Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(airv @ 2015 12 16, 16:43)
Sveikos,
Savo katinuko dar neturiu, bet laukiu...Kai jis atkeliaus pas mus i namus, praejus dviem savaitems, mums reiks isvaziuoti is namu su nakvyne. Kaip geriausia elgtis, ar imti katinuka kartu, ar geriau palikti ji nakciai viena?  g.gif

unsure.gif O neina susitarti, kad vėliau paimti jį? Man rodos nei vienas, nei kitas atvejis nėra gerai unsure.gif stresas katinui bereikalingas...

Arba gal kas nors gali pas jūs pernakvoti, kol grįšit? Tėvai pvz?
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 12 16, 16:50)
unsure.gif O neina susitarti, kad vėliau paimti jį? Man rodos nei vienas, nei kitas atvejis nėra gerai  unsure.gif stresas katinui bereikalingas...

Arba gal kas nors gali pas jūs pernakvoti, kol grįšit? Tėvai pvz?


Supratau. Abu variantai galimi butu.
O mazdaug po keliu menesiu katinuka galima vestis i svecius nesukeliant jam labai daug streso?
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2015 12 16, 17:43)
Sveikos,
Savo katinuko dar neturiu, bet laukiu...Kai jis atkeliaus pas mus i namus, praejus dviem savaitems, mums reiks isvaziuoti is namu su nakvyne. Kaip geriausia elgtis, ar imti katinuka kartu, ar geriau palikti ji nakciai viena?  g.gif

Aš tai Kuzį imdavau, ir nieko jam nebūdavo. Priprato ir buvo kelioninis, sėdėdavo sau bokse be pretenzijų.
Dabar kai du turiu, tai neimu, jiems dviese likti linksmiau, negu Kuziui vienam. Užtai Lotas nelabai pratęs keliauti ir rėkia.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 16, 14:58)
Man įdomu daugiau apie kraustymąsi su katėm. Kvailiukės tos katės, jos gi nesupranta, kad kraustaisi, kur geriau!  biggrin.gif Jei reiks kraustytis kada, tai kažin, kaip čia reiks suktis.

Noa žinok, kaip su žmonėmis taip ir su katėmis, įvairiai būna. Vienas mano katinas kai išsikrausčiau į savarankišką gyvenimą liko su tėvais gyventi nes matėsi kad jam sunku būtų kitoje aplinkoje apsiprasti, jis toks sam po sebie buvo, labiau su mūsų šunim draugavo ne su mumis. O štai kitam katui svarbiausia buvo kad su manim būtų, o kokioj troboj tai jau antraeilis klausimas, pirmą kartą po skyrybų pas tėvus atsikrausčiau - ok, tėvų katinui buvo leista rinktis iš dviejų variantų: arba mano katas vadovauja arba tėvų katinas nusileidžia. Pusę metų vyko didysis buto karas su reguliariais mūšiais, paskum tėvų katinas išsirinko jam priimtinesnį variantą ir įsivyravo taika ir ramybė. Po metų mudu su katinu nusipirkom sau butą ir išsikraustėm - ok, katinas apėjo butą ir griuvom lovon miegoti. Po kiek laiko mano tėvai atsikraustė šalia manęs į gretimą namą ir jau pusantrų metų katinas pas tėvukus persikraustė dėl susiklosčiusių aplinkybių. Dabar vėl ten visiems vadovauja, nors aš jam išlikau Nr. 1 bet pas tėvukus jam visi patarnauja, jo norus tenkina, jam ten patinka, plius ten yra galimybė į lauką išeiti ko jis visada norėjo. Žodžiu gyvena ir žydi. Tėvų katytė irgi persikraustė be problemų, apėjo naujus namus ir užsiėmė sofą.
Mano du kiciai dar niekada nesikraustė bet manau jiems irgi svarbiausia kad su manim būtų ir ne tiek svarbu kokiam bute. Taip kad labai individualu tas kraustymasis, juk ir žmonių būna, kurie sunkiai persikraustymą ir vietos pakeitimą priima 4u.gif
Atsakyti
Nu jo, aš pati negaliu pakęst kraustytis. Gyveni, pripranti, įsisabačini, kas kur, pradedi sveikintis su kaimynais, nes juos atskiri, PC kasininkės neklausia, ar turi kortelę, nes žino, kad turi, vaistinėj nebeprašo recepto, žinai, kur patogiausias batsiuvys, laikrodininkas, sporto klubas, cheminė valykla - ir pyst kraustais kažkur, kur nieko nesusigaudai!

Ne kažką schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2015 12 16, 17:24)
Supratau. Abu variantai galimi butu.
O mazdaug po keliu menesiu katinuka galima vestis i svecius nesukeliant jam labai daug streso?

Nežinau dėl kitų, bet galiu pasakyti savo patirtį - kai pasiėmiau katiną iš veisėjos (4 mėn.), jis prakniaukė VISĄ kelią nuo Kauno iki Klp. Kadangi mane įspėjo jį vežti bokse, ne ant rankų, nes vis tiek svetimi žmonės, aplinka, nu kad saugiai būtų - aš ir paklausiau. Nežinau kas būtų jei vežčiau ant rankų. Gal mažiau stresuotų, o gal ne. Bet nuo mažens jis klaikiai bijo kur važiuoti, bijo eiti į lauką, keletą kartų bandžiau pratinti - pasidaviau. Jis labai labai labai stresuoja. Geriausiai jaučiasi savo namuose.

Katę pasiėmiau jau 2,5 m. (brolis su sese jie šiaip, tik skirtingais keliais atėjo pas mus). Kniaukė beveik visą kelią jau nuo Alytaus iki Klp wacko.gif nors ji buvo vyresnė, o ir patirties su važiavimu bokse turėjo. Katė labai mėgsta svečiuotis kitur, eiti į lauką. Bet važiuoti iki svečių ar iki veterinaro jai kančia. Kai aš vežu katinus skiepytis, tai veterinarė jau iš toli mus girdi lotuliukas.gif

Maniškiam už 1,5 mėn. jau 7 metai bus. O pratinau prie važiavimo, bent jau katiną, nuo pat mažens. Viskas veltui. Tai kad, kiek katinų, tiek charakterių.

Tai jei manęs paklausti ar verta vežti su savim - aš atsakysiu ne, neverta.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 16, 14:58)
Man įdomu daugiau apie kraustymąsi su katėm. Kvailiukės tos katės, jos gi nesupranta, kad kraustaisi, kur geriau!  biggrin.gif Jei reiks kraustytis kada, tai kažin, kaip čia reiks suktis.


Na mes kraustemes ne ten, kur geriau, o todel, kad seimininke pakeite darba ir dabar gyvenam tarp dvieju miestu ir dvieju butu doh.gif
Vaziuojant automobiliu dainos buna nuolat, kai kada ramiau, kai kada garsiau, ar visa kelia (2.5val) doh.gif
O palikt vienos niekaip negaleciau, ir man sirdis plystu, ir neisivaizduoju, kaip ji isgyventu be manes, nes mes visur kartu: as i tualeta, ji i savo tualeta, nes salia vienas kito, as is vieno kambario i kita ir ji is paskos. Be to, musu tikrieji namai 80 kv., tai ten yra kur duotis ir lakstyt, o va nuomojamas butas tik 1 kambarys ir virtuve.
Gaila labai katytes, na bet tikrai nezadu kazkam atiduoti, ar palikti tevams, geriau jau vaikscios su itvaru, bet busim kartu wub.gif
Bandysim kazkaip isspresti sita problema g.gif

QUOTE(airv @ 2015 12 16, 16:43)
Sveikos,
Savo katinuko dar neturiu, bet laukiu...Kai jis atkeliaus pas mus i namus, praejus dviem savaitems, mums reiks isvaziuoti is namu su nakvyne. Kaip geriausia elgtis, ar imti katinuka kartu, ar geriau palikti ji nakciai viena?  g.gif


As ir vietoj Jusu palikciau su mama ta laika, kol galesite buti kartu. Pati taip dariau smile.gif


Atsakyti
QUOTE(airv @ 2015 12 16, 17:43)
Sveikos,
Savo katinuko dar neturiu, bet laukiu...Kai jis atkeliaus pas mus i namus, praejus dviem savaitems, mums reiks isvaziuoti is namu su nakvyne. Kaip geriausia elgtis, ar imti katinuka kartu, ar geriau palikti ji nakciai viena?  g.gif

mums tokia pati situacija buvo kai pasiememe savo mazaja, ant rytojaus turejome vaziuoti i Kauną (iš Klaipėdos), galimybes pasiimti veliau nebuvo, tai nusprendeme, kad namie dar nepratusios palikti nenorime. tai vežemes kartu, biski buvo neiprasta, bet pradzioje namuke sedejo, bande kniaukt sudrausminome, paskui kai pabodo biski po masiną pasivaiksciojo, uzdejome pavadeli po lauka parepliojo, buvo vargelio su tokia kruopa bet nieko, paskui vel į kaimą teko važiuoti, pas veterinarus vežiojome tai apsiprato ir labai ramiai sededavo ir net džiaugdavosi kai padedavome namuką prie laukinių durų, žinodavo kad tuoj važiuos tai pati įlisdavo į jį ir laukdavo kol jau ją nešimės. Tualetą kai važiuodavome idėdavome i bagazinę, tai kai norėdavo nurėpliodavo į ją (važiavome su minivenu) ir padarydavo savi gamtinius reikalus. Tik svarbu jos dubenelį buvo turėti kad galėtų laiku atsigerti ir pavalgyti. Veterinaras sakė, kad kai kurioms katems ziurint į judantį kelią pradeda pykinti, tad reiktų apsisaugant nusukti nuo vaizdo į kelią. o toliau manau kaip sakė nuo charakterio priklauso. tiesa labai pradžioje norėdavo po pedalais palįsti tai reikėjo labai saugoti, kad po stabdziu nepalistų doh.gif
Atsakyti
Šiaip jau kates, kaip mažus vaikus su kėdutėm, reikia jas pratint važiuot bokse, nes kitaip maža ką. Girdėjau, kaip kažkam atsitiko - buvo avarija, dužo stiklas, ir iš streso mašinoj buvęs katinas pabėgo, jo niekas nerado... Nuperki gerą boksą, ir būna gerai.

Tiesa, žiemą, kai laba šalta, esam vežę po megztiniu. Tada net Lotas nerėkia, na gal rikteli, galvą iškišęs, bet visumoj gerai. Nesaugu taip, aišku, tik labai smagu, toks mažas durnas šiltas tau po megztuku miega biggrin.gif

O šiaip kelioninis katinas - ne kiekvienas, bet va mūsų Kuzys gali būti kelioninis laisvai. Tiksliau, galėjo būti, jei būtume ugdę. Vyresnėlis su juo tokiu va net Į maximą ėjo. Iškiša galvą, pasižiūri, nutaiso gudrų snukį, mol, nu vat matai, dirba kaimiečiai, dirbkit dirbkit biggrin.gif

user posted image

O Lotas tai nelabai, jis naminis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 17, 12:30)
Šiaip jau kates, kaip mažus vaikus su kėdutėm, reikia jas pratint važiuot bokse, nes kitaip maža ką. Girdėjau, kaip kažkam atsitiko - buvo avarija, dužo stiklas, ir iš streso mašinoj buvęs katinas pabėgo, jo niekas nerado...  Nuperki gerą boksą, ir būna gerai.

Tiesa, žiemą, kai laba šalta, esam vežę po megztiniu. Tada net Lotas nerėkia, na gal rikteli, galvą iškišęs, bet visumoj gerai. Nesaugu taip, aišku, tik labai smagu, toks mažas durnas šiltas tau po megztuku miega biggrin.gif

mes tokį siltą pleduką į kelionine tasę įsukam ir miega ten madam siltai ir saugiai thumbup.gif
Atsakyti
Labas.

Maniškis katinas visiškai nekelioninis - anei pledukuose, anei užanty, anei bokse doh.gif klaikiai bijantis bet kokio išėjimo iš komforto zonos. Net namuose jam baisu, kai ateina svečiai - beje visi iki vieno jam pažįstami nuo mažens, ir vis tiek jis slepiasi kitame kambaryje, kantriai pasiryžęs ten išbūti iki kol nei kvapo kitų žmonių neliks. Katė visai kitokia - deda skersą ant savų, užtat prieš ne šeimos narius ana visa tokia komunikabili, kad tik ačiū jai jog tašėn nelenda iškeliauti su viskam tongue.gif važiuodama kniaukia, bet gal ne iš siaubo, nu tiesiog taip reikia biggrin.gif bet atvažiavus į vietą drąsiai laksto, išniukštinėja viską, nieko nebijo. Katinas gi svetimuose namuose net iš tašytės neišlenda verysad.gif visas nelaimingas sėdi. Nu ir kam be reikalo stresinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 17 gruodžio 2015 - 17:00
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 12 17, 17:59)
Nu ir kam be reikalo stresinti?

Taigi, niekam.
Lotas išlenda, pet pirmą valandą praleidžia po sofa, o paskui apsikabina Kuzmą ir taip būna. Su Kuzma jam drąsiau.

O Kuzma nieko nebijo, jis švedas, carskaja morda ir žvėrių karalius biggrin.gif Naujoj vietoj jis eina ištirti, ar eina užšokt aukštai ir surast kokių vorų biggrin.gif
Atsakyti