Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Lionesss @ 2015 05 26, 07:37)
Kaunietes, kiek Kaune kainuoja VIRBAC ir kur jo yra pirkti? Gal kur internetinej prekyboj yra?


Kiek domėjausi pigiausiai Kaune maistas Rietavo gatvej.Nežinau kaip vadinas tiksliai,pagooglinkit,paklauskit. Turi ten visokio. Kol šėrėm Specifika tai 13 lt.nuo 3 kg.pakuotės taupydavosi.Aš net veisėjai vežiau pasiimdama savo kacių kokius 5 maišus.Tikrai niekur pigiau neradom. Kiti visi: Hills ,Orien ir t.t. 6 eur.kilogramas.Kiek pamenu lyg klausiau,nes temoj kažkas klausė,tai lyg sake turi ir Virbac. g.gif Tik vat su Specifika jie kažko susipyko-nebeprekiaus. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolecap: 26 gegužės 2015 - 08:09
QUOTE(karolecap @ 2015 05 26, 08:09)
Kiek domėjausi pigiausiai Kaune maistas Rietavo gatvej.Nežinau kaip vadinas tiksliai,pagooglinkit,paklauskit. Turi ten visokio. Kol šėrėm Specifika tai 13 lt.nuo 3 kg.pakuotės taupydavosi.Aš net veisėjai vežiau pasiimdama savo kacių kokius 5 maišus.Tikrai niekur pigiau neradom. Kiti visi: Hills ,Orien ir t.t. 6 eur.kilogramas.Kiek pamenu lyg klausiau,nes temoj kažkas klausė,tai lyg sake turi ir Virbac. g.gif  Tik vat su Specifika jie kažko susipyko-nebeprekiaus.  verysad.gif

Va radau Vilniuje. Ir labai keista, kad kaina kazkokia mazoka. TIk labai bijau, kad po RC nees jie to VIrbaco sad.gif ale surizikuosiu.
Atsakyti
O tai kam iš Vilniaus. Pasiskambinkit kur sakiau.Ten ir po 1 kg.sveria. Ir mažiau gal galima pabandymui. Man rodos, tikrai turės.
Atsakyti
QUOTE(karolecap @ 2015 05 26, 08:46)
O tai kam iš Vilniaus. Pasiskambinkit kur sakiau.Ten ir po 1 kg.sveria. Ir mažiau gal galima pabandymui. Man rodos, tikrai turės.

Tai, kad as is Vilniaus hihihi.gif tik anskciau cia labai brangus buvo, tai pirkdavau Kaune biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 26, 07:21)
Vaikas yra vaikas. Vaiku visokiu gimsta, vaikas neturi veisles. O katinas turi veisle, jis kornishrexas ir veisles ypatumas garbanotas kailis. Kiek esu macius dvarniagu, tai yra bedokumenciu, visu kailis prastas. O va veisliniu, tiesiogl puikios garbanos. Pati turiu toki ir anoki, todel zinau ka sakau. Prie ko cia meile ne meile, pas mane vienas be akies ir as ji dievinu. Jau uzkniso tos durnos kalbos apie bedokumenciu dailuma. Be dokumentu, ne jos kornish rexas. AS net nesakau, kad man antras kornishrexas, nes jis bekailis ir i ji nenesa. Tikras kornishrexas yra tik vienas. Gana cia jau spangt. Visada tylejau, del dokumentu, bet kai kuriu bukumui jau ribu nera.
NEsu maciusi parodoje kornio su lygiu kailiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif Pagooglino jinai mat, zinoma, nes google ismeta visu daugintoju skelbimus. Kuriuose "kosnishrexai" lygiu kailiu.
Cia kaip yra originalus trollbeads apyranke ir trollbeads tipo apyrankes, ta pati manau, apie bedokumenti katina. Kornish rex tipo katinas. Ir gincykites jus cia iki apsikakojimo. Pabresiu, pati auginu toki. Tik kita karta jei noresiu dvarniagos ir preiglaudos paimsiu. O ne 800 litu mokesiu.
Papildyta:

Taip, girdejau tai, bet maniskiai needa nieko apart vistienos RC. Kad juos kur...

Lioness,mano abu katinai yra devonreksai ir abu su dokais blink.gif ,kazka biski i sona pavarei lotuliukas.gif Ir da 800lt is kur istraukti blink.gif .Visas vezimas malku priskaldytas wub.gif
O korniai cia prie ko? Kur as rasiau apie korniu lygu kaili?
Neatleidziu tai va pasigyre,kad katulis be doku ir kailiniuotas bigsmile.gif .Matyt,ne is tos lovos siandien islipai,ale buna buna lotuliukas.gif
Gal pries putojant atiziau skaityk.pasiziurek pradziai kokie kailiu skirtumai devoneliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 26 gegužės 2015 - 09:03
QUOTE(Silvy @ 2015 05 26, 09:00)
Lioness,mano abu katinai yra devonreksai ir abu su dokais blink.gif ,kazka biski i sona pavarei lotuliukas.gif Ir da 800lt is kur istraukti blink.gif .Visas vezimas malku priskaldytas wub.gif
O korniai cia prie ko? Kur as rasiau apie korniu lygu kaili?
Neatleidziu tai va pasigyre,kad katulis be doku ir kailiniuotas  bigsmile.gif .Matyt,ne is tos lovos siandien islipai,ale buna buna  lotuliukas.gif
Gal pries putojant atiziau skaityk.pasiziurek pradziai kokie kailiu skirtumai devoneliu.

Apie devonus nieko nezinau. As apie kornius snekejau.
Papildyta:
Beje, nuotraukose visur kaciukai, o ne suaugusios kates. O pas mus mazus kiek zinau kailis dar buna lygus kai kada, paskui susigarbaniuoja.
Papildyta:
NU ziuriu veislynu foto niekur pliku nematau. NU niekur, parodykit jus man gal koki veislini, dalyvaujanti parodose plika, a??? Jei cia normalu. Kiek zinau juos net vertina pagal kaili. NU keistai kazkaip... doh.gif
Atsakyti
Buvau temą pametus smile.gif Ateinu, o čia, žiūriu, įdomių variantų jau atsiradę... Nu, škia, nieks neapsaugotas biggrin.gif

Mes gyvenam gerai, atidarėm pliažinį sezoną, tik kad šiandien nepliažinė diena. Ėdam dabar šitą: https://www.pet24.lt...en-egg-begrudis

Paskui gal vėl grįšim prie virbac...
Papildyta:
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 26, 10:12)
NU ziuriu veislynu foto niekur pliku nematau. NU niekur, parodykit jus man gal koki veislini, dalyvaujanti parodose plika, a??? Jei cia normalu. Kiek zinau juos net vertina pagal kaili. NU keistai kazkaip... doh.gif

Tai gal žmonės pliku vadiną tokį trumpaplaukį, kaip Lotas? O ne tikrai pliką, kur plaukų nėra? Jauni gali ir dalyvaut gal. Paskui apauga. Arba neapauga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 26, 09:17)


Tai gal žmonės pliku vadiną tokį trumpaplaukį, kaip Lotas? O ne tikrai pliką, kur plaukų nėra?  Jauni gali ir dalyvaut gal. Paskui apauga. Arba neapauga biggrin.gif

Mano Pikacius visiskai plikas. Tai koks jis kornis? As tai nurasiau viska tam, kad jis velnias zino is ko isveistas, kai be doku. Paskui draugai turejo irgi be doku, taip pat buvo plikas. Tai man atrodo tikrai susije. O jei numeta ir atauga veikiant tam tikrom salygom, tada jo, bet mano Pikacius kai nupliko taip ir su visu.
Atsakyti
Labai smagu as apie viena ,tu apie kita. Ir dar su kokiais sivedziojimais,kaip gruzinas,jej bogu lotuliukas.gif .Fraze is konteksto isimta ir putotis.Prie ko cia dokai? Dabar snekam ne apie bedokumencius,kas daros? del pikaciaus nzn,gal rimtai tata koks peterbaldas,gi sfinksai buna turi mizerno kailio,o paskui nuplinka iki tam tikro amziaus.Pas mane dokuose aiskiai parasyta kokios veisles atstovas.

Smygolas ne plikas,jo kailis trumpas,garbaneles perregimos.Bet tolygus jo kailis.Kojytes,uodega,paausiai garbanoti.
Plikas tai guminis,nepradesiu as cia doniuku ar kanaduku fotkiu kraut.

Kad tu nematei,nereiskia,kad nebuna.
Va Smygio sesuo ,jinai tokia kaip jis,tik vezline,bet kailiukas trumputis.Cia zinok po parodos bigsmile.gif
user posted image

Dar vienas,is veislyno.Matosi is arciau koks kailis,veiseja sake greiciausia toks ir liks,nors kas ten zino,gal suveses kada.Visi kiti garbanoti,o vienas toks.Rimtai gal pasiguglink.Be doku cia ju ir nemacius as,net nenumanau apie kokius tu cia pridaugintus trumpakailius rasinejai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 26 gegužės 2015 - 09:40
QUOTE(Silvy @ 2015 05 26, 09:28)
Labai smagu as apie viena ,tu apie kita. Ir dar su kokiais sivedziojimais,kaip gruzinas,jej bogu :l

Klausyk, proto bokste. Eik gal tu ilsetis jau...su savo parodinem katem.
Atsakyti
Aciu uz komplimenta
Vaistu siandien neisgerei? lotuliukas.gif
Namie aiskink kur kam ir su kuo eit,o cia giliai pabarabanu,tiek bent suvoki,ane?

Noa,o Lotui kailis nesuvesejo nuo lasisinio Virbac? As svarstau,kad reiks pereit,nes mes ant vieno sausiako ilgokai sedim,ziurineju kuo pakeist.



Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2015 05 26, 09:52)
Aciu uz komplimenta 
Vaistu siandien neisgerei? lotuliukas.gif
Namie aiskink kur kam ir su kuo eit,o cia giliai pabarabanu,tiek bent suvoki,ane?



Klasuyk, tu filtruok ka sneki apie vaistus ir t.t. kas tu cia tokia, kad gali ant manes vaziuoti? Viena yra diskusijos apie katinus, o kita asmeniskumai. Nei tu manes pazisti, kad cia galetum vaziuoti asmeniskai. AS jau daug metu sitoj temoj ir kazkokios pyndos naujos is kazkur atsiradusios su savom paniatkem man pabarabanu. Aisku tau?
Atsakyti