Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 15, 12:14)

Bet taisantis dantis nuskausmint negalima ane?? arba bent kuri laika nemaitint???



Tie vaistukai labai silpni. Tikrai vaikas ju negauna. Buk rami.
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 15, 14:07)
Bet tai ka jie ten suvalgo per tiek laiko? Jeigu buteliuka duodi gali ir 200 ml isliurlinti, o per 5 min is papulio kiek ištraukia kažin  g.gif


Nezinau kiek istraukia, bet ilgam tikrai neuztekdavo - istempdavo nevalges max. 2 val (visus 5 men kol maitinau). biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 15, 18:43)
Nezinau kiek istraukia, bet ilgam tikrai neuztekdavo - istempdavo nevalges max. 2 val (visus 5 men kol maitinau).  biggrin.gif

Įtariu teks pradet nusitraukinet piena ir maitint is buteliuko kaip ir pirmagimiui dariau. Tik is kur laiko gaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 16, 00:00)
Įtariu teks pradet nusitraukinet piena ir maitint is buteliuko kaip ir pirmagimiui dariau. Tik is kur laiko gaut  g.gif


O kaip svorį priauginėja? Jei viskas gerai, nesuprantu, kam save tokiom mintim kamuot smile.gif Vadinasi suvalgo kiek jam reikia smile.gif
Maniškė, deja deja, susiklosčius aplinkybėm, valgo iš buteliuko. Tiek tikrai neištraukiu, kiek ji galėtų iščiulpt. Bet vis tiek valgo dažnai ir po mažai. Rašiau nesenai, 100 ml kartais vos įsiūlau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sodo_spalvos: 16 gegužės 2015 - 08:03
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 13, 14:15)
Jei nesunku,imesk kaip atrodo zaisliukai  4u.gif reik ir mums kazko,tik nezinau ko  lotuliukas.gif

http://www.smythstoy...forest-bouncer/
geriausias zaislas sis gultukas smile.gif
http://www.smythstoy...sical-pram-tie/
ir sita labiausiai megsta smile.gif turim ir kitu zaisliuku,bet juos trumpai patampo,paziuri ir tiek smile.gif

QUOTE(Indrula @ 2015 05 14, 21:50)
Kaip jusiskiai dienom, ar miega ilgesnio miego? Nes mano ponaitis nelabai, triskart po koki pusvalanduka snusteli ir uztenka jam. Gal nakti atsimiega?  blink.gif

mes miegam 3 kartus smile.gif pirmas miegas 10h - 1 valanda. Ilgasis miegas 13h - 3 valandos,nesvarbu ar lauke,ar namie,ismiega tiek pat. Ir paskutinis miegas 18.30h - 30min ir tada jau nakciai eina miegot 21.30-22h ir keliasi pora kartu 3h ir 6h,uzvalgo per 10min ir toliau parpia iki ryto smile.gif

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 16, 07:59)
O kaip svorį priauginėja? Jei viskas gerai, nesuprantu, kam save tokiom mintim kamuot  smile.gif  Vadinasi suvalgo kiek jam reikia  smile.gif

drinks_cheers.gif

Sveikos 4u.gif
MB isvaziavo parkavimo Sistema I masina deti,diena grazi,eisim su vaikais I zaidimu aikstele smile.gif
Vakar buvau sopinge,po truputi perku visokias smulkmeneles dukrytes gimtadieniui,dar ir leliu vezima nupirkau,pora savaiciu iki gimtadienio beliko wub.gif
Maziukas ka tik nuluzo,eisiu namus apsitvarkyt smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau sausinukuose nuotraukas leliukų, tai su kokiom kupetom plaukų smile.gif Pas maniškę tai trumpučiai pūkeliai, o pakaušy visai nupliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 16, 08:59)
O kaip svorį priauginėja? Jei viskas gerai, nesuprantu, kam save tokiom mintim kamuot  smile.gif  Vadinasi suvalgo kiek jam reikia  smile.gif
Maniškė, deja deja, susiklosčius aplinkybėm, valgo iš buteliuko. Tiek tikrai neištraukiu, kiek ji galėtų iščiulpt. Bet vis tiek valgo dažnai ir po mažai. Rašiau nesenai, 100 ml kartais vos įsiūlau

Praeita karta kai svėrė tai per mėnesį 2kg priauges buvo (bet ir ryjo non stopu tada) dabar laukiu 3 men patikrinimo tada zinosiu. Kad auga tai as matau, ir sysioja ir kakoja, bet gal daugiau uzvalges nakti ramesnis butu g.gif Nes dabar tai košmaras vakar nuo 22.30 iki 01.15 migdziau doh.gif o nakti vel n kartu kėlėsi valgyt. Man isvis panašu, kad jis diena su naktim sumaises biski. O man miego trukumas belekoks dar gi viena atamana namie turiu biggrin.gif Dėmesio ir jėgų abiem reikia o pas mane ju didelis 0 verysad.gif nekokia vistik is manes mama...
Papildyta:
Ir dar maniskis dienos metu pavalgo tas kelias minutes, o paskui griebia tempia kanda rieciasi ir pyksta kaip nezinau kas na ir aišku daugiau nebevalgo, o matau kad dar norėtų tik jam kazkas netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 15, 15:24)

Ne per gerai!??  bigsmile.gif

ne schmoll.gif norėčiau, kad iki 9 miegotų su 2 prabudimais biggrin.gif man taip labiau patiko, o dabar nebėra taip...

QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 16, 14:37)
Ir dar maniskis dienos metu pavalgo tas kelias minutes, o paskui griebia tempia kanda rieciasi ir pyksta kaip nezinau kas na ir aišku daugiau nebevalgo, o matau kad dar norėtų tik jam kazkas netinka  unsure.gif

gal tingi traukti g.gif pavalgo kol lengvai bėga, o paskui ir psio g.gif iš buteliuko tai paprasčiau, ten daug pastangų nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 16, 14:37)
Kad auga tai as matau, ir sysioja ir kakoja, bet gal daugiau uzvalges nakti ramesnis butu  g.gif Nes dabar tai košmaras vakar nuo 22.30 iki 01.15 migdziau  doh.gif o nakti vel n kartu kėlėsi valgyt. Man isvis panašu, kad jis diena su naktim sumaises biski. O man miego trukumas belekoks dar gi viena atamana namie turiu  biggrin.gif Dėmesio ir jėgų abiem reikia o pas mane ju didelis 0  verysad.gif nekokia vistik is manes mama...
Papildyta:
Ir dar maniskis dienos metu pavalgo tas kelias minutes, o paskui griebia tempia kanda rieciasi ir pyksta kaip nezinau kas na ir aišku daugiau nebevalgo, o matau kad dar norėtų tik jam kazkas netinka  unsure.gif

Pas mane buvo taip pirmus pusantro menesio, kad migdydavos vos ne tris valandas prie papo. Viena nugeria, pradeda riestis, pykti, spjauna papa, vel ima. Tada keldavau prie kito. Irgi nesupratau, ar tingi traukt, ar pilva kazkiek raize, ar siaip oziukai. Ir keldavos daug dazniau.
Tada pabandziau dienos metu nusitraukt pieno ir pries miega is buteliuko sugirdyt. Tai iki siol taip darom, nes isgeria kokiu 110-120 ml, tada beveik mieganti dedu lovyten ir dar duodu papuli uzsimigdymui. Uzmiega per max 30 min., dar jam valgant pasakele paskaitau. Ir kelias tik dukart, pirma tik po kokiu 4 val. Siulau pamegint wink.gif zinoma, jei is buteliuko valgo.
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 15, 17:43)
Nezinau kiek istraukia, bet ilgam tikrai neuztekdavo - istempdavo nevalges max. 2 val (visus 5 men kol maitinau).  biggrin.gif

O kaip pilvas budavo? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 16, 00:00)
Įtariu teks pradet nusitraukinet piena ir maitint is buteliuko kaip ir pirmagimiui dariau. Tik is kur laiko gaut  g.gif

Del laiko drinks_cheers.gif truksta man jo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(brigitiki @ 2015 05 16, 10:27)
http://www.smythstoy...forest-bouncer/
geriausias zaislas sis gultukas smile.gif
http://www.smythstoy...sical-pram-tie/
ir sita labiausiai megsta smile.gif turim ir kitu zaisliuku,bet juos trumpai patampo,paziuri ir tiek smile.gif
mes miegam 3 kartus smile.gif pirmas miegas 10h - 1 valanda. Ilgasis miegas 13h - 3 valandos,nesvarbu ar lauke,ar namie,ismiega tiek pat. Ir paskutinis miegas 18.30h - 30min ir tada jau nakciai eina miegot 21.30-22h ir keliasi pora kartu 3h ir 6h,uzvalgo per 10min ir toliau parpia iki ryto smile.gif
drinks_cheers.gif
Turim gultuka panasu  drinks_cheers.gif
Sveikos  4u.gif
MB isvaziavo parkavimo Sistema I masina deti,diena grazi,eisim su vaikais I zaidimu aikstele smile.gif
Vakar buvau sopinge,po truputi perku visokias smulkmeneles dukrytes gimtadieniui,dar ir leliu vezima nupirkau,pora savaiciu iki gimtadienio beliko  wub.gif
Maziukas ka tik nuluzo,eisiu namus apsitvarkyt smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 16, 13:37)
Praeita karta kai svėrė tai per mėnesį 2kg priauges buvo (bet ir ryjo non stopu tada) dabar laukiu 3 men patikrinimo tada zinosiu. Kad auga tai as matau, ir sysioja ir kakoja, bet gal daugiau uzvalges nakti ramesnis butu  g.gif Nes dabar tai košmaras vakar nuo 22.30 iki 01.15 migdziau  doh.gif o nakti vel n kartu kėlėsi valgyt. Man isvis panašu, kad jis diena su naktim sumaises biski. O man miego trukumas belekoks dar gi viena atamana namie turiu  biggrin.gif Dėmesio ir jėgų abiem reikia o pas mane ju didelis 0  verysad.gif nekokia vistik is manes mama...
Papildyta:
Ir dar maniskis dienos metu pavalgo tas kelias minutes, o paskui griebia tempia kanda rieciasi ir pyksta kaip nezinau kas na ir aišku daugiau nebevalgo, o matau kad dar norėtų tik jam kazkas netinka  unsure.gif

Ko gero pilva skauda ir dujos kaupiasi nuo rezimo nebuvimo ir naktinio valgymo...mums buvo pan kol valgem belenkaip...
Tu sauni mama ir nekaltink saves,o del jegu tai popiet ju nebeturiu,o kartais ir jau ryte blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 16, 20:25)
O kaip pilvas budavo?  ax.gif


iki 3 men kankinomes su diegliukais, po to viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(Indrula @ 2015 05 16, 21:30)
 
Ir kelias tik dukart, pirma tik po kokiu 4 val. Siulau pamegint wink.gif zinoma, jei is buteliuko valgo.

Oi buteliuka jam tik duok biggrin.gif Vakar vakare nebeistveriau ir padaviau 100 ml misinuko, uzmigo apie 1 ir kėlėsi tik po 5 bigsmile.gif tada is manes privalge ir parpe iki 10 ( o vyresnelis rupuziukas kaip tyčia 8 prabudo, kai dažniausiai iki 9.30 bent jau miega doh.gif ).
Atsakyti