Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Amelita @ 2015 05 21, 22:24)
Ar bandei duoti abi krutis?

Nei viena nei kita netiko unsure.gif Bet va dabar ka tik is vienos valge g.gif
Atsakyti
Labas rytas mamoms ir vaikiukams!
Maniskis pradejo pastoviai pirstus ir kumstuka ciulpti. Soskes nuo gimimo niekaip neisiulom. Labai bijau, kad prie tu pirstu nepriprastu. Kramtuku kolkas irgi nelabai ima. Laukiu per kurjeri isgirtosios zirafos Sophie, gal ji kazkiek ta kumstuka atstos.
Kaip jus su tuo tvarkotes? Gal cia nera ko nerimaut? Tiesios zinau kelis atvejus, kai vaikui 5 metai, o jis vis nusiraminimui pirstus i burnyte kisa.
Atsakyti
Labos smile.gif
Maniškė čiulptuką čiulpia, bet vis vien pirštai ir kumščiai dabar skaniausi biggrin.gif Kartais abu kumščius vienu metu bando susigrūsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 20, 23:01)
Veiduka ir plaukuotaja galvos dali. Ir vos vos petukus. Siandien jau pastebejau siek tiek pasausejusia odele ant nugarytes.

Antakalnio alergologijos centre ir Santaruose eiles dideles. Po 4 savaites mazdaug.

Man rodo rasei, kad jau buvot pas dermatologa?? Pas koki gydytoja buvot?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 23, 20:06)
Man rodo rasei, kad jau buvot pas dermatologa?? Pas koki gydytoja buvot?? ax.gif

Dar nebuvom.Ziuresim ka pasakys alergologai kita savaite.
Atsakyti

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 22, 15:34)
Labos  smile.gif
Maniškė čiulptuką čiulpia, bet vis vien pirštai ir kumščiai dabar skaniausi  biggrin.gif  Kartais abu kumščius vienu metu bando susigrūsti  biggrin.gif

Čiulpia ir soskę, ir žaislus, bet kumščiai skaniausi biggrin.gif

QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 23, 19:06)
Man rodo rasei, kad jau buvot pas dermatologa?? Pas koki gydytoja buvot?? ax.gif

Jei eisit į Antakalnį - rekomenduoji Černiauską, arba skyriaus vedėją..
Deja, bet nuvilsiu, tokiem mažiukam labai retai atskirus alergenus parodo smile.gif

Amelita, o ant kokio čiužinuko vaikas miega? g.gif

Seniai čia bebuvau.. ax.gif augam, mokomės, aš dar naują hobį atradau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 24, 18:41)
Čiulpia ir soskę, ir žaislus, bet kumščiai skaniausi biggrin.gif
Jei eisit į Antakalnį - rekomenduoji Černiauską, arba skyriaus vedėją..
Deja, bet nuvilsiu, tokiem mažiukam labai retai atskirus alergenus parodo smile.gif

Amelita, o ant kokio čiužinuko vaikas miega?  g.gif

Seniai čia bebuvau..  ax.gif augam, mokomės, aš dar naują hobį atradau.. smile.gif



Mes keliausime pas Astrauskaite. Miega ant grikinio ciuzinuko ir ant paprasto ciuzinio.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(bellizimo @ 2015 05 24, 17:41)
Čiulpia ir soskę, ir žaislus, bet kumščiai skaniausi biggrin.gif


Seniai čia bebuvau..  ax.gif augam, mokomės, aš dar naują hobį atradau.. smile.gif


Maniškei kas papuola į rankas, viską laižo biggrin.gif Net kaldrytę atsibudus užsitraukia iki akių ir bando palaižyt.

Kokį hobį? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
ziuriu visos paskendusios vaiku rupesciuose, temuke tyli biggrin.gif
Mes dar geriam vaistukus nuo slapimtakiu infekcijos, tirinam kas savaite dabar slapimo tyrimus. Uzsikrete maziukas dabar nuo dickio,pasigavo sloga, tai abu sloguoja, o man jau gerkle grauzia, pasigavau matyt ir as nuo ju viruseli cool.gif

Pradejom po truputi vartytis, zaisliukus imam abiem rankom seniai, labai patinka vaikui dalyvauti visur, su visais bendrauti, kai niekas neskauda, tai auksinis lelius.

Pradejom gerti obuoliu sultis skiestas, labai patinka,net cepsi rolleyes.gif

Labai laukiam atostogu cool.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(latte.coffee @ 2015 05 26, 07:07)
Labas rytas,
ziuriu visos paskendusios vaiku rupesciuose, temuke tyli biggrin.gif
Mes dar geriam vaistukus nuo slapimtakiu infekcijos, tirinam kas savaite dabar slapimo tyrimus. Uzsikrete maziukas dabar nuo dickio,pasigavo sloga, tai abu sloguoja, o man jau gerkle grauzia, pasigavau matyt ir as nuo ju viruseli cool.gif

Pradejom po truputi vartytis, zaisliukus imam abiem rankom seniai, labai patinka vaikui dalyvauti visur, su visais bendrauti, kai niekas neskauda, tai auksinis lelius.

Pradejom gerti obuoliu sultis skiestas, labai patinka,net cepsi rolleyes.gif

Labai laukiam atostogu cool.gif


Oho, kaip anksti su sultim pradėjot smile.gif Iš savų obuolių ar pirktinių ? Aš iki 5 - 6 mėnesių neplanuoju nieko papildomai duot.
Nesirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 25, 07:03)
Labas rytas  smile.gif
Maniškei kas papuola į rankas, viską laižo  biggrin.gif  Net kaldrytę atsibudus užsitraukia iki akių ir bando palaižyt.

Kokį hobį?  ax.gif

Maniškis irgi viską laižo.. smile.gif siūti pradėjau.. Nes nustebino, kad pasirinkimo vaikams kepurių/kaklaskarių nelabai yra, tai va ir save aprūpinsiu ir kitus pažįstamus/draugus.

Tema FB gyvesnė, nes ten kažkaip patogiau viskas.. Ypač jei prie kompo retai sėdi.. ax.gif aš kai tik per mandrafoną, tai kol SM apps'o nesukūrė.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellizimo: 26 gegužės 2015 - 09:45
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 26, 09:42)
Maniškis irgi viską laižo.. smile.gif siūti pradėjau.. Nes nustebino, kad pasirinkimo vaikams kepurių/kaklaskarių nelabai yra, tai va ir save aprūpinsiu ir kitus pažįstamus/draugus.

Tema FB gyvesnė, nes ten kažkaip patogiau viskas.. Ypač jei prie kompo retai sėdi..  ax.gif aš kai tik per mandrafoną, tai kol SM apps'o nesukūrė..  lotuliukas.gif


Aha, su kepurėm visai prastai. Kokius modelius siuvi? Gal ne tik draugam ax.gif ? Ir ne tik hobis ax.gif ?
Atsakyti