Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

Laba smile.gif senokai bebuvau cia smile.gif

Naujokem 4u.gif

Kalbant apie miega,tai kai einam i lauka,tai irgi buna ismiega 3val,nors dabar buna po kokio pusvalandzio atsikelia,pasidairo,panourzga ir dar uzmiega. Jei blogas oras,tai irgi namie max pusvalandis ir akys stacios blink.gif bet tfu tfu tfu nakti bent pamiega smile.gif
Kita savaite ir mes eisim matuotis,svertis smile.gif ziuriu dauguma panasaus ugio,bet stambesni esat uz mus smile.gif
Atsakyti
Maniškė keliasi 5.30- 6.00, apie valandą ar ilgiau padraugaujam. tada keliauja į vežimą ir su manim į virtuvę, įjungiu gartraukį, ji žiūri, kaip aš tvarkausi ir užmiega. Dabar parpia taip, o aš pusryčiaujau biggrin.gif Pusvalandį miega labai gerai, po to reikia vis pasupt, kad neišsibudintų. Taip išmiegodavo dvi valandas, paskutines dvi dienas kažkodėl tik po valandą. Po to vėl padraugaujam ir vėl miegot ilgojo miego, tik dabar į lauką arba balkoną. išmiega apie 3 val, būna dienų ir 4. Tik irgi tenka kartais pasupt, ar čiulptuką paduot, kai suverkia. Po pietų iki vakaro kartais miega 1 val, o kartais 2 kartus po pusvalandį.
Atsakyti
QUOTE(Indrula @ 2015 05 14, 21:50)
Na del skiepu ir as nesu simtu procentu isitikinus, kad gerai, bet skiepijam. Tuo labiau, kad prasidejo kalbos apie nepriemima i ikimokyklinio ugdymo istaigas. Biski issigandau po paskutinio (2 men.) skiepo, nes temperatura sukilo iki 38,5.
Mes keliaujam pirmadieni i TA, jauciu mano vyriokas jau kokius 7 kg svers ir i ugi kokie 65 cm. Matau per leskas, kad gerai pastambejes. Drabuzius visai ne pagal amziu nesiojam.
Kaip jusiskiai dienom, ar miega ilgesnio miego? Nes mano ponaitis nelabai, triskart po koki pusvalanduka snusteli ir uztenka jam. Gal nakti atsimiega?  blink.gif

Koks tai buvo skiepas? Mes einam siandien ax.gif ka darei su tokia temp?
mes irgi ne pagal amziu drinks_cheers.gif virsus mazesnis,apacia didesnis ir tai klynas kabo,kojos ilgos,ne taip pasiuta lotuliukas.gif
Del miegojimo-tai tavo gerai miega.mes pamiegam valgant,kartais ryte,lauke visad.kiek nakti ismiega?

Papildyta:
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 15, 06:18)
Maniškė keliasi 5.30- 6.00, apie valandą ar ilgiau padraugaujam. tada keliauja į vežimą ir su manim į virtuvę, įjungiu gartraukį, ji žiūri, kaip aš tvarkausi ir užmiega. Dabar parpia taip, o aš pusryčiaujau  biggrin.gif Pusvalandį miega labai gerai, po to reikia vis pasupt, kad neišsibudintų. Taip išmiegodavo dvi valandas, paskutines dvi dienas kažkodėl tik po valandą. Po to vėl padraugaujam ir vėl miegot ilgojo miego, tik dabar į lauką arba balkoną. išmiega apie 3 val, būna dienų ir 4. Tik irgi tenka kartais pasupt, ar čiulptuką paduot, kai suverkia. Po pietų iki vakaro kartais miega 1 val, o kartais 2 kartus po pusvalandį.

Nu super thumbup.gif kada pati nusnusti? Pavyksta? Kas kiek maitini,jei 4 val miega?

Ar jums kartais silpna,jegu nera ir pan.? Daretes kraujo tyrima gal kas po gimdymo? Kokius geriat vitaminus? g.gif

Kazkaip vaiko kojytes ir rankytes saltos,nors ir su kojinem.kaip ir dregnos...nebesuprantu...
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 15, 08:51)

Nu super  thumbup.gif kada pati nusnusti? Pavyksta? Kas kiek maitini,jei 4 val miega?

Ar jums kartais silpna,jegu nera ir pan.? Daretes kraujo tyrima gal kas po gimdymo? Kokius geriat vitaminus?  g.gif

Kazkaip vaiko kojytes ir rankytes saltos,nors ir su kojinem.kaip ir dregnos...nebesuprantu...


Dieną per šituos 3 mėnesius esu pamiegojus du kartus biggrin.gif Šiaip naktį užtenka, kiek miegu. Valgo įvairiai, kartais kas 3, kartais kas 2 valandas. Bet suvalgo 90-120 ml. Kai gerai miega, ištempia ir 5 val nevalgius, bet tada jau 170-190 ml ištriūbina. Naktį būna ir 6-7 val nevalgo, tada irgi daug reikia. Dieną tai verkia su ašarom, jei labai išalksta, tai stengiuos duot, kai jau visaip pradeda rodyt, kad nori valgyt, kad ir po 2 valandų. O naktį nubudus neverkia, o taip įdomiai kalba,kviečia smile.gif
Rankytės ir kojytės dažnai vėsios būna, bet čia ne rodiklis, kad kūdikiui šalta smile.gif Reikia tikrint sprandą arba vietą kaktoj tarp antakių
Atsakyti
QUOTE(Indrula @ 2015 05 14, 22:50)
Kaip jusiskiai dienom, ar miega ilgesnio miego? Nes mano ponaitis nelabai, triskart po koki pusvalanduka snusteli ir uztenka jam. Gal nakti atsimiega?  blink.gif

Mano diena miega lauke tai maždaug po 3 valandas, vakar visas 4 ismiegojo. Bet va nakti doh.gif savo lovytej po valanda nu max dvi ( yra buve pora kartu), pas mus lovoj tipo miega ne verkdamas, bet tai niurzga tai (.) ieško, tai galva is vienos puses i kita sukineja be perstojo kojom rankom malasi g.gif nu kažkaip neatsipalauduoja vaikis.
Atsakyti
Maniskis jeigu prasibudina is karto (.) iesko, bet jeigu imiges tai pacepsi pacepsi ir vel uzsnusta..

Mum po skiepu nebuvo tempes nei karto, tik jau vaiko nuotaika... tai ufff.. visa vakara ant ranku ir zurkia zurkia bet kita diena atsikele ir viskas buvo tvarkoje jau.. Man gydytoja sake musti temperatura nuo skiepo jeigu ji pakyla virs 38.. O naudoti paracitamolio zvakutes...

Bet taisantis dantis nuskausmint negalima ane?? arba bent kuri laika nemaitint???
Atsakyti
QUOTE(Indrula @ 2015 05 14, 22:50)
Kaip jusiskiai dienom, ar miega ilgesnio miego? Nes mano ponaitis nelabai, triskart po koki pusvalanduka snusteli ir uztenka jam. Gal nakti atsimiega?  blink.gif

Mano tai per dieną miega 2 poguliukus (apie pusvalanį/valandą) ir 1 ilgą (apie 3-4val kažkur) ax.gif Ir naktį miega nuo kažkur 21val iki 7 ryto su 1 prabudimu kažkur apie 3val.
Atsakyti
[quote=Pinkusyte,2015 05 15, 09:51]
Koks tai buvo skiepas? Mes einam siandien ax.gif ka darei su tokia temp?
mes irgi ne pagal amziu drinks_cheers.gif virsus mazesnis,apacia didesnis ir tai klynas kabo,kojos ilgos,ne taip pasiuta lotuliukas.gif
Del miegojimo-tai tavo gerai miega.mes pamiegam valgant,kartais ryte,lauke visad.kiek nakti ismiega?

Dvieju menesiu daro du skiepus - penkiavalenti ir nuo pulingu infekciju. Daktare ispejo, kad gali sukilt temperatura ir prisake nupirkt Virbucol homeopatiniu zvakuciu. Tai kai sukilo, pirmiausiai daviau ir pats norejo daugiau zysti. Tada pradejo krist temp., ir dar istatem zvakute, bet greit ja iskakino smile.gif nu ir kazkaip greit nukrito. Bet vaikas kaip lapelis su tokua temperatura.
Maniskis uzmiega 22 val., keliames apie 9 val. Nakti prabunda 2 ar 3 kartus pavalgyt. Valgo ilgiausiai 15 min. Miega is mano puses savo lovelej.
Dabar tvarkiausi, kol mazius sedejo BB gultuke, pradejes zirst pavalge. Tada nunesiau i lovyte, tai jau antra valanda kaip miega biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikas balkone miega nuo 10 val iki dabar blink.gif Tuoj bus 5,5 valandos, eisiu jaučiu žadint. 12 val buvo prabudus baisiai alkana, pamaitinau neiškėlus iš vežimo, pakėliau atsirūgt ir atgal miegot paguldžiau.
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 15, 12:14)
Bet taisantis dantis nuskausmint negalima ane?? arba bent kuri laika nemaitint???

Yra nuskausminamieji skirti nestukem ir zindanciom mirksiukas.gif

QUOTE(aize @ 2015 05 15, 12:48)
Ir naktį miega nuo kažkur 21val iki 7 ryto su 1 prabudimu kažkur apie 3val.

Ne per gerai!?? bigsmile.gif

QUOTE(Indrula @ 2015 05 15, 14:)
Maniskis uzmiega 22 val., keliames apie 9 val. Nakti prabunda 2 ar 3 kartus pavalgyt. Valgo ilgiausiai 15 min. Miega is mano puses savo lovelej.
Dabar tvarkiausi, kol mazius sedejo BB gultuke, pradejes zirst pavalge. Tada nunesiau i lovyte, tai jau antra valanda kaip miega biggrin.gif

wub.gif mano pirmagimis toks, va kad ir dabar paguldziau i lovyte be prieštaravimų visa laiką pats uzmiega nuo gimimo. O mažylį kociot dažniausiai reikia doh.gif Beje maziukas valgo 5-7 min tik nakti ilgiau, čia gi nenormalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 15, 13:24)
čia gi nenormalu  g.gif


Ir kas cia nenormalaus biggrin.gif mano vyresnelis taip valgydavo. Ir visai nieko vaikas uzaugo, normalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 15, 15:54)
Ir kas cia nenormalaus biggrin.gif mano vyresnelis taip valgydavo. Ir visai nieko vaikas uzaugo, normalus  biggrin.gif

Bet tai ka jie ten suvalgo per tiek laiko? Jeigu buteliuka duodi gali ir 200 ml isliurlinti, o per 5 min is papulio kiek ištraukia kažin g.gif
Atsakyti