar tik apie 12 biggrin.gif tai uzsitaisiau kavos ir laukiu MB, kol ateis pusryciaut smile.gif


QUOTE(Amelita @ 2015 04 27, 08:46)
Imesk nuoroda konkreciai kokius naudojat? Ar su jais viskas gerai? Neturi nusiskundimu?


Neina per tel to padaryti, bet Pampers baby dry smile.gif Na, gal tas kvapas savotiskas, bet nieko kito blogo pasakyt negaliu. Labai gerai sugeria ir tinka. Balti irgi tiko, bet jie brangesni, o realaus skirtumo nepastebejau...smile.gif

QUOTE(brigitiki @ 2015 04 27, 15:07)
As perku Pampers oranzinius Simply Dry 3nr

uzmigo,eisiu pasidaryti cezario salotas pietums


O as norejau isbandyt, bet neuzmatau vis 3 dydzio, tik didesmius...

Ziuriu, tos cezario salotos einamas patiekalas pas tave biggrin.gif padaza pati irgi darai? smile.gif
Atsakyti
Labrytis...

Katute, tu rašei , kad nepurpsi, kai lankstai kojytes. Aš tai prie pilvuko lenkiu, tai suglaustas kelis kartus, tai praskėstas. Dabar jau ne visada papurpsi, bet kartais kaip šauna, tai ne ką prasčiau nei aš lotuliukas.gif

Dabar visada ryte prabudusią guldau ant pilvo. Ne visada nuotaikoj galvytę pakelti, bet bandom biggrin.gif Ir nosytėj maumai sukrenta ant pilvo gulint, tai lengviau išvalyt būna.

Paukščiukai jau čirpia, jau planuoju kaip eisim pasivaikščioti wub.gif Langas atidarytas, net nesijaučia... Tuoj nakčiai atidarytą paliksim, MB sakė naktį žiūrėjo buvo +14 bigsmile.gif
Atsakyti
Aisku, o as tik isskestas lenkiu, gal todel ir nesigauna...smile.gif

Oi, paukstukai pas mus irgi pliurpia, per langa matau voverytes po pusis besiduodancias wub.gif
Atsakyti
A dietinasi jau kurios? g.gif Paskaičiau, tai sausinukų mamos pilnu tempu kūdinasi biggrin.gif O aš va kavos su sūreliu, kur čia kūdintis... Vis tiek liekna karvė niekada nebus stirna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 04 28, 07:13)
Ziuriu, tos cezario salotos einamas patiekalas pas tave biggrin.gif padaza pati irgi darai? smile.gif

aha,prasau,kad MB savaitgaliais jas paruostu smile.gif padaza pats daro,apsivalgymas buna biggrin.gif po gimdymo pasikeite apetitas,jokios mesos nebenoriu,jokiu balandeliu,kotletu ir t.t. norisi tik lengvo maisto smile.gif

QUOTE(aize @ 2015 04 28, 10:13)
A dietinasi jau kurios? g.gif Paskaičiau, tai sausinukų mamos pilnu tempu kūdinasi biggrin.gif O aš va kavos su sūreliu, kur čia kūdintis... Vis tiek liekna karvė niekada nebus stirna cool.gif

as nesidietinu,bet siek tiek prisiziuriu blush2.gif MB suzinojas apie mano dietas dave man velniu,protingai pagalvojusi ir as nutariau,kad kol maitinu leliu jokiu drastisku dietu nesiimsiu... svarbiau jo ir mano sveikata. O tie 5kg vistiek kazkada nukris biggrin.gif

Sveikos 4u.gif
Antra diena sedim namie,nu jau oras koks baisus doh.gif plius ir maziukas dar sloguoja doh.gif einu su maziuku bendrauti,ka tik atsibudo wub.gif o jau sypsenu kiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 04 28, 11:13)
.. Vis tiek liekna karvė niekada nebus stirna cool.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dietintis tai tikrai nesidietinu, sausainiai, bulkeles, sumustiniai vis dar 1 vietoj blush2.gif
QUOTE(brigitiki @ 2015 04 28, 15:32)
Sveikos  4u.gif
Antra diena sedim namie,nu jau oras koks baisus  doh.gif plius ir maziukas dar sloguoja  doh.gif einu su maziuku bendrauti,ka tik atsibudo  wub.gif o jau sypsenu kiek  wub.gif

Mano ziogas per toki orą vistiek lauke miega. Isstumiau vežimą i kiemą, duris uzdariau, ramu ax.gif

Vakar nupirkau maziui FP supyne ir automobilio kėdutę, i praeita savaite jau ketvirta vežimą nusipirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 04 28, 08:13)

Neina per tel to padaryti, bet Pampers baby dry smile.gif Na, gal tas kvapas savotiskas, bet nieko kito blogo pasakyt negaliu. Labai gerai sugeria ir tinka. Balti irgi tiko, bet jie brangesni, o realaus skirtumo nepastebejau...smile.gif
O as norejau isbandyt, bet neuzmatau vis 3 dydzio, tik didesmius...





Va tokias perki user posted image


Kokius tu norejai nupirkt? Nesupratau.."O as norejau isbandyt, bet neuzmatau vis 3 dydzio, tik didesmius...
" apie kuriuos cia rasai? smile.gif
Atsakyti