Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(latte.coffee @ 2015 06 25, 21:21)
skype labai patogu  4u.gif parasai ir varai daryt darbu ,ateini ,pasiskaitai ,ir vel rasai biggrin.gif kaip sm,tik greiciau viskas biggrin.gif

o kokia aizes kedute?

Supratau.
Aizes kėdute medine. Bet kaip jau ji rasė, neatsilosia, vaikui sunku net is buteliuko gert. O vyresniam tai gerai kėde su staliuku pasidaro.

QUOTE(aize @ 2015 06 26, 00:52)
Tu pas mus sm paskutinis mokihanas biggrin.gif

FB parinde pokalbis ryte vyksta, kai visos kavinasi biggrin.gif

lotuliukas.gif

As kava duok Die apie 14 val geriu, pas jus jau ir visos 16 tada doh.gif
Atsakyti
As tai ryte kava geriu, bet retai kada turiu laiko dar ir prie kompo prisest. Pas mus rytais buna begimas lekimas ir ziurejimas ar ko nepamirsom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 25, 16:01)
wub.gif Kada pradejot? Maniskis jau irgi stebi mus valgant  biggrin.gif
Reiks ir prie skype jungtis  biggrin.gif  o ten patogu bendraut?

Paragaut po biškį nuo 4 mėn duodu po šaukštelį, bet ne kiekvieną dieną smile.gif va 5 mėn proga žadu duoti paragauti ryžių košytės smile.gif
O man va skype kaip tik nepatogu, nes ten arba pokalbis vyksta ir atėjus nėra kaip perskaityt šimtų žinučių, arba nieko nebūna biggrin.gif plius su telefonu nepatogu..

QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 26, 00:56)
As kava duok Die apie 14 val geriu, pas jus jau ir visos 16 tada  doh.gif

Tai FB visą dieną kas nors būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 06 25, 23:52)

Mano tokia. Man ji super, Aistė iki 6m ja naudojosi. Tik atlošas ten nesireguliuoja, tai jau sėdinčiam vaikui labiau.


aciu 4u.gif
man reiktu vistik ,kad galetu atsilosti,nes vyresnelis ne karta yra ir uzmiges bevalgydamas rolleyes.gif
na, zodziu, dar reiks padirbet su kedutes paieskom, nors jau vakar galva sukosi nuo tu paiesku biggrin.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Amelita laikykis, tikiuosi, kad greitai baigsis jums sitas kosmaras...

O mes pirmadieni siausim pas alergologa, bus matyt ka sakys.. ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 26, 01:56)
Aizes kėdute medine. Bet kaip jau ji rasė, neatsilosia, vaikui sunku net is buteliuko gert. O vyresniam tai gerai kėde su staliuku pasidaro.

As kava duok Die apie 14 val geriu, pas jus jau ir visos 16 tada  doh.gif

Aistė sėdo ten kai jau gerai sėdėjo, ir gėrė, ir valgė, ir užmigt bevalgydama sugebėdavo lotuliukas.gif

Na nebūna taip, kad niekas nieko nerašytų. Tarkim FB aš skaitau ir rašau, kai maitinu. O vat skypė telefone kažkaip atmeta vis į galą, tai jei nori pokalbį skaityt, vis turi pradžios ieškoti. Erzina blush2.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 06 26, 07:52)
As tai ryte kava geriu, bet retai kada turiu laiko dar ir prie kompo prisest. Pas mus rytais buna begimas lekimas ir ziurejimas ar ko nepamirsom biggrin.gif

Prie kompo ramiai aš prisėdu tik kai mažoji pietų miego miega ilgiau arba jau kai nakčiai užmiega. Šiaip dažniausiai per telefoną.

QUOTE(latte.coffee @ 2015 06 26, 12:01)
man reiktu vistik ,kad galetu atsilosti,nes vyresnelis ne karta yra ir uzmiges bevalgydamas rolleyes.gif
na, zodziu, dar reiks padirbet su kedutes paieskom, nors jau vakar galva sukosi nuo tu paiesku biggrin.gif

Dičkė mano irgi būdavo užmiega lotuliukas.gif Kartą net jau užsimerkus, bet šaukštą prie lūpų priglaudi ir žiojasi lotuliukas.gif Bet paskui jau ir nebesižiojo lotuliukas.gif


Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 06 26, 17:52)
Na nebūna taip, kad niekas nieko nerašytų. Tarkim FB aš skaitau ir rašau, kai maitinu. O vat skypė telefone kažkaip atmeta vis į galą, tai jei nori pokalbį skaityt, vis turi pradžios ieškoti. Erzina blush2.gif


drinks_cheers.gif

Aš kompą jungiu tik, kai reik kokią įmantresnio siuvimo pamokėlę pasižiūrėti arba brėžinius atsispausdint biggrin.gif o šiaip kompas pas mane naudojamas tik filmams smile.gif
Atsakyti
O as kaip tik viska per kompa darau biggrin.gif niu labai nepatogu tam telefone skaityt ir rasyt biggrin.gif Pas mane puse ekrano tv skirta, kita puse mano skaitalam biggrin.gif Cia jei laiko turiu. Va siandien vietoj to,kad miegociau, jau geras 2 val. ieskaus visokios informacijos. Verksiu rytoj smile.gif))
Atsakyti
Labuka smile.gif

Amelita,daug sveikatos ir striprybes 4u.gif 4u.gif

Aize,man taip anksciau skype metydavo i pradzia,bet atsinaujino ir dabar isvis super veikia smile.gif
Uzuojauta del sunes.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 26, 21:26)
Aš kompą jungiu tik, kai reik kokią įmantresnio siuvimo pamokėlę pasižiūrėti arba brėžinius atsispausdint biggrin.gif o šiaip kompas pas mane naudojamas tik filmams smile.gif

Pas mus kompas MB žinių skaitymui ir mano fermai laugh.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 06 27, 00:26)
O as kaip tik viska per kompa darau biggrin.gif niu labai nepatogu tam telefone skaityt ir rasyt biggrin.gif Pas mane puse ekrano tv skirta, kita puse mano skaitalam biggrin.gif Cia jei laiko turiu. Va siandien vietoj to,kad miegociau, jau geras 2 val. ieskaus visokios informacijos. Verksiu rytoj smile.gif))

Man buvo nepatogu, bet pripratau biggrin.gif Ir rašyt abiem rankom išmokau biggrin.gif Aišku reikia vis pažiūrėt ką rašau, nes paskui gali niekas nieko nesuprasti laugh.gif

QUOTE(<LIA> @ 2015 06 27, 01:02)
Aize,man taip anksciau skype metydavo i pradzia,bet atsinaujino ir dabar isvis super veikia smile.gif
Uzuojauta del sunes.. 4u.gif

O jis ne automatiškai turi atsinaujinti? Pas mane visos programos automatiškai atsinaujina g.gif
4u.gif
Atsakyti
Man automatiskai atsinaujino smile.gif o iki tol kiek nervino tas metymas per visa pokalbi doh.gif
Kaip siandien maza isbere sad.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Mes dabar turim rupesteli del issutusio kakliuko verysad.gif matyt nuo seilinuko dregno,nes seilytes pastoviai teka...o valyt nesiduoda,nebekelia galvytes kaip anksciau kad leisdavosi isvalyt-tai vargo vakariene doh.gif tepu su bepanten exem kremuku...ar buvom kam pan? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 24, 15:47)
Ar visos dar maitinat mp?

As maitinu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(<LIA> @ 2015 06 25, 00:04)
Labuka smile.gif
Maniski irgi biski beria,eisiu aiskintis rimciau.. yra ir kelios vietos,kur kaip egzemines demeles,bet tepu kremais ir rimsta jos.
Plaukai slenka belekaip sad.gif mamos,ka kerpat/darot,kai ju ir taip be prudais buvo?  g.gif  biggrin.gif  mm kol kas dar irgi nera,o ir nenoriu biggrin.gif

Oi tie berimai,vargelis,zinau 4u.gif
Eisiu kirptis siandien-tai pilna ju visur doh.gif hormonai cia kalti ar ne? g.gif
Kol nera mm reiskia organizmas dar tvarkosi ar ne? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 25, 08:10)
Aha  4u.gif bet po truputį pradedu primaitinimą smile.gif
Nes mažasis rėkia, jei valgau šalia, žiojasi pamatęs šaukštą smile.gif

Cia rimtai? lotuliukas.gif rodo,kad nori kito maisto?
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 06 25, 13:17)
Ka tik buvome vel pas odos gydytoja. Maziukui herpine egzema. doh.gif  verysad.gif  Kosmaru kosmaras..
Jau visa menesi nemiegu..

Kas tas per velnias bera? g.gif laikykis 4u.gif nuo ko?
Papildyta:
Aize, uzuojauta 4u.gif
Pavalgem,nebespejau perskaityt verysad.gif
Atsakyti