Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 12, 09:11)
Cia kai pas ortopeda buvot su seimos gyd siuntimu nustate? ar privaciai ejot?  g.gif


O valgyt dazniau nenori nuo merliuko pieno kvapo?
O knygele jau tokiam laikui ptitaikyta ar cia siaip?  g.gif
Papildyta:

Kaip fainiai  wub.gif kada mazdaug atranda kojytes siaip pagal vadoveli?  lotuliukas.gif


Taip, Santariškėse pas ortopedą, siuntė šeimos gydytoja. Kad nelaukt eilėj 2 mėnesius, susimokėjau 20 eurų ir patekom po 2 savaičių.
Pagal vadovėlius nežinau, net įdomu pasidarė smile.gif

Jūs man paaiškinkit reikalą su tais merliukais g.gif Nelabai suprantu
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 12, 08:11)

O valgyt dazniau nenori nuo merliuko pieno kvapo?

O knygele jau tokiam laikui ptitaikyta ar cia siaip?  g.gif



Tikrai neuzsimano, net nepagalvojau,kad galetu biggrin.gif mano sese taip migdydavosi. O cia karteli pamaitinus paguldziau ji ir salia tas merliukas buvo. Pagriebe vaikas su rankyte ir vis sau ant veido deda. Ziuriu,kad kelios minutes ir miega. Po to pabandziau specialiai prie veiduko palaikyt ir suveike. Aisku, ne 100% veiksmingumas, bet uzmigt padeda. Kartais ant ranku pyksta, o va paguldai lovyten, iduodi merliuka ir ramus vaikas smile.gif)

CIa tokia leliukiska knygute tinkanti nuo gimimo. Va tokia
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 12, 10:32)
Labas rytas, retai beuzsuku bet kaip uzsuku viska saziningai perskaitau..  rolleyes.gif
Pinkusyte, o jusu nesiunte??? Man rodos visus siuncia pas ortopeda apziurai.. mes jau antra karta eisim pasitikrinimui ax.gif

Maniskiui, dar tolokai iki tol kol koja isides i burna. Vakar mankstinau biskuti tai nelabai jam patiko..
Mums po menesio mankstos prasides.. ax.gif

Amelita, man irgi zinok poreikis valgymui didelis anksciau taip niekad nebuvo, nu db pavalgai ir vel valgyt nori.. tikiuosiu kaip nustosiu maitint nebereikes tiek daug valgyt..  biggrin.gif  nes tada reikes naujo garderobo  biggrin.gif  Bet kaip keista vistiek turbur ciobreliu arbata nedaznai gerdavai, o taip stipriai alergizuodavo??


ir mes ryt einam pasitikrinti antra karta, nes kai dare echo, vieno klubiuko skaiciukas ant ribos buvo unsure.gif tikiuosi ryt viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif o kada jus einat kartotis?

Sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Ar yra mamyciu kurios neskiepyja savo mažylių? As vistik nusisprendziau ( pasitarus su gydytojais) gydytis+maitinti savo maziuka, na o skiepus atidesim iki metukų ( tik nuo tuberkuliozės paskiepinsim anksciau, gal apie 9 mėnesį.

Laba diena. Kas švenčia 4u.gif Geru TA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 12, 14:13)
Ar yra mamyciu kurios neskiepyja savo mažylių? As vistik nusisprendziau ( pasitarus su gydytojais) gydytis+maitinti savo maziuka, na o skiepus atidesim iki metukų ( tik nuo tuberkuliozės paskiepinsim anksciau, gal apie 9 mėnesį.

Laba diena. Kas švenčia  4u.gif Geru TA  4u.gif


Mano vyresnelis veliau visais skiepais skiepytas ir nieko. TBC isvis negaves. Nezinau ar gali but, kad ir as nesu skiepyta nuo tuberkuliozes g.gif neturiu to randelio ant rankos...
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 12, 16:42)
Mano vyresnelis veliau visais skiepais skiepytas ir nieko. TBC isvis negaves. Nezinau ar gali but, kad ir as nesu skiepyta nuo tuberkuliozes  g.gif neturiu to randelio ant rankos...

O kiek veliau jei ne paslaptis? Nu siaip tai tikrai turėtu buti tas randelis g.gif Mano pirmagimiui tas skiepas suregavo tik po 8 men ir tada randas atsirado. Gal tau tiesiog nesuveikė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrula @ 2015 05 08, 09:37)
Esam is Vilniaus, netoli Europos parko gyvenam.

Na va, dar virna vilnietė smile.gif smagu!

QUOTE(Amelita @ 2015 05 10, 11:53)
Labas, maniski vis dar beria..Ir dabar vel paumejimas...Laikaus grieztos dietos nuo velyku..Sakes kaip sunku, atsidarai saldytuva ir bijai valgyt, atrodo beria nuo visko.Pas alergologus tik menesio gale.

O tai gal nuo aplinkos? Pakeitei skalbimo miltelius? Aš vaikišais net savo ir MB rūbus pradėjau skalbti smile.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 05 11, 07:59)
Valgau juoda duona, batona, kumpi, mesa, obuoli, banana, bulves, virtas morkas. Kukruzu, grikiu, ryziu kose.

Su 3 men. smile.gif  4u.gif  4u.gif

Kviečiai vienas didesnių alergenų. Valgau tik ruginę duoną, ryžių, kukurūzų trapučius. Labai svarbu atsisakyti produktų su kiaušiniais smile.gif jei norisi pieno, gerk ryžių pieną.

Ai ir dar sakė, jei vaikas linkęs į alergijas ir naudoji kokosų/grikių čiužinuką, tai būtina pakeisti į paprastą poroloninį. Ir žinoma vilnonių pledukų nenaudot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellizimo: 12 gegužės 2015 - 17:40
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 12, 14:52)
O kiek veliau jei ne paslaptis? Nu siaip tai tikrai turėtu buti tas randelis  g.gif Mano pirmagimiui tas skiepas suregavo tik po 8 men ir tada randas atsirado. Gal tau tiesiog nesuveikė  g.gif


Zinok dabar tiksliai neatgaminsiu... bet ne viena menesi g.gif mes tuo metu daug kraustemes, tai vis niekaip nesusiveikdavau tu skiepu...


Gal ir nesuveike... reiks mamos uzklaust cool.gif Pamenu tiek,kad esu metus laiko lankius savaitini darzeli,kuris tuo metu buvo vadinamas "tuberkulioziniu". Ten sunku patekt budavo, o mama kazkoki blata rado biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2015 05 12, 14:47)
ir mes ryt einam pasitikrinti antra karta, nes kai dare echo, vieno klubiuko skaiciukas ant ribos buvo  unsure.gif tikiuosi ryt viskas bus gerai  4u.gif  4u.gif o kada jus einat kartotis?

Sveikutes 4u.gif

Mes ketvirtadieni einam... sekmes Jums rytoj.. smile.gif

Man tuoj pas daktarus stresas bus eit, nes jis vaziuodamas visada uzmiega o tik pradeda ji apziuret pribudina ir i asaras is karto... paskui kaip isiverkia neina normaliai apziureti..
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 12, 10:32)
Labas rytas, retai beuzsuku bet kaip uzsuku viska saziningai perskaitau..  rolleyes.gif
Pinkusyte, o jusu nesiunte??? Man rodos visus siuncia pas ortopeda apziurai.. mes jau antra karta eisim pasitikrinimui ax.gif

Maniskiui, dar tolokai iki tol kol koja isides i burna. Vakar mankstinau biskuti tai nelabai jam patiko..
Mums po menesio mankstos prasides.. ax.gif

Amelita, man irgi zinok poreikis valgymui didelis anksciau taip niekad nebuvo, nu db pavalgai ir vel valgyt nori.. tikiuosiu kaip nustosiu maitint nebereikes tiek daug valgyt..  biggrin.gif  nes tada reikes naujo garderobo  biggrin.gif  Bet kaip keista vistiek turbur ciobreliu arbata nedaznai gerdavai, o taip stipriai alergizuodavo??



Ciobreliai alergizavo mano antraja dukryte. O tada as jau jos nemaitinau MP.O kas si karta alergizuoja bandau aiskintis.Sutikau siandien drauge, matemes pries savaite, sako tirpsi akyse.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 12, 22:36)
Ciobreliai alergizavo mano antraja dukryte. O tada as jau jos nemaitinau MP.O kas si karta alergizuoja bandau aiskintis.Sutikau siandien drauge, matemes pries savaite, sako tirpsi akyse.

Butų malonus komplimentas, bet tik ne tokia kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 05 11, 13:53)
Is zaislu dabar einamiausi - lavinimo kilimelis su visom savo muzikytem ir medziagine knygele traskanciais "puslapiais" su visokiom uodegelem biggrin.gif

Mums dabar geriausias zaislas - FP gultukas,nuciupuneja zaisliukus is visu pusiu wub.gif paskui labai patinka zaisliuku rinkinys ant auto kedutes,irgi barskina,ciupineja. Buvau uzmirsus apie sita knygute,kaip tik mama prase nupirkti maziukui dovanu,tai reikes prigriebti sita knygute,turetu patikti thumbup.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 05 12, 15:42)
Mano vyresnelis veliau visais skiepais skiepytas ir nieko. TBC isvis negaves. Nezinau ar gali but, kad ir as nesu skiepyta nuo tuberkuliozes  g.gif neturiu to randelio ant rankos...

As neskiepyjau vaiku BCG skiepu blush2.gif visus kitus gauna laiku

Sveikos 4u.gif maziukas ismaudytas,pamaitintas ir miega jau,o as su zurnalu lovoj voliuojuosi ax.gif
Atsakyti