Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Amelita @ 2015 06 19, 09:58)
Didele alergija pienui ir kiausiniui. Tepe gydytojai siek tiek hormono, daug epaderma, siek tiek  vitella su cinku.

Jums israse Fucidina H ar Fucidina? Cia skirtinti vaistukai.  Kur vaikelio berimai? Kiek laiko liepe tepti ir tik 1 kart dienoje? Fucidinas H yra kompensuojamas. Tik jis su hormonu.  verysad.gif
Papildyta:
Kaip jums su plauku slinkimu? Ar visoms jau prasidejo menesines?

Man plaukai pradejo slinkt. O  mmm dar nesulaukiau, kad ju nera taip gera.  smile.gif

O alergija parode tie meginiai is rankytes? Ta kompensuojama,bet tikiuos,kad neprireiks.
Berimai aplink keliukus ir blauzdas,dar liko galvyte,kakliuko rauksle.

Man pradejo slinkti plaukai.
Nera mmm smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 20, 00:40)
Tiesa pasakius as net neieskojau, man patare ir as paklausiau. Jis ne tai kad alergiskas, bet tiesiog nesugeba skrandukas perdirbti karves pieno kol kas.
Vargsiuke ir tu ir maziukas  verysad.gif  4u.gif Ir is kur tau energijos gaut jei nieko nevalgai  unsure.gif
As irgi.

Nu jei dar maitinsiu pati tai nuo 9 men, bet abejoju nes žadu maitint tik iki 6 menesiu.

Bet kazkokia nesamone,nevartojam pieno produktu,dietinames-tai musu mazieji negaus medziagu ir mes pacios busim manekenes g.gif kaip cia padarius?
Atsakyti
Labusia palaikančios pokalbius sm 4u.gif biggrin.gif

Mano brožkė vis dar brožkė biggrin.gif Ir zirzalas biggrin.gif 4mėn TA buvo 6675 ir 62,5 (biški pamažėjo, 3mėn buvo 65 lotuliukas.gif )

multiplex tavęs nėra mūsų sąrašiuke, nenori? Jei taip, man į až duomenis atsiųsk mirksiukas.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 05, 00:29)
Nu ka, nuveziau šiandien savo mažąjį brangenybe pas oesteopata ir ka jus galvojat kodel mano vaikas neramus, nemiega lovytej nevalgo is krūtinės, sėdasi nuo 2 men ir t.t TODĖL, kad ji vargsiuka jau TRYS mėnesiai 24/7 ėda remuo  cray.gif o as motina ( neverta as to pavadinimo) pykau ant jo ištisai, ir visi kiti aplinkui sake oi koks islepintas tik ant ranku buna ( o jam staciam tik ir palengveja) nakti be perstojo valgo nes pienas rūgštį mažina, galvyte sukineja nes smegenim veiklos suteikia ne tik skausmo signalus siusti. Ir kodel as anksciau apie ta geraji dede nežinojau, būčiau padejus savo mazyliui. Bet jau nupirkau jam vaistuku, bandysiu palengvinti jo gyvenimeli  verysad.gif

Sverbu, kad jau žinai kas ir kaip 4u.gif Šaunuolė, kad išvis ieškojai, galėjai "nurašyti", kad toks vaikas zirzalas...

QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 05, 13:03)
Ir dar žinokit prisisnekejau, visa gyvenimą sakiau negalėčiau gyvent be sūrio kavos ir šokolado, tai va mano vaikiui negalima karves pieno produktu, bent kol kas. Liko tik kava. Tuoj busiu graži ir kuda  ax.gif

Nėra to blogo kas neišeitų į gera mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 12, 16:44)
Įtariu tuoj mišias reiks užsakyt  lotuliukas.gif user posted image ir atsisveikint su šia tema  unsure.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 06 12, 18:23)
Taaaip, visos išėjom į FB, ateik ir tu  smile.gif

Tai jau tikrai, laukiam visos tavęs blue-black 4u.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 06 19, 10:58)
Kaip jums su plauku slinkimu? Ar visoms jau prasidejo menesines?

Man plaukai pradejo slinkt. O  mmm dar nesulaukiau, kad ju nera taip gera.  smile.gif

Oi man kaip eina doh.gif Sakiau dar kokie 5-8 plovimai irplika būsiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aize: 20 birželio 2015 - 13:41
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 20, 09:49)
O alergija parode tie meginiai is rankytes? Ta kompensuojama,bet tikiuos,kad neprireiks.
Berimai aplink keliukus ir blauzdas,dar liko galvyte,kakliuko rauksle.




Ir duriukai, ir kraujas parode ta pacia alergija.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 06 20, 19:41)
Ir duriukai, ir kraujas parode ta pacia alergija.

Bet bent parodė alergiją. O maniškiui nei kraujas, nei dūriai. Tai vis dar nelabai aišku kas ir nuo ko. Nors dabar tik kartais paberia, ir tik už ausų bei galvytę. Nevalgau kviečių, kiaušinių, pieno produktų smile.gif svoris nukrito iki studijų metų, tai džiaugiuosi dėl šito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 06 20, 19:41)
Ir duriukai, ir kraujas parode ta pacia alergija.

Iki metu turbut isaugs? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 21, 09:01)
Bet bent parodė alergiją. O maniškiui nei kraujas, nei dūriai. Tai vis dar nelabai aišku kas ir nuo ko. Nors dabar tik kartais paberia, ir tik už ausų bei galvytę. Nevalgau kviečių, kiaušinių, pieno produktų smile.gif svoris nukrito iki studijų metų, tai džiaugiuosi dėl šito biggrin.gif

Jei nerode duriai-tai mums sake,kad l gerai ir nera isialergizave,todel nuimti kas alergizuoja ir ka mama daugiausia valgo.
Kiek numetei mazdaug kg nuo pastojimo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 21, 10:38)
Jei nerode duriai-tai mums sake,kad l gerai ir nera isialergizave,todel nuimti kas alergizuoja ir ka mama daugiausia valgo.
Kiek numetei mazdaug kg nuo pastojimo?  bigsmile.gif

Dūriai sako gali rodyt nesąmones iki 1m. amžiaus smile.gif nes bendras kraujo tyrimas parodė, kad didelė alergija.. Tik neaišku kam smile.gif
Mmm, numečiau jau 8kg nuo priešnėštuminio svorio smile.gif
Atsakyti
Mums duriai ir kraujas parode lygiai ta pati. Ar isaugs, gali buti, bet gali buti, kad dar kas nors alergizuos..Nes siaip as jau kankinuos apie 2 men, o nera vaikas labai grazus. jei pries kelias dienas reikejo net hormonu su antibiotiku tepti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 21 birželio 2015 - 13:48
QUOTE(aize @ 2015 06 20, 14:23)

Oi man kaip eina doh.gif Sakiau dar kokie 5-8 plovimai irplika būsiu unsure.gif

man dae neslenka labai katastrofiškai, nors gal tiek ir nematau, nes plaukus nusikirpau, tai namie atrodo jų mažiau ant grindų mėtos biggrin.gif

QUOTE(bellizimo @ 2015 06 21, 14:42)
Dūriai sako gali rodyt nesąmones iki 1m. amžiaus smile.gif nes bendras kraujo tyrimas parodė, kad didelė alergija.. Tik neaišku kam smile.gif
Mmm, numečiau jau 8kg nuo priešnėštuminio svorio smile.gif



man su pirmąją tie dūriai nieko nerodė, o apie 1,5 metukus padarėm kraujo tyrimą ir nustatė alergiją trim alergenam ...
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 21, 14:42)
Mmm, numečiau jau 8kg nuo priešnėštuminio svorio smile.gif

blink.gif turbut tuoj uz šluotos pasislėpt galėsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 21, 15:23)
blink.gif  turbut tuoj uz šluotos pasislėpt galėsi  doh.gif

Nu žinok ne biggrin.gif nebuvau kūda, bet mano ūgis viską kompensuoja smile.gif 178cm atlaiko ir šiek tiek didesnį svorį biggrin.gif nu jau ateik ateik pas mus.. drinks_cheers.gif

Multiplex, jei nori į FB rašyk man až arba aizei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 22, 01:28)
nu jau ateik ateik pas mus..  drinks_cheers.gif

Ateisiu ateisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 21, 13:42)
Dūriai sako gali rodyt nesąmones iki 1m. amžiaus smile.gif nes bendras kraujo tyrimas parodė, kad didelė alergija.. Tik neaišku kam smile.gif
Mmm, numečiau jau 8kg nuo priešnėštuminio svorio smile.gif

Oho thumbup.gif tai manekene bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 06 21, 13:48)
Mums duriai ir kraujas parode lygiai ta pati. Ar isaugs, gali buti, bet gali buti, kad dar kas nors alergizuos..Nes siaip as jau kankinuos apie 2 men, o nera vaikas labai grazus. jei pries kelias dienas reikejo net hormonu su antibiotiku tepti..

Susitvarkys,laiko reikia mazdaug min menesi,kol issivalys organizmas ir pan. ir bus ok smile.gif
Papildyta:
QUOTE(multiplex @ 2015 06 21, 15:18)
man dae neslenka labai katastrofiškai, nors gal tiek ir nematau, nes plaukus nusikirpau, tai namie atrodo jų mažiau ant grindų mėtos biggrin.gif
man su pirmąją tie dūriai nieko nerodė, o apie 1,5 metukus padarėm kraujo tyrimą ir nustatė alergiją trim alergenam ...

Oi metos kaip lotuliukas.gif
Ar ir tebera ji alergiska jiems? Prisiziurit?
Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 22, 01:05)
Ateisiu ateisiu  ax.gif

Paliksi mus verysad.gif
Atsakyti