Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Lolija @ 2017 01 23, 21:25)
Vesper, o katytė sterilizuota?

Iš kokio maisto į kokį keitėt? Gal dar papildomai ko nors gauna? Konservų, skanukų?


Nesterilizuota. Jau buvo pirmas morcius. Papildomai visiskai nieko negauna. Maista duodavom Animonda von feinsten grain free (begrudis), dabar pakeiciau paprastu royal caninu kaciukams.
Atsakyti
QUOTE(Vesper @ 2017 01 23, 21:15)
Nesterilizuota. Jau buvo pirmas morcius. Papildomai visiskai nieko negauna. Maista duodavom Animonda von feinsten grain free (begrudis), dabar pakeiciau paprastu royal caninu kaciukams.

Nesupratau- maistas vien tik šlapias? Royal cannin jau nereikia kačiukinio. Jau jinai suaugusi dama, tad pilnai pereikit prie suaugusių maisto
O morčiai... Na manau veterinarai turėjo pasakyt nuo ko katė kailį meta - nuo hormonų. Nors ir Animonda manau prie to gali prisidėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2017 01 23, 23:03)
Nesupratau- maistas vien tik šlapias? Royal cannin jau nereikia kačiukinio. Jau jinai suaugusi dama, tad pilnai pereikit prie suaugusių maisto
O morčiai... Na manau veterinarai turėjo pasakyt nuo ko katė kailį meta - nuo hormonų. Nors ir Animonda manau prie to gali prisidėti ax.gif


Ne, tik sausa. Na as visas sudetis labai kruopsciai isanalizavusi, ir animonda nepasirode kaip nors nusileidzianti kitoms firmoms... 4u.gif bet kokiu atveju jau nebeduodu jo kelias sav.
Gal zinote, jei isaiskes, kad tikrai hormonai, ar reikes vaistu ir jie sutvarkys viska, ar katino ieskosim ar sterilizacijos?
Atsakyti
QUOTE(Vesper @ 2017 01 23, 22:40)
Ne, tik sausa. Na as visas sudetis labai kruopsciai isanalizavusi, ir animonda nepasirode kaip nors nusileidzianti kitoms firmoms... 4u.gif  bet kokiu atveju jau nebeduodu jo kelias sav.
Gal zinote, jei isaiskes, kad tikrai hormonai, ar reikes vaistu ir jie sutvarkys viska, ar katino ieskosim ar sterilizacijos?

Jei nesiruošiat veisti, tai tik sterilizacija
Atsakyti
Aš net nepagalvojau, kad 11 mėn ir nesterilizuota smile.gif Tai Kuzys gi ilgai buvo nekastruotas, užtai ir plaukas subinės zonoj ne kažką. O jo vaikai ir anūkai, kurie sterilizuoti mažiukai - visi vilnoniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2017 01 24, 16:43)
Jei nesiruošiat veisti, tai tik sterilizacija


Aciu uz patarimus
Atsakyti
Labas dienas.

Gyvų būna? biggrin.gif

Aš vėl kaip ta višta su savo kiaušiniais lotuliukas.gif ple, kur rasti maistą katinams, kad tiktų!!!!

Vienžo, ėdė abu Virbac su lašiša... nepasakyčiau, kad labai jau patenkinta juo buvau (nu tep tep, aš neragavau), bet va Fiona ištisai su purvinom ausim ir akim vaikščiojo, tik kad pūkuota. Kimis švarut švarutėlis, tik va kailis tarsi ką tik iš skalbiankės ištrauktas - pasišiaušęs nuolat, nu ir kakaliukai uch, kad "kvepėjo", nors iš namų bėk lotuliukas.gif

Ir va, prieš pat naujus man parduotuvėje ir sako - gamintojas negamins Virbac'o su lašiša! Atseit bus tik su kiauliena ir vištiena, atskirai. Aš šoke... kelis kartus perklausiau ar tikrai nebus, mergaitė prie manęs patikrina kažkokius savo šventus talmudus ir atsakymas - taip, tikrai nebus. Nu ką, vištienos Kimis valgyti negali, tuoj pat plinka, pasidengia inkštirais, koroče - praranda savo prekinę išvaizdą.

Pradėjau ieškoti į ką keisti... į Virbac'o kainą (nu ir ans ne toks jau pigūs buvo ax.gif ) neradau nieko - viskas žymiai brangiau (o vis tik šiais laikais kaina ne paskutinis... hm hm... rodiklis)... apsistojau ties Brit Care Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand.

Šiek tiek nukrypimo nuo kačių...O pasirinkau šitą gamintoją tik todėl, kad turiu pavyzdį su savo šuva... kuris su oda turi problemų jau n-metų (deja, nepagydomų... tyrėm) ir vis alergizavo visiems bandytiems pašarams... kurie ir buvo sukurti super-duper alergiškiems ir bla bla bla šunims, jau perėjom anais laikais ant "mersedeso" lygio pašarų pasauly - Eukanuba kažkokia ten, būtent tokiems ligoniukams... ir ko toliau, to šuniui blogiau. Galiausiai veterinarė, iš savo anksčiau turėtos patirties su panašiu atveju, pasiūlė - jamk ne super priemium klasę, o paprastesnę - premium, kad ir Brit Care su ėriena. Nu ką, jau buvau ties nevilties riba, neturėjau ką prarasti ir pajamiau biggrin.gif patį pirmą mėnesį pamačiau rezultatus - šuo akyse atgijo. Šuo tą maistą valgo jau, bijau pameluoti, bet gal 7 metus (per tą laiką iš premium klasės maistas patapo super priemium) hmm.gif alergija niekur su viskam nedingo, bet oda atrodo daug gražiau, sveikiau, ir šuo jaučiasi geriau, paūmėjimų būna retai.

Va, grįžtų prie kačių biggrin.gif norėjau, kad maistas būtų su lašiša, vien tik su ja tos parduotuvės asortimente neradau, vis vištiena figūravo kartu... o jei ir radau, musiet, kaina nugąsdino blush2.gif Tai apsistojau ties tuo Brit Care (nuoroda aukščiau).

Jau per pirmą perėjimo prie naujo maisto savaitę pastebėjau, kad Fionos ausys pasidarė švaresnės, akyse sausų purvinų traiškanų neliko. Mėnesį valgant tik naują maistą atsirado ir dar vienas gėris - "kukuliukai" be kvapo paliko biggrin.gif t.y. prikišus nosį, aišku, užuosti galima, bet va visumoj smarvės nebuvo. Ale viskas gerai gi negali būti wub.gif Kimis pradėjo nesišiaušti, bet plikti, šiek tiek, nežymiai, tik šonai... bet Fionas švarumas ir (ne)smarvė kaip ir nugalėjo...

Kol vėl mano dūšioje pasėjo abejonės... kita pardavėja toj parduotuvėje lotuliukas.gif ateinu pirkti maisto, Brit Care tuo metu nerandu, nu ir mums besikalbant ana ir sako - taigi turim Virbac'ą su lašiša bigsmile.gif aš šoke... rodo pakį - akurat, parašyta su lašiša, nu tik pakio spalva pasikeitė į baltą iš mėlynos... nagrinėju sudėtį - tos lašišos tik 4 % ir tai miltelių pavidalu... nu bet žodis po žodžio, bla bla bla ir vsio takoje, pardavėja sako - vis tik Virbac būtent sterilizuotiems, aukštesnė klasė ir etc... O maniškiai gi abu kažkada turėjo problemų su šlapimtakių uždegimu, struvitais... nors ir ėdė visad gerą maistą.

Koroče, vėl grįžau prie Virbac'o lotuliukas.gif ir ple, ple... nepatink... Fiona sulyg trečią dieną apsipurvino ir aušššššys, ir akys, nespėju valyti.... Kimis, nu anam tas pats, bile paėsti duotų... jei kas leistų, atiminėtų ir iš šuns... ir grįžo "kvapas"... dievepadėkkaipsmirdžžžžžžž tease.gif

Vot taip va, prirašiau cielą lituaniją ir kam? O tam, gal kad nuramintų mane kas blush2.gif Jei tinka jiems tas Brit Care, bet ant jo nėra išskirta, kad jis būtent sterilizuotiems tinka, gal nepridirbsiu aš katinams problemų su struvitais, neišprovokuosiu? Ar kokį kitą maistą pasiūlytų? Trumpai tariant bandau atsakomybę permesti kitam dėl maisto rinkimo lady.gif

Plyyyyyzzzzzzzz, laukiu pasvarstymų, pasiūlymų, nu ko nors diskusijai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 03 vasario 2017 - 12:41
Ai, ir dar ax.gif mano miauksiams vasario 1 d. sukakojo cieli 8 metai blink.gif ne už ką nepatikėčiau unsure.gif jaunikliai pasiutėliai wub.gif
Atsakyti
Aš paskaitysiu.
Nerandu idealaus maisto, niekaip. nei jokie Virbac, niekas netinka abiems. Brit duoti nemėginau, irgi manau, kad jei tik duosiu, jie abu iškart nudvės. Bet jei kas parašytų, kad nepadvės, aš pamėginčiau ir duočiau... Jei jau čia taip gerai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2017 02 03, 13:07)
Aš paskaitysiu.
Nerandu idealaus maisto, niekaip. nei jokie Virbac, niekas netinka abiems. Brit duoti nemėginau, irgi manau, kad jei tik duosiu, jie abu iškart nudvės. Bet jei kas parašytų, kad nepadvės, aš pamėginčiau ir duočiau... Jei jau čia taip gerai.

Maniškiai per mėnesį su viršum nuo Brito dar gyvi biggrin.gif tik va aš kankinuosi, nerimauju - kaip te su tais struvitais unsure.gif gal pakaktų, profilaktikai, su Britu maišyti specialų nuo struvitų Specifik'ą? Bo vieną Specifik'ą jie jau valgė kadaise, netiko. Čia kai aš po uždegimų juos maitinau specialių veterinarinės linijos pašaru. Bet, sakė, nuolat negalima, tai perėjau prie Specifik'o kasdienės linijos ir netiko.

Bet jau kai jie Britą dabar valgė, vienas kitam per galvas lipo lotuliukas.gif jau Fiona nelabai daininYkė pas mus, ale kokias arijas traukė, vos užuodus lotuliukas.gif ir ji tikrai, labai išgražėjo per tą laiką.
Atsakyti
Sveikos gerbiamos garbanotuju myletojos!
Aatejo ir mano laikas.. prigavau save googlinant katinu veisles.. ziurint youtube video ect. Noriu kaciuko! Jau pora menesiu stebiu skelbiu.lt.. tiknesenai suzinojau kad geri veislynai nieko ten nededa verysad.gif
Kaip man rasti Devon Rexa?
Aciu smile.gif
Atsakyti
Varge, nieko apie devonus nežinau. Palaukim, gal ateis kas žino smile.gif Kažkaip LT devonai mažiau pupuliarūs už kornišus, nors visam pasauly - atvirkščiai smile.gif

O tu kornišo nenori? biggrin.gif
Atsakyti