Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 26, 07:39)
Labas rytas  smile.gif
Oho, kaip anksti su sultim pradėjot  smile.gif Iš savų obuolių ar pirktinių ? Aš iki 5 - 6 mėnesių neplanuoju nieko papildomai duot.
Nesirkit  4u.gif

O kas iki 5-6 men? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Prancuzyte @ 2015 05 27, 07:55)
Del rankyciu mano, nea, siltos kaip kukuliukai.mano miega su pizamele, miegmaisiuke ir kaldra ant virsaus.

Mano taip pat drinks_cheers.gif ir saltos buna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 08:42)
O kas iki 5-6 men?  bigsmile.gif


Keistas klausimas smile.gif Lašiniai ir kiaušinienė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 27, 07:58)
Labas rytas,
vakar buvom pas ortopedą. Pagalvėlės dukrytei nebereikia, bet sakė pratimus daryt tokius, kurių kineziterpiautė kaip tik liepė nedaryt  schmoll.gif  Tai va ir nežinau kurio klausyt. Ir pasirodyt po dviejų mėnesių. Pagaliau vaikas gali pasispardyt normaliai ir aš paniurkyt meiliai  biggrin.gif
drinks_cheers.gif  prisidedu prie prašymo
Būna vėsios ir rankos, ir žandai, ir ausys.  Miega su bodžiu ir šliiaužtais ilgom rankovėm. Kloju kaldryte iki pažastų. Miegmaišį turiu, bet nenaudoju. Bus matyt, kaip be tos pagalvėlės miegos. Jei nusispardys, dėsiu miegmaišį.

Nu idomu kaip cia bus...tikiuosi siltos ax.gif
Sveikinu del pagalves 4u.gif
Ar visus siunte pas ortopeda? g.gif
Papildyta:
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 27, 08:47)
Keistas klausimas  smile.gif Lašiniai ir kiaušinienė  biggrin.gif

Atsiprasau,retai cia beuzsuku-tai ar savo pienuku,ar misinuku maitini? blush2.gif juk nuo 4 men jau reikia primaitint ax.gif
Papildyta:
Mamos,jau turbut kitos pasikrikstijot ar planuojat...as irgi po truputi deliojuos,bet kokie reikalavimai krikstateviams doh.gif krikstas,komunija,sutvirtinimas...kaip jums buvo? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas.
Sodo spalvos, smagu, kad nereiks pagalvytes dukrytei!
Pinkusyte, is musu krikstateviu nieko nereikalavo, turbut, net neklause kunigas to. Visu tu tikrai reikalauja tuokiantis, del kriksto abejoju. Primaitinti ne anksciau 6men pradesiu, nes maitinu mp. Zinoma, nebent labai poreiki rodys, bet ir tai ne anksciau 5.5men.
Atsakyti
Labarytis 4u.gif

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 07:55)
juk nuo 4 men jau reikia primaitint 


Primaitint reikia nuo 6 men. Nuo 4 nelabai rekomenduoja, nes organizmas dar ner visai tam pasiruoses. Nors pries 7 metus kartais liepdavo ir nuo 4 pradet primaitinima. Dabar, naujausiu tyrimu duomenimis (taip man gyd. sake). pataria palaukt iki 6 menesiuku.


Kas parinas del ugio, kas del vaikiuko svorio biggrin.gif

Maniskis vakar paskiepijo, tai vakare tempa pakilo iki 37.7. Issisukom be vaistu, bet nakti vis sokinejau tikrint vaiko.


Pas mus namie siltai, tai retai vaikis saltom rankom buna. Naktim pastoviai nusispardo. Jis kai budinasi, pradeda kojas kilnot aukstai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 08:55)


Atsiprasau,retai cia beuzsuku-tai ar savo pienuku,ar misinuku maitini?  blush2.gif juk nuo 4 men jau reikia primaitint  ax.gif



4u.gif viskas gerai, keistas pasirodė, nes ar maitinant MP, ar mišiniu, jei svoris vaiko ok, dabar rekomenduoja primaitint nuo 6, o ne nuo 4 mėnesių. O maitinu savo pienu, kiek neužtenka damaitinu mišiniu
Atsakyti
Labas, buvome pas alergologus. Greiciausiai kita savaite gulsimes i ligonine. Kol kas atrasta, kad maziukas alergiskas pienui ir kiausiniams. Bet gyd sake gali buti, kad jis dar kaz kam alergiskas, bet kol kas alergijos duriukai nerodo. Isberta labai galvyte, veidukas. Kunelis pabertas vos vos. Seborejinis dermatitas labai stiprus. O dar alergija. Sekmadieni suvalgiau puse porcijos ledu ir stai koks rezultatas..Kad net siulo gultis i ligonine. Greiciausiai ir gulsiu, kad padarytu ir kitus tyrimus.

Hipoalergines dietos laikausi jau 2 menesius, o stai suvalgiau ledu..Nors ir iki ju galvyte buvo paberta..Visiskai berimas nepraeina, nors ir laikaus beveik nieko nevalgau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 27 gegužės 2015 - 11:56
Sveikos! Seniai jau buvau beuzsukus cia, prisiduodu, kad augam gerai- siai dienai sveriam kazkur 6.3kg ir 62cm, palygint su vasarinukais, tai esam prie mazesniu biggrin.gif Mazas jau pamazu pradeda vartytis, ant sono jau pats nusivercia, pagalbos tik prireikia apsiverst ant pilvo, ranka jam daznai trukdo biggrin.gif As ketinu pradet primaitint po musu atostogu, t.y. kazkur liepos pabaigoj, kai bus mazdaug 5.5men- bus jau daug svieziu darzoviu is seneliu darzo, tai gales pradet ragaut smile.gif Nors manes jau visi klausineja, ar nepradejau duot tyreliu, bet patarejams atsaunu, kad be gydytojo palaiminimo nieko nepradesiu, o jos nuomone, reiktu paluket dar, kol padvigubins svori, prades nepakakt pieno, rodys dideli susidomejima musu maistu ir t.t.
Laukia musu seimos ir permainos: nuo kitos savaites iseinu dirbt, tai bandom ivest mp ir misiniu rezima, kol busiu darbe smile.gif Iki atostogu birzelio pab atskrenda mano mama priziuret sunelio, tada atostogos, o po to mano vyras iseina is darbo, tai pabus kazkiek, kol surasim aukle smile.gif

Beje, labai smagu buvo paskaityt, kad Paulinai puikiai sekas, jau buvau pradejus pergyvent, kad visai nesirodo biggrin.gif nors suprantama, kad vaikai, seima, darbas atima turbut visa laika smile.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 05 27, 11:53)
Labas, buvome pas alergologus. Greiciausiai kita savaite gulsimes i ligonine. Kol kas atrasta, kad maziukas alergiskas pienui ir kiausiniams. Bet gyd sake gali buti, kad jis dar kaz kam alergiskas, bet kol kas alergijos duriukai nerodo. Isberta labai galvyte, veidukas. Kunelis pabertas vos vos. Seborejinis dermatitas labai stiprus. O dar alergija. Sekmadieni suvalgiau puse porcijos ledu ir stai koks rezultatas..Kad net siulo gultis i ligonine. Greiciausiai ir gulsiu, kad padarytu ir kitus tyrimus.

Hipoalergines dietos laikausi jau 2 menesius, o stai suvalgiau ledu..Nors ir iki ju galvyte buvo paberta..Visiskai berimas nepraeina, nors ir laikaus beveik nieko nevalgau..


Labai tikiuos, kad atras nuo ko jum tos alergijos wink.gif beje, nebutinai buna tik nuo maisto produktu, kartais gali alergizuot ir erkutes ar skalbikliai ar siaip dulkes, taip kad jokiu budu nekaltink saves wink.gif
Atsakyti
Laba diena,

sodo spalvos, ne primaitinimas cia pas mus, o pagalbine priemone daznesiems pasitustinimams ax.gif pirmajam vaikui obuoliu sultis pradejau duot nuo 1,5 men mirksiukas.gif
nors siaip planuoju liepa-rugpjuti primaitinet, bet ziuresiu kaip mums seksis, nes jau antra sav kazkoks suolis augimo, kas 2 h valgo ir daaaaug. kita sav eisim i TA,idomu kiek paaugom , 74 bodziai kaip tik, galetu ir 80 jau but, laisviau butu.
Labai jau auga vasarinukai thumbup.gif rolleyes.gif

Amelita,linkiu ,kad greiciau atrastumet kam alergiski ,laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2015 05 27, 13:06)
Laba diena,

sodo spalvos, ne primaitinimas cia pas mus, o pagalbine priemone daznesiems pasitustinimams ax.gif  pirmajam vaikui obuoliu sultis pradejau duot nuo 1,5 men  mirksiukas.gif


galima tokiem maziukam sultis? As vyresneliui tik po pirmo gimtadienio daviau. Bet tik todel, kad jis tik piena pripazindavo biggrin.gif Maciau parduotuvej kazkokiu leliukisku sulciu, bet niekad nekreipiau demesio nuo kada jos tinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2015 05 27, 14:01)

Labai tikiuos, kad atras nuo ko jum tos alergijos wink.gif beje, nebutinai buna tik nuo maisto produktu, kartais gali alergizuot ir erkutes ar skalbikliai ar siaip dulkes, taip kad jokiu budu nekaltink saves wink.gif



Tyre dulkiu erkutems, alergijos nerodo. Skalbiam tik su Neutral skystu plovikliu. Jokiu minkstikliu, jokiu kvapu.
Aciu uz palinkejima. 4u.gif

QUOTE(latte.coffee @ 2015 05 27, 15:06)
Laba diena,


Amelita,linkiu ,kad greiciau atrastumet kam alergiski ,laikykites 4u.gif


Aciu uz palinkejima. smile.gif
Atsakyti
Mes irgi eisim pas alergologus bet tik po menesio.. Mums tai veiduks beria tik..

Mano irgi ilgas ir lieknutis. Rytoj kaip tik i TA eisim bus matyt kiek paaugo. O 3 menesi skiepu negauna ane??
Atsakyti