Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

Labas, as dar maitinu MP. Bet jau nupirkau vaikui sauksteli, nupirkau kelias tyreles, koseles. Bet pradesiu nuo darzoviu. Gal po kokiu 2 sav.
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 08, 11:09)
Koks planiukas krikstynu?  g.gif
Mes irgi planuojam  bigsmile.gif kas planupjat balionus ar balandzius leisti? Verta tokiems maziems?

Nieko super ypatingo, papuosiu maža kaimo bažnyčia, paskui viešbučio restorane vaišes. Restoraną irgi puošiu. Bus apie 50 žmonių. Del balionu idėja graži bigsmile.gif balandžiu tai nenoriu.

QUOTE(kažkada @ 2015 07 10, 10:49)
Mes jau turim 2. Ir dar  du kyla...

Antra savaite jau bandom kosyte,

bigsmile.gif ei, sveikinam su pirmaisiais perliukais!!! Pas maniski dar nėra.
QUOTE(Amelita @ 2015 07 10, 11:51)
Labas, as dar maitinu MP. Bet jau nupirkau vaikui sauksteli, nupirkau kelias tyreles, koseles. Bet pradesiu nuo darzoviu. Gal po kokiu 2 sav.

Kaip mazylio sveikatele? Kaip tu pati? As maitinu mp karta i diena misinuko gauna ir jau dvi dienos po šaukštelį bulvių košės valge, patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Dar kankinuos...Bet jau baisiausia praeityje. Tik su maistu beda. Siaip jei maziuko oda geriau, tai ir mano nuotaika geresne. Jei blogiau, nuotaika baisi..Naktys musu baisios.Maziukas kasosi kakliuka ir galva..Nepamenu kada miegojau bent 3 val be pabudimu. Nakti su vyru keliames apie 50 kartu. Maziukas miega su mumis, bet nezinau ar cia galima pavadinti miegu..
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 07 10, 15:00)
Dar kankinuos...Bet jau baisiausia praeityje. Tik su maistu beda. Siaip jei maziuko oda geriau, tai ir mano nuotaika geresne. Jei blogiau, nuotaika baisi..Naktys musu baisios.Maziukas kasosi kakliuka ir galva..Nepamenu kada miegojau bent 3 val be pabudimu. Nakti su vyru keliames apie 50 kartu. Maziukas miega su mumis, bet nezinau ar cia galima pavadinti miegu..

Jei tave paguos tai pasakysiu, nuo maziaus gimimo 3 valandas be pabudimo miegojau 2 kartus. Bet žinoma nėr ka cia lygint, neisimiegu, bet bent vaikuciui beveik viskas gerai, o tau sirdi skauda kas nakt tai matyti. Nepailsi nei tu nei vyras nei mazylis. O ar pagydomas tas herpis?
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 07 10, 15:42)
Jei tave paguos tai pasakysiu, nuo maziaus gimimo 3 valandas be pabudimo miegojau 2 kartus. Bet žinoma nėr ka cia lygint, neisimiegu, bet bent vaikuciui beveik viskas gerai, o tau sirdi skauda kas nakt tai matyti. Nepailsi nei tu nei vyras nei mazylis. O ar pagydomas tas herpis?



Tai herpis jau praejo. O va kita liko..Tai su tuo ir kovoju. O as matau ta odos bukle ir diena, ir nakti. Ir sirdi skauda kiaura para...
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 07 10, 17:38)
Tai herpis jau praejo. O va kita liko..Tai su tuo ir kovoju. O as matau ta odos bukle ir diena, ir nakti. Ir sirdi skauda kiaura para...

Dievuli tu mano doh.gif O tai kas dar tam mazyliui yra blink.gif ( žinau kad ieskojai kas alergizuoja bet daugiau kaip ir neatsimenu blush2.gif ) kad sirdi skauda įsivaizduoju, atrodo viską pasiimtum sau, kad tik mazyliams kentėti nereiketu verysad.gif Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2015 07 10, 09:49)
Mes jau turim 2. Ir dar  du kyla...

Antra savaite jau bandom kosyte,

O sveikinimai 4u.gif ar lengvai? Kokie pozymiai buvo? Ar davei ka palengvinimui? g.gif
Kokia kosyte? Darzoviu? Verdi ar gatava pirkai?

Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 07 10, 10:51)
Labas, as dar maitinu MP. Bet jau nupirkau vaikui sauksteli, nupirkau kelias tyreles, koseles. Bet pradesiu nuo darzoviu. Gal po kokiu 2 sav.

O kodel nusprendei jau pradet jei maitini mp?
Mane vercia gyd pradet,zodziu vos vaika ne badu marinu su savo pienu.baigtusi ir berimai,ir uzkieteje viduriukai ir t.t. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 07 10, 12:38)
Nieko super ypatingo, papuosiu maža kaimo bažnyčia, paskui viešbučio restorane vaišes. Restoraną irgi puošiu. Bus apie 50 žmonių. Del balionu idėja graži  bigsmile.gif balandžiu tai nenoriu.
bigsmile.gif ei, sveikinam su pirmaisiais perliukais!!! Pas maniski dar nėra.

Kaip mazylio sveikatele? Kaip tu pati? As maitinu mp karta i diena misinuko gauna ir jau dvi dienos po šaukštelį bulvių košės valge, patiko  bigsmile.gif

Oho kiek zmoniu bigsmile.gif kaip mazylis atlaikys?

Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 07 10, 14:00)
Dar kankinuos...Bet jau baisiausia praeityje. Tik su maistu beda. Siaip jei maziuko oda geriau, tai ir mano nuotaika geresne. Jei blogiau, nuotaika baisi..Naktys musu baisios.Maziukas kasosi kakliuka ir galva..Nepamenu kada miegojau bent 3 val be pabudimu. Nakti su vyru keliames apie 50 kartu. Maziukas miega su mumis, bet nezinau ar cia galima pavadinti miegu..

Oi laikykites 4u.gif bus vis geryn ir geryn juk thumbup.gif
Papildyta:
Mamos,mazyliui akytej atsirado raudona demele kaip trukusi kraujagysle ir balta puslele tokia virsuj...cia viskas akies baltyme...nerandu nieko internete ir dar sunku apibudinti verysad.gif
Atsakyti
Maitinu dar MP, bet mazokai svorio vis priaugdavom.. tad su gydytoja spasitare nuo 4.5 menesiuko sakem bandysim duot darzoviene... pradzioj viriau bulvyte, ciut druskytes idedu ir sviestuko... dabar jau ir morkyte bandom... nedaug dar suvalgo bet vistiek kazkiek maisto gauna, ir pastebejau kad svoriukas iskart augt pradejo....

kosyciu gatavu neperku man jos neskanios... tyreles bandziau duoti nelabai valgo...

dabar va antra diena bandau kosyte ryziu duot, kelis saukstelius suvalgo...

bandem braske valgyt is pradziu nieko, bet va dabar pastebekau kad truputi pabere, tai nebeduosiu.... bananas ir nelabai tinka...

del dantuku, galim saky kad legvai cia mums, aisku zirzaliukas truputi buvo, seilytes tekejo ir su pirstuku grynai tryne tas vietas kur iskilo abu dantukai... dabar vel salia trina...
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 10, 10:41)
Kas dar maitinat tik savo mp?

Aš maitinu, bet nuo vakar jau pradėjau daržovinę duoti, valgė morkytės. Ryte iškart morkytė pamperse buvo lotuliukas.gif Dičkę aš irgi nuo 5,5mėn pradėjau primaitinti.
Atsakyti
Aš jau irgi stengiuos duoti košytę kas dieną. Viena bulvė nrlabai tiko, bet va vakar bulvę su morka suvalgė čepsėdamas biggrin.gif kartais duodu ir vaisių tyrelės, jei sode būnam.. smile.gif visi kiti maitinimai vis dar MP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 07 11, 00:34)
Dievuli tu mano  doh.gif O tai kas dar tam mazyliui yra  blink.gif ( žinau kad ieskojai kas alergizuoja bet daugiau kaip ir neatsimenu  blush2.gif ) kad sirdi skauda įsivaizduoju, atrodo viską pasiimtum sau, kad tik mazyliams kentėti nereiketu  verysad.gif Stiprybes  4u.gif


Paskaityk kelis psl atgal sioje temoje. Rasi mano ilga pasisakyma..Aciu.

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 11, 20:37)


O kodel nusprendei jau pradet jei maitini mp?






Na as po truputi ruosiuos. Jei vaikui tuoj 5 menesiai. Taip po kokiu 2-3 sav bus ir 6 men. Ir tikrai jau reiks duoti valgyti, ne tik MP.
Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2015 07 12, 10:41)
Maitinu dar MP, bet mazokai svorio vis priaugdavom.. tad su gydytoja spasitare nuo 4.5 menesiuko sakem bandysim duot darzoviene... pradzioj viriau bulvyte, ciut druskytes idedu ir sviestuko... dabar jau ir morkyte bandom... nedaug dar suvalgo bet vistiek kazkiek maisto gauna, ir pastebejau kad svoriukas iskart augt pradejo....

kosyciu gatavu neperku man jos neskanios... tyreles bandziau duoti nelabai valgo...

dabar va antra diena bandau kosyte ryziu duot, kelis saukstelius suvalgo...

bandem braske valgyt is pradziu nieko, bet va dabar pastebekau kad truputi pabere, tai nebeduosiu.... bananas ir nelabai tinka...

del dantuku, galim saky kad legvai cia mums, aisku zirzaliukas truputi buvo, seilytes tekejo ir su pirstuku grynai tryne tas vietas kur iskilo abu dantukai... dabar vel salia trina...

po kiek priaugdavo svorio? Mes poryt sverti.
oho kiek jau viska skanaujat thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aize @ 2015 07 12, 11:44)
Aš maitinu, bet nuo vakar jau pradėjau daržovinę duoti, valgė morkytės. Ryte iškart morkytė pamperse buvo lotuliukas.gif Dičkę aš irgi nuo 5,5mėn pradėjau primaitinti.

Tai bulve,morka,kopusta? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 07 12, 14:19)
Na as po truputi ruosiuos. Jei vaikui tuoj 5 menesiai. Taip po kokiu 2-3 sav bus ir 6 men. Ir tikrai jau reiks duoti valgyti, ne tik MP.

Jo sesiu men jau butina duoti daugiau nei mp bigsmile.gif taip noreciau sulaukt tai smile.gif
Atsakyti