Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(vaivaden @ 2016 11 28, 10:10)
<p>O gal galite kas nors papasakoti apie Alter ego veislyna ir del ko jo nera sio forumo sarase? Kas su juo negerai? smile.gif</p>

Pardavinėjo kačiukus be kilmės dokumentų ir to net neslėpė. Daugykla ten.
Atsakyti
Ai, tie tai ten prisidirbę belekiek, pasigooglinkit... Buvo čia istorijos, kai pardavė 9 menėsių katytę, kuri kažkodėl buvo neščia nuo kažko, ir kaišeimininkai paskambino pasiplūst, iš jų pareikalavo kačiuko, mo, va, kaip jums pasisekė, dabar duokit biggrin.gif Ten kergiasi kas nori su kuo nori... O kaina tai kaip ir normaliam veislyne. Anksčiau jie dar buvo keliais pavadinimais, Credo catus ir dar kažkoks...

Ai, atšokus aš jau nuo tos katininkystės biggrin.gif
Papildyta:
Ai, tie tai ten prisidirbę belekiek, pasigooglinkit... Buvo čia istorijos, kai pardavė 9 menėsių katytę, kuri kažkodėl buvo neščia nuo kažko, ir kaišeimininkai paskambino pasiplūst, iš jų pareikalavo kačiuko, mo, va, kaip jums pasisekė, dabar duokit biggrin.gif Ten kergiasi kas nori su kuo nori... O kaina tai kaip ir normaliam veislyne. Anksčiau jie dar buvo keliais pavadinimais, Credo catus ir dar kažkoks...

Ai, atšokus aš jau nuo tos katininkystės biggrin.gif
Atsakyti
Ai, tie tai ten prisidirbę belekiek, pasigooglinkit... Buvo čia istorijos, kai pardavė 9 menėsių katytę, kuri kažkodėl buvo neščia nuo kažko, ir kaišeimininkai paskambino pasiplūst, iš jų pareikalavo kačiuko, mo, va, kaip jums pasisekė, dabar duokit biggrin.gif Ten kergiasi kas nori su kuo nori... O kaina tai kaip ir normaliam veislyne. Anksčiau jie dar buvo keliais pavadinimais, Credo catus ir dar kažkoks...

Ai, atšokus aš jau nuo tos katininkystės biggrin.gif
Atsakyti

Ohoho... :blink: nu supratau kas ten per vieni. Baisu. :( 

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 11 27, 18:55)

Po teisybei, su vyru ir vaikais tas pats. Vienas nevalgo to, kitas ano, vienas nori to, kitas ano biggrin.gif


Bet del to plauku nepameta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 11 30, 11:27)
Bet del to plauku nepameta  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O suprasi čia, niekada gyvenime nestebėjau, nuo kokio maisto mano vyrui ir vaikams plaukai slenka/neslenka, akys/ausys teršiasi biggrin.gif Katėms daugiau dėmesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 11 30, 13:59)
O suprasi čia, niekada gyvenime nestebėjau, nuo kokio maisto mano vyrui ir vaikams plaukai slenka/neslenka, akys/ausys teršiasi biggrin.gif Katėms daugiau dėmesio biggrin.gif

Vargsai vaikai ir sutuoktinis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 11 30, 11:27)
Bet del to plauku nepameta  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Pameta. Na žinoma, greičiausiai ne nuo maisto, o nuo genetikos. Ir mano vyras plikas, ir jo tėvas ir mano tėvas. Bet negi dėl to juos kastruosi? Na, tiesiog ne visai pliki, bet tik viršugalvis, o šonai želia. Kaip ir pas Lockį - viršus plikas, bet pilvas apžėlęs. Ar tai skaitosi veislės brokas (aš apie katinus, o ne žmones). Ne, tai ne brokas. Tokie ir į parodas važiuoja. Tokius ir teisėjai vertina jų nepramesdami. Tiesiog jie gauna mažesnį vertinimą. Ir tokie "pliki" katinai gali susilaukti labai puikių garbanotų palikuonių. Tiesiog viskas eina per bandymus, per eksperimentavimus, per sėkmes ir per nusivylimus. Kaip sako - klysta tie, kurie kažką daro. Kitu atveju galima buvo visus 10 metų kergti tuos pačius pirmuosius garbanotuosius Agnus katinus. Galėtumėm bent dabar pasigirti puikiu augintinių kailiukų smile.gif
Atsakyti
O rimc. Vyrai gi plinka nuo vyriškų hormonų. Jei laiku kastravus, gal nepliktų? biggrin.gif
Papildyta:
Dėl tų tinkamų /netinkamų maistų ir plaukų pametimo. Žiūriu, čia gali žmonėms neaišku būt. Niekas ten nepameta tų plaukų, netinkamo maisto užėdęs biggrin.gif Kaip ir mes būna, apie save sakom - oi kaip plaukai slenka, plika liksiu - bet nei viena gi plika nevaikšto biggrin.gif Čia kai stebi, tai gal kiek ir matosi, kad geresnis kailis, blogesnis, bet visumoj tai nėr tas taip jau labai ryškiai ir matomai biggrin.gif Parodose dalyvaujantiems, kai jie ten vos ne po plaukelį suskaičiuoja, tai svarbu, o namie auginant - katinas, ir tiek, pūkuotas, ir gana biggrin.gif

Jei taip lengvai tas kailis nukristų, tai būtų tikras malonumas sfinksų turėtojams, kuriems gauruoti katinai - baisu. Tada jie šertų tuo, nuo ko plaukai nukrenta, ir džiaugtųsi biggrin.gif Bet neturi ir jie idealaus maisto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2016 12 01, 15:15)
Pameta. Na žinoma, greičiausiai ne nuo maisto, o nuo genetikos. Ir mano vyras plikas, ir jo tėvas ir mano tėvas. Bet negi dėl to juos kastruosi? Na, tiesiog ne visai pliki, bet tik viršugalvis, o šonai želia. Kaip ir pas Lockį - viršus plikas, bet pilvas apžėlęs. Ar tai skaitosi veislės brokas (aš apie katinus, o ne žmones). Ne, tai ne brokas. Tokie ir į parodas važiuoja. Tokius ir teisėjai vertina jų nepramesdami. Tiesiog jie gauna mažesnį vertinimą. Ir tokie "pliki" katinai gali susilaukti labai puikių garbanotų palikuonių. Tiesiog viskas eina per bandymus, per eksperimentavimus, per sėkmes ir per nusivylimus. Kaip sako - klysta tie, kurie kažką daro. Kitu atveju galima buvo visus 10 metų kergti tuos pačius pirmuosius garbanotuosius Agnus katinus. Galėtumėm bent dabar pasigirti puikiu augintinių kailiukų smile.gif

O maniskis sako, kad nuo manes plinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 12 02, 12:49)
O maniskis sako, kad nuo manes plinka  biggrin.gif

Taip, tu ir kalta.
Sakyk jam, kad būtent dėl tavo aplaidumo, kad tu jo nekastravai, tai ir plinka. Laiku būtų kastruotas - būtų ir plaukai puikūs, ir balsas kaip pas Madoną biggrin.gif

Čia jau taip yra - arba naudoji veisimui ir taikaisi su vyriškais hormonais, arba kastruoji, būna pet kategorijos, namų puošmena, su visais plaukais biggrin.gif
Atsakyti

O sveikos, kaimynkos. :4u:

 

matau apie garbanų paveldimumą šnekat.. Na gavau aš vyrą sfinksą.  O va dukros abi reksiukės gavosi Viena šiurkščiaplaukė, kita šilkinė. Bet abi- garbanės :D

 

 O jei apie keturkojus- tai turim jau dvi kates.  Vyresnėlė partempė iš kiemo. "Išdygo" kieme katytė- niekeno. Nu kaip grybas.  Lenda prie visų automobilių. Važiuojančių irgi. Tai va iš po ratų ją ir ištraukė dukra. Ir parnešė namo. Laikinai pasilikom. Nublusinom, nukirmininom, paskiepijom. laukiam kol morčius baigsis- sterilizuosim. Ir.. Tipo ieškosim namų. Tipo- nes tikriausiai liks ji pas mus. Na nebent tikrai geri kiti namai iš dangaus nukristų.

 

tai va kas pamiršot kaip įkiri kaimynė atrodo ( tiesa, jos katės)

 

Trišė-Triušis-Trioškė

 

e7d01f6d4ff948eb5085d525bd2e7117629.JPG

 

Ir Lapė-Lapcė- Lapydra

 

2644a1b47644a19744f87946f643d228660.JPG

Atsakyti