Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(afrika77 @ 2015 12 12, 09:43)
as tiesiog dar karta pasikartosiu,kad man susidaro kartais paskaitinejus tokia nuomone, kad jei neturi dokumentu,tai nedrys cia savo katino demonstruoti ar ji pavadinti reksiuku.Nes iskarto komentaru lavina.
Sugalvokit tada pavadinima tokiems katinams,kad nereiktu tiek komentuoti...

Katė, nu. Ar katinas. Kuo blogas pavadinimas? Jei jūs nueisit ir įsigysit dokumentus - nes taip galima - tada juose bus parašyta - naminė katė. Ir netgi bus su dokumentais biggrin.gif Tik kad vis tiek neveislinis.

Draugė turi kačiuką, kuris gimė tikrai gerai kilmingai pažįstamų katei, kuri skirta veisimui, pasprukus ir nusidėjus su belekuom. Jinai jį vadina pavainikiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš savo katus vadinu vardais - ir man gerai ir katinai patenkinti ir visiems aplinkui aišku, kad jie vieninteliai tokie biggrin.gif
O čia tiesą pasakė, tai ėmė ir supyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiuljenas @ 2015 12 12, 09:28)
a) Beveislis.

cool.gif Istorija jūsų prasidėjo kiek kitaip. Ieškojot sfinkso pigiau. Ir, ak, pataikyk tu man taip ant skriaudžiamos katės. Dabar yra puiki proga aiškinti visiems iš eilės, kokios jūs geros širdies žmogus. Na, bet juk važiuodama katės pažiūrėti, nežinojote apie jos skriaudą. Važiavote, nes tiko kaina ir kokybė. Ar daugintojai telefonu taip ėmė ir sakė, kad kreivai šleivai augino biggrin.gif

nezinot nieko,o kalbate.Ieskojom katinelio antro,ejom i paroda Kaune kur buvo,pasiemem veislynu kontaktus ir jau buvom sutare,kad kai bus kaciukai mums paskambintu.Kadangi daznai narsau internete tarp visokiu skelbimu,natural,kad akis paganau ir i katinus.Radau skelbina kad parduoda 6men katyte,nes atseit laikyti negali,pasiakambinau ir jie man papasakojo kaip jie ja augina,jiem atrodo normalu normuoti maista i para 60g.neleisti niekur lipti,o apie miegojima lovoje isvis nesvajok.Kasdien maudoma ir t.t. As po to pokalbio net kraciausi.O kai nuvaziavus pamaciau dviejose vietose uodega sulauzyta,nagai karpyti iki kraujo,guzas ant nugaros,visa susiguzus,bijo savo seimininku,dreba,salta o neaprenkta... Kai pamaciau kokia ji isibaiminus man jau niekas neberupejo.Ibrukau pinigus jiem i sauja ir tikrai nepasakyciau,kad labai jau pigiau,katina po paltu ir greiciau pas vet ir namo. Taip,kad man jus neaiskinkit,kad as patautyti sugalvojau!
Papildyta:
Mano drauges mama turi toiterjieru veislyna.Nera ten viskas taip grazu ir pukuota.Vistiek reik gimdyti mazylius kalei ir juos maitinti ir priziureti ir juos atima nuo ju.... Nematau skirtumo.Skirtumas yra kai veislini su dvarneska kryzmini ir aiskini,kad laaaabai gera veisle ir grynakraujai.
O kas vienaip ar kitaip smurtauja pries gyvunus,tai tiem niekas nerupi ar veislynas ar daugykla...
Tai kai as su veislynais parodoje kalbejau tai viena kaina su dokais ir kita be doku,tai jei be ju is veislyno nusiperki tai irgi naminis katinas?
Atsakyti
aciu uz info del devon rex 4u.gif

dar kita dilema, jaigu gyveni pirmam aukste ir su terasa, namas daugiabutis aplink daug kieme vaiku. ar saugu su kate, jos nenulaikysi namie jai irgi noresis i lauka..durys vasara visad buna atidarytos i terasa g.gif
Atsakyti
Dėl terasos tai ne kas, išbėgs durniukas. Reiktų arba priprasti uždarinėti duris, arba, jei norit oro, įsigyti tinkliuką ant durų kokį nors. Mes turim kažkokį tokį http://www.tinklelis...elis_durims.jpg (juos langų ir durų gamintojai daro, visokių yra, iš viršaus užtraukiamų, varstomų). Šiaip jis nuo uodų, mes naudojam nuo kačių biggrin.gif Pliusas - uodų irgi neįskrenda. Minusas - ir musių neįskrenda, katinai neturi ką gaudyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 gruodžio 2015 - 13:46
Erikiuxxx - mano tėvai gyvena pirmam aukšte daugiabutyje su išėjimu į kiemą pro stiklines duris. Kiemas aptvertas, rakinamas. Tėvukų katinėliai kieman išeina tik su priežiūra. Ant durų yra tinklelis (slankiojančios durys su tinkleliu. Katinai jau priprato ir žino svo kiemą, žino kaip namo parbėgti, tačiau be priežiūros vistiek neleidžiame - tetis kai išleidžia kieman pasivaikščioti, visada prižiūri nes maža kas gali nutikti 4u.gif Jo musių neįskrenda, bet mūsiškiai kompensacijai kieme mašaliukus ir drugelius gaudo, o kartais vaikai leidžia muilo burbulus tai čia išvis atrakcija buvo tiek vaikams tiek katinams - laimės visiems užteko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 12 12, 13:35)
Skirtumas yra kai veislini su dvarneska kryzmini ir aiskini,kad laaaabai gera veisle ir grynakraujai.
O kas vienaip ar kitaip smurtauja pries gyvunus,tai tiem niekas nerupi ar veislynas ar daugykla...
Tai kai as su veislynais parodoje kalbejau tai viena kaina su dokais ir kita be doku,tai jei be ju is veislyno nusiperki tai irgi naminis katinas?

Jei be dokumentų, tai tu nežinai, ką ten su kuo kryžmina. Čia tik tau sako, kad veislinius kryžmina. Visada ir visiems taip sako. Va, mano draugės pavainikis - toks pat pūkuotas, gal mažiau, kai su mama sudedi. Vat paimtų ir išstumtų jį mažiuką kaip veislinį be dokumentų. sakytų, mamą matai, tėvas štai, dokumentėlius išimt patingėjom, te tau 5 kartus pigiau, labai veislinis, tik dokumentų nėr. Ką darytum? Ogi pirktum - mažas, mielas, mama graži, toks bus, kai užaugs. O paskui eitum ir rėktum, kad turi labai veislinį, jo abu tėvai su dokumentais, tik veisėjai patingėjo dokumentus išimt. O jo tėvas pas babytė gyvena, ant tvoros tupi ir balandžius medžioja biggrin.gif

Koks tau skirtumas? Mylėjimui tai jokio, nes kažkas puikiai myli išvis bet kokius katinus, tai katinų fenomenas, kad jie visi yra mieli. Bet šiaip jau būtų negarantija, kad nebus kokio grybelio ar kitos ligos. Bus - niekam nepasiskųsi. Be to, temperamentas irgi gali būti visoks - balandžiams gaudyti reikia tvirto būdo, o parodose dalyvauti tokio kaip tik nereikia. Kas žino, į ką atsigims?

Tada nuspręstum, kad reikia daugint, nes katė turi atsipirkti, ko čia dykai šeriama turi būt? Surastum tėvą per skelbimus, tokį pat "veislinį" biggrin.gif Kačiukai gimtų jau visai toli kilmingos motinos, nu bet maži, pūkuoti. Todėl juos ir stumia mažiukus, kad žmogus pamatęs susileistų ir nematytų, kad kačiukas tikrai ne prie jokios ne veislės biggrin.gif Betgi va, ateina žmonės, griebia ir džiaugiasi, ir pyksta, kad juos vadina neveisliniais biggrin.gif


O jei veislynas siūlo pigiau be dokumentų - tai pirmas požymis, kad nuo tokio veislyno reikia bėgti. Gal galėtumėt pasakyti, koks veislynas taip siūlė? bigsmile.gif (kažkodėl manau, kad neatsakysit, nors kokia prasmė slėpti?).
Nu vat pati paimk ir pagalvok, kad man čia iš naujo nerašinėt, kokia prasmė veislynui parduoti kačiukus be dokumentų, jei jis gali parduoti 4 kartus brangiau, išėmęs dokumentus už kelis eurus? biggrin.gif

Aišku, veislynų yra visokių, betgi katė yra kokiai 15ai metų. Prieš ją perkant, galima ir google panaudot. Čia toks pasiūlymas tai kaip pirktum salone dviratį, paklaustum dėl nuolaidos, o tave pasivestų į kampą ir sakytų - nu taip tai galim ir vogtą pasiūlyt, gerokai pigiau bus! biggrin.gif Labai ten norėtųsi dar toliau pirkti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 gruodžio 2015 - 14:16
Noa drinks_cheers.gif žinau kad šime forume buvo atvejų kai veisėjos skelbimuose aptiko įdėtas savo veislyno katinų nuotraukas, tipo, štai pažiūrėkit kokie gražūs mūsų kačiukų tėveliai... hm.. hm... o kas kačiukų tėveliai iš tiesų g.gif Na jeigu jūs perkate telefoną parduotuvėje su dokumentais su garantija o kitą pasiųlo iš po prekystalio pigiau be garantijos, tai jie abu bus telefonai bet vienas su garantija o kitas - be, o paskum dar pasirodys kad tas kur iš po prekystalio tai išvis tik kiniečių padirbinys. Ir ką? Kaži kodėl žmonėms taip norisi turėti tai už ką nemokėjo? Ir nepatenkinti būna kai jiems pasakoma tiesa. Pats gyvūnas gi nekaltas, kad daugintojai pridaugino, bet pripažinkim tiesą. O geriausia būtų tiesiog imti ir pasigilinti bent truputį prieš nepasitenkinimą reiškiant Jeigu supratot kad kažkasnetaip, gi galima pasiklusti o kaip turėtų būti, Bet gi ne, puolam priekaištauti.
Atsakyti
Veislynu pavadinimu as nepamenu,o jei parasysiu zmogaus varda ir jo tel nr. tai bus asmenines info paviesinimas,nereik man problemu, galiu tik pasakyti,kad tai buvo pora sfinksu veislynu. Bet as nemanau,kad daugintojai i parodas eina su savo augintiniais. g.gif Vadinasai tai buvo tikri veislynai,o kad jie siulo ir be doku tai as nekalta.
O kur reksu augintojai buvo, nes parodoje nei vieno nemaciau g.gif
Sulyginat katina kaip daigta su dzinsais ar telefonu doh.gif
Neprieisim mes vistiek prie bendros nuomones, kartojam vis tapati,neidomu darosi net skaityti lotuliukas.gif
As tikrai labai tikiuosi,kad bent biski isgirdot ka as bandziau pasakyti apie tai,kad kartais net nemalonu cia uzsukti....
Gerai,kad bent visi sutinka,kad katinukus reik myleti. 4u.gif
Atsakyti
labas kaimyneles,

va- dar viena -"gryvaveislių ti be dokumentį" problema - Buvau didelej kompnijoj- užsivedė kalba apie augintinius-pasirodo, kompanijoj du žmonės augina "kornišreksus" vienam 13 kitam-3 metai. Va- abu šeimininkai tvirtino- kad reksai-agresyvios katės bigsmile.gif bigsmile.gif labai agresyvios. Visi šeiminykščiai apkandžioti. Vo tep. abu turėtojai gyvūnus pirko namams be dokumentų, nes kam reikalingi dokumentai doh.gif doh.gif . Žodž, buvo ir trečia šeima- kuri norėjo įsigyti kornišiuką- apsigalvojo- kam namuose reikia agresyvaus katino.. unsure.gif Pirks škotuką.. Aišku be dokumentų.. cool.gif Kam jie blyn, reikalingi tie dokumentai..
Atsakyti
maniske visai nera pikta g.gif
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 12 12, 17:31)
maniske visai nera pikta  g.gif

Būtent- kad, kiek domėjausi- ir ,kiek apsilankau pas garbanotus kaimynus, visur akcentuojamas neišpasakytas kornišų lipšnumas . O čia - bac- agresyvūs. Bandžiau kažką ginčytis- bet supratau, kad beviltiška. blush2.gif Bet- vat toj kompanijos- +- 50 žmonių (-mūsų šeimą) dabar galvoja kad kornišai- agresyvi veislė. todėl ir reikia aiškiai atskirti- gyvūnas - veislinis- ar mišrūnas..

ir niekas nesako- kad pats gyvūnas turi dėl to kentėti. Jis turi būti mylimas bet koks, ir bet kada- ar kai yramažas kačiukas, ar senas sukriošęs katinas. Meilė, pagarba privalo jį lydėti visada. Taškas.

Plepesnius kaimynus kviečiame užsukti pas- mus- sugalvojim savo temos katinus sukraustyti į kalendorių. Kiek gražių nuotraukų turim. Ir kokie Mūsų katinėliai fotogeniški wub.gif wub.gif wub.gif Nu žodž, kas paakels katinui uodegą... blush2.gif
Atsakyti