Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Pasitarkit su veterinaru dėl ankstyvos kastracijos, bet skiepus su kastracija derinti irgi negerai, nes dėl narkozės skiepas irgi gali nesuveikti, todėl ir parašiau kad ramiai pasiskiepykite o paskum jau kastracija. Tokiam amžiuje dar nepradės teritorijos žymėti
Atsakyti
QUOTE(Taure @ 2015 12 13, 18:45)
Pinigu uztektinai turiu, kad isigyciau visa jusu kates vada.

Vargiai. Pas mane du kastruoti katinai. Jei įvyktų toks stebuklas, ir kuris nors jų taptų nėščias, manau, jų vaikus išgrobstytų mokslininkai ir tyrėjai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Taure @ 2015 12 13, 12:47)
Bet labai negrazu, kai musu be dokumentu katinelius lygina su katinukais prieglaudoje, tai jau per daug.


QUOTE(Taure @ 2015 12 13, 18:45)
Brangioji, cia ne mano zodziai, cia kita dama su pasididziavimu issireiske apie prieglaudinius. As juos visus be galo myliu.


Aik tu? bigsmile.gif Kita dama tokiu pat nicku? Ir avataru? Kaip čia taip gali būt, nuostabus sutapimas? bigsmile.gif
Tai aišku, kad mylit, 2 mėn mažiuką nuo mamos atskirt tik dėl to, kad norit tokios spalvos - čia meilės apraiška pati tikroji. Dar didesnė meilė jau būtų nebent ant apykaklės jį panaudot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 gruodžio 2015 - 19:39
QUOTE(vilkra @ 2015 12 13, 11:00)
Nes aš ir esu ta , kuri palygino bedokumenčius su prieglaudiniais.

Noa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 13, 20:38)
Vargiai. Pas mane du kastruoti katinai. Jei įvyktų toks stebuklas, ir kuris nors jų taptų nėščias, manau, jų vaikus išgrobstytų mokslininkai ir tyrėjai lotuliukas.gif




Ai- enava geriau virtualiai karšto vynelio pagurkšnoti, kaimynka

user posted image

Sūrio paskanauti

user posted image

Tskant- skalsu kabos ir rašybos.. Ai dar reikia garbanas paglostyti.. Na juk ir aš namie turiu dvi garbanes..
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 13, 20:38)
Tai aišku, kad mylit, 2 mėn mažiuką nuo mamos atskirt tik dėl to, kad norit tokios spalvos - čia meilės apraiška pati tikroji. Dar didesnė meilė jau būtų nebent ant apykaklės jį panaudot...

biggrin.gif

O šeip tai kur, Taure, jūsų malonieji veisėjai dingo? Jie turėtų viską apie kačių auginimą žinoti ir konsultuoti. Man taip žymiai patikimiau. Ir greičiau. Kas neaišku, imi ir paskambini. Ar anie jau žinoti nieko apie jumis nenori?
Atsakyti
QUOTE(Taure @ 2015 12 13, 20:53)

Nu? Ir ką ana negero padarė? Mano suvokimu, jūs čia plepat visiškus niekus. Ne ji. Jums iki jos dar augt ir augt...
Aš tai tamstytės žodžius omeny turėjau. Bože bože, paėmė ir palygino! doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vilkra @ 2015 12 13, 20:56)
Tskant- skalsu kabos ir rašybos.. Ai dar reikia garbanas paglostyti.. Na juk ir aš namie turiu dvi garbanes..

Čia švietėjiškas darbas! Nors realiai po tokio prisigert norisi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 gruodžio 2015 - 20:52
QUOTE(Žiuljenas @ 2015 12 13, 19:42)
biggrin.gif

O šeip tai kur, Taure, jūsų malonieji veisėjai dingo? Jie turėtų viską apie kačių auginimą žinoti ir konsultuoti. Man taip žymiai patikimiau. Ir greičiau. Kas neaišku, imi ir paskambini. Ar anie jau žinoti nieko apie jumis nenori?

O die... Kokia cia mesamone uzklauset!? Zinoma, kad galiu ir nuotraukytes siunciu. Tai kam tas forumas???
Atsakyti
QUOTE(Taure @ 2015 12 13, 21:57)
O die... Kokia cia mesamone uzklauset!? Zinoma, kad galiu ir nuotraukytes siunciu. Tai kam tas forumas???

O ta jūs jais netikit? biggrin.gif Kad čia perklausiat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 13, 20:00)
O ta jūs jais netikit? biggrin.gif Kad čia perklausiat? biggrin.gif

Ne nu cia visi psichiniai...
Atsakyti
Labas.

Nu jau po paskutinio posto neiškenčiau laugh.gif

Ui, mus visas ką tik pavadino bam-kūkū lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 13 gruodžio 2015 - 21:27
QUOTE(Noa @ 2015 12 13, 21:51)


Čia švietėjiškas darbas! Nors realiai po tokio prisigert norisi biggrin.gif



Daugiau vyno ?

user posted image

daugiau sūrio ?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 12 13, 21:28)
Daugiau vyno ?



Vilkra, daugiau nesiūlyk. Prisigėrusios mergos dar viena kitai į plaukus kibs, paakius mėlynai nudažys, nagus nulaužys
Atsakyti