Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(Amelita @ 2015 05 11, 07:10)
Labas, mazylis turguje verke. smile.gif Nervinosi.
Pieno produktu nevalgau menesi laiko. Tik kefyriuka geriau. Nuimsiu ir ji.
Antrai dukrai alergizavo anyzius esantis vitamine D ir ciobreliai. Pati geriu tik juoda arbata.

Jo tikrai nepatiko,per mazas ax.gif
Jojo,kefyra irgi.bandei pieno produktus be laktozes? g.gif
O kaip nustate kas alergizavo ir kokio amziaus buvo?
Juodoj arbatoj kofeino yra daug pakankamai.
Papildyta:
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 11, 07:54)
Labas rytas  smile.gif
Tikėkimės, kad greit išsispręs šitos bėdelės  4u.gif O ką valgai?

Mano merginai šiandien trys mėnesiai  smile.gif
Kiša kumštį į burną, seilėjasi, žaidžia su žaisliukais, juos griebia ir bando prisitraukt prie burnos. Nuėmus pagalvėlę bando apsiverst, o keist sauskelens visai vargas dabar  doh.gif  Spiriasi kulnais, pilvą kelia į viršų ir atrodo,kad nušoks nuo vystymo lentos. Labai nori stačia būt ir viską matyt. Net kai einam užpakalio praust ramiai nepabūna, spurda, sunku nulaikyt kartais.
Už dviejų savaičių pas ortopedą. Gal jau nebereikės tos pagalvėlės, nes labai pradėjo nervuotis, kol uždedu. Reikia visokius cirkus rodyt  smile.gif

Su svente 4u.gif
Kokius megsta zaisliukus,o kokiu ne?
Primink,kokiu tikslu ta pagalvele judviems?

Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 05 11, 07:59)
Valgau juoda duona, batona, kumpi, mesa, obuoli, banana, bulves, virtas morkas. Kukruzu, grikiu, ryziu kose.

Su 3 men. smile.gif  4u.gif  4u.gif

O kaip pilvukas nuo siu produktu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(brigitiki @ 2015 05 11, 10:30)
toki turim
kai migdomes nevalgydami,pridedu sita zuiki prie zanduko,mums greiciau pavyksta uzmigti  smile.gif
sveikinimai  4u.gif

Sveikos  4u.gif maitinu maziuka,turetu uzmigti trumpam mieguciui smile.gif eisiu tada  namuciu apsitvarkyti smile.gif siandien sedesim namie,dukrytei ausi vakar skaudejo,vakare ir tempes turejo,tai nevesiu siandien I mokyklele.

Pastebejau,kad nori jog kas butu salia zanduko.i lauka vezime irgi kartu einat? bigsmile.gif
Kas dar naudojat irgi?
Dukrytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 11, 11:42)
Jo tikrai nepatiko,per mazas  ax.gif
Jojo,kefyra irgi.bandei pieno produktus be laktozes?  g.gif
O kaip nustate kas alergizavo ir kokio amziaus buvo?
Juodoj arbatoj kofeino yra daug pakankamai.




O kaip pilvukas nuo siu produktu?  g.gif



Na, nieko kito neliko kaip visiems vaziuoti, nes visus reikejo apipirkti. Nors nedaug nusipirkome. As pvz. sau nieko. Pirkau basutes merginoms, vyrui ir striukyte dukrytei.
Kolkas nebandau pieno produktu be laktozes. Tegu oda pagija. Nes dabar nieko nesimatys ar tinka ar ne.
Niekaip nenustate, pati atsekiau. Bet tas sekimas buvo ilgas, ilgas. Del anyziaus atsekiau po 6 men, del ciobreliu atsekiau po 10 men sekimo.

As negeriu labai stiprios juodos arbatos.

Pilvukas mano ir mazylio normaliai reaguoja i siuos produktus.
Viduriukai normalus.
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 11, 10:42)


Su svente  4u.gif
Kokius megsta zaisliukus,o kokiu ne?
Primink,kokiu tikslu ta pagalvele judviems?




Ačiū smile.gif
Mėgsta visokius, kur spalvoti ir barška, suimt kur galima. O nemėgsta tų pačių, kai atsibosta arba miegot nori biggrin.gif arba nepasiekia, tada nervuotis pradeda biggrin.gif

O pagalvėlę tik dukrytė nešioja, man jos nereikia mirksiukas.gif Nustatė vieno klubo displaziją.
Atsakyti
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 11, 09:21)
Dvi savaitės prieš baigiantis dekretui, važiavau į darbą, parašiau prašymą atostogoms trims metams. Rašiau trims, nes negali numatyt ,kaip bus, o grįžti į darbą anksčiau, nei po trijų, galima. Tada sodros psl. užpildžiau prašymą gauti išmokoms per du metus.
Ačiū  smile.gif



As pildziau sodros puslapyje tik dekreta. Man jis dar tesias iki 21 d. Dabar nueinu tai nerandu kur man pildyti del tu 2 metu atostogu. smile.gif

Nueinu i naujas prasymas, tada motinystes atosotogos, tai man rodo, kad tuscia. O kitur irgi tuscia, arba as nemoku ziuret..smile.gif Gal dar nesuformuoja man tos formos, kol dekretas nesibaige..? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 11 gegužės 2015 - 11:13
QUOTE(Amelita @ 2015 05 11, 12:06)
As pildziau sodros puslapyje tik dekreta. Man jis dar tesias iki 21 d. Dabar nueinu tai nerandu kur man pildyti del tu 2 metu atostogu. smile.gif

Nueinu i naujas prasymas, tada motinystes atosotogos, tai man rodo, kad tuscia. O kitur irgi tuscia, arba as nemoku ziuret..smile.gif Gal dar nesuformuoja man tos formos, kol dekretas nesibaige..? g.gif



Jau suradau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 11, 01:05)
Sako ma ma ma mammy, no no no noriu ir t.t bet anksciau to nebuvo  g.gif gaila baisiai vaiko. As ir skaičiau kad tokie maziukai ne mikcioja o nuo noro daug pasakyt o nemoka dar. Nu duok Dieve kad taip. As ji paimu uz rankyciu, liepiu nusiraminti ir kalbet is lėto, tada pasako be problemu.

zinok jauciu nebus miksciojimas 4u.gif dar jis gi pakankamai mazas, bus kalbos atsilikimas is didelio noro pasakyt biggrin.gif musiske irgi niekad nedarydavo,o viena diena sugalvojo ir pradejo.Bet ji tokia tarskalyte,jai kai atsiriso ta kalba matyt,tai toks noras buvo visko pasakyt o taip greit neiseidavo lotuliukas.gif pamatysi,praeis, as irgi buvau nusigandus kad mikcioja bet paaugo ir pasibaige.
Atsakyti
Musu migdukas - paprastas merliukas biggrin.gif suima ranka ir per veida sau tapsnoja, jau tada zinau,kad vaikas miegucio nori.
Is zaislu dabar einamiausi - lavinimo kilimelis su visom savo muzikytem ir medziagine knygele traskanciais "puslapiais" su visokiom uodegelem biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(life is but a dream* @ 2015 05 11, 14:34)
zinok jauciu nebus miksciojimas 4u.gif dar jis gi pakankamai mazas, bus kalbos atsilikimas is didelio noro pasakyt biggrin.gif musiske irgi niekad nedarydavo,o viena diena sugalvojo ir pradejo.Bet ji tokia tarskalyte,jai kai atsiriso ta kalba matyt,tai toks noras buvo visko pasakyt o taip greit neiseidavo lotuliukas.gif pamatysi,praeis, as irgi buvau nusigandus kad mikcioja bet paaugo ir pasibaige.

Kad tavo žodžiai Dievui i ausį 4u.gif Maniskis tikrai baisinis tarskaliukas varo sakiniais abiem kalbom, kartais prašau, kad patyletu 2 minutes biggrin.gif , bet va žodžiu issireiskimam kartais trūksta. Bet įdomiausia kad sumikcioja tik pirmo žodžio pirma skiemeni, paskui kalba normaliai g.gif Kiek laiko taviske taip kalbejo?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Šiandien važiuojam svertis ir matuotis smile.gif
Ryte, keičiant sauskelnes, mažiukė atrado savo pėdas, taip įdėmiai žiūrėjo ir buvo pasičiupus vieną rankute biggrin.gif Tuoj ir į burną eis matyt biggrin.gif Vakar vakare labai intensyviai vieną žaislą čiulpė ir dar kumštį, po to pamačiau truputį kraujo seilėse. Kažin galėjo ji dantenas bečiulpdama susižeist? g.gif Bet neverkė, buvo linksma.
Atsakyti
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 11, 11:06)
O pagalvėlę tik dukrytė nešioja, man jos nereikia  mirksiukas.gif  Nustatė vieno klubo displaziją.

Cia kai pas ortopeda buvot su seimos gyd siuntimu nustate? ar privaciai ejot? g.gif
Papildyta:
QUOTE(puuupi @ 2015 05 11, 13:53)
Musu migdukas - paprastas merliukas biggrin.gif suima ranka ir per veida sau tapsnoja, jau tada zinau,kad vaikas miegucio nori.
Is zaislu dabar einamiausi - lavinimo kilimelis su visom savo muzikytem ir medziagine knygele traskanciais "puslapiais" su visokiom uodegelem biggrin.gif

O valgyt dazniau nenori nuo merliuko pieno kvapo?
O knygele jau tokiam laikui ptitaikyta ar cia siaip? g.gif
Papildyta:
QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 12, 08:01)
Labas rytas  smile.gif
Šiandien važiuojam svertis ir matuotis  smile.gif 
Ryte, keičiant sauskelnes, mažiukė atrado savo pėdas, taip įdėmiai žiūrėjo ir buvo pasičiupus vieną rankute  biggrin.gif  Tuoj ir į burną eis matyt  biggrin.gif  Vakar vakare labai intensyviai vieną žaislą čiulpė ir dar kumštį, po to pamačiau truputį kraujo seilėse. Kažin galėjo ji dantenas bečiulpdama susižeist?  g.gif Bet neverkė, buvo linksma.

Kaip fainiai wub.gif kada mazdaug atranda kojytes siaip pagal vadoveli? lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, retai beuzsuku bet kaip uzsuku viska saziningai perskaitau.. rolleyes.gif
Pinkusyte, o jusu nesiunte??? Man rodos visus siuncia pas ortopeda apziurai.. mes jau antra karta eisim pasitikrinimui ax.gif

Maniskiui, dar tolokai iki tol kol koja isides i burna. Vakar mankstinau biskuti tai nelabai jam patiko..
Mums po menesio mankstos prasides.. ax.gif

Amelita, man irgi zinok poreikis valgymui didelis anksciau taip niekad nebuvo, nu db pavalgai ir vel valgyt nori.. tikiuosiu kaip nustosiu maitint nebereikes tiek daug valgyt.. biggrin.gif nes tada reikes naujo garderobo biggrin.gif Bet kaip keista vistiek turbur ciobreliu arbata nedaznai gerdavai, o taip stipriai alergizuodavo??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 12 gegužės 2015 - 09:50
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 11, 15:59)
Kad tavo žodžiai Dievui i ausį  4u.gif Maniskis tikrai baisinis tarskaliukas varo sakiniais abiem kalbom, kartais prašau, kad patyletu 2 minutes  biggrin.gif , bet va žodžiu issireiskimam kartais trūksta. Bet įdomiausia kad sumikcioja tik pirmo žodžio pirma skiemeni, paskui kalba normaliai  g.gif Kiek laiko taviske taip kalbejo?

musiske irgi pirmo zodzio pirma skiemeni kartodavo biggrin.gif neilgai, mazum kokius pora menesiu ir strigo, net neatsimenu nes kai issaiskinau kame reikalas nustojau stresuot tai net ir nezinau ribos kada nustojo biggrin.gif nepastebejau turbut biggrin.gif bet ji didesne uz taviski buvo, palei 3 metukus ar 2.5 Jauciu ner taisykles kiek tai gali testis.Taviskis visai mazutis dar palyginus o jau tiek sneka! nedyvai kad stringa vaikui.
Atsakyti