Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

Amelita , pas kokį ortopedą buvot Karolinišių poliklinikoje? Ar iš karto echo daro? Kaip įspūdžiai?
Atsakyti
Turiu galvosuki g.gif kaip gali svoris neaugti per 3 sav
,o drabuziai mazi,tysta i ugi,zandukai dideli.pieno truksta? Miega po 6 val nakti,sisioja daug,pampiai 6 yra.
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 05, 16:27)
Turiu galvosuki  g.gif kaip gali svoris neaugti per 3 sav
,o drabuziai mazi,tysta i ugi,zandukai dideli.pieno truksta? Miega po 6 val nakti,sisioja daug,pampiai 6 yra.

Tai gal į ūgį auga, o ne svorį? biggrin.gif

Buvom ir mes šian TA - 6490g ir 63 cm smile.gif per mėnesį nepilni 700g smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 05, 19:41)
Tai gal į ūgį auga, o ne svorį? biggrin.gif

Buvom ir mes šian TA - 6490g ir 63 cm smile.gif per mėnesį nepilni 700g smile.gif

Puiku thumbup.gif nu kaip cia mums bus? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 05, 17:01)
Amelita , pas kokį ortopedą buvot Karolinišių poliklinikoje? Ar iš karto echo daro? Kaip įspūdžiai?



Labas. Buvome pas vyruka Jasiukeviciu Mindauga. Dare echoskopija. Visa apziura uztruko 8 minutes. Ispudziai normalus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 05 05, 21:18)
Labas. Buvome pas vyruka Jasiukeviciu Mindauga. Dare echoskopija. Visa apziura uztruko 8 minutes. Ispudziai normalus. smile.gif

Bet iš karto vietoje padarė echo?
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 05 05, 22:43)
Bet iš karto vietoje padarė echo?


Taip. Lyg 257 kabinete.
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 05, 20:57)
Puiku  thumbup.gif nu kaip cia mums bus?  doh.gif


Labas rytas,
bent literatūroj rašo, kad kūdikiai auga šuoliais
Atsakyti
Sveikos, mamos! Noreciau ir as prisijungti prie jusu burio, vis paskaitineju apie bendrus dziaugsmus ir rupescius.
Sunelis Oliveris gime vasario 15 d., 3860 g., 56 cm. Gimdziau VGN pas Bozena ir Skleriu. Maitinu pati, pieno uztenka. Per pirma menesi vyras priaugo 1 kg, per antra 1,2 kg, ugis dvieju menesiu buvo 62 cm. 18 diena vel eisim i TA, idomu kokie trecio menesio pasiekimai smile.gif
Dienos metu valgo kas kelias valandas, nakti kelias du arba tris kartus, apsiformina per 10-15 min ir parpia toliau.
Masaziuka toki kazkoki darom patys bei pries kokias 3 savaites pradejom dinamine manksta daryt. Nuo trecio menesio planuoju i baseina vazinet, labai patinka jam vandenukas.
Atsakyti
sveikos, vasarinuku mamos smile.gif
ar dar priimat nauju nariu? nors mes kovinukai (2 d.) , bet laukem vasari, tai paskaitinedavau jus slaptai smile.gif kaip suprantu pagrinde bendraujate fb..man patogiau fb bendrauti,bet ar is karto priimate naujus narius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 05, 13:03)

Ne dazniau kaip kas tris val.  ax.gif
Pavalgom per 30 min,buna ir iki val.


Aš ir kas 3h, jau kartais ir ilgiau pratempiam, jei prieš valgymo metą užmiega smile.gif Tik va maniškis pavalgo per 10-15 min. Tik jei užsimiegojęs būna, tai pusvalandį valgo, bet ne ilgiau. Tai va įdomu, ar normalu, kad taip greit maniškis pavalgo? Kai į apžiūras tik kas mėnesį reikia eit, tai nežinau, ar pakankamai priaugsim per šį mėnesį. g.gif

QUOTE(multiplex @ 2015 05 06, 09:35)
sveikos, vasarinuku mamos smile.gif
ar dar priimat nauju nariu?  nors mes kovinukai (2 d.) , bet laukem vasari, tai paskaitinedavau jus slaptai smile.gif kaip suprantu pagrinde bendraujate fb..man patogiau fb bendrauti,bet ar is karto priimate naujus narius? smile.gif


Aš ir norėčiau prisijungt FB, nes čia visai jau niekas nesilanko sad.gif
Atsakyti
Lankomes ir cia smile.gif Man FB daug laiko atimtu. O, kai namie 3 vaikai, to laiko nera daug.
Atsakyti