Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 27, 15:49)
Mes irgi eisim pas alergologus bet tik po menesio.. Mums tai veiduks beria tik..

Mano irgi ilgas ir lieknutis. Rytoj kaip tik i TA eisim bus matyt kiek paaugo. O 3 menesi skiepu negauna ane??



Negauna 3 men skiepu.

Kodel po menesio eisite? Neseniai registravotes? Norite tik pas ta vyruka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 27 gegužės 2015 - 14:55
Mano "maziukas" 16-ta savaite buvo 67cm ir 8 kg doh.gif blink.gif ugis i teveli, svoris i mamyte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 27, 16:45)
Mano "maziukas" 16-ta savaite buvo 67cm ir 8 kg  doh.gif  blink.gif ugis i teveli, svoris i mamyte  lotuliukas.gif

Maniskis 12-ta savaite 7,2 kg ir 64cm žiūrėsim kaip toliau bus. Michelinas jis toks, rinkute ant rinkutes, o ir išvalyti kaip sunku doh.gif

Vasarinukai isvis visi tokie pavalge man atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 27, 14:17)
galima tokiem maziukam sultis? As vyresneliui tik po pirmo gimtadienio daviau. Bet tik todel, kad jis tik piena pripazindavo  biggrin.gif Maciau parduotuvej kazkokiu leliukisku sulciu, bet niekad nekreipiau demesio nuo kada jos tinka  rolleyes.gif

hipp leliams yra kur nuo 4 men. as be abejaus, dar skiedziu su vandeniu wink.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 05 27, 14:38)
Tyre dulkiu erkutems, alergijos nerodo. Skalbiam tik su Neutral skystu plovikliu. Jokiu minkstikliu, jokiu kvapu.
Aciu uz palinkejima. 4u.gif
Aciu uz palinkejima. smile.gif

del Neutral kazkur girdejus,kad truputi netiesa del tu visu be parabenu ir pan, chemija ten unsure.gif

mes 3 men ,tai turbut 12 sav sverem 6,9 ugis 64 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 27, 14:57)
Maniskis 12-ta savaite 7,2 kg ir 64cm žiūrėsim kaip toliau bus. Michelinas jis toks, rinkute ant rinkutes, o ir išvalyti kaip sunku  doh.gif

Vasarinukai isvis visi tokie pavalge man atrodo  g.gif


drinks_cheers.gif

Va va. Mum sunkiausiai kaklo raukslytes isvalyt doh.gif niu niekaip nesileidzia...

Mano abu vaikai gime normalaus svorio, tada iki metu buna storuliai, o pradeje vaiksciot meta svori biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 27, 15:57)
Maniskis 12-ta savaite 7,2 kg ir 64cm žiūrėsim kaip toliau bus. Michelinas jis toks, rinkute ant rinkutes, o ir išvalyti kaip sunku  doh.gif

Vasarinukai isvis visi tokie pavalge man atrodo  g.gif


Mes beveik lygiai taip pat, tik 1cm ilgesni smile.gif panele irgi buvo tokia sultinga (is foto paziurejus dabar, o tadà atrode labai normalus vaikas) nusilakste greitai. Man geriau bus su rinkikem ir mibkstutis, nei isbales ir perkudes. Tada daugiau streso man butu. Greitai nusimeta ta svori pradeje judet.
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2015 05 27, 15:06)
Laba diena,

sodo spalvos, ne primaitinimas cia pas mus, o pagalbine priemone daznesiems pasitustinimams ax.gif  pirmajam vaikui obuoliu sultis pradejau duot nuo 1,5 men  mirksiukas.gif
nors siaip planuoju liepa-rugpjuti primaitinet, bet ziuresiu kaip mums seksis, nes jau antra sav kazkoks suolis augimo, kas 2 h valgo ir daaaaug. kita sav eisim i TA,idomu kiek paaugom , 74 bodziai kaip tik, galetu ir 80 jau but, laisviau butu.
Labai jau auga vasarinukai  thumbup.gif  rolleyes.gif

Nu nieko sau gabaritai..tada man ramu del mano vaiko...yr kas augs didesni smile.gif)

QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 27, 15:49)
Mes irgi eisim pas alergologus bet tik po menesio.. Mums tai veiduks beria tik..

Mano irgi ilgas ir lieknutis. Rytoj kaip tik i TA eisim bus matyt kiek paaugo. O 3 menesi skiepu negauna ane??

3 nera. Nors musu seimos gyd. 2 men skiepa padalino per du kartus. 5valente vakcina 2 men. O ta viena 6 skiepa 3 Men. Nu ir jokiu mum tempu ir nieko nebuvo.

klausimas, mazyliui po pimpaliuku ant kiausiuku lb rausta. Ko tik nebandziau, niekas nepadeda. Gal kas ka protingo?
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2015 05 27, 20:39)
Nu nieko sau gabaritai..tada man ramu del mano vaiko...yr kas augs didesni smile.gif)
3 nera. Nors musu seimos gyd. 2 men skiepa padalino per du kartus. 5valente vakcina 2 men. O ta viena 6 skiepa 3 Men. Nu ir jokiu mum tempu ir nieko nebuvo.

klausimas, mazyliui po pimpaliuku ant kiausiuku lb rausta. Ko tik nebandziau, niekas nepadeda. Gal kas ka protingo?

tai jus panasu isvis is auksciausiu busit bigsmile.gif thumbup.gif

lanolinas ,medetku tepalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 27, 14:38)
Tyre dulkiu erkutems, alergijos nerodo. Skalbiam tik su Neutral skystu plovikliu. Jokiu minkstikliu, jokiu kvapu.
Aciu uz palinkejima. 4u.gif
Aciu uz palinkejima. smile.gif

Kiaušinį ir pieną ant rankos parodė tyrimas? g.gif pas kokią gydytoją buvot?
Šiaip mes alergologiniam kai gulėjom, tai pirma sakė keist čiužinuką ir tų jokių kokosinių/grikinių nenaudot, nes jie sukelia didžiausias alergijas.
O Neutral bandyčiau keist. Nežinau ar sutapimas, bet kūnelį mažiau bert pradėjo kai Bebe prancūzišką skalbiklį naudoti pradėjau, ir mūsų rūbus bei patalynę su juo skalbti. Dar padėjo avižinės košės nevalgymas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 21, 22:39)
Nei viena nei kita netiko  unsure.gif Bet va dabar ka tik is vienos valge  g.gif

Ir visom pozom netinka? Nes maniskiui daznai uztenka kita poza paguldyt ir viskas buna ciki piki smile.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 26, 22:18)
Ojei kaip fainai, as ir noriu  verysad.gif

as ir pavydziu ir jau dabar seiles varva pagalvojus biggrin.gif

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 05:41)
Labas rytas  4u.gif
Ar jusu mazyliu rankytes po nakties buna saltos nors ir miega miegmaisyje ir su kaldryte? Klojat iki pazastyciu?  g.gif
Ar yra mazyliu,kurie nesitustina kasdien? Ka darot?  doh.gif
Maitinancios mamos,ar pastebejot,kad kmynai,esantys arbatoj kietina mazyliams viduriukus?

Vesesnes wink.gif
Su kakium buna visaip- ir 3-4d,ir kasdien smile.gif nieko nedarau,neiskrapstysi biggrin.gif svarbu guvus,linksmas,valgo,sysioja smile.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 05 27, 09:53)
Labas, buvome pas alergologus.

Kad viska issiaiskintumet ir abiem palengvetu 4u.gif
Mano mazyli irgi karts nuo karto paberia,bet neatseku nuo ko, atrodo nieko ypatingo nesuvalgau

Sodo_spalvos, sveikinimai del pagalveles smile.gif

Kas del krikstynu,tai mes jau turim krikstatevius smile.gif dabar beliko issirinkt data ir susitart su kunigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 28, 00:42)
Kiaušinį ir pieną ant rankos parodė tyrimas?  g.gif pas kokią gydytoją buvot?
Šiaip mes alergologiniam kai gulėjom, tai pirma sakė keist čiužinuką ir tų jokių kokosinių/grikinių nenaudot, nes jie sukelia didžiausias alergijas. 
O Neutral bandyčiau keist. Nežinau ar sutapimas, bet kūnelį mažiau bert pradėjo kai Bebe prancūzišką skalbiklį naudoti pradėjau, ir mūsų rūbus bei patalynę su juo skalbti. Dar padėjo avižinės košės nevalgymas.. smile.gif



Pas Astrauskaite buvome. Kiausini ir piena parode duriukas ant rankos.
Kada jus gulejote alergologiniam? Papasakok kaip ten viskas?
Atsakyti
QUOTE(chiole @ 2015 05 27, 09:10)
Labas.
Sodo spalvos, smagu, kad nereiks pagalvytes dukrytei!
Pinkusyte, is musu krikstateviu nieko nereikalavo, turbut, net neklause kunigas to. Visu tu tikrai reikalauja tuokiantis, del kriksto abejoju. Primaitinti ne anksciau 6men pradesiu, nes maitinu mp. Zinoma, nebent labai poreiki rodys, bet ir tai ne anksciau 5.5men.

Labas 4u.gif
O va Palangos baznycia reikalauja g.gif
As irgi maitinu pati ir gyd bei drauges sako,kad primaitinti reikes nuo 4 men.as nelabai tam pritariu,jei svoris auga,vadinasi uztenka mp ax.gif

Papildyta:
QUOTE(puuupi @ 2015 05 27, 09:15)
Labarytis  4u.gif
Primaitint reikia nuo 6 men. Nuo 4 nelabai rekomenduoja, nes organizmas dar ner visai tam pasiruoses. Nors pries 7 metus kartais liepdavo ir nuo 4 pradet primaitinima. Dabar, naujausiu tyrimu duomenimis (taip man gyd. sake). pataria palaukt iki 6 menesiuku.
Kas parinas del ugio, kas del vaikiuko svorio biggrin.gif

Maniskis vakar paskiepijo, tai vakare tempa pakilo iki 37.7. Issisukom be vaistu, bet nakti vis sokinejau tikrint vaiko.
Pas mus namie siltai, tai retai vaikis saltom rankom buna. Naktim pastoviai nusispardo. Jis kai budinasi, pradeda kojas kilnot aukstai biggrin.gif

Va sutinku del primaitinimo drinks_cheers.gif
O ka darei patark,kad pavyko issisukt?
Jojo,kilnoja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 05 27, 11:53)
Labas, buvome pas alergologus. Greiciausiai kita savaite gulsimes i ligonine. Kol kas atrasta, kad maziukas alergiskas pienui ir kiausiniams. Bet gyd sake gali buti, kad jis dar kaz kam alergiskas, bet kol kas alergijos duriukai nerodo. Isberta labai galvyte, veidukas. Kunelis pabertas vos vos. Seborejinis dermatitas labai stiprus. O dar alergija. Sekmadieni suvalgiau puse porcijos ledu ir stai koks rezultatas..Kad net siulo gultis i ligonine. Greiciausiai ir gulsiu, kad padarytu ir kitus tyrimus.

Hipoalergines dietos laikausi jau 2 menesius, o stai suvalgiau ledu..Nors ir iki ju galvyte buvo paberta..Visiskai berimas nepraeina, nors ir laikaus beveik nieko nevalgau..

Yra ledu be laktozes biggrin.gif
Aisku gulkit,issitirsit iki galo...
Stiprybes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 27, 14:49)
Mes irgi eisim pas alergologus bet tik po menesio.. Mums tai veiduks beria tik..

Mano irgi ilgas ir lieknutis. Rytoj kaip tik i TA eisim bus matyt kiek paaugo. O 3 menesi skiepu negauna ane??

Jei nori,mokamas roto viruso ax.gif kas skiepijotes nuo jo?
Papildyta:
QUOTE(<LIA> @ 2015 05 28, 00:32)
Ir visom pozom netinka? Nes maniskiui daznai uztenka kita poza paguldyt ir viskas buna ciki piki smile.gif
as ir pavydziu ir jau dabar seiles varva pagalvojus biggrin.gif
Vesesnes wink.gif
Su kakium buna visaip- ir 3-4d,ir kasdien smile.gif nieko nedarau,neiskrapstysi biggrin.gif svarbu guvus,linksmas,valgo,sysioja smile.gif
Kad viska issiaiskintumet ir abiem palengvetu 4u.gif
Mano mazyli irgi karts nuo karto paberia,bet neatseku nuo ko, atrodo nieko ypatingo nesuvalgau

Sodo_spalvos, sveikinimai del pagalveles smile.gif

Kas del krikstynu,tai mes jau turim krikstatevius smile.gif dabar beliko issirinkt data ir susitart su kunigu smile.gif

Keiciat pozas maitinancios? Mums geriausiai gulint smile.gif
Galima zvakute statyti ir bus doh.gif
Krikstateviai atitinka reikalavimus? bigsmile.gif
Atsakyti