Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(brigitiki @ 2015 05 13, 00:34)
Mums dabar geriausias zaislas - FP gultukas,nuciupuneja zaisliukus is visu pusiu  wub.gif paskui labai patinka zaisliuku rinkinys ant auto kedutes,irgi barskina,ciupineja. Buvau uzmirsus apie sita knygute,kaip tik mama prase nupirkti maziukui dovanu,tai reikes prigriebti sita knygute,turetu patikti  thumbup.gif
As neskiepyjau vaiku BCG skiepu  blush2.gif visus kitus gauna laiku

Sveikos  4u.gif maziukas ismaudytas,pamaitintas ir miega jau,o as su zurnalu lovoj voliuojuosi  ax.gif

Kodel neskiepyjai ? Maziukas prie šviesos miega bigsmile.gif ?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 12, 23:18)
Maziukas prie šviesos miega  bigsmile.gif ?


Maniskiai abu gerai miega prie sviesos biggrin.gif Dar pries pora savaiciu sakydavau, kad mazasis diena geriua miega nei nakti, bet dabar viskas apsiverte aukstyn kojom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 12, 16:13)
Ar yra mamyciu kurios neskiepyja savo mažylių? As vistik nusisprendziau ( pasitarus su gydytojais) gydytis+maitinti savo maziuka, na o skiepus atidesim iki metukų ( tik nuo tuberkuliozės paskiepinsim anksciau, gal apie 9 mėnesį.

yra. Mano visi 4 isvis neskiepinti smile.gif tik neklausk kodel, nes jau nenoriu veltis i diskusijas sita tema biggrin.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 05 12, 16:42)
Mano vyresnelis veliau visais skiepais skiepytas ir nieko. TBC isvis negaves. Nezinau ar gali but, kad ir as nesu skiepyta nuo tuberkuliozes  g.gif neturiu to randelio ant rankos...

as irgi neturiu randelio.Neturiu supratimo ar skiepinta esu ar ne. Net ir nesidomejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 12, 21:12)
Mes ketvirtadieni einam... sekmes Jums rytoj.. smile.gif

Man tuoj pas daktarus stresas bus eit, nes jis vaziuodamas visada uzmiega o tik pradeda ji apziuret pribudina ir i asaras is karto... paskui kaip isiverkia neina normaliai apziureti..


na ka, mes jau po ortopedo ir po echo...vel keliausim kita men, kairys klubukias sake i normas telpa bet be rezervo...sake ant pamperso uzdet vystykla, kad kojytes prazerktos butu, gal isvengsim tos pagalveles...
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 13, 00:18)
Kodel neskiepyjai ? Maziukas prie šviesos miega  bigsmile.gif ?

pries 5 metus skaiciau apie sita skiepa,ir pasiziurejau jo sudeti,kai pamaciau,kad I ji ieina gyvsidabris,nusprendziau neskiepyti blush2.gif
Miega prie naktines sviesos,kol as zurnalus paskaitau smile.gif

Labas rytas 4u.gif
Siandien neblogas oras turetu buti,leksim su maziuku pasivaikscioti,kai sese nuvesim I mokyklele smile.gif rytoj ir vel lietu rodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 12, 09:32)
Labas rytas, retai beuzsuku bet kaip uzsuku viska saziningai perskaitau..  rolleyes.gif
Pinkusyte, o jusu nesiunte??? Man rodos visus siuncia pas ortopeda apziurai.. mes jau antra karta eisim pasitikrinimui ax.gif

Maniskiui, dar tolokai iki tol kol koja isides i burna. Vakar mankstinau biskuti tai nelabai jam patiko..
Mums po menesio mankstos prasides.. ax.gif

Amelita, man irgi zinok poreikis valgymui didelis anksciau taip niekad nebuvo, nu db pavalgai ir vel valgyt nori.. tikiuosiu kaip nustosiu maitint nebereikes tiek daug valgyt..  biggrin.gif  nes tada reikes naujo garderobo  biggrin.gif  Bet kaip keista vistiek turbur ciobreliu arbata nedaznai gerdavai, o taip stipriai alergizuodavo??

Dar nesiunte musu...ir gerai,nes mums vaziuot kur ant laiko,sudetinga doh.gif
Masazas irgi kartu prasides?
Oi kaip as noriu valgyt!!! Kadangi prisiziuriu-tai svoris krenta jau.per daug net...

Papildyta:
QUOTE(puuupi @ 2015 05 12, 10:53)
Tikrai neuzsimano, net nepagalvojau,kad galetu biggrin.gif mano sese taip migdydavosi. O cia karteli pamaitinus paguldziau ji ir salia tas merliukas buvo. Pagriebe vaikas su rankyte ir vis sau ant veido deda. Ziuriu,kad kelios minutes ir miega. Po to pabandziau specialiai prie veiduko palaikyt ir suveike. Aisku, ne 100% veiksmingumas, bet uzmigt padeda. Kartais ant ranku pyksta, o va paguldai lovyten, iduodi merliuka ir ramus vaikas smile.gif)

CIa tokia leliukiska knygute tinkanti nuo gimimo. Va tokia

Nu bandau ir as su tuo merliuku,jei suveiks,migduka reiks pirkt ax.gif
Idomi knyga,LT yra pirkt?
Papildyta:
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 12, 17:38)
Na va, dar virna vilnietė smile.gif smagu!
O tai gal nuo aplinkos? Pakeitei skalbimo miltelius? Aš vaikišais net savo ir MB rūbus pradėjau skalbti smile.gif
Kviečiai vienas didesnių alergenų. Valgau tik ruginę duoną, ryžių, kukurūzų trapučius. Labai svarbu atsisakyti produktų su kiaušiniais smile.gif jei norisi pieno, gerk ryžių pieną.

Ai ir dar sakė, jei vaikas linkęs į alergijas ir naudoji kokosų/grikių čiužinuką, tai būtina pakeisti į paprastą poroloninį. Ir žinoma vilnonių pledukų nenaudot smile.gif

Ar gerai isskalbia tavo rubus vaikiski milteliai?
Labai gerai avizu pienas,nealergizuoja.

Papildyta:
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 12, 20:12)
Mes ketvirtadieni einam... sekmes Jums rytoj.. smile.gif

Man tuoj pas daktarus stresas bus eit, nes jis vaziuodamas visada uzmiega o tik pradeda ji apziuret pribudina ir i asaras is karto... paskui kaip isiverkia neina normaliai apziureti..

Man irgi stresas doh.gif
Jojo,nei ka paklaust,tik greiciau rengt,o jei dar laikas valgymo...kaip tokiu isvengt ir sau palengvinti? Ka darot?
Papildyta:
QUOTE(brigitiki @ 2015 05 12, 23:34)
Mums dabar geriausias zaislas - FP gultukas,nuciupuneja zaisliukus is visu pusiu  wub.gif paskui labai patinka zaisliuku rinkinys ant auto kedutes,irgi barskina,ciupineja. Buvau uzmirsus apie sita knygute,kaip tik mama prase nupirkti maziukui dovanu,tai reikes prigriebti sita knygute,turetu patikti  thumbup.gif
As neskiepyjau vaiku BCG skiepu  blush2.gif visus kitus gauna laiku

Sveikos  4u.gif maziukas ismaudytas,pamaitintas ir miega jau,o as su zurnalu lovoj voliuojuosi  ax.gif

Jei nesunku,imesk kaip atrodo zaisliukai 4u.gif reik ir mums kazko,tik nezinau ko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 13, 13:15)

Idomi knyga,LT yra pirkt?



Manau turetu but kazkas panasaus g.gif Siandien taip idemiai ziurejo i paveiksliukus toj knygoj, net juokavom, kad turbut jau skaityt moka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(life is but a dream* @ 2015 05 13, 10:48)
yra. Mano visi 4 isvis neskiepinti smile.gif  tik neklausk kodel, nes jau nenoriu veltis i diskusijas sita tema  biggrin.gif

Oi as tai jau tikrai nemoralizuosiu schmoll.gif , drauge turiu kuri vaiku neskiepyjo, na taigi tai kiekvienos mamos sprendimas. As paskutiniu laiku daug labai apie skiepus skaitineju tai kartais esi priversta pagalvoti. Bet siaip butu labai idomu suzinot kodel. Jeigu netingesi kada nors parašyk i az o jei nenori, nieko tokio suprasiu mirksiukas.gif
Atsakyti
As savo vaikus skiepinu. Bijau ir skiepyti, bijau ir neskiepyti.
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 13, 16:10)
Oi as tai jau tikrai nemoralizuosiu schmoll.gif , drauge turiu kuri vaiku neskiepyjo, na taigi tai kiekvienos mamos sprendimas. As paskutiniu laiku daug labai apie skiepus skaitineju tai kartais esi priversta pagalvoti. Bet siaip butu labai idomu suzinot kodel. Jeigu netingesi kada nors parašyk i az o jei nenori, nieko tokio suprasiu  mirksiukas.gif

oj ne,nepaslaptis ne jokia.Neskiepinu nes netikiu ju nauda bet tikiu zala smile.gif tik nenoriu veltis i diskusijas nes per 6m ziauriai nusibodo atsimusinet lotuliukas.gif pati pasirinkau neskiepint, ne del jokiu medicininiu priezsciu kaip kad kartais buna, kad negalima vaikucio skiepint.
Atsakyti
Sveikutės...

Senai besirodžiau. Kariauju su savo brožke doh.gif Truputį buvo stogas pačiuožęs, bet lyg viskas gerai... tik nežinau ar ilgam...
Mažoji po 3mėn. TA 65cm ir 6200, t.y. +8cm ( lotuliukas.gif )ir +780gr.Žodžiu tokia didoka panelė biggrin.gif

Mačiau naujokių 4u.gif 4u.gif Ale tik bendrauja nelabai biggrin.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 05 13, 16:29)
As savo vaikus skiepinu. Bijau ir skiepyti, bijau ir neskiepyti.

Aš tokia pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 13, 16:29)
Bijau ir skiepyti, bijau ir neskiepyti.

drinks_cheers.gif manau cia dauguma tokiu.
Atsakyti