Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Sveikos, merginos. Kazkaip liudnoka cia pasidare, anksciau garbaniukai ir gero ryto, ir labos nakties pozuodami nuotraukose palinkedavo... smile.gif
Prasau merginu veiseju pagalbos - labai noriu mazulio garbaniuko. Savo meiles jau nebeturiu 1.5 metu. Jusu veislynu puslapiuose informacijos apie naujas vadas neradau. Gal laksto pas kuria nors kaciu mama koks mazius ? Mielai isivaikinciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beuodege: 05 gruodžio 2016 - 17:20
QUOTE(beuodege @ 2016 12 05, 18:17)
Sveikos, merginos. Kazkaip liudnoka cia pasidare, anksciau garbaniukai ir gero ryto, ir labos nakties pozuodami nuotraukose palinkedavo... smile.gif
Prasau merginu veiseju pagalbos - labai noriu mazulio garbaniuko. Savo meiles jau nebeturiu 1.5 metu. Jusu veislynu puslapiuose informacijos apie naujas vadas neradau. Gal laksto pas kuria nors kaciu mama koks mazius ? Mielai isivaikinciau  4u.gif

Noksas man atrodo turi https://www.facebook...sas.lt/?fref=ts
Atsakyti
Dekui, tikrai mieli katukai smile.gif Ankstesnis mano mazius buvo butent is sio veislyno. Nezinau, nenoriu as cia uzsiimti smeizimais, bet neilgas gyvenimas buvo mano maziuko, neisgyveno nei metu. Ir manau, kad veiseja zinojo, bet nutylejo, kad parduoda serganti katineli, nes man itarimas del jo sveikatos kilo savaites begyje. Nuvezus pas veterinare, atlikus kraujo tyrimus ir praekoskopavus nuogastavimai pasitvirtino. Veterinare dar patare kreiptis vel i veiseja ir grazinus katinuka susigrazinti pinigelius, bet kuo gi kaltas tas mazuliukas, pamilau ji is karto ir nusprendziau pasilikti, bei suteikti jam viska kuo geriausio iki kol tesis jo gyvenimelis.
Labai truksta man garbaniuko namuose, merginos, negi daugiau nei viena neturit ? Ar gal galite patarti kokiame veislyne pvz. kad ir pas braliukus latvius paieskoti ?
Atsakyti
QUOTE(beuodege @ 2016 12 06, 15:23)
Dekui, tikrai mieli katukai smile.gif Ankstesnis mano mazius buvo butent is sio veislyno. Nezinau, nenoriu as cia uzsiimti smeizimais, bet neilgas gyvenimas buvo mano maziuko, neisgyveno nei metu. Ir manau, kad veiseja zinojo, bet nutylejo, kad parduoda serganti katineli, nes man itarimas del jo sveikatos kilo savaites begyje. Nuvezus pas veterinare, atlikus kraujo tyrimus ir praekoskopavus nuogastavimai pasitvirtino. Veterinare dar patare kreiptis vel i veiseja ir grazinus katinuka susigrazinti pinigelius, bet kuo gi kaltas tas mazuliukas, pamilau ji is karto ir nusprendziau pasilikti, bei suteikti jam viska kuo geriausio iki kol tesis jo gyvenimelis.
Labai truksta man garbaniuko namuose, merginos, negi daugiau nei viena neturit ? Ar gal galite patarti kokiame veislyne pvz. kad ir pas braliukus latvius paieskoti ?

O tai vistiek reikejo kreiptis i veislyna, gal dabar kita katuka duotu i vieta ar bent kazkaip susitart. Negi visai nutylejot ir nieko nepasaket?
Yra dar Agnus, Zundeja turbut tebera. Pirmam sios temos psl budavo veislynai surasyti
Papildyta:
Ir dar idomi mintis temos pirmam poste iamzinta:

Kelios mintis apie tai, kam reikalingi dokumentairolleyes.gif
(Jonavietis)
Dokumentai negarantuoja jums sveiko katino. Dokumentai yra patvirtinimas, kad jūs perkat būtent tos veislės atstovą, kurio norit, psichiką ir charakterį būdingą tai veislei.

As kazkaip visad isivaizdavau kitaip rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai įsivaizduoju, kad negarantavimas yra tame, kad iš esmės niekad negali žinot už gyvą daiktą - net už savo vaiką, net už save. Jei kas paklaustų, ar jūs tikrai garantuotai visiškai sveika? - tai irgi suabejotumėt, kas ten žino, būna sveikas sveikas, o čia pyst, kažkokia baisi liga. Juolab, būna, kad ta liga prikimba skaigiai ir netikėtai...

Bet kita vertus, yra tokių dalykų, kurie žmogui, kuris parduoda tą kačiuką, turi būti žinomi, nes juk tie kačiukai ne kartą pas veterinorių buvo. Tai su tokiais dalykais veislynas tikrai neturėtų parduoti, ai tipo čia nieko tokio. Mano draugė šunį taip nusipirko - atrodė, šuniukas kaip šuniukas, o ten kažkokios baisios problemos su skrandžiu, jis beveik nieko ėsti negali, arba operacija be garantijų, arba ten priežiūra speciali... Tai veterinorius pasakė, kad tikrai veisėjas turėjo tą žinoti, nes tas šuniukas tikrai skyrėsi nuo kitų nuo pat gimimo. Aišku, nebūtinai ten jau reikia tą šuniuką migdyti, bet tada jau parduot už simbolinę kainą, perspėt, kad va taip yra, o jai gi niekas nieko nesakė, neperspėjo, pardavė brangiai, o paskui užsidarė, išvažiavo į Angilją ir nėra kaltų, tik tu pati dūra, nors pirkai šuniuką su dokumentais iš veislyno.

Pažįstama pirko kitos veislės kačiuką iš daugyklos su grybeliu. Na tai... Neturėtų veislyne būti tokių dalykų, kas, kad visiškos sveikatos negarantuoja, nes tai neįmanoma. Nu bet sąžinė turi būt. Aš tai gal būčiau kreipusis į veislyną, bent kad pranešt. Aišku, katino atgal neduočiau, bet gal gydymą kompensuotų ar kaip.



Sakyčiau, palaukit Agnus (nes nieko kito negaliu rekomenduoti, nes aš tiesiog nesusidūrus), gal jie turės katiniukų kada nors. Arba pas kokius ne latvius, o lenkus paieškot...

Oi, žinot ką, matau, kad Astrarex yra kačiukų, tie yr normalūs! http://www.astrarex.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 gruodžio 2016 - 11:33
QUOTE(Noa @ 2016 12 07, 12:31)


Oi, žinot ką, matau, kad Astrarex yra kačiukų, tie yr  normalūs! http://www.astrarex.lt/

Kazi ar tik nepamirso puslapio atnaujint, kaciukai gime 2013m, tai cia jau visi katinai butu siuo metu ;)
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 12 07, 22:54)
Kazi ar tik nepamirso puslapio atnaujint, kaciukai gime 2013m, tai cia jau visi katinai butu siuo metu ;)

Ale tikrai. O aš taip apsidžiaugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 12 08, 11:07)
Ale tikrai. O aš taip apsidžiaugiau biggrin.gif


O ir facebookas ju apleistas. Is tiesu tai man labai keista, kaip siais technologiju laikais veislynai visiskai nepasirupina nei savo psl, nei facebooku. Juk dabar jei tu neturi facebooko, tai taves praktiskai visai nera biggrin.gif
Atsakyti
Tai gal nustoja žmonės veiklą vykdyti, ką čia žinosi...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 12 09, 23:51)
Tai gal nustoja žmonės veiklą vykdyti, ką čia žinosi...

Galima daryti tokia prielaida, bet tikrai ne visi nustojo vykdyt veikla, tik puslapiu atnaujinimai sustoje... Nu pvz pas Zundeja parasyta, kad "2016-05-07 gimė V vada. Daugiau informacijos vėliau". Puse metu prabego, bet tas veliau dar neatejo biggrin.gif Aisku, kaip noti, taip dirba, bet keistai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 11 gruodžio 2016 - 13:01
Labas.

Šimtas metų bigsmile.gif

Užmačiau apie maistą vėl kalbėjotės... nu ir ką - aš vėl transe blink.gif tik viskas susistovėjo, abu katinai porą metų (gal daugiau) ėdė Virbac su lašiša, kaip ano tuoj jau nebeliks, negamins. Kuo šerti, kad tiktų abiems????????
Atsakyti
Nusipirkau šiandien maišą Oliverio. Žėsim, kaip čia bus, ar labai skanu, ar nelabai. Aš gi persikrausčiau, ir dabar turiu dar vieną ateinančią katę. Ta katė administruoja mūsų kiemą ir ją šeria visi, taigi paliegus nėr. Bet ji nesvietiškai meili, o ką nors pamačius, miaukia kaip parktronikas - miau miau miau miau miau miau biggrin.gif Maniau, jau aš tai jos nešersiu, bet administratorės, juolab patyrę administratorės, nėra durnos - primink pakankamai kartų, ir bet kas bet ką padarys. Taigi miau miau miau miau smile.gif Ir ji ėmėsi nuo silpnosios grandies - mano diedo, kuris gyvenimė nėr laikęs gyvūnų, taigi linkęs užsileisti. Ir dar palaukė, kol alaus padaręs su švogeriu išėjo į lauką parūkyt. Tai tada ir įvyko pirmas kartas! O paskui jau viskas, be jos neparūkysi - ne, parūkysi, tu atsibašliuok ir rūkyk biggrin.gif
Tada jau aš ėmiau jai kąsnelių duoti biggrin.gif

Žo, dabar turiu 2,5 katės smile.gif

Kuzys patenkintas nebaisiai, bet jis kažkaip greit suprato, kad kas už lango, tas į namus neįeis. O anai visiškai pofig, nes ji kiekvienam lange po kitą katę turi, ir visų jų šeimininkai jai lenkiasi biggrin.gif Taigi nervingieji, jos galva, lai apsikakoja savo namuose užkulnius, o, ateina kaimynas, miau miau miau miau miau biggrin.gif
Atsakyti