Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 28, 07:19)

O ka darei patark,kad pavyko issisukt?

Jei nori,mokamas roto viruso  ax.gif kas skiepijotes nuo jo?



Tiesiogtikrinau daznai ar nekyla auksciau ir viskas. Nieko nedariau. Pakarsciavo ir praejo.

Pas mus nemokamai skiepija nuo roto. Tik uzklause ar as nieko pries ta skiepa ir gavom geriamoj formoj per pirmus du skiepus
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 09:55)
Mamos,jau turbut kitos pasikrikstijot ar planuojat...as irgi po truputi deliojuos,bet kokie reikalavimai krikstateviams  doh.gif krikstas,komunija,sutvirtinimas...kaip jums buvo?  bigsmile.gif

planuojam.Ir ne tik.Jau ir emem po biski judet ta linkme biggrin.gif turim krikstatevius, kas ne visai paprasta jau 4tam vaikui lotuliukas.gif turi jie savo du berniukus-itaisysim mergyte mes jiem lotuliukas.gif dbr knisames su baznycia tikra to zodzio prasme.Kdangi krikstysim UK tai pradejau nuo to kad suzinot pirmiausia teko kad mes esam roman catholic lotuliukas.gif tada ieskojau tokios baznycios nes cia tikejimu kokiu nori,tada ejom tartis-gavom anketa. Snr pridavem ir toliau dar nezinau lotuliukas.gif apie baliu rubus ir smagybes dar net negalvojau.

apie svori-mus panele smulkute.6kg, ugio nezinau, standartinis.Ir priauga ne per baisiai, 600gr per daugiau nei menesi.Primaitinsiu nezinau, ziuresiu pagal svori, nuo kokiu 5.5men arba puses metuku.Bus matyt.Ne anksciau tikrai.


alergijos man skaudi tema.Turim viena alergiska.O gal net ir ne alergiskas, bet egzema stipri.Dar tik laukia tyrimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 28, 07:05)
Pas Astrauskaite buvome. Kiausini ir piena parode duriukas ant rankos.
Kada jus gulejote alergologiniam? Papasakok kaip ten viskas?

Gulėjom balandžio pabaigoj savaitę. Mus tepdavo cinku ir vitaminais du kartus dienoj, aš ant hipoalerginės doetos buvau, nu ir tyrimus darė. Šiaip guldo į palatas po du, pagal amžių. Tokius mazgius dažniausiai vienus wink.gif rūbus vaikams duoda ligoninė po tepimų visų, reik turėti savo įrankius, puodelį smile.gif gali paprašyti su bendru tyrimu, kad ir vitaminą D ištirtų. Kas dar domina? smile.gif

O mes po meet'o tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 28, 21:00)
Gulėjom balandžio pabaigoj savaitę. Mus tepdavo cinku ir vitaminais du kartus dienoj, aš ant hipoalerginės doetos buvau, nu ir tyrimus darė. Šiaip guldo į palatas po du, pagal amžių. Tokius mazgius dažniausiai vienus wink.gif rūbus vaikams duoda ligoninė po tepimų visų, reik turėti savo įrankius, puodelį smile.gif gali paprašyti su bendru tyrimu, kad ir vitaminą D ištirtų. Kas dar domina? smile.gif

O mes po meet'o  tongue.gif

Ar galima turet palatoje vezimuka, gultuka?Ar ejote su vezimuku i kiema?Kodel gulde jus i ligonine?Ka nustate gydytojai?Kokius tyrimus padare?Ar netepe hormonais?Kaip dabar jus laikotes, kaip odos bukle?
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 28, 08:56)
Tiesiogtikrinau daznai ar nekyla auksciau ir viskas. Nieko nedariau. Pakarsciavo ir praejo.

Pas mus nemokamai skiepija nuo roto. Tik uzklause ar as nieko pries ta skiepa ir gavom geriamoj formoj per pirmus du skiepus

O po roto irgi kazin pozymiai kaip po kitu skiepu? g.gif
Mes va nemiegam verysad.gif ismiegojp nuo vakar lauko kokiu septyniu iki sianakt puse keturiu ir vsio doh.gif
Atsakyti
Man sake gali paviduriuot ta diena. Ir keiciant pampi but atsargiai, plautis rankas ypac kruopsciai ir t.t., kad neapsikrest. Nes pats virusas su kakiais ir iseina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 29, 03:22)
Ar galima turet palatoje vezimuka, gultuka?Ar ejote su vezimuku i kiema?Kodel gulde jus i ligonine?Ka nustate gydytojai?Kokius tyrimus padare?Ar netepe hormonais?Kaip dabar jus laikotes, kaip odos bukle?

Šiaip tipo yra vieta vežimėliams laikyt smile.gif toks koridoriukas. Bet mano vežimas susilanksto neblogai, plius buvau tik su kėdute, tai laikiau po vaikiša lova pakišus, o grįždama iš lauko nuvalydavau ratus. Viską galima turėti, ir reikia, nes baisiai nebus ką veikti. Guldė dėl bėrimo. Hormonais metepė, nes padėjo ir cinkas au vitaminais. Darė ant rankos tą tyrimą, bet kadangi nieko neparodė, tai daugiau tik iš kraujo tyrė. Jei būtų ant rankos parodę, tai tikriausiai būtų dėję tokius lopus ant nugaros, kuriuos 4 paras laiko.
Dabar nieko jau, kartais paberia žandus, bet jei nukrypstu nuo dietos arba dar ir prakaitiniai spuogiukai būna. Kūno neberia, bet aš ant hipoalerginės dietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 29, 10:30)
Šiaip tipo yra vieta vežimėliams laikyt smile.gif toks koridoriukas. Bet mano vežimas susilanksto neblogai, plius buvau tik su kėdute, tai laikiau po vaikiša lova pakišus, o grįždama iš lauko nuvalydavau ratus. Viską galima turėti, ir reikia, nes baisiai nebus ką veikti. Guldė dėl bėrimo. Hormonais metepė, nes padėjo ir cinkas au vitaminais. Darė ant rankos tą tyrimą, bet kadangi nieko neparodė, tai daugiau tik iš kraujo tyrė. Jei būtų ant rankos parodę, tai tikriausiai būtų dėję tokius lopus ant nugaros, kuriuos 4 paras laiko.
Dabar nieko jau, kartais paberia žandus, bet jei nukrypstu nuo dietos arba dar ir prakaitiniai spuogiukai būna. Kūno neberia, bet aš ant hipoalerginės dietos smile.gif



Dekui, o kaip patalpu stovis? WC yra palatoje ar ne? Ar reikia begti i bendra wc kaz kur koridoriuje? Kelintame aukste yra tas skyrius? Ar yra liftai?
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 28, 06:19)
Keiciat pozas maitinancios? Mums geriausiai gulint  smile.gif
Galima zvakute statyti ir bus  doh.gif
Krikstateviai atitinka reikalavimus?  bigsmile.gif

Maitindama nekeiciu,bet pvz viena karta valgo mano gleby,kitakart taip nebuna:raitosi ir pan,paguldau ir pasilenkus maitinu. Kartais sonu atsigulam,kartais biskuti ant pagalves pakeliu smile.gif
Atitinka smile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 28, 06:19)
Keiciat pozas maitinancios? Mums geriausiai gulint  smile.gif
Galima zvakute statyti ir bus  doh.gif
Krikstateviai atitinka reikalavimus?  bigsmile.gif

Maitindama nekeiciu,bet pvz viena karta valgo mano gleby,kitakart taip nebuna:raitosi ir pan,paguldau ir pasilenkus maitinu. Kartais sonu atsigulam,kartais biskuti ant pagalves pakeliu smile.gif
Atitinka smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 29, 09:36)
Dekui, o kaip patalpu stovis? WC yra palatoje ar ne? Ar reikia begti i bendra wc kaz kur koridoriuje? Kelintame aukste yra tas skyrius? Ar yra liftai?

Palatos naujos, WC nėra. Reikia eit pro koridorių, popieriaus irgi reik savo. Pirmam aukšte viskas smile.gif
Atsakyti
Mamos,ar jusu mazyliai,kai kakoja,issitepat nugarytej drabuzelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 29, 19:32)
Mamos,ar jusu mazyliai,kai kakoja,issitepat nugarytej drabuzelius?  g.gif


Buna buna biggrin.gif va ir siandien buvo toks nutikimas. Gerai, kad namie
Atsakyti