Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 13, 14:15)

Nu bandau ir as su tuo merliuku,jei suveiks,migduka reiks pirkt  ax.gif


Man irgi stresas  doh.gif
Jojo,nei ka paklaust,tik greiciau rengt,o jei dar laikas valgymo...kaip tokiu isvengt ir sau palengvinti? Ka darot?
Papildyta:




O šiaip, kaip migdai, kad merliuko prireikė?

Pradžioj aš irgi stresavau smile.gif Dabar nebestresuoju, kažkaip savaime viskas susireguliuoja. Jei miega, pasižadinu, pamaitinu, jei netoli maitinimo laikas. Kiek suvalgo, tiek. O nedamiegotą laiką vis tiek vėliau išmiega. Teko maitint ir apžiūros kabinete, ir apsikakojusiai po to sauskelnes keist biggrin.gif
Tik kitam mėnesiui užrašinėjau visur po pietų, po visų ilgųjų miegų. Nors po mėnesio gal ji visai kitaip miegos biggrin.gif

Mergina sveria 6200 g ir yra 60 cm ūgio. +800 g ir +2 cm per mėnesį. Bet su tuo matavimu manau reik dar pora cm pridėt, nes nelabai mergina nori kojas prie liniuotės ištiest. Tai kiek leidosi, tiek ir išmatavo smile.gif
Kitą savaitę pradėsiu į mankštas vežiot
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Siryt pabudau nuo danties maudimo...
Ar galima maitinant taisytis? Gal buvo kuriai taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 14, 09:3)
Labas rytas  4u.gif
Siryt pabudau nuo danties maudimo...
Ar galima maitinant taisytis? Gal buvo kuriai taip?  g.gif



Galima taisyti. Tik pasakyk gyd, kad maitini.
Man nuo vakar irgi vienas dantukas kartais sudilgscioja..Ir as keliausiu pas stomatologa.
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 05 13, 22:17)
Mažoji po 3mėn. TA 65cm ir 6200, t.y. +8cm ( lotuliukas.gif )ir +780gr.Žodžiu tokia didoka panelė biggrin.gif

as neprisiruosiu nuvezt pasvert. Buvom kazkada, liepe po 4sav atvaziuot bet as taip tingiu del to sverimo eit rolleyes.gif reik dickiu mokyklas/darzelius susorganizuot, pati nevairuoju sitos mus autobuso-karves,kaip as vadinu o vyro darbas kertasi su poliklinikos beibiu klinikos laiku.Tai taip ir nenuvezu biggrin.gif ai,matau kad auga.Mazu neprades ieskot lotuliukas.gif arba neapsikente ateis i namus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2015 05 13, 10:53)
na ka, mes jau po ortopedo ir po echo...vel keliausim kita men, kairys klubukias sake i normas telpa bet be rezervo...sake ant pamperso  uzdet vystykla, kad kojytes prazerktos butu, gal isvengsim tos pagalveles...

Man tai nesake apie joki rezerva, sake, kad klubu displazijos nera, bet ateikit dar po menesio.. Nors jau jis visai normaliai atvedineja kojytes.. Klausiau ar praktisai buna kad augant isnirsta, tai sake, kad teoriskai nebuna, bet praktikoj pasitaiko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 14, 15:19)
Man tai nesake apie joki rezerva, sake, kad klubu displazijos nera, bet ateikit dar po menesio.. Nors jau jis visai normaliai atvedineja kojytes.. Klausiau ar praktisai buna kad augant isnirsta, tai sake, kad teoriskai nebuna, bet praktikoj pasitaiko..  g.gif


na bet jei liepia dar ateiti, matyt tada skaiciukai irgi ant ribos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 13, 15:15)
Dar nesiunte musu...ir gerai,nes mums vaziuot kur ant laiko,sudetinga  doh.gif
Masazas irgi kartu prasides?
Oi kaip as noriu valgyt!!!  Kadangi prisiziuriu-tai svoris krenta jau.per daug net...


Ne, mes i mankstas eisim, o pamasazuoju tai as pati...
O del valgymo tau jau kaip yra numatytas vizitas pas medikus tai jau pavalgom isvaziuodami is namu. Blogai, kad jis vaziuodamas uzmiega paskui prabudina daktaraites ir susinervina vaikas..
Papildyta:
QUOTE(sigitela @ 2015 05 14, 15:30)
na bet jei liepia dar ateiti, matyt tada skaiciukai irgi ant ribos  g.gif

Zinok apie skaicius man neminejo nieko... ma tik pasake nera displazijos ir laiminga isejau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 13, 15:29)
As savo vaikus skiepinu. Bijau ir skiepyti, bijau ir neskiepyti.

As irgi taip pat drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 14, 07:34)
O šiaip, kaip migdai, kad merliuko prireikė?

Pradžioj aš irgi stresavau  smile.gif Dabar nebestresuoju, kažkaip savaime viskas susireguliuoja. Jei miega, pasižadinu, pamaitinu, jei netoli maitinimo laikas. Kiek suvalgo, tiek. O nedamiegotą laiką vis tiek vėliau išmiega. Teko maitint ir apžiūros kabinete, ir apsikakojusiai po to sauskelnes keist  biggrin.gif
Tik kitam mėnesiui užrašinėjau visur po pietų, po visų ilgųjų miegų. Nors po mėnesio gal ji visai kitaip miegos  biggrin.gif

Mergina sveria 6200 g ir yra 60 cm ūgio. +800 g ir +2 cm per mėnesį. Bet su tuo matavimu manau reik dar pora cm pridėt, nes nelabai mergina nori kojas prie liniuotės ištiest. Tai kiek leidosi, tiek ir išmatavo  smile.gif
Kitą savaitę pradėsiu į mankštas vežiot

Pastebejau,kad jai patinka but zanduka priglaudus vezime lauke...
Saunu thumbup.gif
Kas per mankstos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 05 14, 08:39)
Galima taisyti. Tik pasakyk gyd, kad maitini.
Man nuo vakar irgi vienas dantukas kartais sudilgscioja..Ir as keliausiu pas stomatologa.

As bandysiu skalaut ir pan pasiterliot dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(life is but a dream* @ 2015 05 14, 13:01)
as neprisiruosiu nuvezt pasvert. Buvom kazkada, liepe po 4sav atvaziuot bet as taip tingiu del to sverimo eit rolleyes.gif reik dickiu mokyklas/darzelius susorganizuot, pati nevairuoju sitos mus autobuso-karves,kaip as vadinu o vyro darbas kertasi su poliklinikos beibiu klinikos laiku.Tai taip ir nenuvezu biggrin.gif ai,matau kad auga.Mazu neprades ieskot lotuliukas.gif arba neapsikente ateis i namus lotuliukas.gif

Mes matai ne dėl svėrimosi einam, o skiepų ax.gif Tai taip ir išeina. Be to man baisiai pačiai įdomu, atsimenu dičkę svėrėm maksimos maišelyje su bezmenu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na del skiepu ir as nesu simtu procentu isitikinus, kad gerai, bet skiepijam. Tuo labiau, kad prasidejo kalbos apie nepriemima i ikimokyklinio ugdymo istaigas. Biski issigandau po paskutinio (2 men.) skiepo, nes temperatura sukilo iki 38,5.
Mes keliaujam pirmadieni i TA, jauciu mano vyriokas jau kokius 7 kg svers ir i ugi kokie 65 cm. Matau per leskas, kad gerai pastambejes. Drabuzius visai ne pagal amziu nesiojam.
Kaip jusiskiai dienom, ar miega ilgesnio miego? Nes mano ponaitis nelabai, triskart po koki pusvalanduka snusteli ir uztenka jam. Gal nakti atsimiega? blink.gif
Atsakyti
Maniskis ilgiau miega kai lauke bunam (buna ir 3 val. ismiega). O jei tupim namie, tai max. valanda ir tai labai retai. Siaip po 15-20min. snaudzia
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 14, 08:33)
Labas rytas  4u.gif
Siryt pabudau nuo danties maudimo...
Ar galima maitinant taisytis? Gal buvo kuriai taip?  g.gif

Tikrai galima wink.gif dabar pati taisausi. Tik reikia gydytojai pasakyti, nors bent jau mano gydytoja iš viso tų kitų vaistų net nenaudoja, tik visiems tinkančius.

QUOTE(puuupi @ 2015 05 14, 22:26)
Maniskis ilgiau miega kai lauke bunam (buna ir 3 val. ismiega). O jei tupim namie, tai max. valanda ir tai labai retai. Siaip po 15-20min. snaudzia

Bendradieniai drinks_cheers.gif
Atsakyti