Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Blue-Black @ 2015 07 01, 15:54)
Turiu toki ganėtinai idomu klausimą. Jeigu dienos metu netraukciau pienuko, palikciau tik naktinius maitinimus (.), ar išnyktų pienukas ar kol maitinciau nakti tol jo butu?  g.gif

Manau, kad neišnyktų.. Gi kažkaip padaro tik naktinius maitinimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 07 02, 05:02)
Manau, kad neišnyktų.. Gi kažkaip padaro tik naktinius maitinimus  g.gif


Sumažėtų pagal poreikį. Mano viena draugė dabar mėgina tik naktinius palikt, tai mažėja
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 07 02, 06:02)
Manau, kad neišnyktų.. Gi kažkaip padaro tik naktinius maitinimus  g.gif



QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 07 02, 08:31)
Sumažėtų pagal poreikį. Mano viena draugė dabar mėgina tik naktinius palikt, tai mažėja

Maniskis kai dienom nezindzia tenka nusitraukinet tai tiesiog fiziskai nebepajegi esu su abiem ziogais, namais ir darbu. Nakti zindau be problemu, tai ir galvoju kaip cia butu, jei diena misinelis, nakti mamytes pienukas ( tik baisiai bijau kad nepradingtu).
Atsakyti
QUOTE(<LIA> @ 2015 07 01, 21:03)
Amelita,laikykites ir sveikit  4u.gif

Pinkusyte, kaip matau,netiko kremas,kuriuo pasitepem...

Kas netiko? bigsmile.gif
Atsakyti
Blue-black kaip gyvenat? 4u.gif Vienintelė beveik čia likai biggrin.gif

O aš va tik kavos pasidarau, tai mažoji iškart pykti pradeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 07 06, 18:18)
Blue-black kaip gyvenat? 4u.gif Vienintelė beveik čia likai biggrin.gif

O aš va tik kavos pasidarau, tai mažoji iškart pykti pradeda  doh.gif

Gyvenam...normaliai beveik, tik laaaabai uzimtai. Keičiu darbo vieta ( kraustomes i naujas patalpas), organizuoju dickio gimtadienį ir kurkulo krikštynas wub.gif wub.gif wub.gif viskas vienu metu, kaip visada...

Kavos ir as pasidariau bet brangenybe pareiškė norą miegoti, tai tik greit aprengiau i vežimą, pro duris o pati melžt ir kavos gert biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 07 06, 19:25)
Gyvenam...normaliai beveik, tik laaaabai uzimtai. Keičiu darbo vieta ( kraustomes i naujas patalpas), organizuoju dickio gimtadienį ir kurkulo krikštynas  wub.gif  wub.gif  wub.gif viskas vienu metu, kaip visada...

a po biški tau neina daryt, a lotuliukas.gif Kada krikštynos?
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 07 07, 18:37)
a po biški tau neina daryt, a lotuliukas.gif Kada krikštynos?

Nu nea biggrin.gif . Krikštynos 26 diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 07 07, 23:17)
Nu nea  biggrin.gif . Krikštynos 26 diena ax.gif

Koks planiukas krikstynu? g.gif
Mes irgi planuojam bigsmile.gif kas planupjat balionus ar balandzius leisti? Verta tokiems maziems?
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 08, 10:09)
Koks planiukas krikstynu?  g.gif
Mes irgi planuojam  bigsmile.gif kas planupjat balionus ar balandzius leisti? Verta tokiems maziems?

Tai čia jau nebent tau arba svečiams atrakcija smile.gif asmeniškai aš tai nedaryčiau. Su balionais nebent pasifotkint, bet balandžių nė už ką neleisčiau prie vaiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kas dantuku gal jau turi? Mes rodos ruosiames jau bigsmile.gif cypiam,klykiam,viska i burna kisam ir t.t. doh.gif
Kas dar maitinat tik savo mp?
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 07 10, 10:41)
Sveikos  4u.gif
Kas dantuku gal jau turi? Mes rodos ruosiames jau  bigsmile.gif cypiam,klykiam,viska i burna kisam ir t.t.  doh.gif
Kas dar maitinat tik savo mp?


Mes jau turim 2. Ir dar du kyla...

Antra savaite jau bandom kosyte,
Atsakyti