Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Amelita @ 2015 06 17, 22:32)
Visi uzsieme. smile.gif  Maniskis jau sveria 7700 gr, ugis 62 cm. Rubuiliukas. Vis dar kankinames su odele. Pati jau minus 21 kg. Bet as dar turiu vilties, kad viskas nurims. Tik tam reikia laiko ir kantrybes.

Maniškė sliekas-sveria 6,3,o ūgio jau 65 cm
-21 skamba nerealiai...kada čia spėjai?dietinies?
Atsakyti
QUOTE(multiplex @ 2015 06 17, 22:39)
Maniškė sliekas-sveria 6,3,o ūgio jau 65 cm
-21 skamba nerealiai...kada čia spėjai?dietinies?



Dietinuos tik del vaikelio berimu. Daug kg atima vaikai, darbai, buitis ir t.t. O dar maitinimas MP.
Atsakyti
QUOTE(multiplex @ 2015 06 17, 19:51)
sveikos
tai kaip laikytis salygos, kad truputi cia reikia pabendrauti, tik po to i fb priimsit, jei nera su kuo bendrauti.? smile.gif as vis isijungiu, ziuriu nera su kuo sneketi...

Tai, kad šneka šneka ir čia. Po nedaug bet vis tiek smile.gif o online iš viso abejoju ar kas čia būna. Greit užeina ir tiek.. smile.gif
Maniškis jau laisvai vartosi nuo nugaros ant pilvo ir atvirkščiai, kiša kojos pirštą į burną, nors ir ne visada pavyksta.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 18, 09:22)
Tai, kad šneka šneka ir čia. Po nedaug bet vis tiek smile.gif o online iš viso abejoju ar kas čia būna. Greit užeina ir tiek.. smile.gif
Maniškis jau laisvai vartosi nuo nugaros ant pilvo ir atvirkščiai, kiša kojos pirštą į burną, nors ir ne visada pavyksta.. smile.gif

Maniškė vartosi nuo nugaros ant pilvo,atgal dar ne...apsivertė 3mėn ir savaitės,kas man buvo labai keista,nes vyresnioji tai padarė 5mėn smile.gif įdomu,ar ir kiti dalykai anksčiau pas ją prasidės smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif pasiilgau jusu blush2.gif paskaitysiu kaip jus smile.gif
Pas mus naujienos tokios,kad priaugom 500 g,nors ir mazoka,bet pagal musu augimus esam grafike per viduriuka.
Buvom pas alergologa,man men be pieno ir kiausiniu!!! Suvardino ko nevalgyt-tai busiu manekene lotuliukas.gif
Siaip labai jautrus esam po skiepu ir pasigavom baltu chalatu liga verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 04, 23:29)
Nu ka, nuveziau šiandien savo mažąjį brangenybe pas oesteopata ir ka jus galvojat kodel mano vaikas neramus, nemiega lovytej nevalgo is krūtinės, sėdasi nuo 2 men ir t.t TODĖL, kad ji vargsiuka jau TRYS mėnesiai 24/7 ėda remuo  cray.gif o as motina ( neverta as to pavadinimo) pykau ant jo ištisai, ir visi kiti aplinkui sake oi koks islepintas tik ant ranku buna ( o jam staciam tik ir palengveja) nakti be perstojo valgo nes pienas rūgštį mažina, galvyte sukineja nes smegenim veiklos suteikia ne tik skausmo signalus siusti. Ir kodel as anksciau apie ta geraji dede nežinojau, būčiau padejus savo mazyliui. Bet jau nupirkau jam vaistuku, bandysiu palengvinti jo gyvenimeli  verysad.gif

Svarbu,kad issiaiskinai ir tu saunuole,kad sugalvojai pas toki gyd apsilankyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 06 17, 22:32)
Visi uzsieme. smile.gif  Maniskis jau sveria 7700 gr, ugis 62 cm. Rubuiliukas. Vis dar kankinames su odele. Pati jau minus 21 kg. Bet as dar turiu vilties, kad viskas nurims. Tik tam reikia laiko ir kantrybes.

Mano ziogeli irgi vis paberdavo. Atsisakiau visu produktu kuriu sudėtyje yra pieno ir po dviejų dienų vaikas kaip naujas ( o sake min 10 dienų turi praeit, kol organizmas issivalo). Ir jau toks gražus visos trys savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 18, 19:01)
Mano ziogeli irgi vis paberdavo. Atsisakiau visu produktu kuriu sudėtyje yra pieno ir po dviejų dienų vaikas kaip naujas ( o sake min 10 dienų turi praeit, kol organizmas issivalo). Ir jau toks gražus visos trys savaites  ax.gif

Tau pasisekė,nes surasti alergeną užtrunka tikrai ilgai....aš su pirmąją ieškojau vis,nuo ko beria,taip ir nesuradau,nes po trijų dienų tos hipoalerginės dietos palūždavau...
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 18, 19:01)
Mano ziogeli irgi vis paberdavo. Atsisakiau visu produktu kuriu sudėtyje yra pieno ir po dviejų dienų vaikas kaip naujas ( o sake min 10 dienų turi praeit, kol organizmas issivalo). Ir jau toks gražus visos trys savaites  ax.gif



As jau 2 men nevalgau beveik nieko...Ir ka, teko panaudot net Fucidina H. Cia hormonas su antibiotiku. Ne visiems taip lengva atrasti alergenus..
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 05, 12:03)
Ačiū.

Ir dar žinokit prisisnekejau, visa gyvenimą sakiau negalėčiau gyvent be sūrio kavos ir šokolado, tai va mano vaikiui negalima karves pieno produktu, bent kol kas. Liko tik kava. Tuoj busiu graži ir kuda  ax.gif

drinks_cheers.gif Man iki menesio irgi negalima pien produktu ir kiausiniu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(lialiuncik @ 2015 06 14, 16:11)
kazkaip per FB patogiau pasidare biggrin.gif labai retai is vis kada kompa jungiu, o tel visad po ranka, tai paskaitau paziuriu...  4u.gif

As per tel visad cia rasau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 06 17, 21:32)
Visi uzsieme. smile.gif  Maniskis jau sveria 7700 gr, ugis 62 cm. Rubuiliukas. Vis dar kankinames su odele. Pati jau minus 21 kg. Bet as dar turiu vilties, kad viskas nurims. Tik tam reikia laiko ir kantrybes.

Tau uz vilti 4u.gif pamenu,kad tyrites.tik ka nustate? Ka tepei? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 06 17, 23:22)
Dietinuos tik  del vaikelio berimu. Daug kg atima vaikai, darbai, buitis ir t.t.  O dar maitinimas MP.

Man irgi krenta pan salygom drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(bellizimo @ 2015 06 18, 08:22)
Tai, kad šneka šneka ir čia. Po nedaug bet vis tiek smile.gif o online iš viso abejoju ar kas čia būna. Greit užeina ir tiek.. smile.gif
Maniškis jau laisvai vartosi nuo nugaros ant pilvo ir atvirkščiai, kiša kojos pirštą į burną, nors ir ne visada pavyksta.. smile.gif

Saunuolis thumbup.gif mes bandom tik kojytes pastate,o pavyksta ant vystymo stalo ir tik i viena puse kur as esu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 18, 18:01)
Mano ziogeli irgi vis paberdavo. Atsisakiau visu produktu kuriu sudėtyje yra pieno ir po dviejų dienų vaikas kaip naujas ( o sake min 10 dienų turi praeit, kol organizmas issivalo). Ir jau toks gražus visos trys savaites  ax.gif

thumbup.gif Kad padejo...as irgi to tikiuosi...o kada sugrizi ir ivedinesi vel pieno produktus?
Papildyta:
QUOTE(multiplex @ 2015 06 18, 20:19)
Tau pasisekė,nes surasti alergeną užtrunka tikrai ilgai....aš su pirmąją ieškojau vis,nuo ko beria,taip ir nesuradau,nes po trijų dienų tos hipoalerginės dietos palūždavau...

Ir ka darei po tos dietos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 06 18, 21:12)
As jau 2 men nevalgau beveik nieko...Ir ka, teko panaudot net Fucidina H. Cia hormonas su antibiotiku. Ne visiems taip lengva atrasti alergenus..

Mums irgi israse ji,jei nepades diena ir berods emoliu. Tepet kas ji?
Kompensuojamas lyg sake fucidinas?
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 19, 10:33)


Tau uz vilti  4u.gif pamenu,kad tyrites.tik ka nustate? Ka tepei?  g.gif


Mums irgi israse ji,jei nepades diena ir berods emoliu. Tepet kas ji?
Kompensuojamas lyg sake fucidinas?



Didele alergija pienui ir kiausiniui. Tepe gydytojai siek tiek hormono, daug epaderma, siek tiek vitella su cinku.

Jums israse Fucidina H ar Fucidina? Cia skirtinti vaistukai. Kur vaikelio berimai? Kiek laiko liepe tepti ir tik 1 kart dienoje? Fucidinas H yra kompensuojamas. Tik jis su hormonu. verysad.gif
Papildyta:
Kaip jums su plauku slinkimu? Ar visoms jau prasidejo menesines?

Man plaukai pradejo slinkt. O mmm dar nesulaukiau, kad ju nera taip gera. smile.gif
Atsakyti
Man slenka jau gerus pora mėnesių, kuokštais... Pilni namai. Dabar gerokai patrumpinau, tai bent trumpesni voliojasi.
O mmm irgi nėra dar, prieš mėnesį buvau pas ginę, tai dar nesimato, kad greitu laku bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(multiplex @ 2015 06 18, 21:19)
Tau pasisekė,nes surasti alergeną užtrunka tikrai ilgai....aš su pirmąją ieškojau vis,nuo ko beria,taip ir nesuradau,nes po trijų dienų tos hipoalerginės dietos palūždavau...

Tiesa pasakius as net neieskojau, man patare ir as paklausiau. Jis ne tai kad alergiskas, bet tiesiog nesugeba skrandukas perdirbti karves pieno kol kas.

QUOTE(Amelita @ 2015 06 18, 22:12)
As jau 2 men nevalgau beveik nieko...Ir ka, teko panaudot net Fucidina H. Cia hormonas su antibiotiku. Ne visiems taip lengva atrasti alergenus..

Vargsiuke ir tu ir maziukas verysad.gif 4u.gif Ir is kur tau energijos gaut jei nieko nevalgai unsure.gif

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 19, 10:33)
As per tel visad cia rasau  biggrin.gif

thumbup.gif Kad padejo...as irgi to tikiuosi...o kada sugrizi ir ivedinesi vel pieno produktus?

As irgi.

Nu jei dar maitinsiu pati tai nuo 9 men, bet abejoju nes žadu maitint tik iki 6 menesiu.
Atsakyti