Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Laba 4u.gif
apie maistus blink.gif pas mane trys, vis laika buvo kad vienam tinka dviem ne. Isbandem kruva. Nu nepatikesit visiem tiko tiko Josera biggrin.gif . Galiu pasakyt kas netiko almo nature, hiils, RC, animonada,virbac, brit, aplvsas,acana. Specifik geras, bet kaina kramtosi blush2.gif dabar josera velniskai isbrango, gaudavau tiesiai is platintoju , buvo apie 30 siai dienai 39 10 kg. mislinu is vokieciu iams ar sanabele bandyt kaina apie 35.
Mano Gyzmutis labai serga itaria vezi, svoris per pus nukrito, biocheminis blogas, hemoglobinas tragiskas, visi rankas nuleido as dar ne.Uztenka kad Elviuko netekau.
Atsakyti
QUOTE(black_berry @ 2017 02 05, 11:36)
Sveikos gerbiamos garbanotuju myletojos!
Aatejo ir mano laikas.. prigavau save googlinant katinu veisles.. ziurint youtube video ect. Noriu kaciuko! Jau pora menesiu stebiu skelbiu.lt.. tiknesenai suzinojau kad geri veislynai nieko ten nededa verysad.gif
Kaip man rasti Devon Rexa?
Aciu smile.gif


Sveiki. Susisiekite tiesiogiai su veislynu. Netolimajame uzsienyje irgi buna, beto, jie i kai kaciu parodas atvyksta karts nuo karto. O jei norite be dokumentu-karta metuose ar net reciau buna skelbimas.
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2017 03 03, 19:44)
Mano Gyzmutis labai serga

Ojetus... O kiek jau jam? Iš ko pastebėjai, kad negerai?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2017 03 05, 21:44)
Ojetus... O kiek jau jam? Iš ko pastebėjai, kad negerai?

vasaro 9 suėjo 10 wub.gif na jis pas mane toks landūnas gi lenda kur šilta ir vis bronchitą pasigqaudavo. O paskutiniu metu pradėjo nei tai kosėt nei tai krenkšt, taip keistokai. Gydė antibais savaitė vaistai, gerai savaitė be vėl krenkštimas. Ir va taip po trečio karto atgulė vaikas. Tas trečia kartas du antibai vienu kartu, enroksilis ir duplocilinas . Grįžau iš Alytaus guli, aš pastabi saviškius iš kart pastebiu. Pasidarėm biocheminį pypec su tokiais tyrimais turėjo būt miręs. Bet as gi trenkta biggrin.gif griebiausi už šiaudo, vitaminai, geležis ir dar tetraciklinas. Šiai dienai mums daug geriau, jau vaikštom, aišku kauliukai barrška, bet jau ne taip
Atsakyti
Vargšas mažas Gyzmutis, gal dar jis ne visas gyvybes išeikvojo su savo bronchitais?
Atsakyti
Jonaviete, laikykitės jūs ten su savo gyviais friends.gif
Bet kiek jau jūs visokių ligų perėjot. Jau tuoj patys veterinarais galėsit būt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2017 03 06, 17:22)
Vargšas mažas Gyzmutis, gal dar jis ne visas gyvybes išeikvojo su savo bronchitais?

dar ne visas, laikomės 4u.gif

QUOTE(Lolija @ 2017 03 09, 09:51)
Jonaviete, laikykitės jūs ten su savo gyviais friends.gif
Bet kiek jau jūs visokių ligų perėjot. Jau tuoj patys veterinarais galėsit būt  unsure.gif

aš jau galiu cray.gif juokas pro ašaras.
Atsakyti
Kaip jūsų Gyzmutis laikosi? Labai tikiuosi,kad laikosi ,
Atsakyti
QUOTE(margret @ 2017 06 18, 18:35)
Kaip jūsų Gyzmutis laikosi? Labai tikiuosi,kad laikosi ,

deja, balandžio 1d. mano Gyzmutis iškeliavo į vaivorykštės šalį. cray.gif
Atsakyti
Vajetus! verysad.gif
Atsakyti
Gaila,Gyzmučio...užjaučiu,juk kaip vaikas.Pati turiu du korniukus,vakar suėjo jiems metukai.Vienam vis atsitinka bėdos su dantukais,abscesai susiformuoja.Du kartus jau pagydėme.
Atsakyti
O aš abu savo kačius vežiau į technikinę apžiūrą, tiesiog šiaip. Na, maža kas, paskui sakys - kur buvot? Tai atsakymas - kad visi tyrimai geri, ir kačiai sveiki ir viskas liuks. Lotusiuką paberia dėl maisto, bet čia nieko tragiško - po teisybei, jis visad jautresnis maistui buvo.
Tai labai likau laiminga smile.gif
Atsakyti