Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Aš saviškius šeštadieniais nunešu pas tėvukus pasitūsinti. Man labai patogu, tik per kiemą tašėse katinus pernešti. Tai katytei labai patinka į svečius eiti. Visą savaitę tvarkingai žadina mane 5 min iki žadintuvo o štai šeštadienį nuo 5 val koncertas prie durų, tipo jau ana į svečius susiruošė ir baisiai pergyvena, kad jos ten mano tėvukai jau nuo vakar vakaro laukia o čia aš vis dar lovoj drybsau ir per mane kicė į svečius pavėluos doh.gif Gerai kad aš vyturys tai manęs tas bais nenervina, nors kartais tenka imtis įtikinėjimo tapkės pagalba. Kartai būna, kad be katinų dar turiu daiktų nusinešti tai tėtį išsikviečiu katinams transportuoti. Katytė žino, kad kartais dvikojis transportas atvyksta jos pasiimti ir jeigu telefonas šeštadienį ryte suskamba pirmoji lekia ir kniaukia baisiausiai tipo ar negirdi, man gi skambina o tu čia vis kuitiesi doh.gif jei paprastom dienom kas į domofoną paskambina - abu kaciai lekia slėptis, o štai šeštadienį kai tėtis skambina prie laiptinės durų - lekia pasižvygaudama prie durų ir vos pravėrus lekia laiptinėn ir nuo laiptų viršaus tėtį skubina kad greičiau ją į svečius neštų. Kai išpuola šventinių dienų tai būna kad susipainioja, kada tas šeštadenis turi būti, bet per porą savaičių vėl į ritmą grįžta. Katinas tai mielai su manim namuose pasiliktų, bet vienas namuose likti nenori. Pas tėvukus irgi du katinai, tai tūsas būna kaip reikiant.
Vakare kai ateinu pas tėvukus pavakaroti tai jau abudu maniškiai namo nori. Katytė būna jau viską patikrinusi, visiems pavadovavusi ir padėjusi darbus nudirbti, baisiai nuvargusi ir jau pasiruošusi namo keliauti. Katinas tai po kelis kartus kol pas tėvukus būnu savo tašėn lenda kad tik netyčia nepražiopsotų momento kai namo eisiu smile.gif O vos tik užmato kad katytę į jos tašę dedu tai paknopstom į savo tašę lekia. Keletą kartų nepataikė į savo tašę o katytės tašės nespėjau uždaryti ir niurktelėjo katinas pas katytė. Katytės tašė mergaitiška, nedidelė o katinas tai king size - įčiuožė vidun, prispaudė katytę prie galinės tašės sienelės, tik leškos iš tašės kyšo. Katytė rėkia viduje ir katiną lauk stumia aš iš savo pusės už leškų traukiu. Katinas išsigandęs kad jį palikti noriu laikosi priekinėm lapom už tašės ir nė krust doh.gif Tai gavom su katyte gerai pasidarbuoti kol bendrom jėgom iškrapštėm lauk ir savo tašėn patalpinom.
Mašina ilgesnį kelią važiuoti neteko, kai tėvukai kitur gyveno tai važiuodavom į svečius mašina - tyliai važiuodavo, bet jeigu kuris kniaukteldvo tai ir antras pradėdavo. Porą kartų visi dainuodami parvažiavom.
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2015 12 17, 19:29)
tai paknopstom į savo tašę lekia. Keletą kartų nepataikė į savo tašę o katytės tašės nespėjau uždaryti ir niurktelėjo katinas pas katytė. Katytės tašė mergaitiška, nedidelė o katinas tai king size - įčiuožė vidun, prispaudė katytę prie galinės tašės sienelės, tik leškos iš tašės kyšo. Katytė rėkia viduje ir katiną lauk stumia  aš iš savo pusės už leškų traukiu. Katinas išsigandęs kad jį palikti noriu laikosi priekinėm lapom už tašės ir nė krust  doh.gif Tai gavom su katyte gerai pasidarbuoti kol bendrom jėgom iškrapštėm lauk ir savo tašėn patalpinom.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Leškos smile.gif
user posted image
Atsakyti
Gerai letenos kyšo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 12 14, 08:48)
Labas rytas. Ale sakyčiau pilnatis gal, bet nu lyg ir ne g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

nesaugu. Bent mano atveju, tai labai didelis vargas ir problema... Vaikai maži, vaikšto į namus pirmyn, atgal, o ji taip greit išsprunka laukan, kad net nespėji ir pamatyt... Mūsų problema išsisprendė taip, kad kol šiltasis vasaros sezonas, katė gyvena pas mano tėvus, nes nu kitaip mums kol kas neįmanoma verysad.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 17, 20:20)
Taigi, niekam.
Lotas išlenda, pet pirmą valandą praleidžia po sofa, o paskui apsikabina Kuzmą ir taip būna. Su Kuzma jam drąsiau.

O Kuzma nieko nebijo, jis švedas, carskaja morda ir žvėrių karalius biggrin.gif Naujoj vietoj jis eina ištirti, ar eina užšokt aukštai ir surast kokių vorų biggrin.gif

lotuliukas.gif maniske gali užknisti bet kokį į namus atkeliavusį žmogų su savo lindimu į burną nuo pat pirmos atejimo minutes doh.gif bet patys iš lizdo rinkomės pirmi ir rinkomes nagliausia bigsmile.gif biggrin.gif dabar turime dziaugsmelį lotuliukas.gif

beje, su vyru ji elgiasi labai meiliai, jis ją gali laikyti, sėdėt įsikandęs į uodegą (čia tas žmogus kuris kačių šiaip nemylėjo biggrin.gif) ir ji nieko jam nesako, kenčia, o prie manęs glaudžias, meilinas dievina neišpasakytai ir paskui tik bac ir įkanda į nosį doh.gif doh.gif doh.gif susipykstam, vyras žvengia, kad mergos susipešė. Čia ji dar jauna ir taip nekontroliuoja saves ar čia mes taip ir pešimes visa gyvenimą kaip 2 vištos? lotuliukas.gif

prieš tai auginome papūgą 10 metų tai auklėjimas biški skiriasi, gal kažko apie kates nežinau. smile.gif
Atsakyti
Neee, Lotas svetimoj vietoj taip elgiasi. Savo namuose tai kiekvieną naują žmogų puola glaustyti, myluoti ir bučiuoti, nes jis gi vis tiek paglostys, ne? biggrin.gif Aplamai ir Kuzma svečius mėgsta, bet jis myluojasi tik kol ateina Lotas su savo hipermeilumu. Tada Kuzys supranta to šiknalindžio nepramušiąs, supyksta ir eina sau, o svečius ima vienas Lotas biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

turiu reksiuka.. Nuostabi veisle wub.gif bet uzturejom beda.. Jau kelintas menesis laaaabai seresi.. Visi rubai apsivele plaukais, skraido pukai.. As tiksliai neatsimenu, bet prasidejo tada kai ji iskastravom ir pakeitem maista kastruotiems Royal canin.. Dabar vel grizom prie Hill's.. Gal netinka maistas kastruotiems? Dar vet.vaistineje rekomendavo pabandyti spec gyvunams zuvies taukus.. Bet ir tie nepadeda.. Sukuoju..
Gal galetumete pasidalinti patirtimi ka dar galeciau padaryti?
Atsakyti
Aš žinok niekaip neatsirenku, ką su tuo kailiu daryt, tai kartais tie plaukai nukrenta, o paskui vėl atauga. Maistą keist, manau, čia pagrindas.

Iš mano katinams (du suaugę kastruoti) geresnių maistų tai sakyčiau buvo:

Virbac su lašiša (sako, daug kornišų blogai reaguoja į antieną, bet čia ne faktas, o pliotkai): http://www.vetvila.l...-su-lasisa.html

Specific belekokie: http://www.vetvila.l..._query=specific

Ir dar Picart Select buvo neblogai: https://www.pet24.lt...en-egg-begrudis

O šiaip tai baisiai individualus reikalas. Mums tragiškai netiko Royal, nors skanūs buvo, netiko siaubingai Cimiao, visi triedė, kas galėjo, nuo Proplan irgi, ir visai netiko Trainer. Visi kiti - taip, su bėda...


Esu girdėjus patarimą duoti katėms žmogiškų alaus mielių tablečių, rusiškam forume sakė, kad jos jas netgi mėgsta. Bet pati neišmėginau, tai nežinau, ar čia protingas patarimas, ar durnas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 sausio 2016 - 13:39
4u.gif
taip sakant po 1000 metų parėjau blush2.gif

nelabai buvo ką rašyti. Liūdni praėję metai mūsų šeimoje verysad.gif Sulaukęs 14,5 metukų į amžinus medžioklės plotus iškeliavo Betmenukas. Po poros mėn išėjo ir Fyfutė verysad.gif .Apverkė šeimyna , sakė niekad niekada daugiau,o bet tačiau dukriukas jau turi o sesė su dukterėčia lauks dar mėn ax.gif Ne korniukai, tiesiog nusprendė ,kad bus kita veislė. Pas Dovilę auga ryžius orikas iš Brigitos.Mano didžioji svajonė wub.gif O dukterėčia su sese laukia Lailos brituko šokoladinio wub.gif Tai va mano svajonės kaip ir išsipildė ax.gif Pati laikyt tiek negaliu, bet bus šeimoj. Mano vaikai pildo mano svajones jaunėlė augina baltajį šveicarų aviganį iš augos apie kurį labai masčiau biggrin.gif Dovilė oriką, sesė turės britą. Nu visas mano svajonių komplektas. O sako ,kad svajonės nesipildo. Pildosi tik vaikus reikalinga kryptim reik pasukt biggrin.gif
Atsakyti
Noriu pasitarti, turiu isvaziuoti savaitei ir svarstau, kur geriau palikti savo kornyte - ar vezti mamai, kur nuolat bus zmoniu, ar palikti namie, kur ateis kaimyne i diena kelis kartus paserti ir pakalbinti. Kaip manot? As linkstu i palikima pas mama, nes vis tik visa savaite... Patarkite, prasau 4u.gif Korniukai gi zmogaus draugai, sakau gal jai bus labai liudna vienai, kad ir savo namuose... g.gif
Atsakyti
Aš saviškius palikinėdavau močiutei. Kad jiems nebūtų streso, ar juos ir šiaip kartais ten nusiveždavau, kelioms valandoms. Visi buvo patenkinti.
Papildyta:
Jetus, Jonavieti, o tai kas pas tave liko? Kornišas gi liko, ir du sfinksiukai? Nes vardas jo lyg ir nepaminėtas, ar ten daug vardų variacijų?
Aš matai kai tavęs kitose temose neseku, tai ir nežinau... sad.gif
Atsakyti