Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

QUOTE(bellizimo @ 2015 05 01, 00:09)
aize, ir už ką tau čia taip gerai?  lotuliukas.gif aš džiaugiuosi, kai tik du kartus atsikelia.. unsure.gif

nežinau biggrin.gif nors čia pasisekė biggrin.gif mano ir dičkė tokia pat buvo, naktį pradėjo anksti išmiegoti, man kosmosas kai kokie metinukai ar dvimetukai dar keliasi naktim kokio pienelio gerti blink.gif Bet mažoji dieną atsiima užtat doh.gif Ir soskės neima, tai soskino šiandien vakare kol įmigo doh.gif
Atsakyti
labas rytas,tikrai kad pasiseke.mano panele uzmigo apie 22,kelesi 3,i po to 5,ir taip apsivare visa,teko maudyt,rubus dar isploviau,zodziu linksma doh.gif
Atsakyti
Labas rytas wink.gif mano mazasis jau pora naktu, uzmiega 22-23val atsikelia 7-8 bigsmile.gif buna kartais dar 6 prabunda pavalgo ir toliau miegot smile.gif
Atsakyti
O maniskis lovytej daugiausiai 3,5 val ismiegojes yra, lovoj šalia manes parpia be problemu, pavalgo žinoma pro reta ir toliau miega. Man panašu, kad jam vienam miegoti per šalta unsure.gif
Atsakyti
As tai negaliu atsidziaugt, kad musiskis dabar jau pats lovytej net ir uzmiega. Padedu nurimusi ir uzparpia. Beeet, tik naktiniam miegui. Diena lovytej palikt miegot labai retai iseina, o va laukeeee.... tuoj visa diena pramiegos jau biggrin.gif Reiks eit zadint, bet namus kuopiau, tai noriu penkminutes ramios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 04 30, 16:50)
Mažoji šiąnakt išmiegojo nuo kažkur 22val iki 9val ryto biggrin.gif Papuliai iki dabar neatsigauna, jau džiaugiuosi, kad dažniau valgo biggrin.gif
Man tas pats g.gif Bet ir skauda kartais darant, tai jau einu kai visai prispiria reikalas blush2.gif

Ir ka darai? Zvakutes gal kokias naudoji? g.gif
O tai nezadi,kad toks tarpas gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 01, 14:29)
O maniskis lovytej daugiausiai 3,5 val ismiegojes yra, lovoj šalia manes parpia be problemu, pavalgo žinoma pro reta ir toliau miega. Man panašu, kad jam vienam miegoti per šalta  unsure.gif

Mes irgi lovytej reti sveciai doh.gif
Atsakyti
Mano grozis ismiegojo lovytej nuo 11.30 iki 5.30 bigsmile.gif clap_1.gif yahoo.gif Paskui jau pati su pilnais (.) selinau aplink lovyte, kad pamaitinti biggrin.gif

Laba diena, pas mus lyja ant miego traukia. Taip jau norisi vasaros wub.gif
Atsakyti
Šiandien mažei 3mėn bigsmile.gif wub.gif Finksės dukrytei bendradienei 4u.gif

QUOTE(Pinkusyte @ 2015 05 01, 19:22)
Ir ka darai? Zvakutes gal kokias naudoji?  g.gif
O tai nezadi,kad toks tarpas gaunasi?

Nieko nedarau šiaip...
Nežadinu? Ne schmoll.gif Jei miega, tegul miega biggrin.gif Aš irgi miegu biggrin.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 05 02, 13:24)
Mano grozis ismiegojo lovytej nuo 11.30 iki 5.30  bigsmile.gif  clap_1.gif  yahoo.gif Paskui jau pati su pilnais (.) selinau aplink lovyte, kad pamaitinti  biggrin.gif

thumbup.gif
aš irgi apie 6 prabundu ir pasiimu, net jei neprašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 05 02, 12:42)
Šiandien mažei 3mėn bigsmile.gif  wub.gif Finksės dukrytei bendradienei 4u.gif
Nieko nedarau šiaip...
Nežadinu? Ne schmoll.gif Jei miega, tegul miega biggrin.gif Aš irgi miegu biggrin.gif
thumbup.gif
aš irgi apie 6 prabundu ir pasiimu, net jei neprašo biggrin.gif

Su trim 4u.gif bet pastebejai,kad po to dazniau nori valgyt po tokios pertraukos? g.gif

Mamos,kas daretes masazus! Kiek kartu pasidaret? Ar verke per masaza ir ka daret? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 05 02, 13:42)
Šiandien mažei 3mėn bigsmile.gif  wub.gif Finksės dukrytei bendradienei

Su menesiadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir finkses mazylei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Aize, sveikinu su ketvirčiu metų! 4u.gif


QUOTE(bellizimo @ 2015 04 30, 23:09)
džiaugiuosi, kai tik du kartus atsikelia.. unsure.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi džiaugiuosi, kad mano šitas vaikas nerealiai ramus, dažniausiai keliasi TIK 2 kartus. biggrin.gif
Kadangi turėjau vaikų ir su 5, o kartais ir 7-8 pabudimais per naktį, tai man čia šventė.
Visi dalykai yra santykiniai...
Atsakyti