Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

wink.gif+2016 03 05, 20:52-->
QUOTE(Meile wink.gif @ 2016 03 05, 20:52)
Sveiki visi,gal kas patars is savo patirties ar savo nuomone issakys...

Žinoma, kad susidraugaus. Labai reti atvejai būna, kad nesusidraugauja. Bet jei jau katę turit namuose, tai nėra kitos išeities- vis tiek turit juos supažindinti. Jei jau kvapais apsiuostė, tai manau, kad ir girdėjo, jog namuose yra ir kitų gyvūnų. Bandykit nuvaryt šunį nuo kojų (kad mažiau energingas būtų ir bestrakaliodamas neišgąsdintų katės). Tuomet suleiskit į vieną kambarį. Prieš tai katei dar nagus apkarpykit wink.gif . Tikėtina, kad bus šnypštimų, urzgimų. Bet tai normalu, kol nepereina i agresiją. Sėkmės ir parašykit kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Internete narsau ieskodama Devon Rex veislynu. Randu tik Anyksciuose, kitas Akacija, Enika net nesuprantu ar dar veikiantis. Gal kas zino ar daugiau yra?

Dekui uz informacija.
Atsakyti
Laaaabas! Šimtas metų, galvoju užeisiu ir nebus su kuo kalbėti, o čia visi pažįstami nickai! 4u.gif bigsmile.gif

Apšvieskit ir mane, kas ant mūsų gimtos žemės devonus veisia? ax.gif
Papildyta:
Persiprasau, įsiveržiau su klausimais ir be vaizdinės medžiagos cool.gif biggrin.gif user posted image
Atsakyti
Kad ir aš nežinau, kas juos veisia. O kam jie tau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 03 31, 11:13)
Kad ir aš nežinau, kas juos veisia. O kam jie tau? biggrin.gif

Nugi noriu gal dar vieno biggrin.gif

Pažįstama teiravosi, o aš kadangi dabar ryškiai atitrūkusi nuo katinų aktualijų, galvoju, gal jūs žinote.
Tai deficitas su devonais? unsure.gif
Atsakyti
O galas juos žino, parodose būna, bet kieno jie?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 03 31, 11:13)
Kad ir aš nežinau, kas juos veisia. O kam jie tau? biggrin.gif


O devoniukai tokie pat mieli ir charakteriu panasus i corniukus? smile.gif
Atsakyti
O tai Ievos Afryte is kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 04 06, 00:33)
O tai Ievos Afryte is kur? g.gif

Ievos Afrytė iš Latvijos mirksiukas.gif
Ten devoniukai daug populiaresni negu pas mus. smile.gif
Atsakyti
Aš tai dėl charakterių skirtumų nežinau, nes iš tikro ir tie, ir tie mieli, o kas ką turi, tas tuo džiaugiasi. Reiktų kokio žmogaus, katras turėtų kelis devonus ir kelis kornišus, ir galėtų palygint...

Net nesu labai čiupinus jokio devono. Atrodo mieli biggrin.gif Nieko blogo nedaro biggrin.gif Bet kad jie visi mieli.
Atsakyti
Sveikos,

"Reksiukai" gali keisti kailį, ar sunerimti del sveikatos reikia? g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Kadaise temoje čia linksmai kalbėjome apie reksus, o dabar atėjau su bėda, jau kito katino.
Gal esate kas iš patirties susidurę su kolonoskopijos procedūra?
Labai man bauginančiai skamba katiną išlaikyt tris paras nevalgiusį, o po to dar stresas, narkozė :/
Atsakyti