Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Va va, ir Kuzio taip kažkaip - tai žalios, tai geltonos, nesupaisysi biggrin.gif Piešinys koks fainas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 14, 18:46)
Va va, ir Kuzio taip kažkaip - tai žalios, tai geltonos, nesupaisysi biggrin.gif Piešinys koks fainas biggrin.gif


Lapė Nr1 nupiešė savo draugei dovanų- raina katė- draugės- ir juodnosė-mūsų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 14, 13:44)
Dabar atsiminiau apie išsilaižymą. Buvo tai užėję Kuziui tada, kai Lotas dar buvo su kiaušiniais ir ėmė braškėti sostas. O Kuzys pas mus yra valdovas, tai jam buvo, aišku, stresas, kai sūnaitėlis pizdukas, paties užaugintas, tėvo autoritetu abejoja ir valdžią ima. Tai va, pradėjo išsilaižyt.

Tai mes jam davėm tokių tablečių Da ba Relax: https://www.pet24.lt...a-ba-relax-plus  Tipo, žolinės ir nekenksmingos.

Lyg kažkiek padėjo.  O gal padėjo tai, kad Lotas padėjo kiaušinius ir kartu charakterio požymius, tai Kuzys vėl įsivyravo soste. Aišku, ta valdžia vis ginčijama, nes Lotas, kaip minėta, yra pizdukas, anarchistas ir nelabai gerbia valdžią iš esmės biggrin.gif Bet ar tai Kuzys priprato, periodiškai įkrauna į kailį, ir tiek. O Lotas periodiškai tėvą išpizdavoja, paskui pabučiuoja, tipo, nu tata, ar tu durnas, nepyk biggrin.gif Ir taip gyvenam smile.gif


Aciu uz nuoroda 4u.gif Kazkaip ramiau, kai ne tik maniskei tokios bedos yra buve smile.gif Mes per paskutinius puse metu pakeitem dvejus namus, tai paskutiniuose jai nelabai patinka, todel ir zaloja save verysad.gif
Bandysiu ieskot tu tableciu. Nuo vakar gauna raminancio edesio, maniau puls ir sues viska iskart. Kur tau doh.gif Siryt rekia, tipo duok normalaus maisto, kokio sh cia priberei doh.gif O dar sako Royal skaniausias maistas is visu doh.gif

QUOTE(vilkra @ 2015 12 14, 17:27)
O apie nusilaižymys iki kraujo.. Mano senoji katė buvo  išsilaižiusi pusę pilvo.. Tai gydytoja leido kažkokius raminančius vaistus. Kol kursą suleidžia- mažiau laižosi- po to vėl sfinksu nori būti. Sakė- taip jau su katėmis būna- tokia- tipo i depresija. Baigėsi depesija, kai atsirado jauniausioji garbanė. O kai ta dar ir ropoti pradėjo.. Iš vis užmiršo katė laižytis..


Cia jauniausioji garbane Jusu dukryte? smile.gif Maniau katems buna stresas maziem vaikam atsiradus namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 12 15, 11:08)

Cia jauniausioji garbane Jusu dukryte?  smile.gif  Maniau katems buna stresas maziem vaikam atsiradus namie  g.gif


taip- turiu dvi garbanes namie..Abi padėjo užauginti senoji katė. Visaip su tais stresais būna- mūsiškė gan ramiai žiūrėjo į gyvas šeimininkų "užgaidas" : Viena garbanė, dvi JK, ir dar viena garbanė.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 12 15, 10:29)
taip- turiu dvi garbanes namie..Abi padėjo užauginti senoji katė.  Visaip su tais stresais būna- mūsiškė gan ramiai žiūrėjo į gyvas šeimininkų "užgaidas" : Viena garbanė, dvi JK, ir dar viena garbanė.


Ach stai is kur man Jusu nick'as matytas, is JK temos biggrin.gif As ir du kiauliukus turiu plius kate wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 12 15, 16:00)
Ach stai is kur man Jusu nick'as matytas, is JK temos  biggrin.gif  As ir du kiauliukus turiu plius kate  wub.gif


tai va kokia ta SM mažytė... Sutinki netikėtai bendratemietes. drinks_cheers.gif Tai kaip čia dabar- jokia aš kaimynka... g.gif
Atsakyti
Sunreja, o kodėl katei paskutiniai namai nepatiko? Kaip tu nusprendei, kad nepatinka? Mano katės dar niekada nesikraustė, įdomu, kaip joms tai būtų...

O jei kokios katžolės papūtus, gal tada patiktų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 12 15, 10:08)
Aciu uz nuoroda  4u.gif  Kazkaip ramiau, kai ne tik maniskei tokios bedos yra buve  smile.gif  Mes per paskutinius puse metu pakeitem dvejus namus, tai paskutiniuose jai nelabai patinka, todel ir zaloja save  verysad.gif
Bandysiu ieskot tu tableciu. Nuo vakar gauna raminancio edesio, maniau puls ir sues viska iskart. Kur tau  doh.gif  Siryt rekia, tipo duok normalaus maisto, kokio sh cia priberei  doh.gif  O dar sako Royal skaniausias maistas is visu  doh.gif
Cia jauniausioji garbane Jusu dukryte?  smile.gif  Maniau katems buna stresas maziem vaikam atsiradus namie  g.gif


jei noresite daugiau paplepėti apie reksiukų kasymąsi ir panašiai, parašykite man el. paštu prašau: juraterechova@yahoo.com , įdomi vis dar tema ir mūsų šeimai (2,5 metų taip gyvename...)...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 15, 22:11)
Sunreja, o kodėl katei paskutiniai namai nepatiko? Kaip tu nusprendei, kad nepatinka? Mano katės dar niekada nesikraustė, įdomu, kaip joms tai būtų...

O jei kokios katžolės papūtus, gal tada patiktų? unsure.gif


Na pastaraji pusmeti pakeiteme dvejus namus. Pirmuose pragyvenome 3 men, nebuvo jokiu kasymusi, kate buvo smagi, zaisminga. O persikrauscius i dabartinius kates tarsi nebeliko unsure.gif Labai retai zaidzia, laksto, o galiausiai eme save zaloti verysad.gif Nesupratau kame reikalas, maniau kokia alergija, grybelis, blusos ir t.t., kol nenuejom pas veterinara, kuris diagnotizavo - katei stresas verysad.gif Labai graudu buvo, kad per mano uzmojus kate turi kenteti, bet manau jai tikrai geriau su manimi negu svetimuose namuose be manes.
Tiesiog kitu priezasciu nematau, kodel galetu buti stresas.

Dabar bandom Royal maista raminanti, tai vakar grizus is po darbo net neatbego pasitikti prie duru, kaip visad, o sau tyliai guolyje gulejo. Na gaila mazyles, bet ka daryti?.. Gaila ir kai nusidraskiusi visa doh.gif

Apie katzole nepagalvojau g.gif

QUOTE(Jūra* @ 2015 12 15, 22:26)
jei noresite daugiau paplepėti apie reksiukų kasymąsi ir panašiai, parašykite man el. paštu prašau: juraterechova@yahoo.com , įdomi vis dar tema ir mūsų šeimai (2,5 metų taip gyvename...)...


Nuolat gyvenate su sia problema?? unsure.gif Ar praeina tarpais? 4u.gif
Atsakyti
Man įdomu daugiau apie kraustymąsi su katėm. Kvailiukės tos katės, jos gi nesupranta, kad kraustaisi, kur geriau! biggrin.gif Jei reiks kraustytis kada, tai kažin, kaip čia reiks suktis.
Atsakyti
Labas.

QUOTE(Sunreja @ 2015 12 16, 08:32)
Labai graudu buvo, kad per mano uzmojus kate turi kenteti, bet manau jai tikrai geriau su manimi negu svetimuose namuose be manes.
Tiesiog kitu priezasciu nematau, kodel galetu buti stresas.

Kaip gaila katės verysad.gif na bet kaip įdomiai unsure.gif juk reksiukai ypač prisirišę prie žmogaus... juk, rodos, koks skirtumas kur tas žmogus g.gif

Bet kokiu atveju linkiu, kad viskas susitvarkytų gyvūnėliui 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2015 12 16, 14:58)
Man įdomu daugiau apie kraustymąsi su katėm. Kvailiukės tos katės, jos gi nesupranta, kad kraustaisi, kur geriau!  biggrin.gif Jei reiks kraustytis kada, tai kažin, kaip čia reiks suktis.

Nežinau ar skaitosi tai kraustymas tongue.gif prieš jau beveik 2 metus darėm grand remontą namuose... ilgą laiką gyvenom statybų aikštelėje tiesiog wacko.gif na bet užkniso, radom meistrus, kurie apsiėmė užbaigti viską, tad turėjom išsikraustyti 2 savaitėm... pas mamą... maniškiai gi niekad nebuvo niekur... valandą-dvi svečiuose porą kartų nesiskaito... ir ką - likdavo vieni, pasitikdavo pasiilgę... jokio streso, kaip tik viskas smalsu, faina, įdomu - nu priam ne vieno kambario butas, o ištisinė žaidimų aikštelė lotuliukas.gif (mes gi 3 k. turim)... tik va ką pastebėjau - mano mielieji katinukai, švelnumo įsikūnijimai, tiesiog botanai wub.gif .... buvo namuose laugh.gif o ten išlindo zbitkių genas doh.gif tapetus nudraskė, kaktusus persodino - nu kaip persodino, grįžus vakare radau vazoną be kaktuso... pats floros atstovas šalia vazono, ant stalo... viskas čiki gražu, bez šuma i pyli lotuliukas.gif nei trupinėlio žemės niekur nenukrito... toks jausmas, kad kaktusas pats iššoko lotuliukas.gif greičiausiai taip ir buvo, bo nekalti veidukai tvirtino - mes čia niekuo dėti laugh.gif

O vat kai teko išvažiuoti 5-6 dienom, juos palikau namuose... visgi galvoju savos sienos, viskas pažįstama, jie dviese... mama į dieną po du kartus ateidavo (šunį gi reikia vedžioti doh.gif )... su jais pažaisti, pabendrauti... ir ką - Kimis gi mamą puikiai pažįsta, o čia likęs be manęs, slėpdavosi į tualetą savo ir nelįsdavo iš ten... mama nori kraiką išvalyti, bando jį išvilioti iš ten, tai katinas mamą apšnyptė doh.gif gyvenime nesu girdėjusi, kad būtent jis šnypštų blink.gif o Fionai gryn po barabanu buvo - esam mes, nesam irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 16 gruodžio 2015 - 16:47
Sveikos,
Savo katinuko dar neturiu, bet laukiu...Kai jis atkeliaus pas mus i namus, praejus dviem savaitems, mums reiks isvaziuoti is namu su nakvyne. Kaip geriausia elgtis, ar imti katinuka kartu, ar geriau palikti ji nakciai viena? g.gif
Atsakyti