Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(sodo_spalvos @ 2015 05 06, 08:15)
Labas rytas,
bent literatūroj rašo, kad kūdikiai auga šuoliais

Aciu 4u.gif ramiau...tai reiskia,jei praeita men priaugpm virs kilogramo-tai si men gali buti ir minimum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 06, 13:21)
Aciu  4u.gif ramiau...tai reiskia,jei praeita men priaugpm virs kilogramo-tai si men gali buti ir minimum?  g.gif



Vaikai juk neauga visa gyvenima po 1 kg i men. smile.gif Is pradziu jie paauga, apie 1 kg i men, paskui jau apie 400-500 gr per menesi.
Atsakyti
Mes per pirma menesi 800 gr. o per antra 1.5 kg ir 5.5 cm.. isaugo visus drabuzius mano bernuzelis, auga kaip ant mieliu... 4u.gif
Atsakyti
Ir maniskis auga kaip ant mieliu smile.gif Visi gyd sako, kad atrodo kaip 4 men.
Atsakyti
QUOTE(Rutinaldija @ 2015 05 06, 11:04)
Aš ir kas 3h, jau kartais ir ilgiau pratempiam, jei prieš valgymo metą užmiega smile.gif Tik va maniškis pavalgo per 10-15 min. Tik jei užsimiegojęs būna, tai pusvalandį valgo, bet ne ilgiau. Tai va įdomu, ar normalu, kad taip greit maniškis pavalgo? Kai į apžiūras tik kas mėnesį reikia eit, tai nežinau, ar pakankamai priaugsim per šį mėnesį.  g.gif
Aš ir norėčiau prisijungt FB, nes čia visai jau niekas nesilanko sad.gif

O isbuna tiek tevalges min 3 val? Mes rai ne,jei trumpai valgom...
Mazai kas lankos,bet man cia patinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 05 06, 12:43)
Vaikai juk neauga visa gyvenima po 1 kg i men. smile.gif Is pradziu jie paauga, apie 1 kg i men, paskui jau apie 400-500 gr per menesi.

Nu tai kad tiek net namines nerodo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 05 06, 12:53)
Mes per pirma menesi 800 gr. o per antra 1.5 kg ir 5.5 cm.. isaugo visus drabuzius mano bernuzelis, auga kaip ant mieliu... 4u.gif

Puiku thumbup.gif pati maitini?

Mamos,per MM gavau ne ta ka uzsisakiau,t.y.su demem,skyle ir pan. Ar teko susidurt,jei pardaveja neins i kalbas del grazinimo...kas tada? Patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 06, 20:15)

Nu tai kad tiek net namines nerodo  verysad.gif





Visi vaikai skirtingi. Normalu priaugti ir po maziau. O kiek rodo pagal tave namines svarstykles? Juk jos gali buti netikslios.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 06, 11:24)
Lankomes ir cia smile.gif Man FB daug laiko atimtu. O, kai namie 3 vaikai, to laiko nera daug.


Labas rytas smile.gif
Aš taip pat tik čia lankausi, FB tikriausiai reiktų foto rodytis, aš nelabai linkusi ax.gif Savo galiu, bet vaiko foto nenorėčiau į tinklą kelt.
Mano gražuolė šiandien 1.30 ištriūbino 200 ml, kai paprastai būna 130. Tai valgyt užsimanė tik 7 ryto smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 06, 20:56)
Visi vaikai skirtingi. Normalu priaugti ir po maziau. O kiek rodo pagal tave namines svarstykles? Juk jos gali buti netikslios.

-100 g net verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 07, 08:43)
-100 g net  verysad.gif


Nusiramink gal tavo svarstykles nesamones rodo. Vaikelio sauskelnes buna pilnos
? Kaip jis valgo, buna ramus? MIega gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 07 gegužės 2015 - 07:48
QUOTE(Amelita @ 2015 05 07, 07:47)
Nusiramink gal tavo svarstykles nesamones rodo. Vaikelio sauskelnes buna pilnos
? Kaip jis valgo, buna ramus? MIega gerai?

Tai praeita karta sutapo pan su gyd.
As pati pasisveriu,o po to su vaiku kartu pries maudynes nuoguciu...miega po lauko 4-6 val,valgymo kartais nesulaukia tu 3 val., maitinu kartais is abieju,nes nenori mikstos kruties beimt po kokia 20 min. Tai va...
Atsakyti
QUOTE(Indrula @ 2015 05 06, 08:25)
Sveikos, mamos! Noreciau ir as prisijungti prie jusu burio,  pradejom dinamine manksta daryt. Nuo trecio menesio planuoju i baseina vazinet, labai patinka jam vandenukas.

Sveika prisijungus! Ar pirmas vaikelis? Koks miestas? Pas ką lankot dinamines mankštas ir kaip reaguoja mažiukas? Man tai visad baisu žiūrėti kaip jos daromos biggrin.gif

QUOTE(multiplex @ 2015 05 06, 08:35)
sveikos, vasarinuku mamos smile.gif
ar dar priimat nauju nariu?  nors mes kovinukai (2 d.) , bet laukem vasari, tai paskaitinedavau jus slaptai smile.gif kaip suprantu pagrinde bendraujate fb..man patogiau fb bendrauti,bet ar is karto priimate naujus narius? smile.gif

Sveika prisijungus! Ar pirmas vaikelis? Koks miestas?
Deja į FB priimsim, kai truputį pabemdrausi wink.gif vis dėlto ten jau rodomės šiel tiek atviriau.. Aš pvz., ,čia netnvaikučio vardo nesakiau smile.gif

QUOTE(Rutinaldija @ 2015 05 06, 11:04)
Aš ir norėčiau prisijungt FB, nes čia visai jau niekas nesilanko sad.gif

Parašyk man į až, jei nori prisijungti į FB smile.gif

Keistu metu mano zuikis atsikėlė cool.gif ber valgydamas dar į pampersą prikrovė, tai matyt taip reikėjo biggrin.gif buvo dieną nedaręs..
Atsakyti