Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Lionesss @ 2015 05 26, 11:48)
pas mane abu koviniai ir labai vieningi pasidaro, kada priesas akyratyje hihihi.gif

O šiaip, kai dviese, kuris vadas? biggrin.gif Pas mus tai vadas, lyderis ir karūnuota persona neabejotinai Kuzys. O Lotas į valdžią žiūri kaip tikras lietuvis - klauso arba ne biggrin.gif Valdžia taiko sankcijas, o Lotas išsigąsta arba randa kitą skylę biggrin.gif Valdžiai palikus šiltą vietą, ji mikliai užimama, o grįžusiam pareiškiama, kad *** dabar demokratija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 10:52)
O šiaip, kai dviese, kuris vadas? biggrin.gif Pas mus tai vadas, lyderis ir karūnuota persona neabejotinai Kuzys. O Lotas į valdžią žiūri kaip tikras lietuvis - klauso arba ne biggrin.gif Valdžia taiko sankcijas, o Lotas išsigąsta arba randa kitą skylę biggrin.gif Valdžiai palikus šiltą vietą, ji mikliai užimama, o grįžusiam pareiškiama, kad *** dabar demokratija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Jie pas mane kaip ir apylygiai 4u.gif nera lyderio. Viena karta viens aktyvesnis, kita kits. Kovoj irgi, tai viens pasiduoda, tai kits. Pavydus tik Pikacius labai, ko Dodzyje nera 4u.gif
Atsakyti
bereikalo pergyvenau,kad katinas,mazai laka vandens.Ipratus as prie juros kiaulyciu,kad daug vandens reik,tai taip ir prisimasciau,kad mazai katei vandens,o pasirodo viskas ok.
Smagi laksto po namus,lovoje pataluose miega.
Labai sauniai daro i dezute.Prisipirkom triju rusiu kraigo,bet net ir silikoninis biski dulka,o visai nesinori,kad Aja dulpese kapstytusi
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 26, 09:21)
Va radau Vilniuje. Ir labai keista, kad kaina kazkokia mazoka. TIk labai bijau, kad po RC nees jie to VIrbaco sad.gif ale surizikuosiu.

Gal gali nuoroda imesti blush2.gif , idomu kaina, gal gi labiau apsimoka nei Klp pirkti g.gif

QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 10:17)
Buvau temą pametus smile.gif Ateinu, o čia, žiūriu, įdomių variantų jau atsiradę... Nu, škia, nieks neapsaugotas biggrin.gif

Mes gyvenam gerai, atidarėm pliažinį sezoną, tik kad šiandien nepliažinė diena. Ėdam dabar šitą: https://www.pet24.lt...en-egg-begrudis

Paskui gal vėl grįšim prie virbac...

Noa, kodel maisteli pakeitet? Nes as ka bekeisciau visvien prie Virbac gryztu doh.gif

QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 11:33)
Tai korniai ne nauja veislė irnesakyk.gif

lotuliukas.gif Isivaizduoju karingaji Kuzi lotuliukas.gif , matai koks tvarkdarys thumbup.gif

O siaip maniskis tai velnias zino koks katinas, ar kornish reksas ar kornish tipo g.gif , gi jis parinktinukas smile.gif , bet kailio yra daug, bet jis toks kazkoks.... kaip kaliause biggrin.gif , (o va pvz. drauges katyte yra kornish rex tipo, o kailis...omg...kokio grozio g.gif)
Ir ryzas yra nedraugiskas kitiems gyvuneliams. Apiburnojo kaimynes juru kiaulyte, kaimynes katina puole snypsdamas bet daugiau veiksmu nebuvo, nuo drauges suns, tiesa, pabega bet snypscia ir burnojasi nuo dviaukstes lovos biggrin.gif Asocialas.
O as va , tarp kitko papasakosiu ...Zodz... netycia susipazinau su tokia moterim ir apsilankeme pas ja namie. Ji augina 4 dono sfinkso tipo katinus ( t.y ten 2 katinai ir 2 katytes, viena besilaukianti, zodz toks keistas kratinys), katinai nupuosti ir nuglostyti, bet.... nu negalejau as visa viesnages laika atsikratyti kazkokio keisto siaubingo jausmo kad tie katinai yra kazkokie defektuoti doh.gif , visa laika ji pasakojo kaip beprotiskai juos myli ir etc., ausys ir akys katuliu atskira tema, siaubas ir kosmaras, akys uzpuliavusios, ausyse juoda.... atsargiai paklausiau kodel, tai pasake kad tokia veisle doh.gif Patys jie kazkokie sukrype, net nemoku dorai paaiskinti unsure.gif Visi pirkti internete, nes gi dokai tik popierius, nieko nereiskia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cinnamoon: 27 gegužės 2015 - 09:10
QUOTE(cinnamoon @ 2015 05 27, 09:07)
Gal gali nuoroda imesti  blush2.gif , idomu kaina, gal gi labiau apsimoka nei Klp pirkti g.gif
Noa, kodel maisteli pakeitet? Nes as ka bekeisciau visvien prie Virbac gryztu  doh.gif
lotuliukas.gif Isivaizduoju karingaji Kuzi lotuliukas.gif , matai koks tvarkdarys  thumbup.gif



http://www.vetvila.l...otuve/46-virbac
Mano ryzi vakar spjaude VIrbac. Maciau, kaip issirinkineja RC, o kai papuola Virbac grudelis isspjauna. Labai priekaistaujanciu zvilgsniu vakare sulaukiau. Bet man dzin, sikart nenusileisiu, valgys Virbac schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(cinnamoon @ 2015 05 27, 09:07)
ausys ir akys katuliu atskira tema, siaubas ir kosmaras, akys uzpuliavusios, ausyse juoda.... atsargiai paklausiau kodel, tai pasake kad tokia veisle  doh.gif Patys jie kazkokie sukrype, net nemoku dorai paaiskinti unsure.gif  Visi pirkti internete, nes gi dokai tik popierius, nieko nereiskia.

Na, pas mano viena pazistama tas variantas su sfinksais doh.gif tik akys nepuliuoja. Irgi man buvo keista, kaip taip katinui ausu neisvalyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamoon @ 2015 05 27, 10:07)
bet.... nu negalejau as visa viesnages laika atsikratyti kazkokio keisto siaubingo jausmo kad tie katinai yra kazkokie defektuoti doh.gif , visa laika ji pasakojo kaip beprotiskai juos myli ir etc., ausys ir akys katuliu atskira tema, siaubas ir kosmaras, akys uzpuliavusios, ausyse juoda.... atsargiai paklausiau kodel, tai pasake kad tokia veisle  doh.gif Patys jie kazkokie sukrype, net nemoku dorai paaiskinti unsure.gif  Visi pirkti internete, nes gi dokai tik popierius, nieko nereiskia.

Irgi nustebčiau unsure.gif Veislė ne veislė, bet neturi akys pūliuoti, jofana unsure.gif O ausis tai irgi išvalyti galima, pagavai, išvalei unsure.gif Ne?

Aš kiek matau nedokumentinių gyvūnų - nebūtinai kornių, net nebūtinai kačių - tai jie savo išvaizda labai skiriasi. Vis viena jie ne tokie, kaip dokumentiniai - veisėjai nėra durni ar durnių ieškantys biggrin.gif Man korniai nedokumentiniai dažniausiai iškart matosi, iš tikro kad dokumento nereikia smile.gif Jei kailiukas ir geras, tai jau snukelis kaip paprasto katino, ir nosiukas neromėniškas, ir akys ausys mažesnės, ir sudėjimas ne kaip levretės, o arčiau paprasto katino...


Maistą pakeičiau todėl, kad virbac ar ne Virbac, Kuziui rudenį kailis subjuro. Galvoju, nafig, reikia gal pakaitaliot tam katinui. pakaitaliojau, radau šitą, kuris kailiui ne taip blogai. bet ir ne kažkaip gerai, jaučiu, imsim vėl virbac, jau seniai jo neėdėm biggrin.gif

QUOTE(Lionesss @ 2015 05 27, 12:11)
Na, pas mano viena pazistama tas variantas su sfinksais  doh.gif  tik akys nepuliuoja. Irgi man buvo keista, kaip taip katinui ausu neisvalyt  doh.gif

O tai ko jie, paršeliai, patys neišsivalo? Loto ausys visada idealios. O jei Kuzio neidealios, reiškiu pretenzijas Lotui - tai ar aš turiu jo tėvui ausis valyt? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 gegužės 2015 - 12:05
QUOTE(Noa @ 2015 05 27, 12:04)

O tai ko jie, paršeliai, patys neišsivalo? Loto ausys visada idealios. O jei Kuzio neidealios, reiškiu pretenzijas Lotui - tai ar aš turiu jo tėvui ausis valyt? biggrin.gif

Ten viena kate. Maniskiai tai issilaizo viens kitam wub.gif
Atsakyti
Na ka, grizus radau bliuda tuscia, ponai teikesi valgyti Virbac...kai pagalvoju, tokius ant whiskas reiktu menesi palaikyt doh.gif
Atsakyti
O gal jiems whiskas labai skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 27, 17:19)
O gal jiems whiskas labai skanu biggrin.gif

Tai kad ne biggrin.gif bandziau Friskies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 27, 17:17)
Na ka, grizus radau bliuda tuscia, ponai teikesi valgyti Virbac...kai pagalvoju, tokius ant whiskas reiktu menesi palaikyt  doh.gif

Ir estu jie ta whiskas apsiputodami, kaip vaikai cipsus. O friskies tai ne whiskas, cia, kaip estrela ir oho tongue.gif
Atsakyti
O žinok, mano katinai irgi whiskas ragavę biggrin.gif Buvom kažkur išvažiavę, o katinus palikom pas močiutę. Ir kokiu tai būdu neapskaičiavom ėdalo... Žo, jie viską suėdė, ir daugiau nėr. Močiutė liepė seneliui eit į parduotuvę ir parnešti geriausio ėdalo, kad katinėliams būtų super. O Kauno rajono parduotuvėj geriausias ėdalas - whiskas ir yra biggrin.gif

Nu ir ką, baisiai skaniai ėdė, būtent kaip vaikai čipsus biggrin.gif Per dvi dienas ir nepastipo biggrin.gif

Tai čia prieš porą metų vyko, kai dar močiutė gyva buvo dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 gegužės 2015 - 18:15