Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 26, 11:06)
Aha, su kepurėm visai prastai. Kokius modelius siuvi? Gal ne tik draugam  ax.gif ? Ir ne tik hobis  ax.gif  ?

Visokias siuvu smile.gif bet pagrinde tas nukarusiu galiu, slouchie beannie.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 26, 16:24)
Visokias siuvu smile.gif bet pagrinde tas nukarusiu galiu, slouchie beannie.. smile.gif

Ikelk nuotrauka, ir ruoskis užsakymams mirksiukas.gif įdarbinsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 26, 18:33)
Ikelk nuotrauka, ir ruoskis užsakymams  mirksiukas.gif  įdarbinsim  biggrin.gif

Primink man ryt wink.gif šian kompo jau tikrai nejungsiu.. smile.gif vasarinukų mamos FB jau tuoj bus aprūpintos biggrin.gif kaip tik siuvu.. cool.gif

Vilnietės, ketvirtadienį, pas mane namuose darome suneštinį barbeque.. Atvažiuoja net Kaunas drinks_cheers.gif norinčios prisijungti, rašykite man žinutę.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2015 05 18, 20:42)
Labas vakaras visoms,
apsirgom mes. Radau ant sauskelniu tamsesne slapimo deme ir pradejau aiskinti pas gydytojus. Mazyliui slapimtakiu infekcija  doh.gif  paselis uzaugino kelias bakterijas, kurios gyvena zarnyne ir viduriams uzkietejant arba retai kakojant , patenka kartais va taip kaip mums i slapimo takus doh.gif reiskias kaip ir normalu retai kakot,bet kaip ir ner labai gerai,nor spas mus ir neuzkieteje viduriai schmoll.gif  zodziu, kasdien lankem gydytojus ir ligonine, norejo mus guldyt, bet taip ir nepagulde, siandien darem inkstu slapimo pusles echo


kas per deme? Kaip ji atrode. Sveikit:)
QUOTE(Amelita @ 2015 05 20, 14:06)
Maniskis sveria 7 kg..


atejau paslaityt kokiu gabaritu vaikai pas jus..mano tai sasyska..6,7 kg, bet ugis 70 cm. As jau parinuos kad lb ilgas bet gyd. Ramina, nors realiai tai vistiek neramu kazkaip.
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 26, 16:24)
Visokias siuvu smile.gif bet pagrinde tas nukarusiu galiu, slouchie beannie.. smile.gif

As sian irgimasina issitraukiau..nauja, nieko nemoku:)) itariu be kursu neprasisuksiu..
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2015 05 26, 22:31)
kas per deme? Kaip ji atrode. Sveikit:)
atejau paslaityt kokiu gabaritu vaikai pas jus..mano tai sasyska..6,7 kg, bet ugis 70 cm. As jau parinuos kad lb ilgas bet gyd. Ramina, nors realiai tai vistiek neramu kazkaip.

As sian irgimasina issitraukiau..nauja, nieko nemoku:)) itariu be kursu neprasisuksiu..

O ko dėl ūgio parinies? Maniškis irgi ilgas ir kūdas biggrin.gif dėl to siūti ir pradėjau.. Nes db jau nešioja 74 dydžio bodžius biggrin.gif 68 sunkiai per klyną susisega, jei netamprus. Vyras vaikystėje irgi buvo ilgas ir kūdas, kelnes tik ant gumyčių rasdavo, tai matyt teks siūt viską biggrin.gif

Kokią siuvamąją turi? Visai visai nemoki? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 26, 23:21)
Vilnietės, ketvirtadienį, pas mane namuose darome suneštinį barbeque.. Atvažiuoja net Kaunas  drinks_cheers.gif norinčios prisijungti, rašykite man žinutę..  drinks_cheers.gif

Ojei kaip fainai, as ir noriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 27, 00:07)
O ko dėl ūgio parinies? Maniškis irgi ilgas ir kūdas biggrin.gif dėl to siūti ir pradėjau.. Nes db jau nešioja 74 dydžio bodžius biggrin.gif 68 sunkiai per klyną susisega, jei netamprus. Vyras vaikystėje irgi buvo ilgas ir kūdas, kelnes tik ant gumyčių rasdavo, tai matyt teks siūt viską biggrin.gif

Kokią siuvamąją turi? Visai visai nemoki?  bigsmile.gif

Nu mano mama cia mane gruzina..cia anomalija..toks ilgas..kas is jo bus..215..gagrys, pats bus nelaimingas...tai as kazkaip nervintis pradejau..nu gptetis musu veik 2 metrai. Tai matyt gal ir bus cia tas vaikas 2 metrai ar daugiau..nu vnz gal ir ieskau dmegenu toj vietoj..smile.gif tik pasiziuriu kiti rubuiliai, o maniskis toks, kudena. Tai mes irgi I 74 isoke. Va yik carter dar 68 dar tinka, bodziai issitampo kazkaip. O taviskis tiksliaikokiu parametru?

Pas amne jeguar 137. Paprasta tokia. Bet kaip pradziai tai gerai galvoju bus. As taip vaikystei mrgau siut su mociutes tuo singeriu arnkuo ten...ggalvoju reik dabar vaikam padaryt si ta. O pas tave kas? Ir tu is kur moki. Suradau kursus zalgerio gatvei. Bandysiu registruotis.klausyk tada profesinis klausima..kkodel kai siuni, apatinis suulas veliasi..nnedaro grazios siules..ssiuna bet ten toks dtoras mazgas buna per visa siule..ko as nenureguliiuoju?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ar jusu mazyliu rankytes po nakties buna saltos nors ir miega miegmaisyje ir su kaldryte? Klojat iki pazastyciu? g.gif
Ar yra mazyliu,kurie nesitustina kasdien? Ka darot? doh.gif
Maitinancios mamos,ar pastebejot,kad kmynai,esantys arbatoj kietina mazyliams viduriukus?
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 08:41)
Labas rytas  4u.gif
Ar jusu mazyliu rankytes po nakties buna saltos nors ir miega miegmaisyje ir su kaldryte? Klojat iki pazastyciu?  g.gif
Ar yra mazyliu,kurie nesitustina kasdien? Ka darot?  doh.gif
Maitinancios mamos,ar pastebejot,kad kmynai,esantys arbatoj kietina mazyliams viduriukus?

Del rankyciu mano, nea, siltos kaip kukuliukai.mano miega su pizamele, miegmaisiuke ir kaldra ant virsaus.
Atsakyti
Labas rytas,
vakar buvom pas ortopedą. Pagalvėlės dukrytei nebereikia, bet sakė pratimus daryt tokius, kurių kineziterpiautė kaip tik liepė nedaryt schmoll.gif Tai va ir nežinau kurio klausyt. Ir pasirodyt po dviejų mėnesių. Pagaliau vaikas gali pasispardyt normaliai ir aš paniurkyt meiliai biggrin.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 26, 18:33)
Ikelk nuotrauka, ir ruoskis užsakymams  mirksiukas.gif  įdarbinsim  biggrin.gif


drinks_cheers.gif prisidedu prie prašymo

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 07:41)
Labas rytas  4u.gif
Ar jusu mazyliu rankytes po nakties buna saltos nors ir miega miegmaisyje ir su kaldryte? Klojat iki pazastyciu?  g.gif



Būna vėsios ir rankos, ir žandai, ir ausys. Miega su bodžiu ir šliiaužtais ilgom rankovėm. Kloju kaldryte iki pažastų. Miegmaišį turiu, bet nenaudoju. Bus matyt, kaip be tos pagalvėlės miegos. Jei nusispardys, dėsiu miegmaišį.
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2015 05 27, 04:15)
Nu mano mama cia mane gruzina..cia anomalija..
Pas amne jeguar 137. Paprasta tokia. Bet kaip pradziai tai gerai galvoju bus. As taip vaikystei mrgau siut su mociutes tuo singeriu arnkuo ten...ggalvoju reik dabar vaikam padaryt si ta. O pas tave kas? Ir tu is kur moki. Suradau kursus zalgerio gatvei. Bandysiu registruotis.klausyk tada profesinis klausima..kkodel kai siuni, apatinis suulas veliasi..nnedaro grazios siules..ssiuna bet ten toks dtoras mazgas buna per visa siule..ko as nenureguliiuoju?

Gal pas ją pačią anomaliją kokia? Kas čia per kalbos. Jei mato, tėtis ilgas, ko prie vaiko kabinėtis..
Maniškis tiksliai nepasakysiu, bet 70cm plius minus ir sveria apie 6,8kg smile.gif 4 mėnesiai

Dėl siūlų - ar vienodua siūlus esi įvėrus? Jei taip, perverk viską, pabandyk kitus, nes ir viršus ir apačia turi vienodi būti. Dar įtempimą bandyk viršutinio siūlo reguliuot smile.gif o ant kokios siūlės siuvant velia? Man vėlė vakar su viršutiniu adapteriu, bet nebuvau pėdelės iki galo nuleidus biggrin.gif žioplė aš.. biggrin.gif

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 27, 07:41)
Labas rytas  4u.gif
Ar jusu mazyliu rankytes po nakties buna saltos nors ir miega miegmaisyje ir su kaldryte? Klojat iki pazastyciu?  g.gif
Ar yra mazyliu,kurie nesitustina kasdien? Ka darot?  doh.gif
Maitinancios mamos,ar pastebejot,kad kmynai,esantys arbatoj kietina mazyliams viduriukus?

Miega su bodžiu ir kelnytėm, kloju pleduku jau tik. Šaltos būna nebent nusispardo ir jei kambaryje langas paliktas smile.gif

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 27, 07:58)
Labas rytas,
vakar buvom pas ortopedą. Pagalvėlės dukrytei nebereikia,


Sveikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 27, 09:14)
Gal pas ją pačią anomaliją kokia? Kas čia per kalbos. Jei mato, tėtis ilgas, ko prie vaiko kabinėtis..
Maniškis tiksliai nepasakysiu, bet 70cm plius minus ir sveria apie 6,8kg smile.gif 4 mėnesiai

Dėl siūlų - ar vienodua siūlus esi įvėrus? Jei taip, perverk viską, pabandyk kitus, nes ir viršus ir apačia turi vienodi būti. Dar įtempimą bandyk viršutinio siūlo reguliuot smile.gif o ant kokios siūlės siuvant velia? Man vėlė vakar su viršutiniu adapteriu, bet nebuvau pėdelės iki galo nuleidus biggrin.gif žioplė aš.. biggrin.gif
Miega su bodžiu ir kelnytėm, kloju pleduku jau tik. Šaltos būna nebent nusispardo ir jei kambaryje langas paliktas smile.gif
Sveikinimai smile.gif

Nu va va mano mama moka kartais pasakyt.. tai musu vyrukai vienodu gabaritu, skirtumas tik tas kad maniskiui 3 men.
del siulu, siulai vienodi. Virsutine siule dabar siuna gerai kai itempiau, o apatine irgi siuna bet ten kazkokis palaidas jovalas. Velia ant standartines, kitu nebandziau. Eisiu dar adata pakeist. Sakau ar skambint I parde siuv masinu nes nesuprantu kas yR.
Atsakyti