Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Mano seimyna smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras,
atsiprašau kad ne į temą, gal užvesite ant kelio iš kur devoniuka Lietuvoje nusipirkti? Ar visgi Latvijoje žvalgytis?
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 05 22, 21:02)
Jusu komentarai labai jau nepagrysti,nieko nezinot ir snekat.kate laiminga,soti ir priziureta.valgo pilna burna,yra veterinaro prieziuroje.zaidzia,laksto ir murkia.
Kas cia per iprotis yra burnoti ant kitu,nors nieko blogo nera daroma.

Afrika, jei katytė yra veterinaro priežiūroj, tai kodėl pas mus klausiat ar normalu, jog ji nenori lakti? Čia jau net eilinis žmogus, neauginantis jokio gyvūno gali pasakyti, kad nenormalu.
Kiek laiko ji jau pas jus? Kiek per dieną išlaka? Kokį maistelį valgo- sausiuką ar mėsytę? Jei valgo žalią mėsą, tuomet ir vandenuko išlaka mažiau, nes skysčių gauna kartu su mėsa. Paklauskit buvusių katytės šeimininkų, gal jie vandenuką kažkuo gardindavo, gal pienuku skiesdavo. O gal katytė pripratusi lakti iš krano tekantį vandenį
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2015 05 22, 20:17)
Mano seimyna smile.gif
user posted image


Cia devoniuke? O kodel be garbaneliu? unsure.gif
Atsakyti
Cia devoniukas-tikru tikriausias,yra garbaneliu ant uodegos,kojyciu,palei uzpakali lotuliukas.gif .
Atsakyti
As tai nebepagaunu, tai gali korniai ir devonai but ir be garbanu ir viskas tipo normaliai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2015 05 25, 18:14)
As tai nebepagaunu, tai gali korniai ir devonai but ir be garbanu ir viskas tipo normaliai? smile.gif

Nu aisku, kad nenormaliai. biggrin.gif tiesiog, jei skaitytumet apie veisle, ten parasyta, silpnas kailis. Buna nuplinka, ypac bedokumenciai.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 25, 19:43)
Nu aisku, kad nenormaliai.  biggrin.gif  tiesiog, jei skaitytumet apie veisle, ten parasyta, silpnas kailis. Buna nuplinka, ypac bedokumenciai.

Mano bedokumentis, bet vilna nesiskundzia smile.gif Gi puse grozio netenka be tu garbanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 25, 19:43)
Nu aisku, kad nenormaliai.  biggrin.gif  tiesiog, jei skaitytumet apie veisle, ten parasyta, silpnas kailis. Buna nuplinka, ypac bedokumenciai.

Nenupliko Smygolas,jis toks ir buvo,jo tolygiai trumpas kailis,pliku demiu nera. Buna ir dokumentiniu ivairiu,vat paguglint uztenka ir pasimato ivairiu devoniuku,nzn kaip su korniais.Tikrai neretas reiskinys,kad devonas be garbanu,kaikur rasoma,kad iki dvieju metu apzelia,vat maniskis dar neapzele,nors du sukakojo. Kiti ir lieka tokie,apie nuplikimus nzn beveik(nors interneto platybese macius esu su plikais lopais).Koks yra toki auginam ir labai mylim, nu ir grozimes juo. Cia mazdaug panasiai,kad tavo vaikas atlepausis,but su prigludusiom ausim,tai per pus graziau isrodytu doh.gif.Zodziu,gal kartais geriau protingai patylet.
Siaip tau turim ir garbanota - Leopolda, jis kailiu nesiskundzia,tik papilve truputi sviecia... Smygolas ir tos pacios vados jo sesuo neturi kailio veslaus,bet jie nera pliki bigsmile.gif .
Sesuo kergiama yra,parodoj labai gerus ivertinimus gavus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 25 gegužės 2015 - 22:10
Labas smile.gif noriu pasisakyti dėl kornišiukų nuplikimo. Mano katytei ši problema išsisprendė visiškai išbraukus iš raciono vištieną. Betkokiam pavidale. Ir net jei pvz. ant pakuotės maisto rašo, kad maistas su ėriena, reikia skaityt sudėtį, nes vistiek gali būti pridėta keli procentai vištienos. Tai dabar valgom sausiukus su lašiša, konservukai be vištienos, jautiena, ir turim gražias garbanėles.
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2015 05 25, 20:00)
doh.gif.Zodziu,gal kartais geriau protingai patylet.


Vaikas yra vaikas. Vaiku visokiu gimsta, vaikas neturi veisles. O katinas turi veisle, jis kornishrexas ir veisles ypatumas garbanotas kailis. Kiek esu macius dvarniagu, tai yra bedokumenciu, visu kailis prastas. O va veisliniu, tiesiogl puikios garbanos. Pati turiu toki ir anoki, todel zinau ka sakau. Prie ko cia meile ne meile, pas mane vienas be akies ir as ji dievinu. Jau uzkniso tos durnos kalbos apie bedokumenciu dailuma. Be dokumentu, ne jos kornish rexas. AS net nesakau, kad man antras kornishrexas, nes jis bekailis ir i ji nenesa. Tikras kornishrexas yra tik vienas. Gana cia jau spangt. Visada tylejau, del dokumentu, bet kai kuriu bukumui jau ribu nera.
NEsu maciusi parodoje kornio su lygiu kailiu doh.gif doh.gif doh.gif Pagooglino jinai mat, zinoma, nes google ismeta visu daugintoju skelbimus. Kuriuose "kosnishrexai" lygiu kailiu.
Cia kaip yra originalus trollbeads apyranke ir trollbeads tipo apyrankes, ta pati manau, apie bedokumenti katina. Kornish rex tipo katinas. Ir gincykites jus cia iki apsikakojimo. Pabresiu, pati auginu toki. Tik kita karta jei noresiu dvarniagos ir preiglaudos paimsiu. O ne 800 litu mokesiu.
Papildyta:
QUOTE(Elniukas @ 2015 05 25, 22:50)
Labas smile.gif noriu pasisakyti dėl kornišiukų nuplikimo. Mano katytei ši problema išsisprendė visiškai išbraukus iš raciono vištieną. Betkokiam pavidale. Ir net jei pvz. ant pakuotės maisto rašo, kad maistas su ėriena, reikia skaityt sudėtį, nes vistiek gali būti pridėta keli procentai vištienos. Tai dabar valgom sausiukus su lašiša, konservukai be vištienos, jautiena, ir turim gražias garbanėles.

Taip, girdejau tai, bet maniskiai needa nieko apart vistienos RC. Kad juos kur...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 26 gegužės 2015 - 07:29
Kaunietes, kiek Kaune kainuoja VIRBAC ir kur jo yra pirkti? Gal kur internetinej prekyboj yra?
Atsakyti