Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Kažko sena SM man dvejina žinutes, o nauja labai bjauri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 gruodžio 2016 - 21:06
Noa, kur persikraustei bigsmile.gif

O kas per Oliveris maistas? LT parduodamas, ar reikia iš kažkur užsakyti?
Atsakyti
Nežinau, kas per maistas, pirmą kartą pirkau. Ėda. Bet maniškiai visada viską ėda su džiaugsmu, jie ne kokie ten išrankūs biggrin.gif Maisto tikimą reguliuoju pagal Kuzio subinę - jei pūkais apauga, vadinasi, geras maistas, o jei nuplinka, tada blogas. Dabar ėdėm orijen 6 fish, ar kaip ten, pagal Kuzio subinės kriterijų, tai būna ir geresnių smile.gif
Žo, aš vis dar ieškau biggrin.gif

Persikrausčiau netoli, iš ten, kur gyvenau, važiuojant trūliku - koks 15 min. maximum biggrin.gif Gerinom gyvenimo sąlygas, škia, bet ne tiek, kad jau 3 hektarai žemės ir tu ūkininkas, daržininkas ir vaikų šoferis biggrin.gif Arčiau centro pasistūmėjom, ir tiek.

Maniau, kad Lotusui bus baisu persikelti, bet pasirodo, kad ne - Lotusas naujoj vietoj susiorientavo žaibiškai - maistas čia, tualetas čia, mano lova čia, o daugiau nieko ir nereikia biggrin.gif O va Kuzys truputėlį nervinosi, nors lovų vietos jį ir guodė. Bet ant galo nusispjovė ir ėmėsi valdyti šitą karalystę, tyrinėti visaip.

Šita karalystė turi antrą aukštą, jis senovinis ir neįrengtas, ir mano vyras ten periodiškai dirbinėja, tai nuėjo ir Kuziukas pažiūrėt. Ir dingo. Ieško visi, katino nėr! SEna palėpė, tuščia, bet statybiniai elementai visokie... Stogas toks vietose kiauras, kaip išsigandom, galvojam, o jei į lauką išėjo? Lauke kaip ir šalta, bet kas jį kvailį žino... Pradėjom lakstyt, net lauke buvom, nu nėr Kuzio. Po 1,5 val. atradom. susilindęs tokiam plyšy, kad pelei gal geras, o katės ten neįsivaizduotum. Bet Kuzys susilindęs ir žiūri, kaip mes jo ieškom biggrin.gif Žo, liko aptiktas, o kaip ištraukt? Sakom, davai išviliot. Įsidėjom tuno - nelenda. Jau buvo belendąs, bet pamatė mūsų kėslus ir atgal sulindo. Lotusas būtų pats išlindęs, bet tik ne Kuzys, jis per karališkas, užsispyrė, ir viskas biggrin.gif

Galų gale diedas jį ištraukė. Kuzys po patupėjimo plyšy buvo laikinai tapęs visiškai mėlynu, iš viršaus ir iš apačios biggrin.gif Dėl to mes su vyresnėliu jį nunešėm žemyn ir pažeisdami visus įmanomus etiketo reikalavimus išplovėm kriauklėj biggrin.gif Šiltam vandenėly, bet Kuzys vis tiek nebuvo patenkintas, ir tik tunas kažkiek pataiso reikalus.

Nuo tada antras aukštas uždaras, ir katėms prieinamas tik iki laiptų viršaus. Kadangi Lotusiukas tokiam įvyky nesudalyvavo, jis jau keli mėnesiai ilgesingai ten prieina ir krapšto su koja, nors neturėtų, tuno tada irgi gavo, o prausti jo niekas neprausė. Bet jis norėtų pats pasižiūrėti, o niekas neleidžia biggrin.gif
Atsakyti
Siaubingai dubliuoja postus man šita SM.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 gruodžio 2016 - 12:20
QUOTE(Noa @ 2016 12 20, 12:19)
Nežinau, kas per maistas, pirmą kartą pirkau.

Persikrausčiau netoli, iš ten, kur gyvenau, važiuojant trūliku - koks 15 min. maximum biggrin.gif Gerinom gyvenimo sąlygas, škia, bet ne tiek, kad jau 3 hektarai žemės ir tu ūkininkas, daržininkas ir vaikų šoferis biggrin.gif Arčiau centro pasistūmėjom, ir tiek.


LT pirkai, ar siųstis reikia?

Ui, kaip faina bigsmile.gif gyvenimo sąlygų gerinimas yr gėris... vis tik karalystė kiek geriau nei kūnigaikštystė tongue.gif Sveikinimai 4u.gif

Ale Kuzius koks blink.gif gerai, kad radot!
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 12 19, 22:05)
Kažko sena SM man dvejina žinutes, o nauja labai bjauri.

Ta nauja sm versija ne tik baisi, bet ir favorite temu neperkelia ar tik as nerandu?
Atsakyti
Nežinau. Kai bandžiau ten susigaudyti, tai nebuvo, bet žadėjo perkelti. Bet kadangi neperkėlė, tai nusispjoviau ir nebeinu tenai.
Atsakyti
Sveikos,

Ar turi rexiukai dažniausiai jiems būdingas ligas? Nerandu tokios info internete, raso tik apie uodegos lūžius.
Atsakyti
Kad gal ne? Niekuo jie neserga kitaip, kaip kiti. Nėra jie kažkokie labai sergantys, juk nei nauja veislė, nei ką.

Maniškiai sirgo tik kartą - karštą vasarą Kuzma gulėjo ant stiklinto balkono plytelių ir gavo šlapimo pūslės uždegimą. Išgėrė antibų ir praėjo... Bet tokį ir aš esu panašiai pasigavus, taigi nemanau, kad tik kornišams būdinga biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.
Kornvalio katytei (jai 11 menesiu) nupliko stuburas ir sonai. Tyrimus (kraujo, slapimo) darem, maista pakeitem, nesikaso, oda svari, zuvu tauku pradejom duot po 1-2ml, situacija nesikeicia. Gal turite kokiu minciu? unsure.gif
Atsakyti
Tai maistą jiems labai reikia derint. Manau, dar keiskit, kol nuo kažkurio apsipūkuos. Išvis, pastebėjau, kad per radiatorinį periodą jiems kailiukai subjūra. Kuzys irgi vaikščioja dabar visai mažai pūkuotas, aš jam sakau - Kuzy Kuzy, kur tavo pūkai? O jam pofigu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Vesper @ 2017 01 23, 11:30)
Sveiki.
Kornvalio katytei (jai 11 menesiu) nupliko stuburas ir sonai. Tyrimus (kraujo, slapimo) darem, maista pakeitem, nesikaso, oda svari, zuvu tauku pradejom duot po 1-2ml, situacija nesikeicia. Gal turite kokiu minciu? unsure.gif

Vesper, o katytė sterilizuota?

Iš kokio maisto į kokį keitėt? Gal dar papildomai ko nors gauna? Konservų, skanukų?
Atsakyti