Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 06 02, 04:26)
paskaičiau apie apsikakojimus ir tą pačią dieną prisidirbo iki pažastų  doh.gif
Norėčiau ir aš po dušu maudyt, tik nelabai įsivaizduoju, kaip tą padaryt...

visiem i kakojantiem kompanija palaike bigsmile.gif
Na kai kurios mamos sake su savim kartu i dusa nesasi smile.gif po truputi po truputi ir palenda po dusu smile.gif

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 02, 17:15)
Mamos,o jusu mazyliai verkia tik isejus i lauka kol uzmiega?  g.gif gal kokiam neurologui reiktu pasirodyt?

kaip verkia? Tik isvaziavus i lauka ar ir iki tol buna irzlus ir verkia? Nes maniskis tai verkia iki kol uzmiega smile.gif o uzmiega tai tik isejus i lauka ar paejus koki 15min smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
dukrytė vakar išmoko apsiversti nuo nugaros ant pilvo, tai vakar visą dieną ir šiandien ryte vis kartoja thumbup.gif Negalėjau net ramiai miegot paguldyt, tik paguldau į lovytę ir verčiasi biggrin.gif Jau vakare tokia pavargus atrodė, bet visvien stena, stengiasi biggrin.gif Dar ir galvą susidaužė į lovos kraštą ant pilvo apsivertus.

quote=Pinkusyte,2015 06 02, 19:15]
Mamos,o jusu mazyliai verkia tik isejus i lauka kol uzmiega? g.gif gal kokiam neurologui reiktu pasirodyt?
[/quote]

Jei per daug pavargus, tai prieš miegą paverkia. Stengiuosi guldyt, kai tik pamatau, kad žiovauja ir akytes trina. Tada ramiai užmiega. Jei verkia, truputį panešioju, paraminu, tada paguldžius iš karto užmiega.
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 02, 20:15)
Mamos,o jusu mazyliai verkia tik isejus i lauka kol uzmiega?  g.gif gal kokiam neurologui reiktu pasirodyt?

kartais verkia kartais ne, bet manau normalu, gal jis nenori tam vezime gulet, bet mama nori ir verkia kol uzmiega.. biggrin.gif Jeigu del kiekvieno verkimo reiktu neurologui sakyt tai skambinciau kiekviena diena po nnn... kartu.. biggrin.gif
Cia is to pasakymo, motinyste prasideda tada, kai vaikas miega.. biggrin.gif

Mes ismokom vartytis ir nuo nugaros ant pilvo ir atvirksciai clap.gif clap.gif bet vaikui taip patinka, kad net pamperso neina uzdet be vartymusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 03 birželio 2015 - 08:42
QUOTE(<LIA> @ 2015 06 03, 00:16)
visiem i kakojantiem kompanija palaike bigsmile.gif
Na kai kurios mamos sake su savim kartu i dusa nesasi smile.gif po truputi po truputi ir palenda po dusu smile.gif
kaip verkia? Tik isvaziavus i lauka ar ir iki tol buna irzlus ir verkia? Nes maniskis tai verkia iki kol uzmiega smile.gif o uzmiega tai tik isejus i lauka ar paejus koki 15min smile.gif

Kartu duse maudotes? Kabinoj turbut? blush2.gif
Kartais kol apsirengiam i lauka-nu tai dar suprantama ax.gif bet isvaziavus,kad verkt iki miego-nesuprantu verysad.gif
Dazniausiai uzmiega po kokiu 20-30 min,visaip buna...o kiek ismiega?
Papildyta:
[quote=sodo_spalvos,2015 06 03, 07:04]
Labas rytas,
dukrytė vakar išmoko apsiversti nuo nugaros ant pilvo, tai vakar visą dieną ir šiandien ryte vis kartoja thumbup.gif Negalėjau net ramiai miegot paguldyt, tik paguldau į lovytę ir verčiasi biggrin.gif Jau vakare tokia pavargus atrodė, bet visvien stena, stengiasi biggrin.gif Dar ir galvą susidaužė į lovos kraštą ant pilvo apsivertus.

quote=Pinkusyte,2015 06 02, 19:15]
Mamos,o jusu mazyliai verkia tik isejus i lauka kol uzmiega? g.gif gal kokiam neurologui reiktu pasirodyt?
[/quote]

Jei per daug pavargus, tai prieš miegą paverkia. Stengiuosi guldyt, kai tik pamatau, kad žiovauja ir akytes trina. Tada ramiai užmiega. Jei verkia, truputį panešioju, paraminu, tada paguldžius iš karto užmiega.
[/quote]
super,kad vartos thumbup.gif kaip kitu? Mes kojom remiames sulenkus,bet rankytes neklauso lotuliukas.gif
Lauke irgi panesioji?
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 03, 13:18)

Lauke irgi panesioji?


Lauke neverkia, jei nelabai dar nori miego, tai guli, dairosi į medžius ir užmiega bevežiojant. Kartais užtenka uždėt kepurytę ir duot čiulptuką ir po minutės jau miega biggrin.gif Matyt jau žino, kad važiuos. Kartais taip ir auto kėdutėj užmiega, kol iki mašinos nunešu biggrin.gif
Atsakyti
Mus panele lauke ne verkia bet zviegia biggrin.gif ypac jei miego nori,tai gali ir pusvalandi prarekt.Visaip buna.As pasirinkimo neturiu-verkia kol griztam namo arba kol luzta arba dar buna kad gerai parekia ir sugalvoja pasidairyt,pamirsta ko verke biggrin.gif mano vezimas dvigubas,as jos issimt negaliu nes viena ranka nepavairuoju visiskai, dvimetinuko brolio iskelt irgi negaliu nes lekia visur kaip pasiutes.Dar mum ir pagal laika reik eit-nes skirtingi laikai didesniuju mokyklos/darzelio tai as nieko nesiaiskinus i vezima ir pirmyn.Buna prarekia visa kelia i prieki (kokia 15min), prie mokyklu isimu paguost atgal vel prarekia, nurimsta tik papa namie gavus.Arba uzmiega pakeliui.Zodziu.Neimu i galva.Jauciasi kad daugiavaike lotuliukas.gif

Buna vaiku kurie tiesiog nemyli vezimo ir tiek. 4u.gif Mano kas antras vaikas toks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(life is but a dream* @ 2015 06 03, 15:17)
Mus panele lauke ne verkia bet zviegia  biggrin.gif ypac jei miego nori,tai gali ir pusvalandi prarekt.Visaip buna.As pasirinkimo neturiu-verkia kol griztam namo arba kol luzta arba dar buna kad gerai parekia ir sugalvoja pasidairyt,pamirsta ko verke biggrin.gif mano vezimas dvigubas,as jos issimt negaliu nes viena ranka nepavairuoju visiskai, dvimetinuko brolio iskelt irgi negaliu nes lekia visur kaip pasiutes.Dar mum ir pagal laika reik eit-nes skirtingi laikai didesniuju mokyklos/darzelio tai as nieko nesiaiskinus i vezima ir pirmyn.Buna prarekia visa kelia i prieki (kokia 15min), prie mokyklu isimu paguost atgal vel prarekia, nurimsta tik papa namie gavus.Arba uzmiega pakeliui.Zodziu.Neimu i galva.Jauciasi kad daugiavaike lotuliukas.gif

Buna vaiku kurie tiesiog nemyli vezimo ir tiek. 4u.gif Mano kas antras vaikas toks lotuliukas.gif


Nu jo 4u.gif
Kas ka girdejot apie krikstynas Palangos baznycioj? g.gif
Man idomu,kad kriksto tevai turi buti atlike viska baznycioj,bet jokiu popieriu pateikti nereikia ir atvykti 15 min iki ceremonijos anksciau...tai sazines reikalas? bigsmile.gif


Atsakyti
Nu ka, nuveziau šiandien savo mažąjį brangenybe pas oesteopata ir ka jus galvojat kodel mano vaikas neramus, nemiega lovytej nevalgo is krūtinės, sėdasi nuo 2 men ir t.t TODĖL, kad ji vargsiuka jau TRYS mėnesiai 24/7 ėda remuo cray.gif o as motina ( neverta as to pavadinimo) pykau ant jo ištisai, ir visi kiti aplinkui sake oi koks islepintas tik ant ranku buna ( o jam staciam tik ir palengveja) nakti be perstojo valgo nes pienas rūgštį mažina, galvyte sukineja nes smegenim veiklos suteikia ne tik skausmo signalus siusti. Ir kodel as anksciau apie ta geraji dede nežinojau, būčiau padejus savo mazyliui. Bet jau nupirkau jam vaistuku, bandysiu palengvinti jo gyvenimeli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 06 03, 11:18)
Kartu duse maudotes? Kabinoj turbut?  blush2.gif
Kartais kol apsirengiam i lauka-nu tai dar suprantama  ax.gif  bet isvaziavus,kad verkt iki miego-nesuprantu  verysad.gif
Dazniausiai uzmiega po kokiu 20-30 min,visaip buna...o kiek ismiega?

As nesu bandzius kartu i dusa eit 4u.gif
Buna po 30min kaip laikrodukas atsikelia ir vel uzmiega smile.gif o miega 1,5-2,5val smile.gif

Blue-black, vargsiukui 4u.gif 4u.gif tikiuos greit pageres mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<LIA> @ 2015 06 05, 01:14)
Blue-black, vargsiukui 4u.gif  4u.gif  tikiuos greit pageres  mirksiukas.gif

Ačiū.

Ir dar žinokit prisisnekejau, visa gyvenimą sakiau negalėčiau gyvent be sūrio kavos ir šokolado, tai va mano vaikiui negalima karves pieno produktu, bent kol kas. Liko tik kava. Tuoj busiu graži ir kuda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 06 05, 00:29)
Nu ka, nuveziau šiandien savo mažąjį brangenybe pas oesteopata ir ka jus galvojat kodel mano vaikas neramus, nemiega lovytej nevalgo is krūtinės, sėdasi nuo 2 men ir t.t TODĖL, kad ji vargsiuka jau TRYS mėnesiai 24/7 ėda remuo  cray.gif o as motina ( neverta as to pavadinimo) pykau ant jo ištisai, ir visi kiti aplinkui sake oi koks islepintas tik ant ranku buna ( o jam staciam tik ir palengveja) nakti be perstojo valgo nes pienas rūgštį mažina, galvyte sukineja nes smegenim veiklos suteikia ne tik skausmo signalus siusti. Ir kodel as anksciau apie ta geraji dede nežinojau, būčiau padejus savo mazyliui. Bet jau nupirkau jam vaistuku, bandysiu palengvinti jo gyvenimeli  verysad.gif

kaip tu isvis sugalvojai ji kazkur nusivest ?!! tai cia pagyrima tau reik israsyt,o ne grauztis.Gi nusivedei,radai beda,imates priemoniu-tu ne stebukladare kad suprastum kas darosi keliu menesiu kudikiui!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(life is but a dream* @ 2015 06 05, 13:22)
kaip tu isvis sugalvojai ji kazkur nusivest ?!! tai cia pagyrima tau reik israsyt,o ne grauztis.Gi nusivedei,radai beda,imates priemoniu-tu ne stebukladare kad suprastum kas darosi keliu menesiu kudikiui!! 4u.gif

Jau lyg anksciau buvau rasius, kad mazius mano isitempes visada buna, galvyte ištisai sukineja miegodamas, lovytej paguldytas rekia, visi varė, kad vaikas islepintas, o man širdis sake, kad kazkas ne taip. Nei healt nurse nei gp nieko nepatare, neliko nieko kito kaip kažko ieškotis pačiai. Taip ir suradau ta dede. Dabar mazyliui duodu šlykščių vaistų 2 kart dienoj, ir kelsim lovytes galą, kad neguletu visiskai gulsciai. Ir kita savaite vel vaziuosim pas ji. Jis man ir pasake, kad vaikio skrandukas neperdirba karves pieno kurio gauna su mp. O gydytojus tai gun_bandana.gif reikia.
Jo nusiveziau, bet 3 menesius leidau kankintis ir dar apiburnodavau doh.gif
Atsakyti