Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Noa @ 2016 02 03, 12:06)

Jetus, Jonavieti, o tai kas pas tave liko? Kornišas gi liko, ir du sfinksiukai? Nes vardas jo lyg ir nepaminėtas, ar ten daug vardų variacijų?
Aš matai kai tavęs kitose temose neseku, tai ir nežinau... sad.gif

mano visi trys sveiki, gyvi.Nelabai čia kas pamena storiją su Betmanu.Prieš kokius 8 metus mes į su Agne iš vienų veikėjų paėmėm tiklsiau nupirkau už 100Lt, tiek prašė. Gyveno jis Romainiuose pas tokius ponus, galvojo veist paskui atėjo mada jorkam, prisipirko ir iš katino padarė žaislą jorkam. Paskui Betmanuką norėjo ištarabanint į prieglaudą, bet tada atsirado Agnė ir va taip jis atkeliavo pas mus. Pragyveno pas sesę virš 8 metų ir iškeliavo. O Fyfka tai Agnės pirmoji katė kuri gyveno pas mano Dovilę. Agro vardas. Va dabar pasižiūrėjau buvo jai 11 metų su trupučiu.
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2016 02 03, 12:06)
Mano didžioji svajonė wub.gif O dukterėčia su sese laukia Lailos brituko šokoladinio  wub.gif 

4u.gif
Taip taip šokoladinis pasiutėlis jau sučipuotas ir paskiepytas, galima planuot palankynas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Geri man jų žvilgsniai mažiukų, tokie nefokusuoti biggrin.gif

QUOTE(Jonavietis @ 2016 02 03, 15:07)
mano visi trys sveiki, gyvi.Nelabai čia kas pamena storiją su Betmanu.

Tu žinok, aš tos istorijos nė girdėt negirdėjus, maniau, kad tu turi tris kates - šitą avatarinį ir du plikius. Va kaip reikia turto deklaracijas žiūrėt. Užjaučiu sad.gif

Atsakyti
Hau bigsmile.gif

Mano garbanoms vasario 1 d. po 7 metukus sukakojo swoon.gif netikiu iki šiol, kaip greitai laikas bėga unsure.gif atrodo tik tik parsivėžėm mažą rūūūūžavą žiurkiuką vardu Eskimo lotuliukas.gif ir aguona (tfutuple tongue.gif netaisysiu jau, čia aiphonas savivaliauja - Fioną turėjo būti hihihi.gif ) rodos ką tik, o va, 5 metai jau bus kai pas mus swoon.gif

QUOTE(Jonavietis @ 2016 02 03, 11:06)
nelabai buvo ką rašyti. Liūdni praėję metai mūsų šeimoje

Ujazaaaaaaau kokie žmonės swoon.gif perskaičius postą pradėjau savo Alzheimerį Sklerozovičių kaltinti laugh.gif nei vieno vardo nei girdėjus, nei žinojus unsure.gif jau visai susiparinau dėl tavo uodegų, korniaus ir sfinksų... Ale pati kalta!!!!! A nafik taip ilgam dingti mad.gif kad žmonės jau net nepamena ką turėjai, kiek turėjai mad.gif

QUOTE(LaiLaa @ 2016 02 03, 14:23)
4u.gif
Taip taip šokoladinis pasiutėlis jau sučipuotas ir paskiepytas, galima planuot palankynas

Omamamia!!! Kas do grožis klecko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 03 vasario 2016 - 18:17

Vajej kokių žmonių parsirado, mažu ir man pareit ax.gif

Jonavieti, te baliončiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2016 02 03, 14:23)
4u.gif
Taip taip šokoladinis pasiutėlis jau sučipuotas ir paskiepytas, galima planuot palankynas  mirksiukas.gif


vaje kleckas, laukia nesulaukia wub.gif , lauk svečių šeštadienį ko gero atlėksim. Nors blyn man tas Alytus skersai gerklę jau stovi

QUOTE(Noa @ 2016 02 03, 17:27)

Tu žinok, aš tos istorijos nė girdėt negirdėjus, maniau, kad tu turi tris kates - šitą avatarinį ir du plikius. Va kaip reikia turto deklaracijas žiūrėt. Užjaučiu sad.gif


aš tris, o va visi kiti šeimos nariai mano dėka irgi apsikačiavę buvo. Draugai taip pat biggrin.gif Tai va Betmano dėka mes su Agne ir susipažinom


QUOTE(Svetli@čok @ 2016 02 03, 18:14)
Hau  bigsmile.gif

Mano garbanoms vasario 1 d. po 7 metukus sukakojo swoon.gif netikiu iki šiol, kaip greitai laikas bėga  unsure.gif atrodo tik tik parsivėžėm mažą rūūūūžavą žiurkiuką vardu Eskimo  lotuliukas.gif ir aguona (tfutuple  tongue.gif netaisysiu jau, čia aiphonas savivaliauja - Fioną turėjo būti hihihi.gif ) rodos ką tik, o va, 5 metai jau bus kai pas mus swoon.gif
Ujazaaaaaaau kokie žmonės swoon.gif perskaičius postą pradėjau savo Alzheimerį Sklerozovičių kaltinti laugh.gif nei vieno vardo nei girdėjus, nei žinojus  unsure.gif jau visai susiparinau dėl tavo uodegų, korniaus ir sfinksų... Ale pati kalta!!!!! A nafik taip ilgam dingti mad.gif kad žmonės jau net nepamena ką turėjai, kiek turėjai mad.gif



jo greitai laikas bėga. Mano gyzmai vasario 9 dieną devyni metai. Plikiam vasarį bus 7 ir 6 doh.gif Džiakiui po mėn 2 metai. O atrodo ,kad tik vakar parsivežiau
QUOTE(Slapux @ 2016 02 03, 21:03)
Vajej kokių žmonių parsirado, mažu ir man pareit  ax.gif


pareik 4u.gif
aš matai nuo namų už 100 km dirbu, tai nelabai yra kada SM ateit, 5 dienos Alytus 3 namai.Dar gerai ,kad ten Lailaa yra tai va pas ją nupėdinu katinus paniurkau , tai ji pas mane kavą geria. Vis linksmiau.
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2016 02 04, 14:21)
vaje kleckas, laukia nesulaukia wub.gif , lauk svečių šeštadienį ko gero atlėksim. Nors blyn man tas Alytus skersai gerklę jau stovi


O tu ne in Alytų važiuok, o pas mane smile.gif Aš dirbt neliepsiu, nepergyvenk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2016 02 04, 15:03)
O tu ne in Alytų važiuok, o pas mane smile.gif Aš dirbt neliepsiu, nepergyvenk  biggrin.gif

Liepk, o ko dykai sėdės. Liepk kačių dėžutes išvalyt arba nagus nukarpyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 02 04, 20:34)
Liepk, o ko dykai sėdės. Liepk kačių dėžutes išvalyt arba nagus nukarpyt biggrin.gif

biggrin.gif aš nemandra saviem trim šikanus kuopiu taip ,kad man čia ne naujiena biggrin.gif ir nagus galiu nukarpyt ir ausis išvalyt ax.gif bet ko gero aš tik Mają niurkysiu ana mano draugytė
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2016 02 06, 15:04)
biggrin.gif aš nemandra saviem trim šikanus kuopiu taip ,kad man čia ne naujiena biggrin.gif ir nagus galiu nukarpyt ir ausis išvalyt ax.gif bet ko gero aš tik Mają niurkysiu ana mano draugytė

Galėsi niurkyt, ana labai niurkoma smile.gif O jeigu patiks, galėsi kišeniun dėtis lotuliukas.gif Ji valgo mažai, ir kakoja kaip žvirbliukas, o meilėėėėsss kiek, per kraštus liejasi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na va, jau turiu ir aš savo katinuką. Džiaugiuosi ir rodausi smile.gif
user posted image
Teko kelione atideti keliom savaitėm, tai katinukas siek tiek spėjo apsiprasti su namais ir mumis, bet isvykti vistiek teko, tai buvome palikę mamai (Jis pas mus atvaziavo i namus), streso turėjo... be mūsų nekakoja katinukas. Cia normali tokia reakcija? Isvykome tai tik savaitgaliui, bet nusimato ir ilgesniu kelioniu ateityje g.gif
Atsakyti
Sveiki visi,gal kas patars is savo patirties ar savo nuomone issakys...
Ar budama katyte metu laiko ateityje galetu sugyventi su suniuku? Katyte per visa laika nera maciusi jokio suns savo gyvenime. Bet siaip jos charakteris yra geras,gal kiek bailoka,bet tikrai zmoniu atzvilgiu neagresyvi,labai svelni,miela katyte.
Mums ja zmones padovanojo,bet beda kad auginame suniuka,kuris tikrai yra draugiskas,bet savaite laiko kaip nedrystu as ju supazindinti,kolkas tik vienas kita uzuodzia,bet akis i aki nesusitinka. Nors katyte mums draugiskas,bet nezinau kaip reaguos i suniuka,baisu kad akiu neiskabintu. O vat suniukas yra auges su kate,jis draugiskas,bet tas draugiskumas gali naujokei buti per daug ikyrus
Atsakyti