Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

Labuka smile.gif
Maniski irgi biski beria,eisiu aiskintis rimciau.. yra ir kelios vietos,kur kaip egzemines demeles,bet tepu kremais ir rimsta jos.
Plaukai slenka belekaip sad.gif mamos,ka kerpat/darot,kai ju ir taip be prudais buvo? g.gif biggrin.gif mm kol kas dar irgi nera,o ir nenoriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 24, 15:47)
Ar visos dar maitinat mp?

Aha 4u.gif bet po truputį pradedu primaitinimą smile.gif
Nes mažasis rėkia, jei valgau šalia, žiojasi pamatęs šaukštą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 24, 23:51)
Sveika sugryzus! Smagu, kad pailsejot gerai. O as maniau, kad ir tu i FB pabegai  mirksiukas.gif

As primaitint pradėsiu po 2 sav, anksti, žinau, bet jam bus geriau taip.

4u.gif
FB neturiu as, turim skype pokalbiuose kelias mamytes, su jom aktyviai bendraujam smile.gif jei nori jungtis, laukiam 4u.gif mirksiukas.gif
kodel anksti primaitinimas? 4,5 men yra visiskai normalu,juolab, jei jums tik geres nuo to 4u.gif
QUOTE(<LIA> @ 2015 06 25, 00:04)
Labuka smile.gif
Maniski irgi biski beria,eisiu aiskintis rimciau.. yra ir kelios vietos,kur kaip egzemines demeles,bet tepu kremais ir rimsta jos.
Plaukai slenka belekaip sad.gif mamos,ka kerpat/darot,kai ju ir taip be prudais buvo?  g.gif  biggrin.gif  mm kol kas dar irgi nera,o ir nenoriu biggrin.gif

mano irgi slenka ir tai yra visiskai normalu, praeis laikas, nebeslinks mirksiukas.gif

mamukai, kokias rinkotes maitinimo kedutes? labai idomu butu matyt nuorodas su paveiksleliais, as kaip tik paieskose rolleyes.gif
Atsakyti
Ka tik buvome vel pas odos gydytoja. Maziukui herpine egzema. doh.gif verysad.gif Kosmaru kosmaras..
Jau visa menesi nemiegu..
Atsakyti
Amelita, laikykitės verysad.gif Vargšiukas...
Atsakyti
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 06 25, 14:21)
Amelita, laikykitės  verysad.gif  Vargšiukas...



Realiai nesuprantu kaip as dar laikausi..Tokia pavargus nepamenu kada buvau..
Ir kaip gaila maziuko. Visa galva, kaklas, ausys isbertos herpes virusu..Dar ta tempa..
30 min uzima kol visus berimus suteplioju.. O vaikas tuo metu tiesiog is skausmo verkia. Na tikiuos, bus geriau..Nes jau paskirtas gydymas..Baisu..Dar vyras savaitei buvo isvaziaves i komandiruote..Kita savaite vel jis isvaziuoja..Ir vel lieku viena su vaikais ir tais berimais...
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2015 06 25, 08:33)


mano irgi slenka ir tai yra visiskai normalu, praeis laikas, nebeslinks mirksiukas.gif 




biggrin.gif paguosiu - man po pirmo vaiko gimimo plaukai slinkt nenustojo, gal kiek maziau slinko, bet visus 6 metus po kiekvieno sukavimo tekdavo plauku sepeti valyt, ir namuose pastoviai pilna ju visur, siurblio sepetys apsiveles istisai mano kasom biggrin.gif Neslinko,kol laukiaus antro vaiko. Pries pora savaiciu vell pradejo. Gerai,kad tu plauku daug buvo anksciau, tai ne taip blogai viskas atrodo, bet kasa per pus plonesne tikrai
Atsakyti
Aš šiandien sunkų darbą padariau, išleidom šunę į amžinus medžioklės plotus... Tai priašarojau, galva sunki...

QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 24, 16:47)
Ar visos dar maitinat mp?

Aš pilnai mp...

QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 24, 17:16)
Mano vaikas pietu miego miega po 4 valandas  g.gif cia kažin normalu?

džiaukis biggrin.gif 4u.gif mano būna taip pamiega, tai relaksuoju ir nieko neveikiu biggrin.gif blush2.gif

QUOTE(latte.coffee @ 2015 06 24, 21:05)
baigesi musu smagiosios atostogos...

O siaip augam lyg ir normaliai 4 men -7800 ir 66,5 buvom

Na,kaip ir reikejo tiketis, matau SM temele vos gyva. Gaila, kad dauguma aktyviai bendraujanciu nestukiu pkalbiuose, visiskai neuzsuka cia cool.gif  cool.gif  cool.gif

thumbup.gif wub.gif

nesmulkutis žiūriu biggrin.gif

Tai kad išsilakstė visos po skypes ir FB, tai ką čia belįsti ax.gif Aš va dar parašau retkarčiais, o kitos išvis nei niur niur, tai kaip neblės temelė....
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 25, 09:10)
Aha  4u.gif bet po truputį pradedu primaitinimą smile.gif
Nes mažasis rėkia, jei valgau šalia, žiojasi pamatęs šaukštą

wub.gif Kada pradejot? Maniskis jau irgi stebi mus valgant biggrin.gif

QUOTE(latte.coffee @ 2015 06 25, 10:33)
FB neturiu as, turim skype pokalbiuose kelias mamytes, su jom aktyviai bendraujam smile.gif jei nori jungtis, laukiam 
kodel anksti primaitinimas? 4,5 men yra visiskai normalu,juolab, jei jums tik geres nuo to

mamukai, kokias rinkotes maitinimo kedutes? labai idomu butu matyt nuorodas su paveiksleliais, as kaip tik paieskose

Reiks ir prie skype jungtis biggrin.gif o ten patogu bendraut?

Kažkaip visur nuo 6 menesiu primaitinima rekomenduoja g.gif

Man kėdutės irgi reik. Dickiui turiu tokia kaip aizes, bet man ji nelabai.

QUOTE(Amelita @ 2015 06 25, 14:17)
Ka tik buvome vel pas odos gydytoja. Maziukui herpine egzema.  Kosmaru kosmaras..
Jau visa menesi nemiegu..

O Viešpatie doh.gif kada gi baigsis jūsų bėdos... Kaip gaila maziuko verysad.gif

QUOTE(aize @ 2015 06 25, 16:07)
Aš šiandien sunkų darbą padariau, išleidom šunę į amžinus medžioklės plotus... Tai priašarojau, galva sunki...
Aš pilnai mp...
džiaukis  mano būna taip pamiega, tai relaksuoju ir nieko neveikiu

Tai kad išsilakstė visos po skypes ir FB, tai ką čia belįsti
Aš va dar parašau retkarčiais, o kitos išvis nei niur niur, tai kaip neblės temelė....

4u.gif liūdna ( kas nutiko?)

Man nebūna taip, kad neturėčiau ka veikti. Bet daugiau pasidaryt visko galiu.

Ei, as ir parasau ir ne retkarčiais!!!!
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 06 25, 13:25)
Realiai nesuprantu kaip as dar laikausi..Tokia pavargus nepamenu kada buvau..
Ir kaip gaila maziuko. Visa galva, kaklas, ausys isbertos herpes virusu..Dar ta tempa..
30 min uzima kol visus berimus suteplioju.. O vaikas tuo metu tiesiog is skausmo verkia. Na tikiuos, bus geriau..Nes jau paskirtas gydymas..Baisu..Dar vyras savaitei buvo isvaziaves i komandiruote..Kita savaite vel jis isvaziuoja..Ir vel lieku viena su vaikais ir tais berimais...

vargse 4u.gif 4u.gif 4u.gif jus pas Grusauska esat buve?
tikiuos, kad jei jau gydymas paskirtas ,einat geryn 4u.gif stirpybes...

QUOTE(puuupi @ 2015 06 25, 14:46)
biggrin.gif paguosiu - man po pirmo vaiko gimimo plaukai slinkt nenustojo, gal kiek maziau slinko, bet visus 6 metus po kiekvieno sukavimo tekdavo plauku sepeti valyt, ir namuose pastoviai pilna ju visur, siurblio sepetys apsiveles istisai mano kasom biggrin.gif Neslinko,kol laukiaus antro vaiko. Pries pora savaiciu vell pradejo. Gerai,kad tu plauku daug buvo anksciau, tai ne taip blogai viskas atrodo, bet kasa per pus plonesne tikrai

gali buti,kad truko medziagu kazkokiu, gelezies ar siaip mineralu. 6 metus slinkti is eiles tikrai nera normalu, reikejo tirtis schmoll.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 25, 16:01)

Reiks ir prie skype jungtis  biggrin.gif  o ten patogu bendraut?

Kažkaip visur nuo 6 menesiu primaitinima rekomenduoja  g.gif

Man kėdutės irgi reik. Dickiui turiu tokia kaip aizes, bet man ji nelabai.
O Viešpatie  doh.gif kada gi baigsis jūsų bėdos... Kaip gaila maziuko  verysad.gif
4u.gif liūdna ( kas nutiko?)


skype labai patogu 4u.gif parasai ir varai daryt darbu ,ateini ,pasiskaitai ,ir vel rasai biggrin.gif kaip sm,tik greiciau viskas biggrin.gif

o kokia aizes kedute? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2015 06 25, 19:21)

gali buti,kad truko medziagu kazkokiu, gelezies ar siaip mineralu. 6 metus slinkti is eiles tikrai nera normalu, reikejo tirtis schmoll.gif 
---
skype labai patogu  4u.gif parasai ir varai daryt darbu ,ateini ,pasiskaitai ,ir vel rasai biggrin.gif kaip sm,tik greiciau viskas biggrin.gif



lotuliukas.gif cia manes tiesiog nesuprastu, jei eiciau tirtis del plauku slinkimo

----

Tai ir Fb, ir cia tas pats ax.gif Man cia labiau patinka,kad galima pacituot kito zmogaus zinute ir taip i ja atsakyt. FB buna prisedu tik vakare, tai kazkaip be rysio rasyt apie kazka,kas buvo ryte aptarta biggrin.gif Bandau iterpt savo trigrasi kai gaunas, bet paskutiniu metu kazkaip vis reciau ax.gif


Eisiu ryt savo burunduko svert biggrin.gif Idomu, kiek paaugom
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 25, 17:01)
Reiks ir prie skype jungtis  biggrin.gif  o ten patogu bendraut?

4u.gif liūdna ( kas nutiko?)

Man nebūna taip, kad neturėčiau ka veikti. Bet daugiau pasidaryt visko galiu.

Ei, as ir parasau ir ne retkarčiais!!!!

Man skypėj nepatogu, per telefoną vis meta atgal, negaliu normaliai skaityti, o gal nemoku blush2.gif

senatvė, ligos...

O aš kartais skiriu laiko tik sau ir nieko nedarau biggrin.gif

Tu pas mus sm paskutinis mokihanas biggrin.gif

QUOTE(latte.coffee @ 2015 06 25, 21:21)
o kokia aizes kedute? blush2.gif

Mano tokia. Man ji super, Aistė iki 6m ja naudojosi. Tik atlošas ten nesireguliuoja, tai jau sėdinčiam vaikui labiau.
user posted image

QUOTE(puuupi @ 2015 06 25, 21:50)
Tai ir Fb, ir cia tas pats  ax.gif Man cia labiau patinka,kad galima pacituot kito zmogaus zinute ir taip i ja atsakyt. FB buna prisedu tik vakare, tai kazkaip be rysio rasyt apie kazka,kas buvo ryte aptarta  biggrin.gif Bandau iterpt savo trigrasi kai gaunas, bet paskutiniu metu kazkaip vis reciau  ax.gif
Eisiu ryt savo burunduko svert  biggrin.gif Idomu, kiek paaugom

FB parinde pokalbis ryte vyksta, kai visos kavinasi biggrin.gif
Atsakyti