Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Bobos, ko čia dabar pešatės.

Smygolas dar mažas, gal apaugs. Arba apaugs pakeitus ėdalą. Devonams ten iš viso kažkaip viskas baisiai lėtai vyksta.

O su bedokumenčiais tai aišku, kad visko būna. Ir su dokumentiniais visko būna, bet su bedokumenčiais dažniau - gi yra skirtumas, kur veisėjas išmano savo darbą ir kur veisia ne dėl veislės pagerinimo, o dėl pinigų be jokio supratimo. Lygiai kaip ir bet kur kitur. Todėl turintys bedokumenčius paprastai nebekartoja, ima antrą jau dokumentinį. Kodėl - prirašyta belekiek, ir kiekvienas gali sau prisigooglint į sveikatą.

Žo, abi jūs teisios, ir baikit peštis ir viena kitą įžeidinėt.

Katinas, jei ne sfinksas, neturėtų būti be plaukų. Bet jei yra, tai džiaukitės. Užtai nesivelia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 gegužės 2015 - 09:59
Oho, cia netik garbaniai.bet panasu,kad ir sedejusiu seimininkiu pasitaiko.i O vaistu rimtai neisgerei,ane? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ok, temos senbuve, gal baigiam,jei uzeis noras pasisrutot yra tam az 4u.gif
Nebetersiam temutes wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2015 05 26, 09:59)
Oho, cia netik garbaniai.bet panasu,kad ir sedejusiu seimininkiu pasitaiko.i  O vaistu rimtai neisgerei,ane? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ok, temos senbuve, gal baigiam,jei uzeis noras pasisrutot yra tam az  4u.gif
Nebetersiam temutes wub.gif  wub.gif

Pasidomejau tamstos dalyvavimu kitose temose, tai nieko nuostabaus, visur megeja pasipesiot matau ir savo a'la "protinga" tona parodyt. Su zmogum, kuris sugeba nepazistamam zmogui siulyti vaistu isgerti ir sneketi net neverta, nuos siol busi tiesiog ignoruojama.
Beje, is istisu kalbu apie vaistus, galima spresti, kad pas tamsta tikrai kazkokiu problemu yra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 26 gegužės 2015 - 10:02
Cic, blin, bo kai ateis Kalėdų senis, liksit abi be dovanų!!!

Net nesupratau, ko čia taip aršiai ėstis dėl kačių pūkų. Nu blin, katės ne tik iš pūkų sudarytos. Jos daug turi detalių. taip aršiai galima peštis tik tada, jei kas nors nori pagrobti jūsų katę, kad ir be pūkų biggrin.gif

Jūs ėdatės dėl dokumentų, dėl kurių jūsų abiejų nuomonė sutampa. nes abi manot, kad reikia su, ir abi turit kates su dokumentais. Ar pastebėjot?
Ir abi manot, kad be pūkų negerai. Tai jūs gi tą patį manot!


Loto pūkams joks maistas nekenkia biggrin.gif Tik Kuzio kenkia. Lotui pofig. Tik jis ne plikas. Jo tik spalva juokinga smile.gif Šiaip jis aksominis, jo plaukelis yra trumpas, bet jis yra, normalaus tankumo, ne kaip pas žmogų ant rankos. Sport edition biggrin.gif

Na, taip oficialiai neturėtų būti, bet kad čia vienintelis jo minusas, ir gal net ne minusas, o pliusas biggrin.gif Priedas prie jo temperamento. O jau būdas pas jį - tai ir bobutei, ir kūdikiui, visus myli, tik galėtų mažiau bučiuotis su savo tarkiniu liežuviuku biggrin.gif

Esu sulaukus net prašymų Lotą parduoti, nes žmonės nori būtent tokio, ir neranda biggrin.gif Bet tai blin, lai nejuokina, savo katiną parduot. O su kuo aš tada miegosiu???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 gegužės 2015 - 10:13
QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 10:11)
Cic, blin, bo kai ateis Kalėdų senis, liksit abi be dovanų!!!



Nu ok ok , Noa biggrin.gif psio
Nusipirkau as Virbac lasisinio, jei neatauags Pikaciui plaukai, cigonui ant mesos parduosiu as ji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 10:11)


Esu sulaukus net prašymų Lotą parduoti, nes žmonės nori būtent tokio, ir neranda biggrin.gif Bet tai blin, lai nejuokina, savo katiną parduot. O su kuo aš tada miegosiu???

Nusipirksi pigesni, be dokumentu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 26, 11:16)
Nu ok ok , Noa  biggrin.gif  psio
Nusipirkau as Virbac lasisinio, jei neatauags Pikaciui plaukai, cigonui ant mesos parduosiu as ji  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Nusipirksi pigesni, be dokumentu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aha, ateitų pas tave čigonas su tokiu prašymu, tai kai duotum jam su šluota lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O žinok, jei rimtai, tai aš pagalvoju, kad vietoj savo katinų nenorėčiau išvis jokių kitų. Kai pagalvoji, kad jie ne amžini, toks siaubas apima - manau, negalėčiau kitų katinų turėti išvis. Kaip su šuniu buvo - turėjau, ir daugiau nebegaliu, man šunys labai patinka, bet načiort, jie gi numiršta... Tai man pasiūlyt parduot Lotą - jei bogu su šluota tokiems biggrin.gif

Aš neįsivaizduoju jo po kažkieno kito kaldra. Arba kažkas kitas atsikelia, o Lotas kažkam kitam rodo kelią į vonią... Neįsivaizduojama nesąmonė. Arba kažkam kitam lipa ant dešinio peties - pas mane visose maikėse ten po užsiūtą skylutę biggrin.gif nes nagus nukarpyt pamirštam biggrin.gif Kas mano maikes gadintų? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 gegužės 2015 - 10:22
QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 10:20)
Aha, ateitų pas tave čigonas su tokiu prašymu, tai kai duotum jam su šluota lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O žinok, jei rimtai, tai aš pagalvoju, kad vietoj savo katinų nenorėčiau išvis jokių kitų. Kai pagalvoji, kad jie ne amžini, toks siaubas apima - manau, negalėčiau kitų katinų turėti išvis. Kaip su šuniu buvo - turėjau, ir daugiau nebegaliu, man šunys labai patinka, bet načiort, jie gi numiršta... Tai man pasiūlyt parduot Lotą - jei bogu su šluota tokiems biggrin.gif

Jo, ypac kai sneka, kad naujos veisles ilgai negyvena. Plius maniskiai abu tokie klibantys doh.gif is ties, o laikas bega, jau 7-inti metai eina doh.gif atrodo vakar pirkau. Taciau toks gyvenimas, Noa, nieko nepadarysi. As tai visa gyvenima laikau katinus, bet sitie isties kazkokie ypatingi, nesakau, kad po ju nieko nenoresiu, bet stengiuosi net negalvot...jie man tokie pat brangus kaip vaikas ir atsirado visi beveik tuo pat metu, gal todel...
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 26, 11:23)
Jo, ypac kai sneka, kad naujos veisles ilgai negyvena. Plius maniskiai abu tokie klibantys  doh.gif  is ties, o laikas bega, jau 7-inti metai eina  doh.gif  atrodo vakar pirkau. Taciau toks gyvenimas, Noa, nieko nepadarysi. As tai visa gyvenima laikau katinus, bet sitie isties kazkokie ypatingi, nesakau, kad po ju nieko nenoresiu, bet stengiuosi net negalvot...jie man tokie pat brangus kaip vaikas ir atsirado visi beveik tuo pat metu, gal todel...

Tai korniai ne nauja veislė irnesakyk.gif Apie juos nieko tokio nesu girdėjus. Ale rimc, Kuziulis, pasirodo, gimęs 2010 metais! Kas klaustų, kiek jam metų, sakyčiau - trys, žinoma biggrin.gif O pasirodod, Kuziui 5, Lotui 4.

Cha cha. Turėjo jis užvakar įdomią patirtį - atvažiavo sesers mergaitės ir atsivežė šuniuką. Jorkšyrą. bedokumentinį, chi chi, bet ne tame esmė biggrin.gif Žo, didokas tas jų šuniukas, ne iš tų, kur gali palaikyt grobiu. Už Kuzį didesnis. Ir linksmas toks, lapkus, na kaip iš Garfildo, kur ciūcikai ciūcikai, kur tavo kultūra...

Tai Lotas į tą šunį pažiūrėjo kaip į šiukšlę. Tipo, na matai, kokių urodų ant svieto esama, bet man, atsiprašau, pliažas biggrin.gif Ir tik galvą pakreipė, bet nei pozą pakeitė, nei nuo palangės nulipo biggrin.gif

O va Kuzys susiparino. Nes jis namuose atsakingas ir Karalius, tai koks čia šūdvabalis jo valdose skandalina? Nu ir nusileido pažiūrėt, ir gerai apriaumojo. Šuo atšoko, ėmė lot. Kuzys nesitraukia. Šuo lenda, Kuzys siūlo į snukį, žodžiu ir veiksmiu biggrin.gif Šuo loja, Kuzys tupi bulkutės forma, bet nė žingsnelio atgal biggrin.gif Į jokias plunksmeles nereaguoja, kai priešas puola, ne metas žaisti.

Šuniui tokia įtampa santykiuose daėdė, ir jis išėjo į kitą kambarį. Tai ar Kuzys apsispakajino? nė velnio, nucimpino iš paskos biggrin.gif Šuo kitam kambary, ir Kuzius kitam kambary, stebi, priėjus rėkia ir duoda snukin biggrin.gif Laimė, šuva atšoka ir taip arti išvis nelenda biggrin.gif

Kai šuo išvažiavo, Kuzys pasijautė it laimėjęs karą ir buvo visas išdidus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 gegužės 2015 - 10:33
Maniskiai 46kg azijatuke nuolat uzkabineja,tik ileisk i vidu ir karo stovis.Sune nori draugaut,o tie snukin duoda,draugiskai,isvien berniukai eina.Sune juos apeina,gal vien rekimas atbaido.Rekia abu nesavais balsais,net man nejauku palieka.Sune ju neliecia,o va nesenai uzklydo i teritorija kazkoks laukinis katinas,tai galvojau perples jei pagaus unsure.gif Tas vargsas i medi,o Atyrau loja net drebedama.Suni i voljera ikisau,kad tas nabagas galetu begt sau.
Tai taip iseina nuolaidziauja mergina saviem katinam biggrin.gif ,arba galvoja,kad ten ne katinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 10:33)


Kai šuo išvažiavo, Kuzys pasijautė it laimėjęs karą ir buvo visas išdidus biggrin.gif

Pas mus buvo suva sveciuose, tai ryzi ede is jo bliudo, gere, miegojo jo guolyje ir dar gerai pavaike po pieva, esu kazkada foto dejusi lotuliukas.gif nagli tie katinai, ne tas zodis biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus išeina - Kuzys naglas, o Lotas ne. Bet jis nenaglas taip gudriai... Ko čia nervuotis, jei yra kovinis tata? biggrin.gif Aš mažiukas, aš durnelis, tata sutvarkys biggrin.gif Žo, man po šiai dienai neaišku, ar jis pavaldinys, ar pilkasis kardinolas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 gegužės 2015 - 10:44
QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 10:43)
O pas mus išeina - Kuzys naglas, o Lotas ne. Bet jis nenaglas taip gudriai... Ko čia nervuotis, jei yra kovinis tata? biggrin.gif Aš mažiukas, aš durnelis, tata sutvarkys biggrin.gif Žo, man po šiai dienai neaišku, ar jis pavaldinys, ar pilkasis kardinolas biggrin.gif

pas mane abu koviniai ir labai vieningi pasidaro, kada priesas akyratyje hihihi.gif
Atsakyti