Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Taure @ 2015 12 13, 21:21)
Ne nu cia visi psichiniai...

1) Nemanau, kad esate kvalifikuota šitokioms diagnozėms.
2) Pažeminus kitus, pati nuo to aukščiau nepakylate, deja.
3) Būna kultūringos diskusijos. Gaila, kad žaviųjų garbanių temoje viskas pasisuko "neskaniai".
4) Moderatoriai paprastai pratrina įžeidinėjančius kitus dalyvius postus.
Sėkmės 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2015 12 13, 22:13)
Vilkra, daugiau nesiūlyk. Prisigėrusios mergos dar viena kitai į plaukus kibs, paakius mėlynai nudažys, nagus nulaužys

lotuliukas.gif Aš tai iškart miegoti eičiau po tokio kiekio irnesakyk.gif nepyktibiška girta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2015 12 13, 22:13)
Vilkra, daugiau nesiūlyk. Prisigėrusios mergos dar viena kitai į plaukus kibs, paakius mėlynai nudažys, nagus nulaužys

Blyn, gal kompą išjungti, o tai prigėrusios mergos dar sulys man per ekraną į namus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 13, 19:38)
Vargiai. Pas mane du kastruoti katinai. Jei įvyktų toks stebuklas, ir kuris nors jų taptų nėščias, manau, jų vaikus išgrobstytų mokslininkai ir tyrėjai lotuliukas.gif


Veiseja tu su savo dviem bekonkoliais ir kitaip neirodysi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2015 12 13, 23:13)
Vilkra, daugiau nesiūlyk. Prisigėrusios mergos dar viena kitai į plaukus kibs, paakius mėlynai nudažys, nagus nulaužys


Gerai- daugiau nesiūlysiu.. Mažiau irgi.. blush2.gif


QUOTE(Svetli@čok @ 2015 12 13, 23:16)
lotuliukas.gif Aš tai iškart miegoti eičiau po tokio kiekio irnesakyk.gif nepyktibiška girta  tongue.gif


arba padainuot...

user posted image

QUOTE(Magnuna @ 2015 12 13, 23:20)
Blyn, gal kompą išjungti, o tai prigėrusios mergos dar sulys man per ekraną į namus  unsure.gif


nebijokit.. Aššššš apsaugosiu nuo šiapusinių ir anapusinių mušeikų. Kruopa su Grikiu gali ramiai miegoti.. ir visi garbaniai irgi.,ir jų šeimininkės, ir negarbaniai ir negarbanių šeimininkai. Visus visus apsaugosiu..


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 12 13, 23:16)
lotuliukas.gif Aš tai iškart miegoti eičiau po tokio kiekio irnesakyk.gif nepyktibiška girta  tongue.gif

Tu nori pasakyt, kad pirma jį išgertum? biggrin.gif

QUOTE(neatleidziu @ 2015 12 13, 23:22)
Veiseja tu su savo dviem bekonkoliais ir kitaip neirodysi  lotuliukas.gif

Taip pagalvojus tai jo. Iš pradžių buvo vienas - reiškia, prisiveisė lotuliukas.gif

QUOTE(vilkra @ 2015 12 13, 23:51)

Oho. Ką, rimtai tokios akys? blink.gif Ir aš tokių noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taure @ 2015 12 13, 21:57)
O die... Kokia cia mesamone uzklauset!? Zinoma, kad galiu ir nuotraukytes siunciu. Tai kam tas forumas???

Kad klausiate elementarių dalykų, kuriuos save gerbianti veisėja visada išaiškina naujam šeimininkui prieš parduodama kačiuką. Nors anie, žinoma, kastruoti nesiūlo. Katė turi atsipirkti.
Atsakyti
Labryt.

QUOTE(Noa @ 2015 12 13, 23:49)
Tu nori pasakyt, kad pirma jį išgertum? biggrin.gif

Oho. Ką, rimtai tokios akys? blink.gif Ir aš tokių noriu biggrin.gif

Aš noriu pasakyti, kad aplamai išgėrusi būnu bais miela balta pūkuota nail.gif nepriklausomai nio kiekio. Nors nuo šitokio kiekio greičiausiai būčiau visas negyvas mergaitis laugh.gif

Aha, akyšššš nuostabios!!!
Atsakyti
Labas rytas. Ale sakyčiau pilnatis gal, bet nu lyg ir ne g.gif doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 12 12, 13:35)

dar kita dilema, jaigu gyveni pirmam aukste ir su terasa, namas daugiabutis aplink daug kieme vaiku. ar saugu su kate, jos nenulaikysi namie jai irgi noresis i lauka..durys vasara visad buna atidarytos i terasa g.gif

nesaugu. Bent mano atveju, tai labai didelis vargas ir problema... Vaikai maži, vaikšto į namus pirmyn, atgal, o ji taip greit išsprunka laukan, kad net nespėji ir pamatyt... Mūsų problema išsisprendė taip, kad kol šiltasis vasaros sezonas, katė gyvena pas mano tėvus, nes nu kitaip mums kol kas neįmanoma verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūra* @ 2015 12 10, 11:58)
manau, kad mūsų katytė atitinka Jūsų minėtus požymius. Tyrėme visais įmanomais būdais, gydėme įvairiausiais vaistais, nepadėjo niekas, galiausiai atsisakėme visų gydymo priemonių ir gyvename taip. Nusikaso, užgyja, vėl nusikaso. Bet negydant geriau nei kad gydant wink.gif


O kokia priezastis sito nusikasymo Jusu katytes? Kas per stresas? g.gif

Man veterinaras sake, jog niekas nepades, reiks susigyventi. Sake bande ivairiais vaistais gydyti, bet niekas nepadejo, tiesiog uzdejo itvara ant kaklo ir tiek. Dar nusipirkau secialaus maisto raminancio, sake turetu padeti. Nors manoji dabar nesidrasko - pfiu pfiu pfiu.
Atsakyti
Dabar atsiminiau apie išsilaižymą. Buvo tai užėję Kuziui tada, kai Lotas dar buvo su kiaušiniais ir ėmė braškėti sostas. O Kuzys pas mus yra valdovas, tai jam buvo, aišku, stresas, kai sūnaitėlis pizdukas, paties užaugintas, tėvo autoritetu abejoja ir valdžią ima. Tai va, pradėjo išsilaižyt.

Tai mes jam davėm tokių tablečių Da ba Relax: https://www.pet24.lt...a-ba-relax-plus Tipo, žolinės ir nekenksmingos.

Lyg kažkiek padėjo. O gal padėjo tai, kad Lotas padėjo kiaušinius ir kartu charakterio požymius, tai Kuzys vėl įsivyravo soste. Aišku, ta valdžia vis ginčijama, nes Lotas, kaip minėta, yra pizdukas, anarchistas ir nelabai gerbia valdžią iš esmės biggrin.gif Bet ar tai Kuzys priprato, periodiškai įkrauna į kailį, ir tiek. O Lotas periodiškai tėvą išpizdavoja, paskui pabučiuoja, tipo, nu tata, ar tu durnas, nepyk biggrin.gif Ir taip gyvenam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 gruodžio 2015 - 13:45
QUOTE(Noa @ 2015 12 14, 00:49)
Oho. Ką, rimtai tokios akys? blink.gif Ir aš tokių noriu biggrin.gif


nu kažkokios tokios. Šiaip kai žiūti ne to geltonos, ne to žalios.. O fotikas rodo.. na - ka nori- tas jis rodo

Va- tiksliausia akių spalva

user posted image

O čia tai iš vis žydros kažkokios gavosi :

user posted image


QUOTE(Svetli@čok @ 2015 12 14, 09:35)
Aha, akyšššš nuostabios!!!


Girkite dar mane, girkite ir glostykite mmmrrr

user posted image


O apie nusilaižymys iki kraujo.. Mano senoji katė buvo išsilaižiusi pusę pilvo.. Tai gydytoja leido kažkokius raminančius vaistus. Kol kursą suleidžia- mažiau laižosi- po to vėl sfinksu nori būti. Sakė- taip jau su katėmis būna- tokia- tipo i depresija. Baigėsi depesija, kai atsirado jauniausioji garbanė. O kai ta dar ir ropoti pradėjo.. Iš vis užmiršo katė laižytis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 14 gruodžio 2015 - 17:28