Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

viena menesi 400 gr kita tik 360.. nors valgydavom kas valanda dienos metu, kai nemiegodavo... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pasivaidensiu ir as, vis paskaitau, tik nelabai laiko randu prisest ilgiau prie kompo. Mes praeita savaite pradejom valgyti morkytes, pasternokus, sia savaite bulve valgom. Siaip irgi maitinu MP. Pradejau maitint darzoves, nes pastebejau, kad ne labai uztenka jam jau tik pieno, musu gydytojas liepe dar anksciau pradet , nes Yunulis mano 10kg100g sveria blink.gif Diedas visas, mano dukryte mazoji sveria 11kg 500g , o jis cia visus tuoj praaugs. As visada ilgai vaikam MP duodavau, antra dukra iki 15 menesio gaudavo ryte ir vakare.
Siaip tai viskas gerai, auga kaip ant mieliu, dantu neturim, pas visus mano vaikus tik nuo 8 menesio pradeda augti. Labai stipriai stovi ant kojyciu, bet cia jau keli menesiai, net nejuda kai pastatau smile.gif

Mes pakrikstinom kovo 22d. neatsimenu ar jau rasiau, maciau, kad apie krikstynas kazkada kalbejot blush2.gif

Tai va, visose augimo kreivese auksciau, nei virsutine kreive blink.gif Bet viskas gerai, tai labai nepergyvenu, bus didelis....tik sunku jau nesiot darosi, kai ant rankyciu uzsimano smile.gif

Kita savaite atostogos prasideda, tai pailsesim visi.

Iki 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2015 07 13, 11:09)
viena menesi 400 gr kita tik 360.. nors valgydavom kas valanda dienos metu, kai nemiegodavo...  4u.gif

Paskutini men priaugom 500 ir sake normalu,per viduriuka skalej,uz tad i ugi sove lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 14, 10:22)
Paskutini men priaugom 500 ir sake normalu,per viduriuka skalej,uz tad i ugi sove  lotuliukas.gif

Vakar sveremes tik 310 priaugom... nzn kodel... bandysiu atmaitint kosytem... nors nelabai ji ju valgo...
Atsakyti
QUOTE(Paulina 7 @ 2015 07 13, 18:06)
Sveikutes  4u.gif  4u.gif  4u.gif Pasivaidensiu ir as, vis paskaitau, tik nelabai laiko randu prisest ilgiau prie kompo. Mes praeita savaite pradejom valgyti morkytes, pasternokus, sia savaite bulve valgom. Siaip irgi maitinu MP. Pradejau maitint darzoves, nes pastebejau, kad ne labai uztenka jam jau tik pieno, musu gydytojas liepe dar anksciau pradet , nes Yunulis mano 10kg100g sveria  blink.gif Diedas visas, mano dukryte mazoji sveria 11kg 500g , o jis cia visus tuoj praaugs. As visada ilgai vaikam MP duodavau, antra dukra iki 15 menesio gaudavo ryte ir vakare.
Siaip tai viskas gerai, auga kaip ant mieliu, dantu neturim, pas visus mano vaikus tik nuo 8 menesio pradeda augti. Labai stipriai stovi ant kojyciu, bet cia jau keli menesiai, net nejuda kai pastatau  smile.gif

Mes pakrikstinom kovo 22d. neatsimenu ar jau rasiau, maciau, kad apie krikstynas kazkada kalbejot  blush2.gif

Tai va, visose augimo kreivese auksciau, nei virsutine kreive  blink.gif Bet viskas gerai, tai labai nepergyvenu, bus didelis....tik sunku jau nesiot darosi, kai ant rankyciu uzsimano  smile.gif

Kita savaite atostogos prasideda, tai pailsesim visi.

Iki  4u.gif  4u.gif  4u.gif

smagu skaityt apie jus tokius didelius 4u.gif
O tu mankstini kojytes ar kaip kad tokie ankstyvi? smile.gif
As apie krikstynas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 13, 10:53)
po kiek priaugdavo svorio? Mes poryt sverti.
oho kiek jau viska skanaujat  thumbup.gif
Tai bulve,morka,kopusta?  g.gif

Kol kas tik bulvė, morka, paskui žiedinis, brokolis, moliūgas, cukinija... Tuoj šviežios daržovės prasidės, tik duok biggrin.gif
Mano priaugo virš 700gr. Bet jau gavom šviežių daržovių, tai čia ar čia savaitė kokia irnesakyk.gif

QUOTE(Paulina 7 @ 2015 07 13, 19:06)
...nes Yunulis mano 10kg100g sveria  blink.gif Diedas visas, mano dukryte mazoji sveria 11kg 500g ...

oho kooooks dičkis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mamos,man SOKAS!!!
Per men mes priaugom 100 g! Negalejau patiket...namie daugiau sverem...va prie ko privede alergologes dieta...po sav einam vel svertis,dabar maitinti kas 3 val. Pradesim ko gero vietoj misinuku kosytes darzoviu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 16, 10:35)
Sveikos  4u.gif
Mamos,man SOKAS!!!
Per men mes priaugom 100 g! Negalejau patiket...namie daugiau sverem...va prie ko privede alergologes dieta...po sav einam vel svertis,dabar maitinti kas 3 val. Pradesim ko gero vietoj misinuku kosytes darzoviu  g.gif



As ryt eisiu maziuko svert. 4 men svere 7600 gr. Paziuresim kiek bus dabar. Apetitu jis nesiskundzia. Zandai nesumazejo, nors as ir labai dietinuos.
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 16, 09:35)
Sveikos  4u.gif
Mamos,man SOKAS!!!
Per men mes priaugom 100 g! Negalejau patiket...namie daugiau sverem...va prie ko privede alergologes dieta...po sav einam vel svertis,dabar maitinti kas 3 val. Pradesim ko gero vietoj misinuku kosytes darzoviu  g.gif


Šiaip neturėtų tavo dieta įtakot prieaugio, kiek suprantu... O tai kas kiek dabar maitini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sodo_spalvos: 16 liepos 2015 - 10:54
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 07 16, 11:53)
Šiaip neturėtų tavo dieta įtakot prieaugio, kiek suprantu... O tai kas kiek dabar maitini?



Kada nori pienuko, tada ir duodu. I laikrodi niekada neziuriu.
Atsakyti
Mano mazyle valgo kada nori kiek nori, koses jau bandom ir priaugom ir tik 300, ir tai manau kad kol nedaviau kosiu buvo tik koki 100 priaugus...

Nesidietinu bet svoriukas mazajai mazai auga...
Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2015 07 16, 13:18)
Mano mazyle valgo kada nori kiek nori, koses jau bandom ir priaugom ir tik 300, ir tai manau kad kol nedaviau kosiu buvo tik koki 100 priaugus...

Nesidietinu bet svoriukas mazajai mazai auga...



Nepergyvenkit del tu svoriu, visi uzaugs, ismoks vaikscioti ir t.t. Ne visi vaikai auga pagal vadovelius. ax.gif
Atsakyti